Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

U nas mała będzie miała rok i 10 m-cy jak dojdzie szczęśliwie do porodu drugiego dzidziusia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekolada-mam identycznie. kropka w kropkę. ciągły głód-zero wymiotów, nudności, odrzuceń:) a może trzeba sobie wymyślić jakąś formę aktywności-ja myślałam o basenie albo może chociaż joga:) szkoda że mieszkamy tak daleko od siebie bo byśmy razem chodziły na spacery:) bo ja też sama siedzę w domu,a jak mąż wraca to już ciemno na dworze i już się na żaden spacer iść nie chce:) pociesza mnie tylko to, że ten lekarz ,,przybił mi piątkę,,-dosłownie i powiedział, że lepiej tak niż w drugą stronę. tylko kto to potem zrzuci?!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja w tym temacie nic nie pomogę. Ja w obydwu ciążach schudłam niestety i apetyt przez 3 m-ce zerowy. Może faktycznie więcej spacerów, jakiś nordic walking czy basen... Sama nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli chodzi o formę aktywnosci to ja jako instruktor zumby polecam zumba fitness, nie ma nic lepszego, oprócz tego ze mozna sie poruszać to po zajęciach wychodzi się uradowanym i tak naprawde nie wiadomo z czego człowiek się cieszy, świat wydaję sie piekny :)))) oczywiscie absolutnie nie mowie tu o podstawowej zumbie .... ale możecie sprawdzić czy u was w miescie jest Zumba Gold ( zumba przeznaczona dla osob starszych i kobiet wciązy )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabell83
Dziewczyny rozmawialam z moim M o wyjezdzie wczoraj na spokojnie. Nie robilam awantury tylko na spokojnie. Powiexzialam ze mnie zaskoczyl, ze przesadzil z tym ze ukrywal to przede mna, ze mi jest przykro i ze mi nie chodzi o sam wyjazd tylko o ukrywanie. Przeprosil mnie, pokazal zaproszenie, powiedzial co jak gdzie i z kim jedzie. Przykro mi nadal ale juz mniej. Wiecie co jeszcse zrobil. Zjechal ze mna do garazu otwiera go a tam stoi dla mnie nowiutkie piekne auto! Bylam w szoku i nie wierzykam ze to dla mnie! Do tej pory jezdzilam polowka 3 drzwiowa a on wczoraj powiedzial ze to auto bedzie wygodne dla mnie i Oskara a potem dla dzidziusia :) Ciesze sie bardzo ale powiedzialam ze samochodem mnie nie przekupi hahahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabell83
No ale wzielam auto :) Lepsze od mojego. Tylko na tyle orzyciskow w srodku ze boje sie dotknac bo wybuchnie hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Pływaczek się rusza...jestem już pewna ..od kilku dni to obserwuję ale dziś już jestem pewna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulekx
hej;-) też chce was zobaczyć na facebooku;-) zaraz wam podeśle linka z mojej poczty;-) Mirabel też bym wzięła autko a co tam prezentów się nie oddaję;-) dobrze że wyjaśniliście na spokojnie całą sprawę bo kłótnia nic nie da ja zaraz nadrobię dwie ostatnie stronki co napisałyscie;-) mam zrobionę w końcu te wstrętne odrosty i humor od razu lepszy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Znalazłam "byle do wiosny" na fb i poprosiłam o przyjęcie mnie do grupy. A.K. to ja :) Fajnie, że wpadłyście na ten pomysł. Ktoś tu pisał, że wybiera się dzisiaj na zakupy do h&m mama. Byłam w miniony weekend i faktycznie jest w czym wybierać i ceny są naprawdę przystępne. Kupiłam za 79 zł, a właściwie to za 59, bo miałam zniżkę z Instyle, takie ciażowe getry z miejscem na brzuszek. Póki co to brzuszka nie ma, więc jeszcze trochę poczekam aż je założę, ale cieszę się, że coś już mam. No i płaszcz też kupiłam w h&m, taki w który mi się będzie mieścił rosnący ciążowy brzuch, a który bedę mogła tez nosić później. Dla maleństwa jeszcze nic nie kupuję, bo myślę, że trochę za wcześnie. Jak czuję się dobrze i nic mi nie jest, to się martwię czy aby na pewno z dzieckiem wszystko ok. Takie mnie głupie myśli nachodzą jak w domu siedzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulekx
Papssi to gratulację;-) wczoraj was wieczorem czytałam i jak tak lezałam w łóżku to zaczęłam wsłuchiwać w swój brzuch czy coś tam się dzieję ale cisza kompletnie poza wołaniem mojego żołądka o jeść;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirabell to super ;-) Nie wiem jakbym się zachowała w Twoje sytuacji ale furę bym przygarnęła ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow Mirabell super prezent. Jednak jak to mówią "nie ma tego złego" :) Papssi gratulacje. Ale fajnie, że czujesz już "pływaczka" . Ja ciągle się wsłuch*ję w siebie i czekam, ale 16 tydzień przy 1 ciąży to pewnie trochę za wcześnie. Czasem mam wrażenie, że coś czuję, ale to pewnie pracujące jelita :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jakby któraś mogła mnie przygarnąć do grupy na fb, to będę "dźwięczna" :) A tak wracajac jeszcze do zakupów, to w ten weekend jest akcja rabatowa z Twoim Stylem i np. jest 40% zniżki na zakupy w happymum :) Tu macie listę sklepów objętych rabatami http://www.styl.pl/raport-stylowe-zakupy/news-stylowe-zakupy-spis-marek,nId,1023774

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirabell , eee tam przyciski metodą prób i błędów dojdziesz ;p uwierz mi nie wylecisz w kosmos, ja jak swoje kupiłam bałam się ze zaczne fruwać jak ten samochód "powrót do przyszłosci", jednak nie odlecial a po 3 latach w 50% wiem co do czego służy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulekx
wysłałam link na poczte wszystkim tym które tutaj podały e-mail mam nadzieję że nikogo nie pominęłam;-) aż jestem ciekawa jak wyglądacie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, dawno się nie odzywałam, ale postaram się nadrobić zaległości. Po złych wynikach cytologii dostałam skierowanie na kolposkopię, bardziej szczegółowe badanie (w skrócie: polega na wstrzykiwaniu płynów o różnych kolorach, komórki "chore" zabarwiają się inaczej niż reszta). Badanie niezbyt przyjemne, ale wynik mnie uspokoił. Lekarz powiedział, że nie ma nic niepokojącego, ale mogę mieć infekcję o podłożu wirusowym albo grzybicznym (trochę mnie to dziwi, bo nie mam żadnych niepokojących objawów). Z przyjemnych spraw, to od 1,5 tygodnia czuję regularne ruchy dziecka:) To jest bardzo przyjemne i przypomina mi ciągle, że nie jestem sama. Dziś 15t 5d, więc wcale się nie sprawdza w moim przypadku, że pierwsze ruchy są wyczuwalne dopiero między 16 a 20 tygodniem. Co do zakupów ciążowych to kupiłam sobie fajne granatowe sztruksy rurki w C&A, bo znalazłam tam akurat kolekcję ciążową. Spodnie są bardzo wygodne i mam nadzieję, że starczą na całą ciążę. Mamy już imiona:) Matylda albo Franek. Za miesiąc na USG w 20 tygodniu liczę na to, że poznamy płeć. Trzymajcie się ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walabio cieszymy się, że się odzywasz. Nawet myślałam dziś o Tobie ;-) To dobrze, że niepokój został rozwiany ;-) Ja również czuje już ruchy dziecka a dokładnie to od dziś ;-) Może i Ty dołączysz do naszej zamkniętej grupy na FB? masz profil ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papssi, to cieszę się, że Ty też czujesz ruchy, bo spotkałam się z opinią, że "na tym etapie to niemożliwe":) Nie mam profilu na FB i mam nadzieję, że nie będę miała. Fakt, że fajnie by było Was zobaczyć, ale bronię się przed tym okropnie uzależniającym wynalazkiem jak się da;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabell83
Walabia, papsi ale wam super ze czujecie juz ruchy :) ja koncze 16 tydzien i to druga ciaza i jeszcze nie czuje :/ tzn rano jak leze plasko z reka na brzuchu to czuje tak jakby brzuch mi jezdzil po dlini. Moze to dziecko? Ale babelkow nie czuje jeszcze :) Dzis mnie nawet pobolewa brzuch. Nie mocno ale nawet jak leze to go czuje. Wczoraj poszalelismy z moim M i moze to od tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrze na tym fb patrze i zastanawiam się razem z Benią gdzie te wszystkie pasztety siedzące z kafe.... No powiem Ci Mirabell że ma gest... Ja to jak dowiedziałam się o czym istotnym co mąż ukrył a nie powinien to byłam miła, może nawet za miła a w odpowiednim momencie szpila... Teraz to mówi mi o wszystkim(tzn tak jak któraś pisała że 100% to nigdy nie powie ale 90-95% mi mówi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja też wysłałam zaproszenie do grupy na fb Mirabel- chociaż partner wynagrodził ci te nerwy z powodu jego wyjazdu, ale super!!! :D Dziewczynom które czują ruchy gratuluję. Mamo muminka- ja w pierwszej ciąży chyba w 18tyg poczułam pierwsze ruchy, teraz jestem w 12tc więc sie jeszcze nie wschłuch**e bo nie ma szans żebym już coś czuła Mi też by się przydało coś ćwiczyć, przytyłam 1,5kg ale mega tycie dopiero przed nami :/, no oczywiście niektóre mają to szczęście że mało co tyją. Zerknęłam właśnie w notatki z poprzedniej ciąży i wtedy byłam 1,5kg na plusie w 14tyg a do porodu przybyło mnie 21kg i nie udało mi się zgubić wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka- dziękuje za odpowiedź, nie bede już o tym myśleć ale nie chciałabym mieć znowu cesarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale macie fajnie, że czujecie ruchy :) Od kilku dni dokucza mi strasznie ból brzucha ale są tego widoczne efekty :) dzisiaj rano zauważyłam że brzuszek jest większy, ciekawe co bedzie za kilka dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neli8 - zatem uzbrajam sie jeszcze w cierpliwość, choć tak bym chciała już ! :) Ja mam wrażenie, że w ogóle nie przytyłam, tylko spodnie są w pasie lekko przyciasne, bo talia zniknęła. Nie mam w domu wagi, ale chyba się w nią zaopatrzę. Zakręcona filipinko - ja też jestem w szoku -wszystkie czekające na wiosnę to mega laski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu gadu gadu, ale nie napisałam najważniejszego byłam dziś na usg genetycznym:) moje Kurczątko ma się całkiem dobrze, nie spało w czasie badania-od małego Łobuz ma 7cm wymiar dwuciemieniowy główki 20-13w1d długość ciemieniowo-siedzeniowa (mierzona od czubka głowy do kości ogonowej dziecka) 63-12w4d, mózg ok, żołądek ok, serce ok,pęcherz ok, kręgosłup ok, rączki i nóżki ok nt 1,2 mm nb 3,2 mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Jak samopoczucie? Bardzo chciałabym tu częściej pisać, niestety nie da sie... Ale dużo myślę o tym, co u Was, naprawdę :) ja czuję się w miare, ale dziś pierwszy dzień na uczelni po przerwie wakacyjnej i niestety plecy odmówiły posłuszeństwa :( podaje mojego mejla: alicja.bajerska@wp.pl a tutaj od razu podaje link to mojego facebooka - https://www.facebook.com/alunev1 Bardzo proszę zeby ktos mnie dodał do naszej grupy :) fajnie byłoby Was widzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×