Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Ja w marcu zaszlam odrazu po odstawieniu tabletek,potem poronilam dostalam okres po porobieniu i znowu zaszlam.Normalnie szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma pojęcia czy będą bliźniaki... Szwagier mnie męczył i męczył czy w ciązy jestem to mu powiedziałam że owszem jestem i to z bliźniakami... A wiecie ze ja nie mogę być w ciąży??? tzn byłam na początku kwietnia u lekarza, takiego tam, pan doktor zrobił mi usg i stwierdził ze za moje nieregularne miesiączki odpowiada schorzenie które powoduje że jestem bezpłodna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny znowu zaczynacie z tym poronieniem..Każda ciąża jest inna, ja jestem w drugiej i zupełniej inaczej się czuję, boli mnie co innego. W pierwszej bolał mnie krzyż, teraz bolą koszmarnie piersi, z synkiem mogłam zjeść wszystko teraz wszystko śmierdzi...Po co się nakręcacie głupotami z internetu??? Agusia5- u mnie pierwsza ciąża zaraz po tabletkach, druga 3 ms. po odstawieniu ale typowo celowane w dni płodne... a co do prenatalnych to dzwon i jak odbierze niemiła Pani to bądź podwójnie nie miła i już. zakręconafilipinko- śmieszna sprawa z tą Twoją ,,niepłodnością'' ;-) niulekx- życzę Ci żeby Twój maluch nie miał kolek, mój miał kolki a ja depresje... Ale na zapas się nie stresuj bo moim skromnym zdaniem jak dziecko ma kolki to nawet niemiecki specyfik nie pomoże..uwierz mi... Olka80- witam Cię ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam grupę AB Rh+ partner B Rh+ chyba będzie dobrze. My równiez nie planujemy ślubu :) Co do czarnych myśli to jak najszybciej je musze wywalić z głowy i juz postanowiłam, ze nie będę czytać wszystkiego w Internecie, bo się tylko nakręcam, więc może i tutaj przestaniemy pisać o takich rzeczach? Co myślicie? Moje objawy to bolące piersi, ale nie jakoś extremalnie mocno, uczucie pełności w brzuchu non stop, częste siusianie i oczywiście brak miesiączki, ani razu nie miałam mdłości i przez to, zę się naczytałam o ich braku to miałam międzi innymi czarne myśli, a znam wiele koleżanek które ich nie miały i wszytsko w porządku. Muszę się uspokoić i tyle. 7 września jak zobaczę bijące serduszko mojej fasolki mam nadzieję, ze wszystkie złe myśli znikną. Ja nie mówiłam prawie nikomu, jednak mój facet oczywiście chwalił się komu mógł, och koniec tfu tfu tfu, myślę pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem w 12 tygodniu i ani razu nie wymiotowalam i nie mialam mdlosci:-) nie draznil mnie zaden zapach ani nie odrzucilo mnie od jedzenia,wszystko mi smakowalo :-) uwazam ze jest to powod tylko do radosci,bo nie zdarza sie to czesto ,wiekszosc kobiet przechodzi katusze z powodu zlego samopoczucia.W pierwszesj ciazy mialam mdlosci wiec wiem co to znaczy,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mama kwietniowa
Hej dziewczyny. Poradzcie cos. Czuje sie troche zle, nie dorze mi. Od wczora mam wzdety brzuch i jak wczesniej czulam sie jak gdyby nic tak wczoraj i dzis msm wzdety brzuch i mnie ciazy (ciagnie) jakby cos tam bylo. Czy to normalne? Mam dzis wyruszac do Chorwacji. Autem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walabia
Przyjemne uczucie to to nie jest, ale myślę, że nie powinnaś się niepokoić. Róbcie co jakiś czas przerwy, żebyś mogła pochodzić, bo to dłuuuga podróż! Na raz jedziecie, czy macie gdzieś nocleg po drodze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaFilipinka
Ja tez dzisiaj umieram,ledwo zyje.leze i sily nie mam.niewiem czy to mdlosci,bo w 1ciazy niemialam,i nawet niewiem jak to sie odczuwa.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia8905
Dziś to i ja nienajlepiej się czuję. Mam straszne nudności i ciągle jestem głodna. Jeszcze 5 godzin w pracy a ja chcę już do domu. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) u mnie bez zmian, mdlosci mdlosci mdlosci caly dzien. Zjadlam przed chwila kabanosa i kremowke:) jakos tak mnie wzielo. Na wadze nic narazie sie nie ruszylo, nawet sie zdziwilam. Ktos pisal wczesnie, w ktorym cyklu udalo sie zajsc, to i ja sie pochwale, mi sie udalo w 3:) a mialam mysli, ze jestem bezplodna, bo lekarze mnie nastraszyli. Jaka pogoda u was? U mnie iscie jesienna. To smieszne, ale dzisiaj snilo mi sie Boze Narodzenie :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się kiepsko dziś czuję, też jestem non stop głodna..na 18tą idę do dentysty (mój najgorszy koszmar...) i jak nie będzie mi mogła dać znieczulenia to żadna siła mnie nie zatrzyma na fotelu o never....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia8905
Przyszła mama kwietniowa - ja miałam tak ostatnie kilka dni. Załatwiasz się normalnie? też miałam wzdęty brzuch i mnie "ciągnęło", Ale po 4 dniach jedzenia jabłek i picia soku jabłkowego wreszcie udało mi się choć troszkę wypróżnić i jest lepiej. ;) tak więc jedź na wakacje tylko róbcie sobie przerwy, bo też kręgosłup będzie Cię bolał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia8905
fiona_88 zazdroszczę tych kabanosów, bo je uwielbiam tzn uwielbiałam. Teraz nie moge patrzeć na żadne mięso, wędliny itp. Nawet przygotowując obiad mężowi ( a on nie uznaje innego poza mięsem) to staram się nie oddychac nosem, bo zaraz toaleta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia, ja tez nie umialam na wedliny patrzec, ale dzisiaj o dziwo naszlo mnie na kabanosa :) wole raczej slodkie rzeczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia8905
Fiona_88 mój gin cofa tygodnie. Jak byłam w 7t5d to napisał tylko 7 tydzień a nie zaokraglił do 8 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak wpiszesz w internetowym kalendarzu 1 dzień om to wyjdzie że jest 10ty no bo się już zaczął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne, no ale jak bede 5 na usg to juz napewno sie dowiem, ktory tydzien;) bo na lepszym sprzecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia8905
Ja jak wpiszę w internecie w kalendarzu to mam 9 tydzień, a jest 8t4d, więc gin mówi że 8t.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak papsi, tylko ze u mnie owulka byla przesunieta, bo cykle mam nieregularne. I wychodzi mi chyba tydzien do tylu. Sama nie wiem juz ;) jak bylam na pierwszym usg 2 sierpnia - to napisala 6-7 tydzien, a 19 sierpnia na monitorze usg bylo 8t4d..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się nad tym zastanawiałam, bo u mnie gin też cofał, także najlepiej to sobie liczyć który tydzień i który dzień, ja w każdą sobotę mam jakiś tydzień i piąty dzień, także w tę sobotę będzie 7t i 5d a na wizycie 8t5d i tyle :) Nie wiem jak ja wytrzymam do 40 tygodnia, Wam też ten czas jakoś powoli leci? Ja to bym chciałą już i teraz hehheheeheh Ja z kolei mogę jeść wszystko co do tej pory jadłam, nic mnie nie mdli, wszystko gra, miałam tylko ogromna ochotę na zimne piwko miodowe, no ale wiadomo - never ever Mummy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a macie juz jakis brzuch? ja juz sama nie wiem czy to wzdecia czy nie. Raz mam wiekszy, raz mniejszy, ale juz nie umiem wciagnac brzucha. Zawsze cos tam malego wystaje. I jak dotykam podbrzusze to takie twarde czuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia8905
Ja ewidentnie widze juz brzuszek i tez jest twardy, nie moge go wciagnac. Ale z zewnatrz nikt nie widzi roznicy he ;) chociaz mi biodra sie zrobily szerokie.. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia8905
Marion_Silver - mi też się dluży ten czas, a najbardziej od wizyty do wizyty. Chciałabym już być chociaż w połowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie, spokojnie, brzuchy też nam wyrosną... ja narazie mam ,,ciąże spożywczą..''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie wiem czy rośnie czy nie, wczoraj się pomierzyłam centymetrem i będę miała odnośnik, za tydzień też się zmierzę to będę miała pewnosć, jak miałam zaparcia, to przy okazji wzdęcia i bęben spory :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) dzisiaj trafilam na to forum, jesli dobrze pojdzie to tez bede kwietniowa mama :) 4 ide do ginekologa na usg ale wedlug inetrnetowego kalendarza to ok 7tydz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×