Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

tak to jest że na fundusz traktują nas jak traktują :( kończę gotować obiad i zaraz nurkuje w łóżku z jakąś przyjemną lekturą bo senność dokucza mi straszliwie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walabia
papsi, ja nie mam póki co żadnych złych doświadczeń. poza kolejkami oczywiście, ale do tego już się przyzwyczaiłam:) Napisz coś więcej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walabia
a co się stało z Anielicą? Pamiętacie ją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka - dzięki za pamięć, jestem dziewczynki i staram się Was podczytywać na bieżąco, jednak ciężko jest mi udzielać się w dwóch wątkach na raz, zwłaszcza, że samopoczucie nie najlepsze, mdłości, czasem wymioty no i senność, jutro zaczynam 10 tydzień, a w poniedziałek dwutygodniowy urlop, jedziemy na tydzień z mężem nad morze, troszkę odpocznę. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walabia, tez zastanawialam sie co z Anielica... dziewczyny, ile wazylyscie przed ciaza i przy jakim wzroscie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzrost 158cm waga 54kg ni gruba ni chuda moim zdaniem:) Co do czkania i czkawki, to istnieje taki przesąd staropolski, zę jak kobieta w ciąży czka często to dziecko będzie miało burzę gęstych włosów, na ile się to sprawdza to nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walabia
ja na 167 cm ważę 52kg. Dziś 9t 4d i ważę 53,5kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja 174 cm i 51 kg i jak na razie nic nie przytyłam ale u mnie jutro dopiero 7 tydzień się zacznie. ale obliczałam na jakimś kalkulatorze ile powinnam przytyć to mi wyszło od 13 do 18 kg. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylek - na obiad dziś schabowy z wyczekiwaną mizerią ;) Dziewczyny ja mam 163 cm 58 kg (jutro zaczynam 7tc) Lilik widzę że mamy ten sam termin ;) wg kalkulatora bo pani doktor powiedziała mi że termin wypada na 21/04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Benia :) a miałaś już usg? Bo ja dopiero pierwsze będę miała 4 września i pewnie wtedy doktor mi powie jaki termin i już się nie mogę doczekać :) chociaż trochę się martwię czy wszystko będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilik tak byłam na pierwszym USG , nie mogłam już dłużej czekać , strasznie bałam się ciąży pozamacicznej dlatego poleciałam sprawdzić czy fasolka jest na swoim miejscu ? Druga wizyta 6 września i mam ogromną nadzieje że usłyszymy serduszko naszego maleństwa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestań się zamartwiać, ktoś tu dobrze powiedział, Twoje myśli to myśli Twojego dziecka teraz!!! :) Ma być dobrze i koniec kropka:):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja 160cm i 53 kg. Jeszcze w styczniu było 70 czyli nadwaga. I koniec mojego odchudzania i ćwiczeń hehe. Ale to nic, wolę z 53 przytyć w ciąży niż z 70. Ja coś myślę o obiadku już, ale podnieść mi się nie chce :P co do akcesoriów dla malucha to też na razie rozglądam się jak to wygląda cenowo. Ale też nie poszaleje za bardzo w mieszkaniu, w którym mieszkam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Benia, usłyszeć, nie usłyszycie, ale na pewno zobaczycie jak bije, życzę Wam tego i trzymam kciukasy, wszystko będzie w porządku!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylek Gość- fajny też jest kalendarz ciąży na www.mamazone.pl http://www.mamazone.pl/kalendarz-ciazy.aspx nie wiem czy zadziała link, tam są takie filmiki na każdy tydzień i opowiada Krystyna Czubówna:) Benia---ja też mam nadzieję usłyszeć już serduszko na wizycie to będzie ostatni dzień 7 tyg więc może już się uda. ech to czekanie jest takie wnerwiające ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marion_Silver--- :):) cokolwiek aby serduszko było i biło :):) też myślę, że będzie dobrze musi być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilik mnie też wkurza a tu jeszcze ponad tydzień mam czekania, bo dopiero na 7 września wizyta, inna opcja nie wchodzi w grę dziewczyny! każda z nas zobaczy serduszko bijące:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja też chcę już bijące seduszko!! Jeszcze tydzień. Mam nadzieję, że to nie będzie za wcześnie i że się nie rozczaruję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miluśśś też idziesz 4 września? :) ja to normalnie zeświruję do tego czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walabia
a ja idę 9 września i to będzie już USG w 12 tc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak idę 4 :)) tylko tak jak kiedyś pisałam wg p.ginekolog to poźniejszy tydzień niż wg moich obliczeń, ale i tak mam nadzieję, że już usłyszę serduszko. Dzis zadzwoniłam i się zapisałam na wizytę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz mialam ta przyjemnosc zobaczyc serduszko jak bije, a tak sie balam:) to byl 8t4d - 19 sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na wizycie będzie 8t5d też liczę na bicie serducha fasolki ("robocze" imię naszego maleństwa to T.J. od Tomasz JUNIOR:d:d Ale czekanie na wizytę rzeczywiście świra można dostać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiona88--- ale Ci zazdroszczę:) ja nie wiem jak w UK dziewczyny mogą wytrzymać do 12 tyg ....:)toż to osiwieć można:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam usg 5 wrzesnia, a wizyte u ginekologa 9 wrzesnia i tez juz nie umiem sie doczekac;) i imiona tez mam;) dla dziewczynki: Emilia, dla chlopca: Kacper, Bartłomiej (tutaj zdecydowani nie jestesmy) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×