Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Większość facetów w Polsce to brzydale. Łysieją, mają tłuste brzuchy, niscy...eh

Polecane posty

Gość gość
ten wyzej to jakis typowy polaczek, na szczescie takie cos zyje, robi dla korporacji i zdycha X twardo pchasz się w glebę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja. Lysiejacy albo blondyni najwyzej szatyni, brzydkie twarze duze glowy, bladzi. A wymagania co do kobiet kosmiczne. Tylko modelki maja byc. Kobiety maja nieraz ciemne wlosy i oczy a czemu takich facetow prawie nie ma w malych miastach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma w czym wybierać. W Polsce jest znacznie więcej kobiet niż mężczyzn, w dodatku o wiele więcej jest pięknych kobiet niż przystojnych mężczyzn, dlatego przystojniacy moga przebierać w kobietach ile chcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka, że i Polki i Polacy mają pszenno-buraczaną słowiańską urodę. U Polek jak są młode czyli tak do 25 to tego jeszcze nie widać, gdyż mają dziewczęcy wygląd i wtedy są ładne. Ale już koło 26, 27 roku ta pszenno-buraczana uroda wychodzi i po 30 wyglądają jak ciotki. Po 30 to jest więcej lepiej wyglądających facetów niż kobiet w Polsce. Nie trudno to nawet zauważyć w popularnych teraz programach w tv o tematyce randek, typu rolnik czy pierwsza randka. Jeszcze nie było tam pary, gdzie kobieta była po 30 i facet był nią zachwycony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ciekawe, bo ja obserwuje w miarę normalnych kolesi z raczej dobrym BMI, którzy są z grubymi kulkami, a w wózku oczywiście mały brajanek. Dzisiaj dwie takie pary na mieście widziałem. Tylko się zastanawiałem, co cię trzyma gościu przy niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To niestety prawda , nawet Rosjanie są przystojeniejsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety dużo w Polsce facetów z nadwagą , a Ci przystojniejsi albo wyjeżdżają za granicę albo mają jakieś dziewczyny modelki xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i nie ma za wielu u nas super przystojnych facetów, ale dziewczęta też rzadko bywają pięknościami, więc nie przesadzajmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma to jak grube Polki, bez biustu, z odrostami, głupie i leniwe, z toną tapety na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grubych Polek to jest jak na lekarstwo , wśród młodych wręcz wychudzone , odrosty ? Teraz coraz więcej dziewczyn ma naturalne włosy , Polki mają urodę podobną do ukrainek , czyli taka "zwykła -ładna "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co amsz wiesniaro do tłustego brzucha, to wina jedzenia i takiego trybu zycia dzis. Liczy sie charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grubych Polek to jest jak na lekarstwo , wśród młodych wręcz wychudzone , odrosty ? Teraz coraz więcej dziewczyn ma naturalne włosy x Ha ha ha, dobry żart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie wszyscy zauwazyli, ale ja od kilku lat często widzę pary - młodzi około 23 - 28 lat już z dwójką dzieci - oczywiście jedno w wózku, a drugie koło idzie, w tym chłopak jest szczupły i nawet atrakcyjny, a kobita bardzo gruba i z twarzy też nie bardzo... Trzeba też zaznaczyć, że to niewielkie miasto 100.000 , wiem, że inaczej sprawy się mają w stolicy czy większych miastach. Tam faceci są po prostu bardziej zadbani. Polecam też chcociaż raz zobaczyć francuską edycję na tvn style '' nowy wygląd, nowe życie ''. Tam widać, że we Francji wcale nie są zadbani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie uważają za przystojnego, miłego, wychowanego a nadal jestem sam. Świetnie gotuję, jestem zaradny itp. Od 5 lat jestem sam, nie szukam nikogo na siłę. Sam też nie patrzę na wygląd tylko chce poznać najpierw osobę z charakteru, to już skreśla wiele kandydatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wy, wojownicy klawiatury, na forum to każdy jest mądry za czterech, silny za ośmiu, bogaty ass f**k i szatan wie co jeszcze no ale wiadomo "na forum każdy może" dlatego anonimowe fora to najgorsze co może być, bo tutaj nikt nie jest sobą. Nikt nie pisze słowami z realnego życia i nikt ich nigdzie indziej nie powtorzy. Tutaj każdy człowiek wypuszcza w sieć swoje alter ego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki w większości są brzydkie lub przeciętne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z autorka. W Polsce na pewno znacznie więcej jest ładnych kobiet niż chociaż w miarę przystojnych facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robin -hood ten powyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze maja zakola czy lylsine to nie ich wina. obrzydliwoscia jest fakt, ze codziennei rano nie myja ciala od stop do glow. i ida rano na ulice, do pracy, do sklepu, z takim przyspanym lub nawet tlustym wlosem :P oraz to, ze nie modeluja ciala jakims sportem lub ruchem. i ze maja maniery stolowe typu kotlet, kompot i wodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny temacik ktory pokazuje ze mam racje i lepiej byc samemu niz uzerac sie z przyglupimi kretynkami i ich bachorami. Jak to dobrze ze taka chu/jnia mnie ominie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:05 Bo napisały prawdę o zdziadzialych facetach? Widocznie sam dzwigasz bebech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomniales dodac ze wystarczy takiej nagadac jaka to piekna i cudowna i po chwili gotowa zdradzac mezusia alkoholika hihihihiihi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej byc samemu i xajac sie zarabianiem pieniedzy. Tylko pieniadze nigdy nie zdradza. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy jesteście żałośni w tym temacie. Współczuje wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Typowa polka = 2kg tapety na końskim ryju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś trzeba się wpasowac do wiesniaka wozacego cebulę swoim wozem końskim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×