Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dobry notariusz

Polecane posty

Gość majasoe90

2 Tygodnie temu miałam nieprzyjemną sytuację, w której zmuszona byłam skorzystać z pomocy notariusza.. W moim przypadku była to Pani Agnieszka Richter-Witosza . Powiem tak - jak jesteś z Wrocławia, to ciężko o lepsza kancelarię notarialną https://kancelarianotarialna.wroc.pl/ ..Pani Agnieszka bardzo profesjonalnie i przede wszystkim sprawnie podeszła do mojej sytuacji. Dokumenty załatwiłam - polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wszystkim osobom z województwa śląskiego, które rozglądają się za sprawdzoną kancelarią notarialną polecam www.notariuszsosnowiec.com.pl z Sosnowca. Tam zawsze spotykam się z miłym nastawieniem do klienta i rzetelnym podejściem do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona P

Notariusz Cejrowska z Tczewa bardzo mi pomogła. Miałam pilną sprawę, dość stresująca sytuacja, ale wszystko udało się u niej szybko i sprawnie załatwić. Doceniam pomoc. Pełen profesjonalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiwiann

Z Krakowa dobrze się sprawdzi notariusz Anna Karczewska, mega solidny i rzetelny fachowiec a do tego wszystko jasno  tłumaczy, także człowiek wszystko rozumie. Taksa jak na krakowskie warunki też nieprzesadzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henka

W moim przypadku sprawdziła się notariusz Cejrowska. Bardzo kompetentna, niezwykle pomocna i przyjemna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola99

Ja tez korzystałam kilka razy z takich usług. Zakup mieszkania to poważna sprawa, znam dobrego notariusza. Pierwszy raz skorzystałam przy kupnie mieszkania i potem przy przekazaniu darowizny, ja mogę polecić w tych sprawach Panią Karolinę Gajek w Kielcach, jest genialna w swoim fachu, tłumaczy wszystko aby bylo zrozumiałe od a do z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiecki

Jeśli szukacie  solidnej kancelarii notarialnej to Jeziorscy ze Zgierza się sprawdzą. Wszystko jest u nich jasne, załatwione w terminie, taksa nieprzesadzona, po całości nam pasuja, już dwa razy korzystaliśmy z ich usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja podczas kupna mieszkania z rynku wtórnego korzystałem z usług kancelarii www.notariusz-prawobrzeze.pl. Bardzo miła atmosfera, duża wiedza notariusza oraz przystępne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana

Ja też w Rybniku polecam Panią Monikę Rutkowską, która ma biuro na Piłsudskiego i jest niezwykle profesjonalną osobą. Bardzo am pomogła przy sprawach spadkowych. Opanowana, pomocna, dobrze zna się na swojej pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka

Potrzebowałam skorzystać z usług notariusza z Tczewa i trafiłam do kancelarii na Słowackiego do pani Cejrowskiej. Szybko rozwiązała mój problem, sporządziła bezbłędnie skat notarialny. Bez zbędnej zwłoki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina

Z Poznania z kolei sprawdzona kancelaria na którą ja trafiłam to kancelaria Ireny Antkowiak www.notariuszantkowiakirena.pl/ Szybko i sprawnie, dokładnie, z poszanowaniem dla klienta - ogółem pełen profesjonalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka331

Jak ktoś jest ze Słupska, to mogę polecić dobrego notariusza - notariusze-slupsk.pl . Mieliśmy do załatwiania kilka formalności związanych z zakupem mieszkania. Te wszystkie przepisy, akty itd. Całą papierologia poszła sprawnie, a my mogliśmy cieszyć się nowym mieszkaniem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Warto mieć kontakt do dobrego i zaufanego notariusza. Jeżeli mieszkacie w okolicach Łodzi to polecam wam skontaktować się z firmą www.notariuszwlodzi.com.pl Jest to świetna kancelaria notarialna z usług, której sam korzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gzela

Dla mnie najlepszym notariuszem jest pani Cejrowska. W Tczewie nie spotkałam się z lepszą obsługą spraw notarialnych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efka

Jak dobry to notariusz Cejrowska z Tczewa. Warta polecenia. Profesjonalna, dobre podejscie do klienta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StevBick

Kamagra Oral Jelly Einnahme Priligy Rezeptfrei Kaufen Zithromax For Oral Suspension

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama222

Myślę że najłatwiej jeśli nie mamy żadnych opinii poczta pantoflową sugerować się internetem czy też opiniami na oferteo - jeśli notariusz ma tam swój profil. Ja akurat miałam to szczęście i został mi polecony notariusz z centrum Warszawy -Pani Magdalena Korobowicz https://korobowicz.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata544

Najłatwiej sprawdzić po prostu opinie, lub popytać wśród znajomych. Sam tak zrobiłem jak szukałem kogoś z Bydgoszczy. Polecono mi Piotra Góreckiego - notariusz-gorecki-bydgoszcz.pl . Przepisywaliśmy działkę na córkę. Obsługa ze strony notariusza bardzo profesjonalna, a wszelkie formalności załatwione bardzo sprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eryka

W Krakowie polecam usługi notarialne biura  www.notariuszkarczewska.pl/. To bardzo kompetentna i oddana pracy osoba. Nie żałuje poświęconego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teddys

Jeżeli jest ktoś ze Szczecina, to mogę zostawić namiar na dobrą kancelarie notarialną - www.rejentszczecin.com . Musiałem załatwić sprawę związaną z aktem własności. Poszło sprawnie i bez żadnych komplikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kora

W Sosnowcu korzystałam z usług kancelarii www.sosnowiecnotariusz.pl. Miałam odziedziczyć spadek i było dużo niejasności w temacie. Kompetentnie i rzeczowo podszedł do tematu. Poświęcił mi dużo czasu i wyjaśnił wszelkie wątpliwości. Jak na taką jakość obsługi, cena nie była wygórowana.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jollak

Muszę pochwalić notariusz Cejrowską z tczewskiej kancelarii, za sprawną i skuteczną obsługę. Bardzo zależało mi na czasie i sprawa, z którą się do niej zwróciłam została załatwiona w zasadzie od ręki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrego notariusza poznaje się przede wszystkim po renomie. Na pewno nie po komentarzach w sieci np google bo tam to se może każdy napisać komentarz (śmiech). Njalepiej jest wypytać znajomych gdzie byli. Ze swego doświadczenia (mam taki zawód, że mniej więcej raz na pół roku muszę isć do notariusza) wiem, że dobrego notariusza poznaje się właśnie po renomie. Tylko tyle ale i aż tyle. Widziałem, że ktoś wyżej pytał o dobrego notariusza w Rybniku. Ja w mojej "karierze" mogę się "pochwalić" tym, że byłem u kilku notariuszy w tym mieście. Przygoda z pierwszym była katastrofą, bo poszedłem z drogi jak to się mówi. Drugi już było lepiej, ale coś mi nie pasowała, więc znowu poszedłem gdzieś indziej. I w końcu z polecenia dwóch znajomych trafiłem na notariuszy K. Gilner, J. Ostalecki w Rybniku. Szczerzę mogę polecić tą kancelarię, bo jestem bardzo zadowolony, (chodzę tam już 7 lat), a z tego co udało mi się zaobserwować i poznać panów notariuszy mają najwięcej klientów w samym Rybniku i okolicach. Także to coś znaczy. polecam jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×