Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Hey dziewczyny, ja dzisiaj cały dzień prawie na balkonie przesiedziałam tak cudownie - troszkę tylko byliśmy się przejść ale zaraz zmęczona byłam tak mnie krzyż boli w nocy też mało co spie już sobie myślę jak to będzie za te 2 tyg aż się boję. Dziś gotowaliśmy pierogi leniwe z sosikiem i do tego sałata z rzodkieweczką pychotka. Ja też mam 2 paczki pampersów jedne oryginalne i tam jest 23 szt. i 2gie rossmanowskie Babydream 28 szt. są podobno bardzo dobre a i cenowe to nie ma znaczenia, czy Pampers czy Babydream. Chusteczki mam paczuszkę z Pampersa, bo resztę rzeczy dostaniemy ze szpitala plus kosmetyki, więc nie kupuję. Chciałam załączyć zdjęcie zeby Wam pokazać jak zrobiłam pokoik, ale nie umiem tego zrobić ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam 2 paczki happy te newbornn 43 szt i paczke pampresów te 43 szt z rosmana, co ciekawe i tu i tu 43 szt a paczka happy 2 razy wieksza teraz juz kupie te od 3 kg bo tych najmniejszych juz mi starczy :) chusteczek mam 4 paczki tych z rosmana. ja znow wieczor sama a w domu maz na nocce a ja tak lubie tak sie wieczorkiem przejsc ale z córa juz tak samanei mam sił tyle spacerowac bo ona to biega a ja sie wleke za nia hehe ale latem bedziemy mogli dłuzej spacerowac juz w 4 :) miska dzis sie nie odzywa albo taka zalatana albo zaczeła rodzic :) bo ona juz tez blisko terminu przeciez:) kasia to tez tam uwazaj na siebie bo kazdy tydzien jednak jest wazny dla dzidziusia wiec dobrze by było jakby jeszcze posiadziało malenstwo ale jak to sie mówi co ma byc to bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia :) Noo mam nadzieje, że jeszcze chociaż ponoszę przez 2-3 tygodnie, a potem niech się dzieje co chce heh muszę kupić ostatnie rzeczy do wyprawki i już wszystko będzie gotowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieluszek mamy chyba wszystkie podobnie, ja tez mam paczke z pampersa tą mała i paczke rossmanowskich mała i kupiłam ostatnio jeszcze paczke dwójek dada z biedrony. Jedynek boje sie wiecej kupowc bo jak ktos jeszcze wrazie da na prezent to moze byc za duzo zobaczymy tez jaki duzy sie urodzi.A chusteczek 4 opakowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_Leti
Kasia, ja się dowiem jak tam moja szyjka w środę, ale strasznie mi się brzuch obniżył... Może dokończenie wyprawki zleć komuś ogarniętemu i połóż się na dwa tygodnie... Ja mam termin na 14.04, strasznie jestem ciekawa co mi lekarka powie w środę... Pierwsza córkę urodziłam 5 dni po terminie i było 4 kg. Wolałabym teraz trochę mniejsza... Nawet chwilę przed terminem... A nie czekać później na torbie i się denerwować:) hit dnia, moja teściowa strasznie lubi narzekać i pyta mnie dzisiaj jak się czuje. Więc ja jej mówię, że brzuch mam tak nisko, że mnie kość lonowa boli i pachwiny... A ona oczywiście, że jeszcze niżej miała i że ja tak bolało, że się nie dało wytrzymać i to w strasznych czasach... Później już zeszła na straszne czasy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie dzisiaj dla odmiany troszkę piersi pobolewają i czuje w nich takie mrowienie jak na początku ciąży, a i mam pytanie o ciemny pasek na brzuszku macie takowy ? Ja nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_Leti
Ja mam tylko paczkę pieluch... Jeszcze mam kącik nie urządzony i nie chcę się o to potykac... Pewnie kupię coś przed porodem, aalbo mąż dokupi, sklepów mam pełno koło siebie:) dziewczyny, robicie jakieś zapasy jedzenia do zamrażarki? Ja chyba porobie jakieś zupy w pudelkach... Może coś jeszcze zdrowego, lekkiego na wszelki wypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_Leti
Madziana, produkcja chyba ruszyla:) nie mam paska na brzuchu! W poprzedniej ciąży miałam, mam też chyba jaśniejsze sutki niż w pierwszej... Mam nadzieję, że rozstępy też mnie omina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozstępy też niestety mam , a wolałabym mieć ciemny pasek :) ale brodawki mam mega ciemne,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia - pewni nic nie zakladali bo po 35 tygodniu to dziecko juz ma prawie 100 proscent szans na noramlny rozwoj - bardzo dobrze ze podali Ci te sterydy - moja gin mowila ze jakbym miala skurcze to mam jechac do szpitala jak beda co 12 - 15 minut najpozniej co by mi te sterydy zdazyli podac..nic sie nie martw bedzie dobrze pooszczedzaj sie zbieraj sily na obsługiwanie dziedzica:) mama leti - mama mojego m tez zawsze gorzej sie czuje - jak mnie widzi pyta standardowo jak sie czujesz i sama sobie odpowiada dobrze nie? bo ja jak bylam w ciazy....i opowiastki sprzed trzydziestu lat ... swoja droga z ta koscia łonowa to tez mnie boli strasznie to uciazliwe przy wstawaniu czy zmianie pozycji w nocy:( ale dobrze wiedziec ze nie jestem sama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam brodawki bardzo ciemne a paska na brzuchu nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten ciemny pasek mam taki troche zaznaczony widac go ale nie rzuca sie w oczy za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piersi mnie nie bola juz i powiem wam ze jakby troche zmalaly - albo brzuch mam wiekszy i tak mi sie wydaje:) w ogole macie juz cos w tych cyckach? w sensie cos Wam leci bo mi nic...35 tydzien rozpoczynam jutro i nie wiem czy to juz czas? czy to nie zmniejsza moich szans na pokarm wlasciwy po porodzie? hm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Hej wam :) a ja 39 tydzien i nic mi nie leci... Nie wiem czy to dobrze. Kreske mam delikatna i mega rozstepy.. Pampery mam dwie paczki po 43szt jedynek,pampersa, i taka wieksza paczke dwojek. Chusteczek nawilzanych tez 6 opakowan. Bylam dzis na szybkich zakupach a po obiedzie zasnelam tak bolala mnie glowa a teraz skonczylam prasowac ciuszki ktore ostatnio dostalam tzn pierwsza pralke i mysle gdzie ja to pochowam juz byn chciala miec wszystko zrobione hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
A co do rozwarcia to ja mialam pol cm i szyjke krotka od 32tyg nie oszczedzalam sie, nie lezalam, nic takiego i jest oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliaaaaaaa
hej dziewczyny. Dzisiaj na Kujawach było przeprzepięknie. Cały dzień wietrzyłam mieszkanie i odświeżyłam pościele :) Teściowa zaprosiła nas na obiad i... powiedziała, że jak się tylko maluszek urodzi to mój m ma jej dać znać co chcemy żeby nam przygotowała do jedzenia i będzie nam pomagała tak jak potrafi najlepiej, czyli kulinarnie :) Jedyny warunek to powiedzieć co chcemy jeść, bo ona nienawidzi wymyślać, ale zrobi wszystko co chcemy :) Kochana jest na prawdę :) Co do pampersów to ja chyba mam za mało, bo mam tylko taką małą paczkę pampers baby premium do szpitala i jedną paczkę pampersów mini ok 80 sztuk. Martwię się, że to trochę mało. Dziewczyny, które mają już dzieci. Powiedzcie mi ile mniej więcej schodzi pampersów dziennie lub tygodniowo tak mniej więcej, bo nie wiem czy się nastawiać na 10 dziennie, czy raczej 20 czy może tylko 5...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi to sama leci siara jak zdejmę biustonosz a jak się nadusi to mleczko białe. Ostatnio jak jadłam pomarańcze to poleciało mi pomarańczowe mleko :) nawet nie wiedziałam że tak może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pasek to mam od kroku po same piersi :) Taki ciemny. Zrobił mi się w 3msc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ten pasek mam ale nie jest az tak bardzo widoczny tez jest od krocza prawie do cycków :) z piersi mi jedynie cos leci jak nacisne. nataliaa ja przy córce zuzywałam tak mniej wiecej 8do10 pampersów dziennie znaczy sie w ciagu 24h :) bo to przy kazdym karmieniu zmieniasz bo bardzo łatwo o odparzenia a dzidzius da znac kiedy mu bedzie za mokro lub kupke ma. mama leti ja piersza córke tez przeniosłam ale o 8 dni wiec wiem co to znaczy siedziec na walizkach chciałabym urodzic blisko terminu ale nie znów tydzien przeniesc :) to wyczekiwanie szukanie oznak czy to juz i tak 1 dzien 2 dni 3 dni oj juz sie nie mogłam doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorrrooo1111
Hej Dziewczyny! Ja mam ciemny pasek - też od krocza do cycków z dużą otoczką wokół pępka, ciemne pod pachami i psiochę też mam ciemną jak murzynka. Z piersi mi nic nie leci, ale coraz bardziej mnie straszliwie bolą. Czy też macie takie bóle piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Nie Zorro mnie piersi nie bolą. Wogóle zastanawiam się czy wszystko oki jak wam wszystkim coś leci już a mi nić:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorrrooo1111
miska - nie martw się. W poprzedniej ciąży mi też nic nie leciało do porodu. A po trzech dniach myślałam, że moje cycki wybuchną z nawału pokarmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Zorro nie strasz;p a używałaś laktatora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny a was tez tak wszystko boli ?! bo ja juz nie wiem czy to porod sie zbliza czy tak ma byc czyli pachwiny brzuch nogi plecy i sorry za wyrazenie ale pipka na dole :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_Leti
Dziewczyny, ja miałam tak jak zorro, czyli przedmiotowej nic, a po porodzie dużo mleka (chwilami nawet za dużo), teraz też ani kropelki się nie da wycisnąć... Goście dopiero od nas wyszli, nie lubię jak ktoś tak długo siedzi w niedzielę, bo jutro poniedziałek, chaos i dziecko do przedszkola ma wstać o 7, a córka jest taka towarzyska, że nie uśnie dopóki ktoś jest w domu:) no nic, ja też Się powoli zbieram do łóżka... Dobranoc brzuchatki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_Leti
Agu83, moja tesciowa zawsze opowiada o tych ciężkich czasach i że miała gorzej, ale w ciąży wkurza mnie to jakoś podwójnie. Bo mam czasem ochotę, żeby ktoś o mnie zadbał czy docenił, cokolwiek, a nie tylko, że ja to mam dobrze. Muszę do tej teściowej trochę narzekać, bo ona tak gada cały czas, a mi ostatnio powiedziała, że moja starsza córka to w ogóle nie płakała w nocy... Ja tak słucham... No ale skoro nie narzekalam, to tak myślała:) do mojej mamy staram się nie narzekać, wtedy myśli, że jestem dzielna i dobrze sobie radzę, a moja teściowa myśli, że mam życie jak w Madrycie, idylla jakaś! :) no jaja. Sorry, że takie masło maślane, ale jestem zmęczona i pisze z komórki:) ciekawe kto następny urodzi...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was chyba dzisiaj jako 1wsza :) właśnie jem śniadanko herbatka zielona i czekam bo lada chwilka ma być fryzjerka u mnie - już nie mogę na siebie patrzeć. Dziś w nocy od 2giego siku to już nie spałam przewracałam się z boku na bok masakra jakaś a o 4.00 rano taka byłam głodna, że M wstał i zrobił mi kanapkę i po 20 min. zasnęłam ostatnio często tak mam jak nie zjem to mały tak wali po żebrach, że aż boli :( A wracając do wczorajszego tematu to ja paska żadnego nie mam tylko ciemniejszy pępek i brodawki jak u murzynki hehehe :)i z piersi to już mi od dawna ciągle coś leci szczególnie w nocy. Życzę Wam pięknego dnia, bo u nas juz jest cudownie a od środy mówią, że ma byc chłodniej tzn. 15 stopni hehe :)dla mnie może tak być jak najbardziej tylko problem z butami muszę sobie jeszcze przed porodem jakieś fajne na wiosnę kupić, żeby później można w nich było śmigać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszyla12
witam was kochane mamusie :) Wiec tak przy pierwszej corce zuzywalam na dobe ok 10 pampersow wie( ja jak narazie mam na poczatek jakies 200 szt kupilam w dobrej cenie na allegro :) przy niej miska nie denerwuj sie bo tez nie lecial mi zaden pokarm jak urodzoalam tez mialam lichy pokarm dlatego w szpitalu dawali mi sztuczne mleko to chwyba bylo przez stres potem jak wrocilam do domu mialam go duzo ale nie moglam corce dawac bo musialam brac tabletki na nadcisnienie dopegyt bo jeszcze cisnienie sie nie unormowalo wiec nie pokarmilam ja zbytnio piersia co przez to prawie co nie dostalam depresji ale wyszlam z tego i jest ok wiec czuje ze teraz bedzie podobnie bo znowy musze brac dopegyt niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×