Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Bajerka no własnie ja kupiłam w normalnym butiku ciązowym 170 zł ;/ lece więc jutro do h&m i popatrze dziekuje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabell83
Witam serdecznie nowe mamusie :) Motylku trzymam mocno kciuki za Twojego maluszka i mam nadzieje ze niepotrzebnie napedzili Ci stracha. Wszystko bedzie dobrze. Tez slyszalam ze testy z krwi to tylko statystyki i nie sa calkowicie wiarygodne. Dziewczyny przytylam pol kilo hehe. Przy moich wymiotach i poczatkowym -3 kg to dla mnie rekord :) Teraz waze 53 kg. Smarujecie sie jakimis kremami na rozstepy? Mnie niestety odrzucaja zapachy i tylko myje sie w palmoliwie oliwkowym i nie jestem w stanie sie posmarowac niczym bo wymiotuje :/ O brzuch sie nie martwie ale cycki mi rosna jak szalone i swedza bardzo. Mam nadzieje ze nie eksploduje mi skora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabell83
A co do ubran to mieszcze sie jeszcze w terazniejsze ale zamierzam cos zakupic za jakis czas. 8 lat temu nic nie kupowalam ciazowego tylko kupilam juz pod koniec takie dresy na szerokiej gumie. Bajerka a te spodnie w HM maja jakis fajny fason? Chcialabym wygladac jak czlowiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biust mi aż tak nie urósł.. Jedynie są twarde :) Mam nadzieję,że nadrobią bo nigdy nie miałam pokaźnego biustu. Brzuch już bardzo widać, nawet troszke przeszkadza przy wiązaniu butów. Smaruje się oliwką. Niestety jej zapach zaczął mi mocno przeszkadzać. POdobno oliwka w zelu ma mniej intensywny zapach- może zaryzykuje i kupie. motylku, wczoraj się dowiedziałam od koleżanki,że też miała bardzo niepokojący wynik z tego testu, radzili jej najgorsze. Ona jednak pozostała tylko przy teście, a jej dzidzia ma 2 lata- zdrowa i szczęśliwa :) Głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusia89108
Dorcia436- tak pseudonim od daty urodzenia:) dziewczyny bardzo Wam współczuje dolegliwości związanych z ciążą, mnie na szczęście nudności nie męczą jedynie co kilka razy było mi niedobrze ale na tym nie skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaFilipinka
Hej dziewczyny, dawno mnie nie było , ale nie mam w ogóle czasu , moja mała była 2 tyg chora, dzisiaj dopiero poszła do przedszkola, a ja zajmuje sie soba w końcu :-) ja mam usg w piątek , ciesze się i się boje czy wszystko ok, poczytam troche co u was i potem poodpisuje . Wiecie co, ja od wczoraj czuje ,,coś" w brzuchu, wczoraj leżałam na kanapie, i poczułam kilka takich pęknięć bąbelków w brzuchu , nie wiem co to było ,normalnie jakby bąbelki powietrza strzelały, kilka razy. chyba za wczesnie na ruchy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekGość
dyiewcyznz dyiekiŁ= dlatego ay tak sie nei martwie wierye ye bedyie dobrye ale jestem nastawiona na amino nie wztryzmalabzm nie robiac tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylku- dla spokojności zrób amino. Ja bardzo się boję jutrzejszej wizyty. Powinnam być szczęśliwa, a ciągle mam czarne myśli... To zupełnie silniejsze ode mnie. O 15 wizyta, a mnie na sama mysl sciska w brzuchu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamaFilipinka to to to 1 ruchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabell83
To widze ze nie tylko ja mam stresa :) Mam nadzieje ze bedzie ok i trzymam za Was kciuki. Dajcie znac co i jak po wizycie:) Tez bym chciala juz czuc ruchy ale na razie cisza :) A o plci to juz nie wspomne. Chcialabym miec bardzo malutka Nelusie :) Ale jak sie chce to sie ma na odwrot :/ Tak mialam z pierwszym dzieckiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może dowiem sie już we wtorek co urodzę. Czytałam,że dziewczyny w 13tc już wiedzą, też bym chciala wiedziec :) Może na genetycznym (16 pazdziernika) się dowiem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie dzisiaj mam genetyczne, M pierwszy raz zobaczy maluszka :D dzisiaj 12t5d może delikatnie podpytam czy nie widać jaka płeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekGość
trzymam kciuki za wasze usg:) plec nieważna, wazne by zdrowiutkie bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1987
motylku trzymm mocno kciuki zeby wszystko bylo dobze :* dziewczyny piszecie wszystkie o genetycznym usg, ja jestem w 13 tc i gin nic nie wspominał o czyms podobnym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabell83
Motylu masz calkowita racje, zdrowie najwazniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj byłam w hm bo szczerze mimo że to dopiero 12w2d to już mnie spodnie uwierają. Pierwszy raz tak miałam, że plątałam się między wieszakami i kompletnie nic nie mogłam dla siebie znaleźć. Jedne jedyne spodnie mi się spodobały za o zgrozo 149,99 :/ Kocham zakupy i szczerze nigdy nie oszczędzałam sobie.... taka moja wada ale prawda jest taka, że wczoraj uciekłam z tego sklepu. Nie wiem co mi się stało. Z trudem uniknęłam zalania się łzami..... Powód? Do tej pory nie znany.... PS. A będę musiała tam wrócić.... ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka usg genetyczne można robić do 13t6d najpóźniej, nie wszyscy lekarze polecaja to badanie, wczoraj widzialam sie z kuzynka ona twierdzi ze tez nie robila takiego badania i nic o nim nie wiedziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wizytę miałam 30.09 a następną planuję 2.11 będzie to wtedy dokładnie 16w0d. Ciekawe czy już mi lekarz cokolwiek będzie w stanie powiedzieć. Trzymam kciuki za wasze USG :) i koniecznie dajcie znac!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
genetyczne to nic innego jak pomiary nt, kości nosowej i sparwdzenie serca na tym etapie ciąży to w zasadzie robi kazdy lekarz bez gadki, ze to niby genetyczne, chyba, ze to konowął albo na nfz to moze zrobić i nie powiedzieć, ze robi, albo... zazwyczaj już każdy gin mierzy przeziernosć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc2
zgdadzam się z gościem, dokładnie tak to jest, lekarze Wam nie mówią, co sprawdzają, później wyciągają kase za "genetyczne"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na prawdę płacicie ekstra za "genetyczne"? Mój mi mierzył wszystko nawet o tym nie mówiąc przez przypadek się zorientowałam jak mi tam gmerał dopochwowym i coś mi minęło na ekranie na koniec tylko stwierdził, że jest wszystko jest w porządku. Nawet nie zdążyłam się zestresować .... a z lekarza jestem bardzo zadowolona tylko dzięki niemu zaszłam tak daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylku głowa do góry, na pewno będzie dobrze! Mirabell83 nie przejmuj się tym, że nie masz brzuszka. U mnie jest dokładnie to samo, jestem zupełnie płaska, a to już 14 tydzień. W sumie to większość kobiet, które nie są w ciąży mają większe brzuchy niż ja ;-) Co się zaś tyczy cery i włosów to ja nie mam żadnych problemów. Może macie braki jakichś witamin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AguniaGR - łykam femibion natal 1 czy jak to się tam nazywa... jak już to nie zapewnia mi odpowiedniej ilości witamin to już nie wiem co. Na twarzy szczególnie czole pryszcze i to nie jakieś tam subtelne. Na dekoldzie i piersiach oraz plecach kasza.... fuuuu - ja osobiście patrzeć na siebie nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka80 a mam pytanie dot. poli arci. , Jeśli mogłabyś mi doradzic na temat lekarza u ktorego byłas i czy z tą ciąze też będzie prowaził ten sam .. ja się zastanawiam i szukam opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa29
Witam dziewczyny najwyzsza pora do was dolaczyc ja mam termim na 8 04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa29
Ogolnie moja historia ciazy jest bardzo dluga byla planowana ale za jakies pol roku jestem po konizcji szyjki i dzidzia nie czekala dlugo bo 3 miesiace po operacji okazalo sie ze jestem w ciazy na moje nieszczescie jescze trafialam na konowalow nie lekarzy ,pierwszy w 5 tygodniu stwowrdzil ze niemoze byc pewny czy jestem w ciazy bo trzeba zrobic usg a na to za wczeanie i mam przyjsc za tydzien dodam ze przcuje przy bardzo ostrej chemii i kazde opary sa bardzo szkodliwe po tygodniu bylo usg ktore trwalo niecale 5 minut dowiedzialam sie ze jest fasolka i bije serduszko dostalam zwolnienie i do domu kolejne wizyty tez byly na odwal tylko zanosilam badania wpisywal w karte zwolnienie i do domu bez zadnego badania ginekologicznego W 11 tygodniu dostalam krwawienia i znalazlam sie w szpitalu i tu znowu pech od lekarza dowiedzialam sie ze zagrozenia nie ma ale dziecku cos jest bo o 2 tygodnie jest mniejsze i zebym sie zglosila do lekarza jak najszybciej tak tez zrobilam ale poszlam juz prywatnie i okazalo sie ze mam zapalenie nic strasznego bardzoodrazu wyleczyla lekarka po tygodniu i na usg wyszlo ze z dzidzia wszystko dobrze i jak tu wierzyc lekarzom a teraz wszystko oki i powoli ciesze sie juz r*****i maluszka to moj 2 szkrab mam chlopaka 4 latka, moze tez jest ktos po konizcji bo przyznam sie strasznie sie boje ze szyjka nie wytrzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×