Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Mirabel - możesz tez wywalić $ pójść prywatnie i to na np na 3d :) i płeć będzie lepiej widoczna i buźkę zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic nie skomentowala zbytnio ani gratuluje ani nic ale to pewnie dlatego ze to tak przy okazji jak wpadla do mnei do pokoju, bo musze dzis sie zwolnic wczesniej i powiedzialam z enei moge jechac na szkolenie, na ktore z nia mialam jechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki ;-) Mirabelll co tu dużo mówić? no ja bym się mega w****i......Pewnie łzy z nerwów by były ale co zrobić ..?Dla mnie opcja że to wyjazd sponsorowany to nie jest żadne wytłumaczenie bo powinnaś o tym wiedzieć jako pierwsza a nie jako ostatnia...Ciężki orzech do zgryzienia... motyle jak reakcja szefowej???? Joanna J- ja teraz jestem w 14tyg. i 2 dniu i mówię jak pytają że zaczęłam 15ty tydzień. katerina_0109- ja mam identyko jak Ty! termin z OM 7-8 kwietnia a z USG na 02.04 ;-). Co do USG to w szpitalu na wizytach robią tylko 3 czyli mniej więcej co 3 wizyta..A prywatnie jak ktoś chodzi cały czas, co miesiąc to wydaje mi się że robią za każdym razem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się zgadzam że Mirabell powinna wiedzieć a maż miał obowiązek ją poinformować. Ja kamień też nie jestem i też bym się w******a ale tak mi się wydaje, że jednak opanowaniem i dobrym rozegraniem by to wygrała, przynajmniej u mnie to działało i to co mi się nie podobało wyprostowałam. Mam nadzeje że u Mirabellki się poukłada wszystko :* czego Ci z całego serca życzę!!!! ( I mam nadzieje że absolutnie nikogo w tym temacie nie uraziłam :( ) Co do tyg. No to dobra to będę mówić dalej jak mówiłam :) Motylek - ufff najważniejsze że masz za sobą :P niech się szefowa teraz postresuje jak to zrobić żeby było dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabell83
z tego wynikla taka awantura ze szukam mieszkania. Powiedziala ze jak mi z nim tak zle to mi wynajmie mieszkanie będzie placil i ze dziecku nic nie zabraknie. zapomnial tylko ze zabraknie mu tatusia. Wrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.... kipie normalnie. Ja od początku ciąży miałam już chyba z 5 razy usg. Chodze do prywatnej kliniki mojej lekarki, ale jeszcze nie wziela ode mnie nawet zlotowki. Chcialam zaplacic to powiedziała ze nie musze i ze jak będę chciała zwolnienie to dopiero wtedy. Wczoraj to byłam po 20 u niej w szpitalu i miała trochę roboty. No nic może wybiorę się na to 3d :) Wezme mamusie niech zobaczy kolejnego wnuka, bo tatuś dziecka nie zasłużył :) Motylek a nie idziesz na zwolnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirabell- u nas jest tak że mąż mówi o wszystkich wyskokach , do końca w 100% pewnie nigdy nie poznaję wszystkich szczegółów ale mówi o wypadach czy wyjazdach - ja to akceptuję bo też kiedyś lubiałam pojechać na wypad z koleżankami czy gdzieśdo SPA , ale pamiętam że był taki okres w naszym życiu że nie godziłam się na wiele rzeczy i wtedy właśnie mój mąż z obawy przed kolejną awanturą robił niektóre rzeczy za ,moimi plecami a ja potem od znajomych dowiadywałam się prawdy i to było nieprzyjemne .... A nad Kanarami zastanowiłabym się - idealny klimat i w ogóle - my planujemy taki wyjazd z maleństwem teraz nie chcę żeby młody zawalał szkołę a na święta jedziemy odpocząć do Zakopca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabell83
Joanna to nie jest mój maz. Jestesmy razem prawie 3 lata, ale bez slubu. Już jeden brałam i na razie mi starczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirabel - ciężka sytuacja z nie-mężem .... mam nadzieje jednak, że jakoś pokonacie tę trudność, szcerze trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabell83
Do mnie dzwoni znajomy zebysy jechali do Berlina do Tropical Island, ale 6 czy 7 h w aucie, sztuczne swiatlo, lampy uv i to ze nie poszaleje na zjeżdżalniach nie przemawia do mnie. Tylko tyle ze pod berlinem sa podobno super autlety i można się obkupić za grosze. Dzidziusiowi bym nakupowala wszystkiego za male pieniazki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabell83
Dziewczyny ciekawi mnie jak wyglądacie :) Zastanawialyscie się kiedyś nad tym? Szkoda ze nie możemy się wszystkie razem gdzies spotkać. Zlot ciezarowek by był hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce sic na zwolnienie dop od nowego roku mam teraz najgoretszy oklres i ciezko byloby z zastepstwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabell83
Ja tez i odrosty i blade lico i since pod oczami :) A co do kwiatkow itp. to nie wiem sama. Buzie usmiechnieta i smutna umiem tylko :) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstyd się przyznać ale w łóżku siedzę jeszcze. Kawka dopita czas dup..sko ruszyć. Śniły mi się dziś gołąbki -- hej ho hej ho do sklepu by sie szło!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnei sie dzis znowu dzidzia snila:) bylam na usg i bylam ze swoim m i mowilam do niego" patrz jaki siusiak!" bo naprawde byl bardzo widoczny siusiak dziecka i reke lekarza widzialam jak chcial trak jakbyu gilac to dziecko w moim brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łeeee! Ja też chce takie sny!! A nie tylko sex albo żarcie, którego potem nie moge jesć bo mi się odechciewa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabell83
Ja od 7 na nogach. Musialam syna do szkoły zawieźć. Zaraz się zmywam, musze isc do sklepu i pozalatwiac kilka spraw. Udanego dnia Wam zycze dziewczynki i do popisania później :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wyglądu to ja się prezentuje tak- nat. kolor włosów mam ciemny brąz ale oczywiście zafarbowane na blond jasny, trochę kręcone ale z reguły przeze mnie prostowane, długość do ramion. Noszę okulary, mam niebieskie oczy i jasną karnację. Ciągle gadają że mam piękną cerę (ale nie lubię jak tak mówią bo wtedy zaraz mi się robią jakieś buble na twarzy). Jestem wysoka bo mam 175 cm. wzrostu ale nie jestem w rozmiarze ,,kieszonkowym''. Mam spory biust , nie mam bioder i mam dosyć szczupłe nogi. Wszelkie krągłości są na linii pasa ;-) Ogólnie nie jest chyba ze mną aż tak źle ;-) A Wy jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama nei wiem skad te sny ale to chyba normalne, w ogole czytal gdzies ze ciezarne maja podobne sny moze to z mojej obawy przed badaniem ktore mnie czeka ja jestem za tym zeby poprzez mejle popodawac sobie namiary na fb a kto nei ma to pokazac sie na mejlu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa29
Mirabell ja na twoim miejscu ten czas bym przeznaczyla dla siebie kosmetyczka fryzjer spa nowe ciuchy niech facet zobaczy po powrocie ze wcale nie plakalas i nie zamartwialas sie tylko wrecz przeciwnie swietnie wygladasz a i sobie samopoczucie poprawisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pepsi85: Ale śmiesznie! Taki zbieg okoliczności- 2 terminy;D u mnie Dzidzia rośnie szybko, podobno- tak lekarz powiedziała.ostatnia @ miałam 1.07. Mam nadzieje ze nie pójdzie w ojca.... On sie urodził 4800(!) a ja dosyć mala jestem, Ja jednak jutro nie mogę bo zapomnialam że jutro mamy gości.... Sorki;(*biodra na szczęście mam, ale chyba na takie dziecko to i tak za małe ;) jeśli chodzi o wygląd - , 24 lata,168cm, 55kg, figura "umiarkowana gruszka"- biodra mam, cyców pożałowali;), uroda typowo słowiańska: naturalny ciemny blond, niebiesko-zielone oczy, twarz-normalna( nie wiem jak ja inaczej określić ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bylam ja. Zapomnialam sie zalogować. Czy ktoś czuje już jakieś ruchy? Ja słyszałam ze te co pierwszy raz są w ciazy poczują dopiero ok. 18 tygodnia, ale jak zaczelam czytać na forach to dziewczyny piszą, 14-16 tydzien, zaczęłam sie wsłuchiwać i wyczuwam czasami coś takiego jak taki bąbelek najpierw nabrał powietrze, a potem go wypuścił ... Moze to coś w żołądku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia8905
Cześć dziewczyny. Ale miałam do czytania... Mirabell jestem z Tobą. Ja z moim M nie dogaduje się dobrze, mam go dość, więc wcale się nie dziwię. Co do podróży ja wytrzymałam 10h to i Ty dasz radę... pojechałabym na Twoim miejscu ;) I chętnie też bym spotkała się z Wami wszystkimi, ale jak ktoś wspomniał - istnieje facebook ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpierdzielam gołąbki ( bez zawijania) :) chyba zara będzie siesta z kocykiem i podusią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×