Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Asterixa

SZYBKA I SKUTECZNA DIETA 10-DNIOWA. KTO ZE MNA?

Polecane posty

Gość Bionda1983
To w sumie mamy podobne tempo chudnięcia , bo ja w 4 dni zrzuciłam 2 kg, tylko, że ja startowałam z wagi 76,7 :( przy wzroście 170cm, a muszę do 30 sierpnia schudnąć do 70kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asterixa
Myśle, ze to dobre tempo. Dzis ostatni dzień. Przyznaje,ze wczoraj trochę odeszlam od diety i zjadłam dwie activie. Nue był to nawet głód fizyczny, ale jakaś psychiczna potrzeba lub po prostu słaba wola.Nic to jednak, bo na wadze kolejne 0,5kg mniej. Dzis planuje marchewke surowa, fasolke szparagowa i kalafiorka. Jestem z siebie dumna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asterixa
Witam dziewczęta:)Wczoraj zakończyłam ostatni dzień diety. W sumie po 10. dniach ubyło mi 4 kg. Uważam, ze warto było sie pomeczyc i po raz kolejny polecam te dietę wszystkim odchudzajacym sie.Dla mnie najgorsze były dni serowe, a najlepsze kefirowe. Życzę powodzenia i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
malo jak na taka diete a raczej meczarnie nie wiem po co polecasz ja jem ok 2000 kcal dziennie i przez 14 dni schudlam 7 kg i po co sie meczyc tearz jestem na 2 fazie sb i chudne dalej a nie chodze głodna i jem rozmaite i zdrowe potrawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasss
A czy myślicie, że mogę zamienić dni diety? Tzn najpierw mięso a później jajka? Bo tak to mięso mi wypadnie ma piątek a ja w piątek mięs nie jadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYNIU
Cześć dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila78888
hej dziewczyny, zaczynam od poniedziałku, któraś z wasz się przyłączy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmila7888
hej i jak tam? dołączy się ktoś? ja zaczęłam 1 wszy dzien na kefirku, chciałabym schudnąc z 5,6 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GochaR
Polecam dietę z www.acetomale.pl ponieważ w miesiąc schudłam 9 kg i działam dalej tak aby pozbyć się jeszcze około 20 :) Mam dużą nadwagę i wiem teraz, że można schudnąć jeśli się weźmie za siebie. Ja to właśnie robię i się nie poddam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubggfjytv
Sama jestem od kilku dni na tej diecie, dzisiaj w jadłospisie jajka. Dzień mięsny tez wypada mi w piątek, zjem wtedy rybkę. Pozdrawiam wszystkich zdeterminowanych na zgubienie kilku kg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulaunogi
Hej! Ja byłam na tej diecie - schudłam 4 kg! :) Zrobiłam sobie tydzień przerwy - waga nadal ta sama jak po zakończeniu diety. Trzy dni temu znów zaczęłam te dietę i uwaga - staje dziś na wagę a tam co...? Nic! ani grama w dół! Czy to normalne?? HELP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asterixa zaczynam juz od jutra mam do zgubienia 18kg,,nabrałam w tempie magicznynym po zaprzestaniu palenia,,wiec jeden temat za mną ale schudnąć to bedzie duze wyzwanie,zobaczymy ,,po tej diecie,,powodzenia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do osoby z 15.10 na jakiej diecie bylas, wrzuc jadlospis ze tyle schudlas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fat Amy
Cześć dziewczyny, od dziś zaczynam te dietę. Dlaczego? Bo po świętach Bozego Narodzenia przybyło mi nagle 4 kg:( próbowałam sie zdrowo odchudzac, ograniczałam kalorie, ćwiczyłam, nie jadłam słodyczy i co? I nic. Motywacja spadła a waga ani drgnęła. Mam 161 cm i wazę 57 kg:((( lato nadciąga wiec czas pozbyć sie tłuszczu i cieszyć sie życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatkass
Ja polecam herbatki ziołowe Slim Herbal System. Naturalny skład, bez żadnej obciążającej organizm chemii. Akurat ten suplement jest o tyle dobry, że wiadomo co na co konkretnie działa. Każda herbata ma jakiś swój cel – jedna przyśpiesza metabolizm, inna oczyszcza i usprawnia jelita, kolejna zatrzymuje apetyt, nie ma tu przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zerssss
Korzystam z herbat odchudzających Slim Herbal System i sobie chwalę. Fakt, że jest to na początku zwłaszcza trochę męczące, żeby pamiętać o robieniu sobie herbaty w określonych porach, ale już 3-4 dnia to człowiek wpada w taką rutynę, że nie wyobraża sobie, żeby nie usiąść na chwilkę i nie zrobić herbatki. Z jednej strony takie napary przyśpieszają spalanie tłuszczu, a z drugiej pomagają lepiej pracować przemianie materii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem zadowolona z efektu jaki udało mi się uzyskać po zastosowaniu Foreverslim. WYnik nawet jest lepszy od tego jakiego oczekiwałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka :D Jestem Ania! Przez całe życie miałam problem, byłam troche hmm "za duża" a że jestem bardzo leniwa to ćwiczyć mi się nie chciało, wiec zostawały tylko diety... przeszukałam przez ostatnie 3 lata większość internetu, stosowałem wiele różnych diet ale bez większych efektów, ale miesiąc temu znalazłam super diete! Jest ona tutaj: http://dieta-luks.pl/44865

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×