Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
milka3334

małe piersi są cudowne ! opinie mężczyzn

Polecane posty

Gość Taka jedna 29
Może i faceci kochają duże cyce, ale u szczupłych, drobych, młodych lasek. Ja noszę biustonosze w rozmiarze 75H (a zgodnie z z rozmiarówką mogłabym nosić jeszcze większe), ale jestem przy sobie i jakoś faceci nie lgną do mnie z tytułu samego biustu (a nie mam wielkiego brzucha, mam wcięcie w talii, długie lśniące włosy i niebrzydką twarz). W pracy do niedawna była u mnie taka kobitka z gigantycznym wręcz biustem, ale sama była spora i faceci jej wręcz nie cierpieli - a zgodnie z tym co tu piszecie powinni ją uwielbiać za sam wielki biust. A tymczasem największe zachwyty są kierowane w kierunku wysokich, bardzo szczupłych dziewczyn z biustem w rozmiarze max. "75b". Owszem niektórzy zarywają też do koleżanki z bardzo dużym biustem, ale w miarę szczupłej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uwielbiam małe cycuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to logiczne. Im bardziej jędrne piersi to wygladają na wieksze i fajniej stoją. Sama mam ogólnie dość spory biust, którego wygląd przez poród i karmienie piersią nie jest taki fajny. O ile jeszcze przed ciążą było super, to obecnie jest kiepsko. Moje kolezanki mówią,ze chcialyby mięc taki biust to zawsze je wyśmiewam.Jakby zobaczyy jak to wygląda po zdjęciu biustonosza to przestałyby wygadywać takie głupoty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, czytałam trochę o masażach ale moja znajoma mówiła,że robiła sobie codziennie i nie widziała efektu. Z kosmetyków to stososawłam dwa: Pierwsze tanie serum eveline, drugie drogie serum esotiq. No i co? Ano nic. Tyle,ze ładnie pachniały i w pewnym stopniu nawilżały biust. Niestety ale powiekszenia w tej dziedzinie nie widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Zacharka napisał:

Piszę tutaj nie tylko o kremach ale też o tabletkach 😉 Sama wcześniej nie wierzyłam, ale potem brałam i biust się ujędrnił.jasne,ze kilka rozmiarów nie da się powiększyć ale wygląd jest o wiele lepszy po wzięciem tych tabletek. Kiedyś nie wierzyłam, teraz myślę,ze warto spróbować.

przecież jak odstawisz tabletki, to wróci do siebie

mi też się powiększył i ujędrnił po tabletkach anty, ale po ich odstawieniu wrócił do poprzedniego stanu, ot

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie brałaś? Chodzi o to,ze nie chcę powiększyć biustu ale go ujędrnić i trochę go podnieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×