Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Jakie najlepsze ogrodzenie?

Polecane posty

POLBRAM 😉 Mają bardzo dużą ofertę, od bardziej klasycznych po nowoczesne modele. Każdy znajdzie coś dla siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam ogrodzenie z Kost-Bet. Moje jest wykonane z cegły łupanej. Ładnie wygląda i też mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam z Kost-Bet i jestem zadowolony, bo solidne, nowoczesne i ładne. Jak myślicie nad tym producentem to mogę Wam wysłać zdjęcie mojego ogrodzenia na maila, może Wam to pomóc z decyzji ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobacz sobie w ofercie delta-ogrodzenia.pl jak to dokładnie wygląda jeśli chodzi o to jakie mają ogrodzenia. Jednak u mnie wykonywali i jestem bardzo zadowolony. Z ich strony świetne podejście i wykonanie na bardzo wysokim poziomie. Przede wszystkim takie podejście do klienta, w ramach którego można liczyć również na porady pracowników co do tego jakie ogrodzenie wybrać, potem montaż przez nich wykonany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z ogrodzeniami to bywa różnie, bo tak źle i tak nie dobrze. Drewno musisz odrestaurować i dobrze zabezpieczać. Metal to przecież rdzewieje więc też dużo czyszczenia, podkładów i malowania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też myślałam, że z odnowieniem metalowego ogrodzenia będzie dużo pracy, a drewna nie chciałam. Mąż kupił w tym sezonie farbę Altax, którą można malować bez podkładów bezpośrednio na rdzę. Szybko schnie i całość wygląda ok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×