Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

a ja się też jeszcze dopiszę.. MP88 - 07.04.2014- dziewczynka- poród naturalny miska22 - 22.03.2014 - dziewczynka - poród naturalny Mamaolcia-07.04.2014-dziewczynka- cesarskie cięcie IwonkaJ- 03.04.2014-chłopczyk-poród naturalny kasia06-06.04.2014-dziewczynka- poród naturalny Domella - 03.04.2014 - chłopiec - c.cięcie (25.03.) Wiktorowianka-01.04.14-chłopiec-poród naturalny zaba90- 23.04.2014-chłopiec AnulkaHanulka- 06.04.14- dziewczynka- poród naturalny Ania z Oliwką - 16.04.14- dziewczynka - poród naturalny Anus23 - 08,04,14 - chłopiec - poród naturalny Swiderek84 - 08.04.14 - chłopiec - poród naturalny Anus mamy ten sam termin, hihi;-)ale mi się wydaje, że sie gdzieś tak w połowie kwietnia urodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fionka wow ale super, zazdroszcze 3maj sie i daj nam znać:D masz stresika?? juz jutro ujrzysz swoje maleństwo:))) wzruszyłam się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no miśka nie dziwię się, że zabolało..mnie by też zabolało i wkurzyło jednocześnie..ale to tylko widać po prostu jaka to z niej osoba jest..może lepiej nic od takiej nie mieć..żeby później Ci nie wypominała, że tyle rzeczy Ci dała.. Anus myśle, że waga ok, zresztą ja sie już tą waga tak nie przejmuję..każdy dzidzia jest inny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anus23
Swiderek ja tez mam takie przeczucie. U mnie w rodzinie wszystkie przenosily.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Swiderek nom, pisalam kiedys o niej, ze ciagle cos chce, zeby wozic, pomagac, ze za paliwo nie oddaje itp itd i ze mam jej dość, moze obiecala bo myslala ze jak obiecala na poczatku ciazy to przez 9 miesiecy bedziemy na kazde skinienie... a tak naprawde wogole nie zamierzala dawac;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fiona daj łapę, ja jutro też mam cc, mam byc o 7 rano,cięcie 10 rano że tak się wtrącę pękam, ale co zrobić, mam nadzieję, ze wszystko przebiegnie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anus23
Miska ja tez bym sobie dała spokoj z ta szwagierka. Sama mowilas ze bys jej cos kasy dala zeby nie miec dlugów a przeciez mozesz kupic uzywane od kogos innego bez jej łaski i później wypominania albo oczekiwania jakiejs dodatkowej rekompensaty prócz kasy jeszcze. I zawsze mozesz jej poźniej wygadac jak sie ona zachowala kiedy znow nachalnie bedzie oczekiwala pomocy Twojej lub Twojego meza Tacy ludzie sa tak perfidni ze az trudno uwierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
fajnie ze juz na kwiecien ma dzidzie :-) i tak szybko Gratulacje !!! a powiedz czy to nie. wczesniak ?! jak poczatek 37 tyg ?! nic tobie nie mowili ?! wage ma spora wiec moze tym sie sugerowali :-) fiona a ty na kiedy masz tak naprawde termin ? wiem ze 17 stego mialas miec cc ale cc zawsze jest wczesniej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Anuś dokładnie! Nawet Ci powiem że jakoś chyba lepiej wyszło... Ale i tak nie rozumiem jak można się tak zachować, a juz z tym lozeczkiem dała, powiedziala ze chce pozyczyc i wystawila na sprzedaż.... ciekawe czy jakby cos mojego pozyczyla to tez by tak zrobila :) Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Lila fiona miała na 22.03 jak ja. Powiem wam,że miałam isc do gin w pon tzn 10 dni od ostatniej wizyty... a na ostatniej mialam szyjke 1,5cm miekka i 1cm rozwarcia.... A teraz jak sie naczytalam, zastanawiam sie czy nie isc jutro hihi może coś się dzieje a ja nie wiem, jak tego 1cm nie czylam to kolejnych 4 też mogłabym nie czuć w sumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorrrooo1111
MP88 - 07.04.2014- dziewczynka- poród naturalny miska22 - 22.03.2014 - dziewczynka - poród naturalny Mamaolcia-07.04.2014-dziewczynka- cesarskie cięcie IwonkaJ- 03.04.2014-chłopczyk-poród naturalny kasia06-06.04.2014-dziewczynka- poród naturalny Domella - 03.04.2014 - chłopiec - c.cięcie (25.03.) Wiktorowianka-01.04.14-chłopiec-poród naturalny zaba90- 23.04.2014-chłopiec AnulkaHanulka- 06.04.14- dziewczynka- poród naturalny Ania z Oliwką - 16.04.14- dziewczynka - poród naturalny Anus23 - 08,04,14 - chłopiec - poród naturalny Swiderek84 - 08.04.14 - chłopiec - poród naturalny zorrrooo1111 - 02.04.14 - dziewczynka - poród naturalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :D miska no moze rzeczywiście coś się dzieje miśka. Ja mam kolejną wizytę 15stego ;-)) poki co w sb nic sie u mnie nie działo wszystko bylo w porządku zero rozwarcia nic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się też w sumie muszę wyżalić trochę na szwagierkę..choć ogólnie nie narzekam, ale jak byłam ostatnio to się trochę wkurzyłam. Otóż rodzice moi i mojego m maja nam kupić wóżek na spółkę..wielofunkcyjny więc ze spacerówką..a szwagierka mi teraz mówi, że oni ostatnio robili przegląd w piwnicy i mają spacerówkę, lekką, wygodną, ładną (kwestia gustu bo mi się nie podobała) i że nam da a rodzice kupią już tylko gondolę..i nawet mówiła, że już rozmawiała o tym z mamą.. No ja sie poczułam tak, że w piwnicy sprzątają i się pozbywają rzeczy..(bo jeszcze o rowerku wspominała że tylko jej miejsce zajmuje w piwnicy to przy okazji weźmiemy). Ale po pierwsze mi sie ta spacerówka nie podobała a po drugie to wszystkie rzeczy dla dziecka mam używane (kupiłam może ze 3 ciuszki) i chociaż wózek chciałam mieć nowy..Tym bardziej, że naszych rodziców na niego stać ..no może myślicie, że jestem wybredna ale czemu mój synek ma mieć wszystko po kimś..?na szczęście mąż porozmawiał z siostrą i mamą i szybko uciął temat..że chcemy nowy i koniec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porządkowa
Już na świecie: Na kwiecień- chłopiec- 6.03.2014 Oczekujące: miska22 - 22.03.2014 - dziewczynka - poród naturalny Wiktorowianka-01.04.14-chłopiec-poród naturalny IwonkaJ- 03.04.2014-chłopczyk-poród naturalny Domella - 03.04.2014 - chłopiec - c.cięcie (25.03.) kasia06-06.04.2014-dziewczynka- poród naturalny AnulkaHanulka- 06.04.14- dziewczynka- poród naturalny MP88 - 07.04.2014- dziewczynka- poród naturalny Mamaolcia-07.04.2014-dziewczynka- cesarskie cięcie Anus23 - 08,04,14 - chłopiec - poród naturalny Swiderek84 - 08.04.14 - chłopiec - poród naturalny Ania z Oliwką - 16.04.14- dziewczynka - poród naturalny zaba90- 23.04.2014-chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorrrooo1111
Fiona i Gość trzymam za Was kciuki jutro! Bądźcie dzielne! Iwonka pisałaś czy warto smarować się na sam koniec ciąży - pewnie, że warto. Już Wam pisałam, ale przypomnę, że w poprzedniej ciązy nie miałam ani jednego rozstępu (16 kg do przodu miałam) a rozstępy wyskoczyły mi dopiero po ciąży, jak przestałam się smarować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Swiderek troche Cię rozumiem :) Mi tez szwagierka chciala wcisnac wozek po 3 dzieciach, co prawda 3w1 ale zniszczony a na koniec jak juz miala dac to wystawila na korytarz gdzie byl remont i z czarnego zrobił się biały... A ja nie chcialam czarno zoltego z cyferkami dla dziewczynki, dopiero jak powiedzialam mezowi ze z tego pylu to i tak go nie doczyszcze i nie dam takiego dziecku to kupilismy :) a propo to od tej samej szwagierki hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
MP88 nie wiem ale często mam bole jak na okres, jakies klocia, albo cos mnie tak zaboli że aż zginam się z pozycji stojącej nie wiem sama :) Może troche już bym chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki zorro wielkie pękawka jestem, ale niestety muszę dać radę, słoniem nie jestem hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorrrooo1111
To ja się jeszcze raz dopiszę: Już na świecie: Na kwiecień- chłopiec- 6.03.2014 Oczekujące: miska22 - 22.03.2014 - dziewczynka - poród naturalny Wiktorowianka-01.04.14-chłopiec-poród naturalny zorrrooo1111 - 02.04.14 - dziewczynka - poród naturalny IwonkaJ- 03.04.2014-chłopczyk-poród naturalny Domella - 03.04.2014 - chłopiec - c.cięcie (25.03.) kasia06-06.04.2014-dziewczynka- poród naturalny AnulkaHanulka- 06.04.14- dziewczynka- poród naturalny MP88 - 07.04.2014- dziewczynka- poród naturalny Mamaolcia-07.04.2014-dziewczynka- cesarskie cięcie Anus23 - 08,04,14 - chłopiec - poród naturalny Swiderek84 - 08.04.14 - chłopiec - poród naturalny Ania z Oliwką - 16.04.14- dziewczynka - poród naturalny zaba90- 23.04.2014-chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świderkowa to rzeczywiście głupia sytuacja, ale ja tez wam sie pożale, bo natomiast moi rodzice na pocztaku mowili ze doloza nam sie do wozka wogole to mieli kupic z tesciami na spolke, ale my kupilismy juz wozek i mowilismy ze nam oddadza najwyzej to tesciowie zdecydowali ze kupia lozeczko no i kupili natomiast moi odnosnie wozka cos juz ucieli temat i przykro mi i jest i glupio przed moim m... ze juz nagle nie ma tematu to na cholere tak gadali, wiem ze nie maja kasy, ale bez przesady zeby sie dolozyc to by mieli, bo na swoje przyjemnosci zawsze znajdują... ech wstyd mi za własnych rodziców powiem Wam i nie wiem co zorbic czy sie przypomnieć czy dać spokoj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczał sie 37 tydz wiec nie nikt go tak nie nazwał , jest ze mna cały czas nie zabierali go na wczesniaki , leżymy sobie choc ma problemy z ssaniem;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kwiecien a jak sie czujesz kochana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kwiecien Gratuluje!!!!!! Juz masz wszystko za soba pozostało sie juz tylko cieszyc dzidziusiem, wypoczywajcie. Moze ten pierwszy poród rozpocznie dobrą passe forumowych porodów i wszystkie bedziemy mialy tak szybko i lekko...och tak bym nam wszystkim tego zyczyła. Ja tez bede rodzic po raz drugi i cały czas licze ze własnie drugi bedzie taki ekspresowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah te szwagierki..no ja też w ciąży nadwrażliwa jestem no i ona może chciała dobrze a ja tak zareagowałam... MP88 no nie wiem co by Ci tu doradzić..rzeczywiście tak trochę głupio bo to rodzice..ale ja to pewnie bym delikatnie wspomniała, że jeszcze tyle wydatków i ten wózek też nie był tani..i zobaczyłabym na rekakcję..no jakby nie zareagowali to trudno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj na kwiecień..też bym już chciała się przytulić do małego..! a;e masz fajnie..znów się rozczuliłam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
MP88 rodzice mojego m nic nie kupili, nawet nie zaproponowali, natomiast moja mama kupuje pierdółek pełno które w wiekszosci juz mam i się dublują, a nie zapyta czego potrzebujemy ;/ takie też troszkę głupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale powiem Wam ze rozwala mnie takie uciecie tematu calkowite daj spokoj wstyd mi za nich... a takie deklaracje byly... nie ma co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
MP88 no niestety... może chcieli się pokazać tylko, że chcą dobrze a tak naprawde nie uśmiechało im się pomagać. Nie wiem sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miska ja bym na Twoim miejscu nic juz nie wzieła od tej szwagierki nawet jesli sie okaże ze nie sprzeda lub cos innego bedzie chciała dac, zachowała sie po świnsku i tyle jesli nawet znalazła sie w trudnej sytuacji finansowej to juz mogła powidziec ze chce za to jakies pieniadze i ty bys sama zadecydowała czy bierzesz czy nie a to jest cios ponizej pasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×