Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

dziewczyny ja mam 36 lat także nie dramatyzujcie :) Jestem ciekawa jak Fiona , czy już po czy jak .. :) Jak wszytsko bedzie dobrze to jutro po 14 wyjdziemy :) Mały zżołkł ale w granicach fizjologicznej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska,heh ty to potem możesz sklep otworzyć z tymi ciuszkami :-) Ja nie miałam tego szczęścia by podostawać ciuszki. Sporo mi mama kupuje w niemczech na targach-z drugiej reki za grosze.Ale i tak mam ich niewiele w porównaniu do niektórych z Was :-) Nadrabiając wsześniejsze tematy,to moja mama się cieszy z pierwszego wnuka i naprawde Nas obdarowuje różnymi rzeczami,nawet wózek kupiła-co prawda od kolezanki swojej ale jest fajny.Nosidełko też kupiła, a po tych większych wydatkach tesciowie czuli się gorsi i zaczęły się wyścigi :-) Tez zaczeli jezdzic po hurtowniach dzieciecych i pod pretekstem zaproszenia Nas na obiad-za kazdym razem cos dawali extra! To materacyk,to posciel i kolderke,to ciuszki,baldachimek nawet wczoraj kupili!!! Mowie Wam,aż mi sie śmiać chce z tej rywalizacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Karolina i Karolek śmiać się chce, ale co zaoszczędzisz to zaoszczędzisz!:) Nom mam tych ciuszków, teraz juz musze przyznać :) Do roku moje dziecko nago chodzić nie będzie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziana_83 - ja pisałam o rozstępach, może nie o olejkach a oliwkach. Sama całą ciąże używam codziennie gąbki Antycelulitowej Syrena na początku masuje brzuszek tą lżejszą stroną, a potem delikatniej tą mocniejszą - zastępuje to najlepszy peeling. A po kąpieli używam oliwki albo Hipp albo oliwki z Rossmana Babydream dla dzieci.Wg zebranych przezemnie opinii, nie warto inwestować w drogie kremy (Mustela, BioOil) ważna jest systematyczność. Kończe 33 tydzień i mam tylko jeden rozstęp (po kolczyku z pępku). Nie wiem czy nie jest za późno na zapobieganie rozstępom, ale smarowanie 2-3 razy dzinnie na pewno nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam kosmetyki Palmers Cocoa Butter dla ciezarnych. JA używam olejku, a wczesniej z Eucerinu olejku używałam i ani 1 rozstepu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaba90:) jozka gratuluję duzy chlopak niech zdrowo rosnie :) Ja wstalam przed 7syn mnie obudzil juz na spacerze byliśmy i w sklepie ale ciężko mi się chodzi taki ucisk czuję w nocy jak sie przewracam z boku na bok to muszę rekami nogi przenosić. bo inaczej gorzej boli co do rzeczy to ja bardzo dużo dostałam ciuszki lozeczko wózek za czekoladke ale to nie od rodziny raczej od kolezanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj,oj ile od wczoraj popołudnia czytania,siedzę i nadrabiam i normalnie nie wiem co odpisywać bo tyle tych tematów zostało nawiązanych! Miśka i Helenka gratuluje serdecznie!!! Józka a jak Twój synuś ma na imię?Ciekawe jak tam Fiona może już jest po wszystkim :)Oj jak fajnie już tyle dziciaszków na naszym forum :) co do rodziców to my mamy obojga tylko mamuśki ,ojcowie niestety nie żyja :( Moja mama zarabia najniższą krajową,mieszka sama w bloku,musi zrobić wszystkie opłaty,do tego pali te wstrętne papierosy itd więc na życie niewiele jej pozostaje a teściowa pracuje w Niemczech.Powiem tak wydawało by się że teściowa ma kasę więc pewnie dużo nam pomoże ale tak nie jest.Jesteśmy ze sobą 8lat i ciągle teściowa powtarzała no kiedy ona będzie tą babcią że ona chyba się nie doczeka itd a moja mama z kolei była obojętna będzie to będzie na nic nie naciskała.No i jak zaszłam w ciąże to wyobraźcie sobie sytuacja się zmieniła gdzie byłam w szoku, mama moja się wszystkim bardzo przejęła w sensie pozytywnym latała ze mną po lekarzach itd a teściowa tak jak by zapomniała że będzie upragnioną babcią :) teraz na mojej końcówce moja mama ciągle szpera po allegro i innych ogłoszeniach żeby kupić piękny wózeczek itd a teściowa cisza.Moja mama powiedziała że w przyszłym tyg jedzie z nami kupić nam wózek i koniec.Zobaczcie jak to jest w moim przypadku,jedna ma i cisza a druga nie ma i by oddała wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do otrzymania ciuszków itd to wyobraźcie sobie że dwa miesiące temu mieliśmy wesele na 80 osób i tak rozmyślaliśmy co tu napisać na zaproszeniach żeby dostać zamiast kwiatów.Bo po co tyle tych bukiecików i wpadłam na genialny pomysł,wymyśliłam sama do tego wierszyk i poprosiliśmy zamiast kwiatka coś dla dzidziusia wspominając że to jeszcze tajemnica czy chłopczyk czy dziewczynka bo wiecie różnie to bywa więc woleliśmy uniwersalne wszystko.I normalnie byliśmy po weselu w szoku,całą wyprawkę do szpitala dostaliśmy a nawet 3,buciki oryginalne adidasa takie maciupkie :) pampersy,pieluchy tetrowe i dużo innych ciuszków więc mam wszystko nowe i dosyć sporo tego w zasadzie każdy miał jakaś inną wizje i nic mi się nie powtarza :) do tego moja kumpela dała mi reklamówkę też firmowych ciuszków na chłopczyka takie modne,ładne i nawet pięknie pachnące :) więc na dobry start ciuszków mamy dosyć, na bieżąco będziemy kupować co będzie potrzeba,wokół nas tyle tych ciucholandów że na pewno też coś wybierzemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te baldachimy to tylko zbieracze kurzów i roztoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz tak spoglądam że sporawo się rozpisałam ale musiałam temaciki ogarnąć :) chociaż i tak kilka pewnie ominęłam ale może i dobrze bo bym mogła Was zanudzić tym swoim pisaniem :) zawsze lubiłam pisać wypracowania na j.polski :) a po drugie wstrętna ze mnie gaduła a że od 7-16 siedzę sama w domu to nie mam do kogo buzi otworzyć a tutaj przynajmniej przez klawiaturkę mogę się wygadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość tak sądzisz? no ja nie wiem mi się bardzo podoba to nad łóżeczkiem więc się też na to zdecydowaliśmy ,zawsze można zdemontować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwonka - juzka i helenka urodzily - miska jeszcze nie:) uzywałam kosmetykow palmers równiez - najpierw dostalam zestaw balsamow na urodzinki od dziewczyn moich z pracy a potem probki...no i juz sie wszystko pokonczylo wiec przeprosilam sie ze starymi balsamami:) w kazdym razie rozstepow ciazowych brak tfutfu:) iwonka swietny pomysl tymi prezentami:) ja nie mam baldachimy ale mam moskitierke i sie zastanawima czy ja wieszac - w sumie jak urodze to sie zacznie ten czas robali wstretnych to moze sie przyda - jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbieram sie do mamy - piekna pogoda u mnie i zal w domu zalegac:) pozniej moze m w koncu pojdzie ze mna do rossmana bo niedlugo sie konczy ta promocja a mnie jeszcze kosmetykow brakuje to moze cos wyhaczę:) milego dnia dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorrrooo1111
Iwonka - super z tą wyprawką - już se wyobrażam jak się musiałaś cieszyć jak otwierałaś te prezenciki. Ktoś pytał o materacyk w łożeczku turystycznym. Ja łóżeczko dostałam od koleżanki i tam jest materacyk, ale taki twardy ceratowy - więc na to położę jeszcze kocyk lub pościelkę i dopiero prześcieradło. Ja test zrobiłam 01.08.2013 i tego dnia pojechaliśmy ze znajomymi nad jeziorko i jak powiedziałam mojej koleżance, że będzie Dzidzia to powiedziała, że nam daje wózek, łóżeczko turystyczne, leżaczek. Już pierwszego dnia. Ciuszki też by były, ale oni mają chłopca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorrrooo1111
A co do smarowania - to ja lubię z ziaji masło z olejkiem arganowym. A zbieram pieczątki z Ziaji i ostanio jak mi brakowało do zakupów do kwoty to wzięłam taki krem do smarowania zaraz po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny, Przeprowadzam badanie na temat nadciśnienia występującego w ciąży i czynników ryzyka które mogą predysponować do wystąpienia nadciśnienia w ciąży i połogu. Jeżeli macie wolne około 10 minut zapraszam do wypełnienia ankiety ( w badaniu mogą wziąć udział wszystkie panie ciężarne oraz w okresie połogu niekoniecznie z nadciśnieniem) link do ankiety http://www.ankietka.pl/ankieta/135611/nadcisnienie-tetnicze-a-ciaza.html Z góry dziękuję Pozdrawiam serdecznie Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu z 9.50 ciezko w takiej sytuacji doradzac bo każda ciaza inna.Ja w pierwszej jak byłam to tez juz w 7 chyba miesiacu gin kazała mi jak najwiecej lezec odpoczywac nic sie nie przemeczac bo szyjka sie skraca i zebym donosiła. A ja wlasnie taka jestem ze nie potrafie za cholere lezec bezczynnie i dzien po wizycie zwalniałam a pozniej dalej robiłam wszystko tak jak zawsze oczywiscie w granicach rozsadku i urodziłam w terminie. A znowu moja bratowa juz w czwartym miesiacu dostała nakaz lezec i faktycznie lezała plackiem tylko do łazienki wstawała i po miesiacu i tak musiała isc do szpitala na podtrzymanie i tam została do konca ciazy. Wiec nie ma reguły, kazdy zna chyba troche swój organizm i wie na ile moze sobie pozwolic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorrrooo jak otwierałam te weselne prezenciki to normalnie po 3 razy je oglądałam normalnie to były moje pierwsze rzeczy dla dzidziusia więc nie mogłam wyjść z podziwu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkkk
Już na świecie: Józka1- 4.03.2014- chłopiec Na kwiecień- 6.03.2014- Maciuś- Helenka- 6.03.2014 - Cezary Oczekujące: miska22 - 22.03.2014 - dziewczynka - poród naturalny alicja844-25.03.14- chłopiec- poród naturalny Wiktorowianka-01.04.14-chłopiec-poród naturalny zorrrooo1111 - 02.04.2014 - dziewczynka - poród naturalny IwonkaJ- 03.04.2014-chłopczyk-poród naturalny Domella - 03.04.2014 - chłopiec - c.cięcie (25.03.) Nataliaaaaaa 03.04.2014 chłopiec - poród naturalny kasia06-06.04.2014-dziewczynka- poród naturalny AnulkaHanulka- 06.04.14- dziewczynka- poród naturalny MP88 - 07.04.2014- dziewczynka- poród naturalny Mamaolcia-07.04.2014-dziewczynka- cesarskie cięcie Anus23 - 08,04,14 - chłopiec - poród naturalny Swiderek84 - 08.04.14 - chłopiec - poród naturalny Karolina i Karolek - 08.04.14 - chłopiec - poród naturalny Madziana_83- 09.04.14-dziewczynka - poród naturalny Ania z Oliwką - 16.04.14- dziewczynka - poród naturalny finezyjka83 - 17.04.2014 - dziewczynka - poród naturalny agu1983 - 20.04.14 - dziewczynka - poród naturalny MJ288 - 21.04.2014 - chłopiec - poród naturalny zaba90- 23.04.2014-chłopiec - motylekkkkk- 04.04.2014-chłopiec - poród naturalny WSZYSTKIM MAMUSIĄ GRATULUJE UDANYCH PORODÓW:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z rzeczami dla dzieci bo to juz bedzie drugie to tez duzo dostałam ale raczej od osób od których sie nie spodziewałam a nie od tych gdzie na cos liczyłam, tak to własnie bywa przewrotnie. Pierwsza była corka teraz syn wiec ciuszki musiałam skompletowac od nowa i tez mile mnie zaskoczyła przyjaciólka bo dała mi mase ciuszkow, kołyske i wanienke po swoich synkach za to bratowe i szwagierki tez maja samych synow i nawet nie spytały czy mi czegos nie pozyczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaba90:) agu co do moskitery na lozeczko to nie wiem czy sie przyda nie miałam ale chyba zaklada sie ja tylko na górę a boki sa odkryte przez szczebelki wiec komary wlecą lepiej na okna zalozyc i do wozka kupic jak dzidzia będzie spala w ogrodzie albo na spacerze w parku/lesie co do baldachimu to pieknie to wygląda ale fakt kurz sie strasznie zbiera trzeba czesto to odkurzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie własnie przeczytałam artykuł w lokalnej gazecie o tym jak 14 latek molestował 3,5 roczną córeczke swojej siostry, az sie poryczałam jak czytałam o traumie jaką ma ta malutka. Sama mam 4 letnia corke i jak słysze ze ktos moze tak skrzywdzic dziecko to nie moge pojąc w jakim swiecie zyjemy jak ludzie moga byc źli.To straszny temat ale musiałam to z siebie wyrzucić jak przeczytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już na świecie: Józka1- 4.03.2014- dziewczynka Maja :)))) Na kwiecień- 6.03.2014- Maciuś- Helenka- 6.03.2014 - Cezary Oczekujące: miska22 - 22.03.2014 - dziewczynka - poród naturalny alicja844-25.03.14- chłopiec- poród naturalny Wiktorowianka-01.04.14-chłopiec-poród naturalny zorrrooo1111 - 02.04.2014 - dziewczynka - poród naturalny IwonkaJ- 03.04.2014-chłopczyk-poród naturalny Domella - 03.04.2014 - chłopiec - c.cięcie (25.03.) Nataliaaaaaa 03.04.2014 chłopiec - poród naturalny kasia06-06.04.2014-dziewczynka- poród naturalny AnulkaHanulka- 06.04.14- dziewczynka- poród naturalny MP88 - 07.04.2014- dziewczynka- poród naturalny Mamaolcia-07.04.2014-dziewczynka- cesarskie cięcie Anus23 - 08,04,14 - chłopiec - poród naturalny Swiderek84 - 08.04.14 - chłopiec - poród naturalny Karolina i Karolek - 08.04.14 - chłopiec - poród naturalny Madziana_83- 09.04.14-dziewczynka - poród naturalny Ania z Oliwką - 16.04.14- dziewczynka - poród naturalny finezyjka83 - 17.04.2014 - dziewczynka - poród naturalny agu1983 - 20.04.14 - dziewczynka - poród naturalny MJ288 - 21.04.2014 - chłopiec - poród naturalny zaba90- 23.04.2014-chłopiec - motylekkkkk- 04.04.2014-chłopiec - poród naturalny WSZYSTKIM MAMUSIĄ GRATULUJE UDANYCH PORODÓWusmiech.gif Kochane córcia Maja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Józka i Helenka gratulację i buziaki dla dzidziusiów !!! Ale super że już macie wszystko za sobą teraz tylko radość !!! :) No i czekamy na wiadomości od fionki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliaaaaaaa
Wiecie co... ja wam powiem zupełnie szczerze, że dla mnie to co piszecie o kupowaniu, pożyczaniu, albo dawaniu rzeczy dla dziecka to całkowita abstrakcja. Wśród moich znjomych są tylko 3-4 dzieciaczki i powiem szczerze, że mi nawet przez myśl nie przeszło żeby mieli mi coś pożyczyć, albo dać. Od samego początku zaczęliśmy liczyć ile mnie więcej będziemy potrzebowali pieniędzy na całą wyprawkę i ja kupowałam wszystko powolutku jakoś od października. Wszystko mam nowe, ale tak z 80% w promocjach. Moja teściowa kupiła tylko taki hiszpański kocyk, bo w sumie to sama ją o to poprosiłam. Wiem, że ona chodzi często na rynek (mnie osobiście rynek wnerwia) a tam można takie dostać. Od samego początku powiedziałam, że nie chcę kupować dziecku maty edukacyjnej (moim zdaniem to zbędny wydatek) tylko chcę taki gruby koc, który będę mogła położyć na podłogę i sama położę na tym zabaweczki. Od mojej mamy dostaliśmy kilka pierdułek (śliczny dresik w rozmiarze 62, śpiworek fisher price, dwa kaftaniki, termometr do kąpieli i dwie bluzeczki - najlepszy tata i najlepsza mama :) No ale jak was czytam to się okazuje, że jednak kobitki wymieniają się rzeczami dla dzieci. Wczoraj dowiedziałam się, że moja znajoma zaszła w ciążę i ja ani myślę żeby dawać jej jakieś moje rzeczy. Jak do niej pójdę to kupię jakiś drobiazg, ale nie zaproponuję ani łóżeczka, ani wózka, ani ciuszków, ani nic innego. Martwi mnie tylko, że może sobie pomyśleć "a to zołza ma, a nie da..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliaaaaaaa
A tak swoją drogą to z ciekawości, na początku ciąży, zrobiłam sobie tabelkę w exelu i dokładnie podliczałam każdy, nawet najmniejszy, wydany pieniądz na maluszka. Wliczyłam w to również wszystkie kosmetyki i rzeczy dla mnie do szpitala, czyli te podkłady, podpisaski, piżamy do karmienia oraz łóżeczko turystyczne do domu rodziców. Uważam, że mam już zupełnie wszystko. Całkowity koszt to 3966,52 zł. Sporo jak na takiego malutkiego stworka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny o 10.35 przyszla na swiat nasza coreczka Wiktoria. Waga 3200g 53cm ;-) jest zdrowa i sliczna. Ja powoli dochodze do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fionka gratulacje:)) Juzka1- rowniez gratuluje:) dziewczynom juz gratulowałam:) ale wspaniałe wieści, tak bardzo sie wzruszam jak to czytam, też juz bym chciała urodzić moje maleństwo:) jak ważne ze rodza nam sie zdrowe maluchy, cudowne wieści:) zdrówka dziewczyny dla Was 3majcie sie:) i kontynujcie pisanie na forum pls:) jestescie pierwsze wiec bedziecie sie dzielic z nami doswiadczeniami:))) Juzka daj znać prosze jak na Brochowie jak dasz rade i znajdziesz chwike:) ja wlasnie wyslalam meza do pracy, zaraz wezme sie za jakies ogarnianie bo masakra bajzel w domu a mam w planie dzis sprzatanac lazienke;) milego dnia kochane, we Wroclawiu pochmurno uuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki co porabiacie ze taka cisza, nasze koleżanki pewnie tulą swoje kruszynki, badz zmagają się z odwiedzinami rodziny hehe:) jak kochane idzie Wam karmienie? A co z Wami pozostałymi co jeszcze nie urodziły?:) buziakiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×