Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Hej!🖐️ wpadłam tylko na chwilę pomachać i zmykam, bo mam pełno rzeczy zaplanowanych na dzisiaj;) no i w końcu zdecydowałam się na zmianę lekarza prowadzącego i dzisiaj jadę na wizytę:) boję się co najmniej jakbym pierwszy raz w życiu szła do ginekologa hihi... No dobra... Uciekam... Może uda mi się jeszcze wpaść przed wizytą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciąże kończyły się poronieniem lub zabiegiem. Za każdym razem puste jajo płodowe. Badania robione wszystkie wychodziły pozytywnie lub niejednoznacznie... Odpuściłam, mąż to uszanował.... aż tu pewnego dnia sierpnia wstaje czuje że coś jest nie tak. Żadne tam mdłości, wewnętrzne przeczucie. Apteka, test i histeria :) Zwróciłam się o pomoc do lekarza u którego byłam pod opieką w szpitalu. Tylko dzięki jego intuicji i doświadczeniu dziś pod sercem nosze nasze "niespodziewane" najbardziej upragnione dziecko :) Nie użalam się nad sobą. Nie patrzę na tę ciąże przez pryzmat ostatnich , choć psychicznie nastawiałam się - Joaśka pamiętaj, że może się nie udać- ale spokojnie czekałam na każdą wizytę, chociaż przyznać się muszę że trochę adrenalina waliła mi w mózg przed samym wejściem do gabinetu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu - z tego co czytam to uważam ,że teraz to już musi się udać ;) i wszystko będzie dobrze ;) a adrenalina chyba towarzyszy każdej ciężarnej , ja miałam momenty że schizowałam ale teraz podchodzę do tego tak : mój stres może tylko zaszkodzić więc może nie warto czasem na zapas się denerwować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1987
współczuję Joasiu... naprawdę. Wierzę ze tym azem wszystko będzie dobrze i w kwietniu wszystkie zostaniemy szczęśliwymi mamusiami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1987
ostatnio od kobiety w ciąży uslyszalam ze dostaje już ciuszki dla maleństwa :O jakież było moje zdziwienie jak oznajmila ze jest na tym samym etapie co My :) Wy też już dostajecie jakieś prezenciki? albo same sobie sprawiacie? a może juz planujecie jak ma wyglądać pokoik dla maluszka etc? Ja narazie omijam sklepy z dziecięcymi rzeczami, ale nie ukrywam ze od czasu do czasu pomysle jak chcialabym zeby wyglądał pokoik, mimo ze jeszcze duuuzo czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na ciuszki faktycznie troche za wcześnie :P tym bardziej ze teraz nie mozemy byc nawet pewne co do płci, a co po niektorzy biora pod uwage czy niebieski czy rozowy kolor :P Co do pokoju to mam jeden wolny i bedzie dla dziecka ale jak narazie jest tam "wszystko" i nawet nie mam zamiaru tego sprzątac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z nudów przeglądam od czasu do czasu ile co kosztuje i jak wygląda a gdzie taniej ale tak na prawdę zakupy zostawię sobie gdzieś na 7-8 mc nie ma sensu wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej , mam pytanie do osob biorących femibion natal classik... ja ogolnie nie brałam zadnych witamin tylko kwas foliowy bo nie było sensu, wszystko zwracalam, bylam ostatanio u znajomej ktora juz urodziła i ppowiedziala ze zostało jej jedno opakowanie tego femibion natal classik, jestem w 13 tygodniu czy moge go zaczac brac ? czy jakis inny na poczatek powinnam kupic ? jak bede brala ten femibion to czy wciąż łykać kwas foliowy ? czy jest juz on zawarty w tym femibionie ? nie chce z taka pierdołą dzwonić do gin , a nastepna wizyte mam za 2 i pol tygodnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie bierz jeżeli jest w składzie to nie potrzeba. ja biore femibion natal 1 bo musze brać jod dodatkowo i on to ma i oczywiście ma też kwas foliowy więc go odstawiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie brałam i nie biorę dodatkowo kwasy. W Femibionie przynajmniej jest go tyle ile w jednej tabletce np. Foliku - czyli zalecana dawka. A ja biorę już Femibion natal 2 z tymi kwasami DHA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okqa dzieki :) wiec odz dzisiaj zaczynam brac tylko femibion natal classik a za 2 i pol tygodnia zapytam sie gin ;) czy brac dalej czy zmienic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Wam dziewczyny, że koleżanka z którą kiedyś pracowałam miała wózek po córce, jeszcze na gwarancji bo kupiony w tamtym roku na wiosnę. Koleżanka jest osoba bardzo zamożną i dla niej 2000 tysie w tą czy tamtą to żaden wydatek....Więc kupiłam od niej wózek za 500zł + dostałam wagę elektroniczną gratis ;-) A wózek nazywa się ABC Design Cobra - kolor róż ;-) trochę ryzyko ale cóż ...najwyżej jak się okaże że chłopak to sprzedam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolor może nie przemawia do mnie tak do końca ale cóż...stało się a wózek generalnie b. fajny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda mama weroniki
Ja w pierszej ciąży właśnie na tym etapie ok 15 tygodnia zaczęłam się nakręcać na zakupy dla dziecka, a mąż się denerwował, że to za wcześnie. Teraz nie mam jeszcze takiej potrzeby. Zresztą mam wszystko po Weronice, więc tylko kilka kosmetyków mam do kupienia, pieluszki, smoczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1987
nieźle Papsi :)) ale skoro była super oferta to może faktycznie warto było skorzystac... ja powstrzymuje sie z dokladnym planowaniem i zakupem czegokolwiek do ok 7-8 miesiąca. Boje sie ze coś po drodze moze sie wydarzyc, dlatego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wózek bardzo fajny. Jeśli była okazja to czemu nie! :) mi się bardzo podoba :) i cieszę się bardzo że tak taniutko udało Ci się go kupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papssi bardzo fajny ten wózek, jak u Ciebie okaże się chłopak ... to bedziemy sie do Ciebie w kolejce ustawiać (jak bedzie u nas dziewczynka) żeby odkupić :) ale nie jestem do końca przekonana co do wózków z 3 kółkami, latwiej sie pewnie takim jeździ ale wydaje mi się, że takie są troche mniej stabilne. Może ma ktoś taki i może wybić mi takie myślenie z głowy?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta koleżanka od której kupiłam powiedziała że jest na tyle stabilny, że nie było problemu, że jest jedno koło z przodu- zaufałam jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak udało mi się wpaść na chwilę przed wizytą;) widzę że poruszyłyście temat zakupów dla dziecka... Ja się cieszę, bo większość rzeczy mam po córce;) Jako że ma błękitne oczy to na samym początku często kupowałam jej niebieskie rzeczy więc będzie jak znalazł jeżeli się potwierdzi że tym razem będzie chłopak:D mam też 2 wózki piccolino adbor w neutralnym czarno-zielonym kolorze i graco quattro deluxe , obydwa wielofunkcyjne, łóżeczko, przewijak więc najgorsze odpadnie ...Najgorsze oczywiście pod względem finansowym;P No dobrze... Uciekam szykować się do lekarza bo nie wypada się spóźnić pierwszy raz hihi... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabell83
Papssi super te nozwk :) Ja chce maxi cosi mura plus 4. Bardzo mi sie podoba i ma pompowane kola wiec dziecku bedzie wygodnie :) A meble dla dziecka sa super i niedrogie w pinio. Juz sie nie moge doczekac kiedy bede utzadzala pokoik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaFilipinka
Ja jeszcze nie myślę o zakupach dla dzieciątka. chyba zajmę sie tym pod koniec ciązy , tym bardziej że też mam sporo po córce rzeczy , łóżeczko, ubranka, wózek ,itd... wydaje mi sie ze ja ju\z czuje małe kopniaczki , od 3 dni były te bąbelki to o nich pisałam , dzisiaj normalnie poczułam kopniaczka malutkiego , aż mi sie nie chce wierzyc bo to tak wcześnie, ale to nie może być nic innego, znam te uczucie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×