Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Mam jeszcze pytanko do was czy wam tez tak sie ocieraja uda i poci dupa normalnie mi tak utyly i uda i dupa ze masakra mi sie ocieraja ze az mam takie połówki i na tyłku i miedzy udami ;((( poprostu sa za grube instrasznie sie poca ;((( okropne uczucie i wyglada tez ohydnie wlasnie posmarowalam mascia wysusZajaca, pewnie juz spicie wiec dobranoc, btw ciekawe jak tam Helenka mam nadzieje ze juz w domciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorrrooo1111
Cześć Dziewczyny! Ja nie mogłam spać, no to wstałam. Pewnie za godzinkę będę ziewać. Ja się pocę, ale najbardziej mi stopy się pocą. Zgagę też jeszcze mam i biorę renni. Agu1983 mnie też ta kość łonowa dokazuje. Najbardziej jak się zastoję, albo zasiedzę. My dziś jedziemy jeszcze raz do dużego miasta do kina. Tym razem idą dzieci. Bo jedziemy ze znajomymi. Tatusiowie pewno pójdą do kina. A ja z koleżanką po sklepach. Szkoda, że taka słaba pogoda bo by się zaliczyło jeszcze morze. Trzymcie się dziś dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorrrooo1111
Helenka jak u Ciebie? Iga a Ty jesteś już w domku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mp88 nie martw się to napewno wszystko jest ok , ta twoja lekarka jest dziwna niby mówi ci ze wszystko jest dobrze ale... i cos dodaje ze sieje niepokoj moze chce cie naciagnac na ta wizyte w szpitalu wg mnie jest mało doswiadczona . Natalia na jakim mierzysz cisnieniomierzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorrrooo1111
Mieszkam na Pomorzu. Do morza mam ok. 75 km. A do Słupska i Koszalina mam po ok. 60 km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki. ja tez waas cały czas podczytuje a weny nie mam do odpisania :( wczoraj wg miałam taki dziwny dzien skurcze miłam słabe i nieregularne do tego co 5 minut na toalete biegałam a kosc łonowa to mnie tak napieprza ze chodzic nie idzie. maz wrócił z pracy o 18 a ja blada jka sciana wystraszył sie co sie dzieje a ja w ryk ze mam delikatne skurcze brzuch mnie boli ze jesli sie zaczeło a ja nawet torby spakowanej do konca nie mam nic nie jest przygotowae normalnie histeria nie wiem skad ten wczorajszy strach u mnie :( ale zrobił mi herbartke uspokoiłam sie jakos zasnełam choc kosc łonowa tak mi sie dawała we znaki ze i tak sie czesto budziłam. ja w srode bede szła robic wyniki a w nastepnym tygoniu czyli 25 mam przyjsc na wizyte jesli sie nic nie zacznie ale tez nie był pewien czy sie zobaczymy :) a plecy mnie tez tak bola ze chodze jak kaczka te ostatnie tyg daja mi sie we znaiki ostro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorrrooo1111
a Ty na kwiecień gdzie mieszkasz? Anulka takie "doły" to wina hormonów. I spakuj torbę będziesz czuła się bezpieczniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_Leti
Dzień Dobry, u nas dzisiaj wiosenny deszcz, ale wszystko zakwitnie jak wyjdzie słońce:) MP88 ja miałam na jednym USG różnice między brzuszkiem a główka chyba 6 tyg. Naczytałam się o wodoglowiu, naplakalam, a na nastepnej wizycie wszystko było ok. Te sprzęty w gabinetach są średnie, ginekolodzy też różnie sobie radzą z USG... A to że lekarka chce sprawdzić na innym sprzęcie to tylko dobrze o niej świadczy! Mówiłam Wam, że w pierwszej ciąży usg pomyliło się o 500 g. To już na oko więcej widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_Leti
MP88 moje uda są nawet w miarę szczupłe, ale poci mi się wszystko, jak wstaje z krzesła to zostaje mokra plama, pachyba masakra. A w nocy budzę się całą mokrą i smierdze... Po porodzie będzie chyba jeszcze gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga31lat
Hej dziewczyny! My już od wczoraj w domu. Teraz Igor jest karmimy przez tatę, później teście mają wpaść. W ciąży całej ciąży przytyłam 6 kg, a teraz jestem -4. Jestem w szoku. Brzuszek mi już trochę spadł i wyglądam na 3 msc. Anulka hormony Ci strasznie szaleją. Na kiedy masz termin. Natalia zależy od etapu porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem ze to wina hormonów ale wczorajszy dzien mowie wam jeszcze sie tak nie czułam :( przeciez juz raz rodziłam a taki strach sie we mnie zagotował to przy pierwszej córce tak nie miałam, iga termin mam na 6 kwietnia czyli dokładnie 21 dni pozostało. zazdroszcze ci ze juz masz maluszka przy sobie zmeczona napewno jestes ale jakze szczesliwa :) spakuje ta torbe dzis do konca zeby juz byc spokojna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga31lat
Anulka to nie dużo. Ja miałam rodzic 2 kwietnia. Powiem Ci, że ja nie jestem zmęczona, nic mnie nie boli. Może przyzwyczajenie organizmu. Nie wiem, ale byłam przygotowana na znacznie gorsze początki. Może jakimś cudem jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:)) Ja wlasnie wstalam i wsuwam sniadnako przed TV, pogoda beznadziejna akurat na siedzenie w domu. Iga super ze juz w domciu, zazdriszcze. Ja dzis spalam okropnie co chwile sie budzilam mialam schize ze mi wody odchodza i ze zaczne rodzic, kochane czy jest to mozliwe ze wody odejda w nocy jak bedziesz spac? bo tak zaczelam sie zastanawiac hehe:)) Sorki ze wczoraj wam tak marudzilam, dzis postaram sie byc grzeczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No brzuchatki ta końcówka ciąży faktycznie słaba u mnie też, MP ja też się strasznie poce zwlaszcza w nocy , - Iga tylko pozazdrościć formy i ze Igor jest już z Wami , __ Mi tak dłonie dretwieja że masakra nie wiem co robi ć bo to aż boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorrrooo1111
MP88 pewnie, że wody mogą odejść w nocy. Ale to zauważysz i poczujesz nie bój się. Ja pod prześcieradło podłożyłam podkład na "w razie co".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Ja tez sie mecze. Spac nie moge, puchne jak balon, rece mi dretwieja mrowieja, schylic sie ciezko... 5dni zostalo, ehh nie chce przenosic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnulkaHanulka ja tez juz sama nie wiem co jest lepsze czy jak sie juz rodziło czy jak pierwszy raz, ja tez mam juz jedno dziecko a tak teraz przezywam ten poród ze szok a w pierwszej ciazy wogóle sie nie przejmowałam.Nawet nie wiem czego sie boje poprostu mam taki wewnetrzny niepokój. A wogóle w nocy wzieła mnie choroba, zaraziłam sie od córki tą jej grypą co z przeczkola przywlokła. Zatoki mam całe zawalone, gardło pobolewa i cała taka słaba jestem porażka.Jeszcze potrzeba zebym taka chora zaczeła rodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miska Ty pewnie juz jak na szpilkach:))) ja pomimo ze mam dopiero na 7 tez juz oczekuje:)) mogloby sie juz zaczac:) Musze sie pochwalic ze maz mi zorbil fajna sesje ciazowa wkoncu bo nie mialam zadnych fotek a ze ma zdolnosci i sie na tym zna to go wykorzytstalam troche:)) moj brzusiu strasznie urosl w osttanim czasie...no ale uda i dupa niesttey tez...kurcze wlasnie patrzylam na pogode i w tyg sloneczka ma nie byc buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorrooo ja tez własnie sie zbieram zeby ten podkład sobie połozyc bo szkoda mi materac poplamic wrazie czego. Miska a czym ty sie wkoncu wyleczyłas, bo tez byłas chora niedawno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliaaaaaaa
na kwiecień. Ja mam ciśnieniomierze elektroniczy. Słyszałam, że mogą zakłamywać, ale moja znajoma ma taki ręczny jak w szpitalu mierzą i porównywałam wyniki i wychodzi praktycznie tyle samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alicja widzisz ja mam dokładnie to samo nie wiem skąd się ten niepokój bierze :( miska to napewno jak na szpilkach hehe ale nam dziewczynki tez juz nie wiele czasu pozostało ehh iwszystkie bedziemy sie cieszyc naszymi brzdacami inne wczesniej drugie troszk pozniej :) u mnie dzis pada a chciałam sie do rosmana przejsc nie wiem po co chyba tylko tak zeby wyjsc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) ale sobie dziś pospaliśmy z mężem:) do 10 prawie:) Wczoraj czytałam przed snem książkę pewnie o niej słyszałyście Język niemowląt i powiem Wam że wciąga i to co ona pisze wg mnie ma sens. Obala w niej m.in karmienie na żądanie.Generalnie mam ją zamiar przeczytać przed porodem żeby wiedzieć jak dziecko od początku wychować na anioła:p co do pocenia.ja zauważyłam że mi się dłonie pocą a tak to nie.. Zorro dobry pomysł z tym podkładem na łóżko.ja też sobie podłożę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga31lat
Wiktorowianka kochana ale zazdroszczę. My mieliśmy pobudkę o 8.30 :-). A ja lubię spać nawet do 11 w niedziela, ale za to jeszcze leżymy w łóżku, a mąż 10 min temu pojechał po świerze pieczywo na śniadanko. Igor ogląda ściany sypialni. Rozgląda się, a jeszcze w piątek i sobotę tylko jadl i spał. Mpale fajnie bierzesz miała pamiątkę. U nas to ja mam większe ciągotki do tzw artystycznych fotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaba90:) Ja nawet ostatnio dobrze śpię może wczoraj gorzej bo brzuch mnie bolal ale jest ok juz jest ok .Muszę wszystko poukladać bo jakby cos i mialabym urodzić wcześniej to co? chociaż ja mam jeszcze najwięcej czasu z was licząc ze w terminie sie zacznie co do pocenia się to mi juz przeszlo ale gorzej jak temperatura będzie wyższa a od piatku niby ma u mnie byc 20stopni może sie sprawdzi ta pogoda Łapią was czasami takie skurcze w okolicy kosci ogonowej ? ja tak mam i az ruszyc sie wtedy prawie nie moge Iga super ze juz w domu samolotem lecialas z małym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Przeziębienie wyleczyłam syropkiem na gardło Prenalen i tabletkami do ssania Homeovox, piłam dużo herbatek z miodem i cytryną, i smarowałam tutaj pod uszami i szyję olejkiem z drzewa jakiegoś o takim miętowym zapachu i po dwóch dniach przeszło ____________________________ No właśnie czuję się jak na szpilkach, codziennie czekam czy to już, zastanawiam się też nad ubraniem łóżeczka już. Ale naprawdę mam ochotę robić ale to że wszystko takie spuchnięte... Ehh brak motywacji i sił. ____________________________ Pogoda faktycznie brzydka, mi to się nawet nie chce nigdzie jechać, A brakuje mi majtek poporodowych tych siateczkowych, soli fizjologicznej, gazików i octaniseptu... Kosza na pranie dla małej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) ja mam termin jako jedna z ostatnich ale mam zagrozenie ze wczesniej sie rozwiaze wiec mam te ataki paniki za kazdym razem jak mnie cos zaboli z enic nie mam nie spakowana i w ogole bajzel w domu :) to chyba normalne wobec tego;) MP ja tu wiecznie narzekam heheh ale jakos mi lepiej jak sie wypisze tutaj :) u mnie tez pogoda pod psem ale nawet sie ciesze nie bedzie wyrzutow sumienia ze nie ide nigdzie i cos pożytecznego w domu zrobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
A z tym poceniem to fakt. Codziennie budzę się i jestem cała mokra i zastanawiam się czy to nie wody płodowe! Już szaleję normalnie ;p A co do skurczy to też mam, i wogole jak leże na plecach dłuzej jak 15 minut, to wstać nie mogę tak łupie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×