Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

mi sie chyba jeszecze brzuch nie obniżył, raczej na pewno nie...ciekawe jak tam nasze dzielne bohaterki:))) tak jestem ciekawa jak sie czuja i jak im mijaja pierwsze doby z maleństwami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MP88 u mnie też okna brudne ostatni raz przed świętami myłam, ale teraz chcę męża już zagonić tylko jeszcze czekam, żeby były czyściutkie na przyjęcie nowego domownika ;) poprałam tylko firanki i poprasowałam no i mąż zawiesił. Trochę tak od d... strony, ale wiem, że gdyby mnie złapało wcześniej to z myciem okien sobie poradzi sam, a z firankami już by było gorzej, bo wszędzie podwójne mam i pewnie nie wiedziałby jak upiąć, a tak go poinstruowałam i nawet mu to poszło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MP88 ja zazdroszczę dziewczynom, że już mają porody za sobą i maleństwa przy sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama_Leti u mnie niestety jest to samo moze tyle ze ja po pierwszej córce nie wróciłam stałe do pracy tylko dorywczo bo nie miał kto nam sie zaopiekowac córka i tak tez miałam poczucie ze skoro ja siedze w domu on pracuje to sama o wszystko musze zadbac jesli chodzi o dom to nie robi nic nie sprzata nie ugotuje a jesli juz go do czegos zmusze to tak to zrobi ze juz wole sama bo itak musze po nim poprawic za to robienie bałaganu wychodzi mu swietnie. Na szczescie troche teraz pod koniec ciazy wiecej zajmuje sie córka bo kiedys to kąpiel tylko ja usypianie ja, w nocy jak sie obudziła to ja wstawałam,no a przeciez za moment bedzie jeszcze syn to sie nie rozdwoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Nie no ja naprawdę nie mogę narzekać :P Może sam się nie garnie, ale pomaga zawsze... Powiem wam, że zmęczona jestem. Rozwarcie 1cm, szyjka 1cm, dostałam skierowanie na KTG a tak pozatym to nic nowego... Dzidzia waży 2950. Ale mi pracy doszło przez te ciuszki :) Wyprałam te większe i na strych, i te mniejsze piorę dwa razy raz w zwykłym proszku i raz w dziecięcym. Zostały mi jeszcze tak na oko 3 pralki w zwykłym, i potem 4 pralki w dziecięcym hehe... Muszę więcej miejsca w szafie zrobić. I jak się z tym ogarnę to już też będę "ubierać" łóżeczko :) Nie odmówię sobie tej przyjemności, a jeśli nie urodzę w ciągu dnia dwóch to nakryję prześcieradłem czy coś. I na początek też dajemy moskitierę dla oka :D hehe a co... Fionka nie wiem czy pisałam - G R A T U L A C J E :) Zazdroszczę Ci bardzo, też bym chciała mieć już dzidzie przy sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz za to pomaga mi przy sprzataniu choc w robieniu balaganu jest jeszcze lepszy oczywiscie :) gotowac lubi ale tez wszystkie mozliwe garnki powyciga i kazfy brudny nie wiadomo do czego :) a jesli chodzi o opieke nad dzieckiem przy małej wstawał ze mna budził sie pomagał nie moge powiedziec złego słowa choc zdarzało sie ze spał ale jak mogłam sobie łatwo sama poradzic to po co miałam go budzic ale jak mała skonczyła rok i chorowała w nocy gorączkowała czy wymiotowała to ciezko było go obudzic ona w płacz kto wstawał? ja, kto nie przespawał nocy? ja! kto podawał lekarstwa? ja. wszystko ja. a potem głupie pytania czemu ja taka zmeczona i wkurzona chodze ale jak nie miałam byc przemeczona i zła skoro nawet w dzien nie miałam czasu odpoczac :( wstepnie obiecał ze on przejmuje starsza ja malutka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Dziewczyny a jak sobie poradzić z białymi ubrankami, które nie są już idealnie białe ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Fionka gratulacje! to już 4 dzidzia!Życzę szybkiego powrotu do siebie;-) Ja tak jak pisałam byłam rano w urzędzie popytać sie o to becikolwe i powiem Wam, że odniosłam wrażenie z m, że pan urzędnik chyba tak niewiele wiedział. W każdym razie dał nam masę druczków do wypełnienia. Wiem, że będą nam potrzebne dochody za 2012 rok a on coś wspominał, żeby owszem wypełnic te druczki o dochodach za 2012 rok ale jeszcze była taka tabelka gdzie mamy wpisać swoje zatrudnienie od początku 2012 roku do teraz i zaświadczenie od pracodawcy jeszcze o pierwszej wypłacie..oboje zmienialiśmy pracę w 2013 więc to będzie zaświadczenie już z 2013 roku..zgłupiałam w sumie..W każdym razie pojechałam do US i tam mi wystawili zaświadczenie o dochodach i składkach za 2012 rok. A co z tym 2013 to już naprawdę nie wiem. Wypełnie wszystko tak jak mi powiedział a jak będzie coś nie tak to mnie przeciez poprawią chyba..eh Potem pojechałam jeszcze na zakupy do tesco i weszłam jeszcze do apteki..kupiłam resztę rzeczy dla siebie i dla maluszka i wstapiłam jeszcze do rossmana po pieluchy..i inne pierdoły..udało mi się jeszcze kupić te pampersy new born 20% taniej..Teraz już mam chyba wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaba90:) miska mi sie wydaje ze jak nie są tak białe jakbys chciala to juz raczej nic z tym nie zrobisz chyba ze moze jakis odplamiacz sie sprawdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorrrooo1111
A mój robiłby w domu wszystko - gdyby mu się chciało. Nawet ugotuje - ale problem w tym, że on nigdy nie pamięta. A mnie szlag trafia. Bo po raz 80 dzwoni i pyta się jak się go tuje zupę. Jest tak leniwy, że nie chce mu się zapamiętać bo ma mnie co wszystko pamięta i zawsze podpowie. Była wczoraj o to awantura. Miśka z tymi białymi ciuszkami - to ja mam taki biały rożek elegancki jeszcze po córce - 9 lat no i wyszły wszystkie plamy i oliwka. Wzięłam wyprałam z taką chusteczką wybielającą z rosmana a potem w dziecięcym proszku i podwójne płukanie. A ciocia mi poradziła, że jak będzie takie duże słońce to dać jeszcze na linkę na balkon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm miska nie wiem co z tymi ubrankami, ja mam pare takich używanych co nie do końca mi sie poprało (a prałam po 2 razy) i stwierdziłam, że będą ewentualnie na zmianę bo i tak mam duzo ubranek.. Co do łóżeczka to jutro będę rozkładać, ale jeszcze nie będę ubierać, pościel niedługo wypiorę a m ją tylko wyprasuje ale to jak juz będę w szpitalu, a ochraniacza jeszcze nie mam. Kupię dopiero po narodzinach a na razie nie będę zakładać..na początek mały się przeciez tak nie wierci a łóżeczko bedę miała obok łóżka więc będę sobie spoglądać na małego;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę sobie zrobić koktajl truskawkowy bo mi taką ochotę narobiłyście ostatnio, że musiałam dziś kupić truskawy mrożone i kefirek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania z Oliwka
Gratulacje dla wszystkich mamusi :) zazdroszcze wam :) dziewczyny ja mam pytanie, jutro wybieram się na większe zakupy dla Malej ale chciałam zapytać jakie kosmetyki macie na początek dla dzidzi i z jakiej firmy? miska co do wybielania tez mam z tym problem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Bo widzicie chodzi mi o białe rzeczy ktore sa kompletnie biale zadnych wzorkow itp, moze w odplamiaczu vanish, da to coś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miska wydaje mi się że vanish powinien pomóc choć ja akurat jeszcze nie używałam..może któraś z dziewczyn? Ania z Oliwką ja kosmetyków nie kupowałam bo mam masę próbek (nivea, oilatum, bambino) więc po prostu zobaczę które będą lepsze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Jeśli chodzi o kosmetyki to kupiłam nivea baby. Dziewczyny wy też jesteście takie zmęczone??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja tak..po tych dzisiejszych wojażach to jak przyszłam się położyłam a niedługo potem usnęłam..U mnie to jest tak, że mam lepsze i gorsze dni..ale tych "gorszych" ostatnio coraz więcej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miśka no ja właśnie spałąm ze 2 godziny mała tak skopała mi żebro ze tragedia tak bardzo mnie boli ze masakra :(( mam taka ochote na cole straszna... maz wraca dopiero po 22 ale chyba go poprosze zeby mi kupił. Miska duza już Twoja maleńka, a lekarz Ci cos mowil ze mozesz wczesniej urodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
MP88 nie raczej, za specjalnie nic nie mówił. A jak powiedziałam, to co przyjde 22 jak nie urodze, bo na 22 mam termin, to ona do mnie, Ty weź nie żartuj. :P I mam iść 18.03 a tak pozatym to nic nowego nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
A Świderek ja mam o dziwo ostatnio tych lepszych o wiele wiele więcej ;) Choć wieczorkami to jestem już zmęczona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorrrooo1111
Z tym zmęczeniem to coś jest. Ja nie pamiętam kiedy spałm w dzień bo przez te kłopoty ze spaniem w nocy bym w ogóle nie spała. A od środy - kiedy miałam ten problem z ciśnieniem - to kładę się w dzień i śpie po 2 godzinki, a w środę nawet 2 razy. I do tego jestem taka powolna i zmęczona. Może to też przesilenie wiosenne. A może to, że ostatnio działaliśmy na wysokich obrotach - a jak długo tak można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty to miska w ogole masz powera;-)podzieliłabyś się czasem tą energią, hehe;-) no co do lekarza to ja mam wizyte w 37tyg a potem jak to lekarz stwierdził..może spotkamy się w terminie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorro ja właśnie od 3 dni mam problemy ze spaniem w nocy...i tak mysle że to może dlatego taka zmeczona jestem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MJ288
Ania z Oliwką - kosmetyki mam HIPP. Mój też nic w domu nie robi, a jak zrobi to trzeba poprawiać, niestety jak raz pokażesz, że bierzesz wszystko na siebie, to później ciężko jest odzwyczaić... Właśnie wróciłam od lekrza, mój mały w 33 tygodniu waży 2300.. Pampuszek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorrrooo1111
Swiderek84 ja od trzech dni lepiej śpię i też jestem zmęczona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaba90:) Miska jak dla mnie vanisch nie dziala probowalam usunąć trawę ze spodni i mi sie nie udało a może cos zle zrobilam proponuje kupic male opakowanie na próbę ja ostatnio to bym więcej czasu w lozku spędziła męczą mnie spacery i sprzatanie i chodzę zmeczona ale syn mi wstaje przed 7niby bajki mu wlacze i ogląda ale gadula z niego wszystko komentuje i z mojego spania dalszego nici

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja swojego m nie mogę narzekać..w sumie zrobi wszystko w domu..łącznie z myciem okien, prasowaniem i gotowaniem..ale jak nie pracuję to raczej ja staram się to wszystko robić..mam nadzieję, że przy dziecku też się będzie zajmował wszystkim..na spółkę ze mną oczywiście;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_Leti
Miśka, ja białe rzeczy piorę osobno, w proszku do białego i namaczam wczesniej właśnie w vanishu, a pozniej na 60 st. z dodatkiem vanisha i ta biel jest biała! Nawet reanimowałam tak kilka ciuszków po starszej córce szarych i z plamami po ulewaniu... A jak starsza córka zaczęła jeść zupki do Vanish stał się moim przyjacielem...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Swiderek bo ja ogolnie pracowita dziewczyna jestem :) Mam takie pytanie, czy wy też macie problem z nadmiarem rzeczy w domu ? :P Albo mam za mało miejsca albo za dużo rzeczy hehehe nie wiem jak to wszystko ogarnąć, :) Chcialam kupić makarony na okno http://s03-pl.vinted.net/uploads/forum_photos/162/655/1556261.jpg?1394215717 ale nie mogę się zdecydować beżowe czy brązowe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Mama_Leti :D kurcze a ja nawet nie mam do koloru proszku bo mam wszystkie ciuszki jasne, a jednak boję się namaczać te z dodatkami jakimiś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×