Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Gość miska22
gosciu to nie tak ;p Może tak zabrzmiało, nie kupuję sobie teraz bo nie ma sensu, jak mam 15 kg na plusie... A sprzątam czy tam robie coś bo lubie, bo nie wariuje od siedzenia w domu jak mam jakiś cel ;) Ja generalnie jestem taką osobą, że nie lubię siedzieć na du*ie, że tak brzydko powiem :) Pozatym rano mi mąż pomógł sprzątać ;p skłamałaym jakbym powiedziała, że zasuwam sama hihi ;) A jeśli chodzi o bio oil to ja mam na niego uczulenie zaczęłam smarować w 34 tyg jakoś i dostałam wysypkę, okropnie swędziało, a jak przestałam używać to wysypka zniknęła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
MP88 leżałam w szpitalu trzy razy i za kazdym razem tylko dowod wołali bo pesel spisywali i dane ;) Tak więc RMUA chyba nie jest konieczne, a ten nip to dobrze wiedzieć muszę go spisać na wszelki wypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dałam za eucerin dziś 52 zł ale to jest pojemność 125ml.Bio oil jest połowę mniejszy. Ja używałam od 3 miesiąca balsam jakiś na rozstępy (różne)+bio oil lub eucerin ostatnio. Moim zdaniem jest sens używać nawet na koniec.Koleżanka do 9 miesiąca nie miała rozstępów a pod koniec jej wyskoczyły bo skóra teraz właściwie pracuje najbardziej.Jak zaczęły wyskakiwać to w pośpiechu zaczęła szukać i to wtedy tych z górnej półki typu elancyl,mustela. Lepiej zapobiegać niż leczyć albo pluć sobie w brodę, że mogłam spróbować i używać może by nie było..takie jest moje zdanie :) Wracając do RMUA. Jestem na l4 wy pewnie też :)ostatniego RMUA nawet nie odebrałam jeszcze bo zwolnienie koleżanka zawiozła:/ NIP znam może to wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie też do 9 miesiąca nie miałam żadnych rozstępów a teraz mi się na brzuchu pojawiają to może rzeczywiście wypróbuje ten eucerin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Zazdroszcze wam tego braku rozstępów :P już tu kiedyś swoje pokazywałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny co stosujecie na skórę żeby zapobiegać rozstępom ? Ja tu wyczytałam i skusiłam się na olej kokosowy http://www.cocoprojekt.pl/ oby okazała się skuteczny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Kurcze dziewczyny, naprawdę tak to wygląda jakbym tyrała za dwoje, a mąż mnie nie docenial? jakoś nie mogę się teraz wyzbyć tej myśli jak gość napisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co WY na to abysmy zupdatowaly tabelke dawno tego nie robilysmy a daty porodu coraz bliżej:) MP88 - 07.04.2014- dziewczynka- poród naturalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
a ja jestem za tabelką MP88 - 07.04.2014- dziewczynka- poród naturalny miska22 - 22.03.2014 - dziewczynka - poród naturalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co Ty miśka nie przejmuj się, ja bym tak nawet nie pomyślała:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
MP88 - 07.04.2014- dziewczynka- poród naturalny miska22 - 22.03.2014 - dziewczynka - poród naturalny Mamaolcia-07.04.2014-dziewczynka- cesarskie cięcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
http://www.ciazowy.pl/artykul,dokumenty-do-porodu-co-bedzie-potrzebne-w-szpitalu,2392,1.html Tu jest napisane jakie dokumenty. Dowód ubezpieczenia to chyba Rmua, bo już legitymacje ubezpieczeniowe wycofali( chyba). W sumie jest ten cały EWUŚ to powinni widzieć w systemie, że jesteśmy ubezpieczone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MP88 - 07.04.2014- dziewczynka- poród naturalny miska22 - 22.03.2014 - dziewczynka - poród naturalny Mamaolcia-07.04.2014-dziewczynka- cesarskie cięcie IwonkaJ- 03.04.2014-chłopczyk-poród naturalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MP88 - 07.04.2014- dziewczynka- poród naturalny miska22 - 22.03.2014 - dziewczynka - poród naturalny Mamaolcia-07.04.2014-dziewczynka- cesarskie cięcie IwonkaJ- 03.04.2014-chłopczyk-poród naturalny kasia06-06.04.2014-dziewczynka- poród naturalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamaolcia terminy mamy na ten sam dzień, ja bede rodzić na Brochowie a Ty?:) przynajmniej tak sie nastawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
Ja też na Brochowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
MP a w jakiej części Wrocław mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkam na Krzykach a Ty? hehe moze sie spotkamy na sali poprodowej hehe:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MP88 - 07.04.2014- dziewczynka- poród naturalny miska22 - 22.03.2014 - dziewczynka - poród naturalny Mamaolcia-07.04.2014-dziewczynka- cesarskie cięcie IwonkaJ- 03.04.2014-chłopczyk-poród naturalny kasia06-06.04.2014-dziewczynka- poród naturalny Domella - 03.04.2014 - chłopiec - c.cięcie (25.03.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie dziś obżeram masakra jakaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaba90:) moglybyscie mnie wpisac do tej tabeli bo z telefonu nie potrafię zaba90-23.04.2014-chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MP88 - 07.04.2014- dziewczynka- poród naturalny miska22 - 22.03.2014 - dziewczynka - poród naturalny Mamaolcia-07.04.2014-dziewczynka- cesarskie cięcie IwonkaJ- 03.04.2014-chłopczyk-poród naturalny kasia06-06.04.2014-dziewczynka- poród naturalny Domella - 03.04.2014 - chłopiec - c.cięcie (25.03.) Wiktorowianka-01.04.14-chłopiec-poród naturalny zaba90- 23.04.2014-chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
ale nudne popołudnie :) Tak sobie myślę, że przez tą ciążę nawet nie wiem co jest modne w tym sezonie, :) A mam ochotę się odpicować po porodzie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
MP ja w okolicach lotniska. Może się spotkamy kto wie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poczatek serdeczne gratulacje dla na kwiecien :) wiedziałam ze teraz pojdzie lepiej i szybciej :):) ja dzis polatałam troszke po sklepach i jakos juz sie zmeczyłam leze i odpoczywam :) jej jak ja bym chciała juz to miec za soba a tu jeszcze tyle czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak pisalam ze sie wybieram to bole miałam regularne , w szpitalu od razu na porodowke na izbie 7cm liczac od przybycia ok 11 do 13 raptem 2 godziny parte dosłownie 3-4 i po wszystkim nawet nie nacinana nie byłam i o dziwo nie pekłam maly dostal 10 pkt . jest zdrowy a ja sie czuje dobrze kazdej zycze takiego porodu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MP88 - 07.04.2014- dziewczynka- poród naturalny miska22 - 22.03.2014 - dziewczynka - poród naturalny Mamaolcia-07.04.2014-dziewczynka- cesarskie cięcie IwonkaJ- 03.04.2014-chłopczyk-poród naturalny kasia06-06.04.2014-dziewczynka- poród naturalny Domella - 03.04.2014 - chłopiec - c.cięcie (25.03.) Wiktorowianka-01.04.14-chłopiec-poród naturalny zaba90- 23.04.2014-chłopiec AnulkaHanulka- 06.04.14- dziewczynka- poród naturalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Na kwiecień to szybciutko ;) i jeszcze bez nacięcia no pozazdrościc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kwiecien to wspaniale, gratuluje raz jeszcze jak malutki jest obok Ciebie?? maz z Toba rodzil? obysmy wszystkie mialy takie lekkie porody:) marzy mi sie na maksa. Miska ja tez czuje sie zaniedbana, nie mam zadnych niwych ciuchow, ale po porodzie wybywam na shopping i planuje sie tez odpicować:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
MP88 ja właśnie też mam taki plan tylko nie wiem czy od razu, czy ok miesiąc po żeby już naprawdę trochę zgubić. wogole obiecalam sobie że po porodzie osiągnę tą wymarzoną wagę której nawet przed ciązą nie miałam warzyłam 65-67 kg przy wzroscie 160 a chce wazyc 59/60kg :) Myslicie ze to realne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×