Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dobry notariusz

Polecane posty

Gość rovitta
Ja korzystałam z usług pani Cejrowskiej na Słowackiego w Tczewie. Dobra, sprawdzona kancelaria (to nie był mój debiut), więc miałam pełne zaufanie i nie bałam się, że niepotrzebnie się to przeciągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiulek_8585
Notariusz powinien być godny zaufania, jego zachowanie nie powinno budzić podejrzeń no i przede wszystkim powinien znać się na tym. Skąd wiesz czy sie zna? Pytaj o cokolwiek czego nie rozumiesz i jeśli nie zostanie ci to wytłumaczone, to znaczy, że tak naprawdę wyjdziesz ze spotkania nie wiedząc co podpisałas/es. Ja chodzę do pani Cejrowskiej i nigdy nie było żadnych problemów, zawsze dużo rzeczy się dowiaduje i jestem spokojna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak z warszawy, to polecam ta kancelarię notarialną www.notariuszursynow.waw.pl najlepsza moim zdaniem, byłam nie raz i za każdym razem usługa była przeprowadzona wzorowo, jeśli można tak to nazwać:) Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodziłam do tego www.notariuszantkowiakirena.pl polecam, bardzo fachowe podejście do klienta do tego w naprawdę dobrej cenie usugi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja generalnie polecam od siebie - jak ktoś mieszka w Szczecinie - notariusza Paulinę Linniczenko. Naprawdę prowadzi swoją działalność z klasą, a nie życzy sobie za usługi tyle ile normalnie potrafią "wyśpiewać" notariusze. Dodatkowo bardzo fajny dojazd do kancelarii - Wojska Polskiego, samo centrum (dawny "Kosmos", jak ktoś kojarzy). A, i jeszcze bardzo fajnie i szybko na wiadomości odpowiada więc nie ma problemu się umówić jakby co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makaron333333
polecam skorzystanie z usług notarialnych www.notariuszpuczylowski.pl , który ostatnio bardzo pomógł mi ze spisem poświadczeń. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati030191
Ja się zasugerowałam opiniami w internecie i bardzo dobre miała kancelaria notarialna Cejrowska. Każdy bardzo dobrze o niej pisze i nawet wśród moich znajomych ją chwalą. Dobrze zrobiłam, bo to wszystko była prawda, pani Jolanta jest bardzo dokładna w swojej pracy i zaangażowana. Ale nie trwa to długo, nie ma błędów, a nie spędzasz pół dnia na jednym dokumencie. Bardzo dobry notariusz i jeszcze bardzo miła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do Szczecina to warto sprawdzić to miejsce http://www.notariusz-prawobrzeze.pl/ Ostatnio przy kupnie mieszkania korzystaliśmy z usług tej kancelarii i z naszej strony jest pełne zadowolenie. Obsługa kompetentna, dobry kontakt, wszystko solidnie i szybko, pasowało to nam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tym, że notariusz jest dobry dowiesz się w najprostszy sposób dzięki opiniom innych ludzi. Dlatego ja z całego serc mogę Ci polecić usługi http://notariusz-balas.pl , który pomógł mi przy dwóch nieprzyjemnych sprawach notarialnych - pełen profesjonalizm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Szczecinie polecam www.notariusz-grzybowska.pl. Pełna kompetencja i życzliwość w stosunku do petenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Szczecinie polecam www.notariusz-grzybowska.pl. Pełna kompetencja i życzliwość w stosunku do petenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franka999
Bardzo dobrego notariusza poznasz po tym, że nie ma wolnych terminów :) Ja, w momencie, kiedy niestety z dość smutnego powodu, musiałam skorzystać z porady notarialnej, czekałam na pomoc Pani Joanny Heliosz z mojego rodzinnego Sosnowca dobrych kilka tygodni. To nieważne, było warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gutek1234567890
Ja kilka razy załatwiałam sprawy u Pani Dagmary z https://www.notariusz-brzesko.pl/ w sprawie zakupu nieruchomości i wszystko zostało załatwione bardzo profesjonalnie i sprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkim z Poznania Polecam www.notariuszantkowiakirena.pl Jestem zadowolony z usług tej kancelarii. Mają dobre podejście do klienta i są profesjonalistami. Chyba najlepszy notariusz w Poznaniu i okolicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niestety ostatnio miałam styczność z b. nieprofesjonalnym notariuszem. Kancelaria na Tęczowej 11 we Wrocławiu. Nie dosyć że nieprofesjonalni zupełnie, nie znają się na temacie to notariusz ma problemy z czytaniem. A do tego wszystkiego zupełne chamstwo i traktowanie klientów jak śmieci. Wydaje im się że są pępkiem świata. Ja już nigdy więcej tam nie pójdę bo wyszłam z płaczem tak mnie zdenerwowała niejaka p. Adamiła Czyniewska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzeniu88
Miszkam w Zabrzu i mogę polecić tego notariusza http://www.notariusz-zabrze.com/. Pani Grażyna Wróbel sporządzała dla mojej rodziny akt darowizny. Jesteśmy zadowoleni z obsługi bo dostaliśmy rzetelne informacje o podatku i wszystkich formalnościach. polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiadając na pierwsze pyatnie, czyli " po czym poznać, że notariusz jest dobry" to mi się wydaje że przede wszystkim po doświadczeniu. Ja przynajmniej tym kierowałam się udając się do kancelarii Marty Sajkiewicz-Zarzyckiej. Jej kancelaria notarialna jest jedną z najlepszych w Krakowie, a doświadczenie pani Notariusz to potwierdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim po tym, jakie opinie chodzą o danym notariuszu. Zawsze starałem się sugerować zdaniem i polecaniem różnych usług przez większość, osób, tak samo również było z notariuszem : znajomi polecili mi http://tarkowski.eu/ z moich okolic, Wrocławia. Szybka i udana współpraca zaowocowała ogarnięciem notarialnych spraw w mgnieniu oka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na dobre stawki trafiłam w kancelarii http://danutatrusz.notariusz.pl gdzie spisaliśmy protokół i przy okazji dowiedziałam się wielu przydatnych rzeczy na temat oficjalnych pism i papierów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Zgierzu pod Łodzią działają www.jeziorscy.com.pl/ z którymi miałem okazję nie raz współpracować. Bardzo profesjonalna kancelaria notarialna, która załatwiła dla mnie wszelkie czynnosci zwiazane z aktami, oplatami i podatkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie polecam http://www.jeziorscy.com.pl/ spod Łodzi, ktorych czynnosci notarialne bardzo pomogly mi przy ogarnieciu wielu spraw firmowych. Zasze informuja mnie o biezbednych dokumentach, ktore wczesniej musze dla nich zalatwic i przedstawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam również kancelarię notarialną z www.notariuszursynow.waw.pl . Wszystko kompleksowo wykonane, miły kontakt, swobodny dojazd autem, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrym notariuszem z pewnością mogę określić Panią Annę Karczewską, która posiada swoją kancelarię w Krakowie. Bardzo profesjonalny i zawsze rzeczowy specjalista. Polecam jej usługi i podsyłam kontakt: http://www.notariuszkarczewska.pl/kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam wam firmę www.dobrynotariusz.org.pl działają na terenie całego kraju! Znajdują konkurencyjnych cenowo notariuszy dla konkretnej czynności!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak już ktoś wyżej napisał, również polecam usługi Pani notariusz Karczewskiej przy Długiej 84/9. Bogata oferta i bardzo profesjonalne podejście do klienta. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak już trzeba to najlepiej korzystać z usług doświadczonego notariusza. My wszystki esprawy załatwialiśmy w kancelarii Pani Marty Sajkiewicz Zarzyckiej http://zarzycka-notariusz.pl/ żeby mieć pewnosć ze wszystko zosatło poprawie załatwione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniaga
Dla osób z Pomorza mogę napisac, że korzystałam z usług p. notariusz Cejrowskiej, ma kancelarię w Tczewie. Byłam z obsługi bardzo zadowolona. I myślę, że dobrego notariusza można poznac także po kontakcie zarówno telefonicznym jak i mailowym, przyszłam podpisać dokumenty już na gotowe, bo uzgodniliśmy wszystko wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×