Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

takie tam rozważania

Polecane posty

Gość gość

przy kawie/piwie/czekoladzie Dojrzali ;) chciałabym wreszcie uwierzyć że Jemu naprawdę na mnie zależy a to że nie mogę dać mu dziecka ( o którym marzy) nie dyskwalifikuje mnie w jego oczach i nie jestem tylko "substytutem" w oczekiwaniu na Tę Wymarzoną wiem brzmi beznadziejnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz trochę chaotycznie. Nie możesz miec dzieci, a Twój partner chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak to jest Jego marzenie które spełni ale nie ze mną i cały czas myślę o chwili kiedy pozna jakąś miłą seksowną i poukładaną kobietę psycholog się kłania ( wiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinnas zakończyć ta znajomość im dłużej będziesz w tym tkwią tym coraz ciężej bedzie z tj pózniej. Znajdz sobie faceta ktory nie moze , nie chce lub ma juz swoje i jest singlem. Jesteście małżeństwem czy para ? Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem że powinnam to zakończyć ale jest trudno... :( zrobiłam podejście nr 1 i efekt był taki że po tygodniu nie widywania się On stracił 3 kg :) a ja...lepiej nie mówić nie wiem dlaczego nie mieli z żona dzieci-nie chcę pytać a gdyby już miał swoje nie byłoby kłopotu ;) dlaczego życie jest tak skomplikowane a może to my je komplikujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślisz ze jak nie możesz miec dzieci to nie jestes poukladana? Ja wciąż nie moge sie na nie zdecydować poprostu brak mi instynktu i ogólnie mnie do nich nie ciągnie, ale siebie jak najbardziej uważam za osobę poukladana i rozsądna. Pewnie Ty bardzo bys chciala miec dzieci? Wydaje mi sie ze mało ktory facet tak bardzo chce miec dzieci to przeważnie kobiety maja obsesje na tym punkcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napewno jest cieżko. Czyli on miał żonę i nie mieli dzieci. Zapytaj dyskretnie dlaczego. Jak długo jesteście juz razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieci chyba mogę mieć ;) ale nie mogę teraz podejmować takich poważnych decyzji i mam nadzieję że jestem poukładana na pewno wiem że chcę aby On był szczęśliwy nawet gdyby oznaczałoby to że będzie z kimś innym teraz wyjechał ( kolejny raz tego lata) i tak sobie siedzę i tęsknię... dziękuję za posty pozdrawiam i znikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×