Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dobry notariusz

Polecane posty

Gość gość
jesli szukasz dobrego notariusza to postaw na http://notariuszchwialkowski.pl/ pan CHwialkowski zna sie na rzeczy i wie co robi, takze spokojnie moge go polecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy notariusz jest w porządku można wstępnie poznać po doświadczeniu, stronie internetowej, formowaniu oferty a następnie w rozmowie telefonicznej albo na żywo – życzliwość, podejście do klienta, taktowność. Nie miałem znajomego notariusza ale znalazłem kilku przez wyszukiwarke PKT i zdecydowałem się zadzwonic do kilku wybranych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja niedawno byłam u pani ewy kusmierowskiej z kancelarii na ogrodowej w warszawie, dobry i rzetelny fachowiec, stawki maja tez niewygorowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę, ze dobry notariusz ma doświadczenie, a przed podjęciem czynności prawnych udziela rzetelnych informacji np. na temat konsekwencji podatkowych. Niedawno z moją rodziną byliśmy w tej kancelarii w Szczecinie http://www.notariusz-grzybowska.pl i jesteśmy bardzo zadowoleni. Pani notariusz wszystko nam dokąldnie wytłumaczyła a cenowo całkiem niezle w porównaniu do innych prawników ze szczecina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niedawno byłam u notariusza w sprawie spadku i kancelaria pana Mariusza Bukowskiego http://notariuszrudaslaska.pl/ potrafiła wszystko załatwić z klasą i solidnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym najpierw popytala wsrod znajomych i rodziny czy ktos ma kogos godnego polecenia. Jesli by sie okazalo ze nie, to pewnie w necie. Chociaz ja do swojego notariusza www.tarkowski.eu trafilam wlasnie przez znajomych. Mowili, ze dobry i do tego tani wiec zaryzykowalam i sie oplacilo. Wydaje mi sie ze to wlasnie znajomi i rodzina sa najpewniejszym zrodlem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szef kazał napisać ,że to nasza kancelaria jest najlepsza bo notariusz ma liczną rodzinę i dużo znajomych w urzędach i sądach. Knocimy nie częściej niż inni, a dzięki znajomym wszytko da się naprawić. Spoczko ;-) Do tego mamy ładną aplikantkę (jest na czym zawiesić oko) i pyszną mmm kawę gratis! U nas podpisuj w ciemno. Będzie dobrze ;-) Mamy najatrakcyjniejsze ceny na rynku! Oferujemy liczne rabaty i promocje, Stali klienci dostają upominki i życzenia w każde urodziny. Dla nowych oferta specjalna : 500+ za zmianę notariusza! Nie czekaj, przyjdź bo kawka stygnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moge CI polecic bardzo dobrego notariusza z ktorego uslug osobiscie korzystalam - http://notariuszchwialkowski.pl/ uwazam ze jest naprawde dobry w swoim fachu. dziala sprawie i dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma chyba jednej sprawdzonej metody na przetestowanie kancelarii notarialnej, dlatego myślę, że albo skorzystasz z jakiegoś polecenia albo wybierzesz coś w ciemno i wtedy okaże się czy było warto. Osobiście polecam wybrać Ci tą pierwszą opcję. Pozwolę sobie polecić Ci kancelarię notarialną www.tarkowski.eu, świetnie sprawdziła się przy mojej sprawie kupna mieszkania, na pewno tobie też się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze wybieram z polecenia, bo po prostu zwykle nie mam czasu na przeczesywanie tych wszystkich ofert. Aktualnie mam jednego sprawdzonego notariusza tj. kancelarię notarialną www.notariusz-kancelaria24.pl z usług ktorej korzystam i mogę polecić bo wiem, ze nie zawiodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno kupowałam mieszkanie i sama potrzebowałam dobrego notariusza. Szukałam kogoś zaufanego i dokładnego. Znajoma poleciła mi http://www.notariusz-prawobrzeze.pl/ ze Szczecina. Notariusz sporządził akt notarialny bardzo szybko. Wszystko przebiegło sprawnie, a ja mogę cieszyć się swoim nowym mieszkaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja słyszałam pochlebne opinię o www.notariuszpuczylowski.pl i ostatnio musiałam skorzystać z pomocy notariusza. Jak najbardziej polecam tę kancelarię, bo sprawnie zajęli się moją sprawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Notariusz powinien świetnie znać przepisy i powinformować nas o każdej ewentualności dla tego ja ka przepisywałam mieszkanie na syna na Kurdwanowie poprosiłam o pomoc biuro notarialne http://www.notariuszkarczewska.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrego notariusza najlepiej znaleźć z polecania. Ja także szukałam kancelarii notarialnej do podpisania intercyzy. W końcu moja znajoma poleciła mi http://www.notariuszantkowiakirena.pl/. Trafiłam tam na świetną Panią notariusz, która ma sporą wiedzę i doświadczenie. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie, a w umowie zostały zawarte punkty, na których zależało mnie i mojemu mężowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaggina
korzystałam z usług bardzo dobrego notariusza w tczewie - cejrowska.pl bardzo rzeczowa, kompetentna i sprawnie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekycka
Ja mogę polecić dobrego notariusz z dobrymi opiniami w mieście. www.cejrowska.pl w Tczewie. Bardzo dobra pani Notariusz, sprawnie wszystko idzie załatwić i bez najmniejszych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz jest na rynku tyle ofert jeżeli chodzi o usługi notarialne że naprawdę trudno wybrać tą najlepszą kancelarię. Najlepiej to oczywiście wybrać taką z polecenia a jak nie ma takiej możliwości to poczytać opinie w internecie. Nie ma co kierować się najtańszą czy najwyższą ceną bo to jeszcze nie jest niczego wyznacznik jeżeli chodzi o kompetencje i doświadczenie. Jeżeli jest ktoś z Sosnowca to ja od siebie mogę polecić Kancelarię Joanny Heliosz www.notariuszsosnowiec.com.pl. Załatwiałam u niej sprawę dziedziczenia i byłam bardzo zadowolona w tym zapłaciłam rozsądnie cenowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobry notariusz to osoba, która odpowie na wszystkie twoje pytania, jest kompetentny i na bieżąco się szkoli, ja własnie na taką osobę trafiłam http://www.notariusz-zabrze.com/ i każdemu mogę polecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawnaanna
Mogę polecić Kancelarię Notarialną, z której usług korzystałam - www.cejrowska.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są różne kryteria według, których wybiera się notariusza. Dla mnie zawsze było najważniejsze polecenie od znajomych. Tak korzystałem z ofert kancelarii notarialnej we Wrocławiu - www.tarkowski.eu. Sprawdź sobie czy zajmują się sprawami, których potrzebujesz. Obsługa i czas realizacji dla mnie był w sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam same pozytywne doświadczenia z www.notariusz-skupien.pl czysta profeska, dokładność, szybkość, informacja - a lubię marudzić jak czegoś nie rozumiem, przystępne ceny - dla mnie mega ważne, znajomi polecili i nie żałuję, że tam poszłam. Polecam każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalejda
Ja potrzebowałam profesjonalnej pomocy w zasadzie od zaraz i taką właśnie uzyskałam u www.cejrowska.pl , więc zdecydowanie polecam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z własnego doświadczenia mogę polecić Panią notariusz Agnieszkę Kozek. Jest bardzo konkretna i podchodzi do każdej sprawy profesjonalnie, zależy jej na dobru klienta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×