Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Gość Mamaolcia
Gratulacje Iga miało być:) Iga a w którym szpitalu jesteś? Ja chyba poczekam trochę i najwyżej pojadę na izbę przyjęć sprawdzić co sie dzieje, bo ja jutro dopiero 37 tydzień zaczynam, a pierwszego synka nie donosiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_Leti
No to świetnie Iga, że się dobrze czujesz po cc, pocieszylas nas! nie wiedziałam, że owiniecie pepowina widać na usg. Też super, ja się prawie nie udusilam przy porodzie, więc to cenna informacja! Słyszałam, że duże dzieci lepiej śpią i rzadziej jedzą, moja córka też się urodziła 4 kg i rzeczywiście nie narzekalam na noce bardzo! Mam nadzieję, że wszystkie będziemy mieć spokojne dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_Leti
Mamaolcia, a jak z ******** spokojne, aktywne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_Leti
Mój tata zawsze mówił, że poród jest jak wojna, że nie można się przygotować, że sytuacja zmienia się z minuty na minutę (lekarz) teraz widzę, że dużo w tym prawdy. Moja koleżanka w tym tygodniu urodziła. 39 tc odeszły jej wody i okazało się, ze nie ma skurczu w ogóle... Trzeba było też ciąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga31lat
Madziana rodziłam w Medicover. Wszystko zależy od szpitala. Mój wszystko załatwia za mnie. Był bardzo aktywny jak na.dziecko w położeniu posladkowym. Mamaolci dziękuję. Jestem w Medicover. Może umów się na wzięte do swojego lekarza. Mysia mnie bolało, ale troszeczkę przez góra 2 godziny, a teraz trochę mnie bóli przy.zmianie pozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga31lat
Mama_ Leti ja się tylko modlę o dobre noce. Mam nadzieje, że mu zostanie tak jak teraz jest. Budzi się co 3 ) z zegarkiem w ręku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iga gdzie w medicover w Warszawie ? Bo we Wrocławiu nie ma szpitala __ Ja tradycyjnie sobotę od aquaareobiku zaczynam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaolcia
Dziewczyny mała o tej porze raczej nie jest aktywna, ja czuję takie spinanie brzucha jak na okres, troche pobolewa mnie kregosłup w odcinku ledzwiowym. Mój lekarz dziś nie przyjmuje,mam wizyte na poniedzialek. chyba muszę do Medicoveru zadzwonić, ale nie wiem, czy tam dziś pracują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracują w sobotę, ale do szpitala możesz podjechać w tak zaawansowanej ciąży muszą cię przebadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga31lat
No niestety Warszawa, bo zależało mi na tym szpitalu. Może i głupie są moje zachcianki. Samolotem to chwila moment. Moja mama jest na miejscu ze mną, mąż działaj mam ostatni dyżur i przyleci do nas. Nie chciałam sie przyznawać, bo no kurcze głupio mi. Mamaolci nie zastanawiaj sie tylko jedź do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaolcia
udało mi się dodzwonić, na 11 mam wizytę w medicover. Niby moge podjechać na ip, ale biorac pod uwage jak oni traktuja to się boję normalnie. Może panikuje, ale wcale to napiecie nie puszcza, normalnie jak piłka do kosza taki twardy brzuch. najgorsze, że nie mam tego skierowania na cc, bo mialam w poniedzialek dostac:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaba90:) iga gratuluję duzy chlopak Ci sie urodzil pewnie gdybys miala czekac na termin to bylby jeszcze wiekszy ale super ze wszystko w porządku :) Mamaolcia mnie tez brzuch boli w sumie od nocy jak leze to jest ok ale jak wstaje to gorzej ale da sie wytrzymac może to te sku rcze czy cos co do miejsca w szafach to tez mam za mało ale muszę cos pokpmbinowac żeby praktyczniej to poukladac u mnie dziś wieje i pada troszkę deszcz słońca nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaolcia
Iga a kiedy mialas ostatnia miesiaczke?bo ja 7.07 to niby wychodzi termin 12.04, ale wg kalkulatorow internetowych to mam 36tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuski :) iga gratulacje duzy chłopak najwazniejsze ze wszystko ok i dobrze sie czujesz :) u nas dzis pogoda w miare ładna niebo czysciutkie jak w ostatnie dni moze nie jest ale jest w miare nie wiem jak z temeratura :) przejde sie na spacerek pozniej jak mnie trosz brzuch przstanie bolec. bo taki napiety mam i delikatne skurcze :( od wczoraj ja mam takie wrazenie ze to juz niedługo jakies przeczucie mam ze moze sie zdarzyc to w marcu. jutro 38 tydzien zaczynamy wiec teoretycznie 21 dni do terminowego rozwiazania pozostało :) a do nastepnej niedzieli mam zamiar zaczac intensywne starania o to zeby jednak troszke przyspieszyc ten poród a nie znów przeniesc :) wczoraj nagrałam na telefonie moja mała jak w brzuszku wojowała cudowny widok juz sie nie moge doczekac kiedy ten maluszek nasz sie na swiecie pojawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorrrooo1111
Iga G R A T U L A C J E !!! My wczoraj byliśmy w większym mieście w kinie. Pojechaliśmy na "Kamienie na szaniec" w całym kinie były tylko 4 osoby. Potem kolacja, Mcdonalds i w domu byliśmy o 00.30. U nas dziś jest ponuro, a wiatr taki,,, Hałasuje jakby coś się waliło. Dziewczyny spakujcie jeszcze jakiś notes i długopis do torby - zawsze się przydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamusie :) Iga - gratulacje :) Super, że już jesteś po wszystkim i tak dobrze to znosisz :) My tu się martwimy i głowimy jak to wszystko w tych szafkach i szufladach poukładać, a jakby się urodziło nam takie dziecko jak Igi, to ubranka na 56-62 już mogłyby pójść w zapomnienie :) - a u mnie zajmują całą szufladę :) heh. U nas raczej nie ma takich predyspozycji to takiej wielkości :) Co do mojej torby to zapakowałam: podkłady na łóżko, pieluszki (podpaski) Bella Mama, majtki takie siateczkowe i dwie pary zwykłych bawełnianych, jedną koszulkę do porodu i dwie do karmienia, szlafroczek, wkładki laktacyjne, kapcie, skarpetki, klapki pod prysznic, termometr, pomadkę do ust, dwie wody niegazowane z dzióbkiem :), czekoladę gorzką :D, ręcznik papierowy i papier toaletowy ;), ręczniczek do rąk i taki kąpielowy, kubek i sztućce. No i dla męża koszulka do przebrania i jakieś spodnie. Muszę jeszcze dopakować - biustonosze do karmienia, jakieś biszkopty, chusteczki higieniczne. Co do kosmetyków to mydełko biały jeleń, płyn ginekologiczny laktacyd femina, octenisept, linomag maść, chusteczki nawilżające dla maleństwa, no i wiadomo - szampon, żel pod prysznic, pasta, szczoteczka i takie tam :) Laktator mam ręczny z Aventu, ale to najwyżej M później dowiezie :) Miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkkk
Iga gratulacje!:) u mnei pogoda sie sprawdzila, wieje , leje i pochmurno:) ja musze chyba o jakas wieksza toerbe sie jednak postarac bo jeszcze recznika pap nie spakowalam to myslicie ze papieru toalet tam nie bedzie? jak zwiedzalam oddzial na szkole rodzenia to bylo tam b. goraco ale moze faktycznie lepiej wziac szraglok moze zamowie jakis cienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane:)) Ja wlasnie wstałam i popijam kawke, pogoda nie sprzyja strasznie wieje:)) Iga gratuluje rzeczywiscie duzy bobas:)) niech sie zdrowo chowa? a Ty autem dojechalas chyba do tej Wawy co? ja mam dzis wizyte u gin ale dopiero na 14, ciekawe co mi powie, ostatnio mialam 2 tyg temu i od tego czasu utylam znowu 2 kg porazka jakas...;/;/;/ ale tak jak mowie zauwazylam ze duzo urosl mi brzuchol..ale doaten opierdziel dzis ale trudno... nie mam na dzis zadnych planow wiec oprocz wizyty nic konstruktywnego raczej robic nie bede, moze jakis dobry obiadek ugotuje:)) i poprasuje reszte ciuszkow tych co wczoraj wypralam, musze tez finalnie spakowac ta moja torbe o tak jak juz pisalam brakuje mi conieco. Milego dnia..Mamaolcia updatuj nas co i jak z Toba mam nadzieje ze wszystko w porzadku, ja tez mam czasem twardy brzuch no ale nie boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MJ288
CZeść Dziewczny! Iga serdeczne gratulacje! :-) MP88 też się boję przed każdą wizytą dodatkowych kilogramów, zarówno mały jak i ja rośniemy jak na drożdzach! :) :) :) zorrrooo, super, że dałaś radę w kinie wysiedzieć! :) ja się tak wiercę, że na razie się nie wybieram. MCD też mnie strasznie kusi.. U mnie w szafach też dramat. Teraz jak tak czytam to chyba przygotuje jednak te ubranka 68 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga31lat
Ależ mi ciśnienie skończyło. Przyszła młoda pediatra- znam ją z widzenia, pracowaliśmy w jestem szpitalu z 2 lata do tyłu. Tylko na różnych oddziałach. Przyszła i wydarla sie na mnie, że mały za mało je, że powinien jeść co godzinie, że nie noszę go, żeby zasnął. Mp samolotem leciałam z mamą, ale chętnie bym pojechała autem, bo się strasznie stęskniłam za takimi długimi trasami. mamaolci nie pamiętam, ale w którymś kalendarzu mam zapisane jak znajdę to Ci powiem. Prawdopodobnie dzisiaj wieczorem będziemy już lecieć do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaba90:) iga mam takie pytanie bo piszesz ze karmisz butelką co 3godzinki a ile mleczka maly wypija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! od razu widac ze pogoda sie zepsuła, bo od razu wiekszy ******* forum. Iga gratuluje dzieciątka ,super ze jestes w takiej dobrej formie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm.... jakas dziwna ta pediatra pierwszy raz slysze ze niemowlak powinien jesc co godzine zwlaszcza ze Twoj Maly Iga nie urodzil sie z niedowaga.... Dobrze ze ich juz dzis opuscicie bo nie ma to jak w domu.... Buziaczki dla Maluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga31lat
Alicja a bo ja wiem. Nie noszę go do snu, bo zasypia od razu go położę. Gość Igor je po 20-40 ml. W nocy jadł po 30 ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio mam takie leniwe poranki, zjem sniadanko i tylko siedze i rozmyslam co zrobic a realizacji brak, na szczescie popołudniami to nadrabiam, ale to chyba dlatego ze w nocy nie moge spac ,co chwile sie budze i rozmyslam czy zaraz sie nie zacznie, wczuwam sie w kazdy ruch w brzuchu i ból czekajac az mi wody odejdą no paranoja jakas.To juz koniec 39 tyg i dlatego a poprzedni poród zaczoł mi sie w nocy, dlatego teraz tez mysle ze tak bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Dzien dobry! Iga fajnie macie, że już wychodzidzie ;) Nie ma to jak w domu... Faktycznie pogoda się zepsuła, ja chyba jakieś pranie wstawie dziś, i półkę tekstylną wietrzę na balkonie żeby te ciuszki 68 poukładać, bo tak dziwnie śmierdzi nowością... Kurcze wszystko mam porobione i chyba się za jakeiś porządki wezme, bo ten wczorajszy dół... Eh naprawdę ogarnę to jakoś a nie będę narzekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Alicja ja też tak mam! Dzis zaczelam 40 tydzień. I codziennie kładę sie z myślą, że to dziś a tu nic... Hehehe już doczekać się nie mogę ale nie wiem czy tyle małej co żeby było po wszystkim. Nie chcialabym przenosić bo zwariuję ehh;p a co do poranków to jak słońce świeciło to wstawałam i robiłam a popoludnia miałam leniwe i tylko myslalam co by zrobić ale chęci już brak a dziś też siedze i mam mnóstwo ambitnych mysli ale cięzko mi wstać hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaba90:) Iga no widzisz jak ja rodzilam i polozna dala mi butle to później krzyczala na mnie ze daję malemu po 20-40ml na godzinę bo byl glodny i mowila ze za dużo daje ze powinnam co 3godziny a ty tak dajesz i niby za mało powinni się zdecydowac Miska pewnie lada dzień urodzisz ja bardziej nie mogę sie doczekac kiedy ten brzuch mi przestanie ciążyć a malenstwa troszkę mniej Wczoraj z ciekawosci zmierzylam brzuch miarką bo centymetra nie mam i wyszlo ze 100cm w brzuchu mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×