Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Gość Mamaolcia
MP a ja myślałam, że taki sam termin miałyśmy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierworodka896
To jak to sie wkoncu liczy? Myslalam ze.to juz dawno opanowalam,ost.miesiaczke mialam 7.07 termin wychodzi na 13kwietnia a dzis jest 36+ 1 czyli pierwszy dzien 37 tyg.dobrze licze????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierworodka896
Mamaolcia to my mamy ten sam termin??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
Pierworódka mam dokładnie tak jak Ty. Ostatnia@ 07.07, termin porodu 12.04. Czyli dziś zaczynam 37tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkkk
ja jednak chcialabym uodzic 14 kwietnia tak jak z okresu wypada bo wtedy mam pewnosc ze moj bedzie w kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkkk
ja tez ostatnia @ 7.7 i wylic.zyla mi na 14.4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
Widzę, że sie idealnie zagrałyśmy:) Coś czuje, że w tych terminach na forum będzie pusto:) Pierworódka z jakiego jesteś miasta? Bo dużo wrocławianom mamy:) Motylku niby fajnie w terminie, gorzej jak w szpitalu na Wielkanoc byśmy zostały:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie pakuję torbę na podstawie danych koleżanek co rodziły w tym roku. Jak się okazuje połowa rzeczy nie potrzebna. Jak ktoś blisko do szpitala ma to mąż może dowieść resztę w razie co. Dowiedziałam się od położnej że w szpitalach nie piorą ubranek w proszkach antyalergicznych więc dobrze mieć swoje jak by maleństwo źle reagowało na szpitalne. Ja to biorę i tak swoje bo nie chce żeby małą ubrali w takie przechodzone ciuszki. W naszym szpitalu to prawie jak ścierki te ubranka dają ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_Leti
Pocieszyłyście mnie trochę Dziewczyny. Różnie to bywa z tymi facetami... Z pierwszym dzieckiem było zupełnie inaczej, bo byliśmy jeszcze na studiach, córeczka się urodziła w zimie, więc mąż nie pracował (ogrodnictwo), czasem chodził na zajęcia (IV rok), a ja wzięłam dziekankę i miałam 100 % czasu dla rodziny. Więc wtedy pomagał przy dziecku, kąpał, ale nie było tak dużo roboty.... A teraz mamy bardzo dużo obowiązków, a wydaje mi się, że mąż się wymiguje pracą... No nic, nie ma co się nad tym zastanawiać, tylko zobaczymy jak będzie. Ostatnio go uświadomiłam, że będzie musiał zawozić starszą do przedszkola rano, to był zdziwiony jak to... przecież on pracuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierworodka896
Ale jajeczka sie porobily :-) !! Mamaolcia ta sama data miesiaczki..ty masz termin na 12 kwietnia wyliczony Motylekkk ta sama data miesiaczki ty masz date na 14 kwietnia wyliczona... A ja? Ta sama data miesiaczki a termin wyliczony na 13 kwietnia...kurde ?? Jakim cudem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
Kasiu ale licz sie z tym, że Twoje ciuszki do Ciebie raczej nie wrócą. Jak maluszka zabiorą do kąpanie to to co zdejmą wrzuca do kosza na brudy i tyle będziesz widziała:( Kurde wyrodna matka ze mnie, bo wszystko poprałam w normalnym proszku i wyplukalam w płynie sensitive. Ale przeprasowałam, wiec może będzie ok?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sa jaja jakies z tymi tygodniami kazda z nas ma watpliwosci;-) ja z @ mam na 16.04 osttania miesiaczka byla 09.07 jesli liczac z mc to zaczne 37 tydz tak jak wy ale ja sie trzymam daty z usg tj 07.04 wiec zaczynac bede 38 tydz jutro dobrze mowie? bo moze ja cos zle licze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
MP a data z usg to tego pierwszego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierworodka896
Mamaolcia ja mieszkam w Niemczech,ale malenka poczela sie w Pl na urlopie wlasnie taki prezent przywiezlismy z urlopu hehe :-) mamaolcia ,motylku to ja juz niewiem jakiego dnia sie spodziewac hi ale sie w trojeczke zgralysmy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam u nas dzis bardzo wietrzenie zimno przez to strasznie. spakowałam torbe w koncu dla dzidzi do szpitala wziełam zestawy na 56 bo watpie ze maluszek bedzie wiekszy, body spioszki, skarpetki. myslałąm ze sie nie zmieszcze ale dałam rade :) czerwona torba moja niebieska maluszka :) maz ma wolne o do samego rana naburmuszony chodzi ale jak tylko ja mu cos powiemto mówi ze to ja przesadzam i histeryzuje ehhh mama leti nie smuc sie kochana wiem co czujesz. z tymi faceami jak juz napisałam zyc ciezko ale i zastrzelic szkoda hehe. moj mowi ze teraz to juz bedzie pyk i juz nie bede sie meczyc tak długo przy porodzie niby chce byc prz porodzie zobaczymy jak bedzie. nie wie ze jest mi ciezko juz ze chciałabym urodzic ze czuje sie zmeczona ta ciaza. masowac tez nie potrafi ehh. fukac ze mamy odpoczywac to oni potrafia ale nie rozumieja ze nic samo sie nie zrobi moj mnie drazni tym ze jak sprzata to on najpiew odkurza a potem kurze wyciera i z połek i tak poleci wszystko na ziemie i robota na nowo... tez od rana naburmuszony chodzi jakby miał muchy w nosie a jak go o cos poprosiłam to na mnie ze jak zwykle wyolbrzymiam ze przesadzam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_Leti
Dziewczyny! ja też mam ostatnio m 7.07 i mi babka wyliczyła na 14.04, podobno jest kilka metod liczenia... W każdym razie, ciekawa jestem która pierwsza urodzi:) Ale heca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
Idę sie szykować do lekarza. Dziewczyny takie niedyskretne pytanko mam - jak golicie okolice krocza? Na zero, czy coś zostawiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_Leti
Ja golę dół (wargi itd) na 0 (ile się uda), a na górze zostawiam pasek, bo się źle czuję bez. Najwyżej jak trzeba będzie zrobić cesarkę to sobie ogolą kawałek i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak z tego pierwszego genetycznego okreslili mi ciaze tydz starsza dlatego trzymam sie tej daty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierworodka896
Ooo i MamaLeti dolacza :-) ciekawa jestem ktora pierwsza urodzi,ja w ksiazeczce wpisane 13kwiecien termin rozwiazania a co do z usg to ja wgl nie zwracam uwagi bo co wizyta to inny termin wyskakuje.raz 20 kwietnia ,raz 6 raz 26..oolewam to juz i niechce sie nawet denerwowac :-) Mamaolcia nic sie nieprzejmuj tym praniem ciuszkow! Ja na odwrot,w proszku dla dzidzi ale zero plynu.zmiekczajacego i prasowac tez niebede...wywietrze na sloneczku kilka dni przed i bedzie dobrze pozatym kazda robi jak chce:-) mi nawet polozna.mowila ze niemusze specjalnego proszku i poprostu kontrolowac reakcje maluszka na proszek jak wysypka.to zmienic.proszek na.delikatny ale nie chcialam eksperymentowac i upralam w dzieciecym proszku w.60st.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie zaczal 38 tydzien ciazy:) a miska zaczeła rodzic chyba bo jej nie widac dzisiaj ::) ja sie gole na zero bynajmniej sie staram bo to nie lada wyzwanie z brzuszkiem wiec sie czuje jakbym na Mount Everest wchodziła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierworodka896
Ooo i MamaLeti d:-) ciekawa jestem ktora pierwsza urodzi,ja w ksiazeczce wpisane 13kwiecien termin rozwiazania a co do z usg to ja wgl nie zwracam uwagi bo co wizyta to inny termin wyskakuje.raz 20 kwietnia ,raz 6 raz 26..nie patrze juz i niechce sie nawet denerwowac :-) Mamaolcia nic sie nieprzejmuj tym praniem ciuszkow:-)Ja na odwrot,w proszku dla dzidzi ale zero plynu.zmiekczajacego i prasowac tez nie bede...wywietrze na sloneczku kilka dni przed i bedzie dobrze pozatym kazda robi jak chce:-) mi nawet polozna.mowila ze niemusze specjalnego proszku i poprostu kontrolowac reakcje maluszka na proszek jak wysypka.to zmienic.proszek na.delikatny ale nie chcialam eksperymentowac i upralam w dzieciecym proszku w.60st.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_Leti
OK, czyli w weekend odstawiam magnez i przerzucam się na liście malin i jakąś herbatkę laktacyjną. Strasznie dużo tematów trzeba w tej ciąży ogarnąć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anus23
hej dziewczyny u mnie pogoda okropna szaro wietrznie i pada ale nastroj mam dobry bo wieczorem jade do gina i mam nadzieje ze cos juz tam sie ruszylo w kierunku porodu bo to juz koniec 37 tyg. tzn miesiaczke mialam ostatnia 3.07 a termin mi wyliczyl na 8.04 ----- Wczoraj wieczorem mialam takie skurcze ze szok. Myslalam juz o szpitalu bo byly co chwile doslownie ale wstrzymalam sie i moze dobrze bo raz ze dzis ta wizyta a dwa ze to zaczelo sie z godzine po seksie. Cale podbrzusze i plecy bolaly mnie okropnie a bol nasilal sie bardzo bardzo a pozniej stopniowo ustawal i za chwile znow to samo. po 2-3 godzinach skurcze byly coraz rzadsze i ustaly w koncu choc nawet dzis momentami czuje lekki.bol podbrzusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierworodka896
Ja tez sie gimnastykuje i na zero :-? Choc.to nie lada wyznanie. Zawsze sie zatne hihi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkkk
mialam cos napisac i zapomnialam co:P aaaaaaaaa u mnei w szpitalu oddaja ubranka zeby je ktos zabral do prania co do prania w tych specjalnych plynach to przeciez kiedys ich nie bylo i my jakos zyjemy:) kiedys nie bylo pampersow itd i jestesmy zdrowe a co do golenia sie tam to roznie , raz cos zostanie raz calkiem wszystko ale juz coraz ciezej, mysle ze teraz to chyba na lezaco bedzie najwygodniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech miałam miec dzis gosci, wiecie co dziewczyny w dzisiejszych czasach to ludzie tak dziwnie podchoda do umawiania sie nienawidze czegos takiego wogole nie sa slowni umawiaja sie a pozniej przekladaja... nie znosze czegos takiego...ja jak juz sie z kims umowie to na prWDE ROBIE WSZYTSKO zeby sie zjawic i zdarzyć...wg takie przekladanie to troche olewackie podejscie ...;/ co robicie dzis na obiadek? bo ja nie mam pojecia ...ech moj kochany maz mnie wlasnie zaskoczyl, bo jutro mam rano dzownic do tej mojej lekarki umowic sie do tego szpitala na usg, a moj m boi sie zebym tam sama jechala bo nie wiem jak i dosc daleko, i wlasnie mi napisal smsa ze wzial sobie urlop na jutro zeby ze mna pojechac, gorzej tylko jak powie ze mam przyjechac w inny dzien, ale mimo wszystko milo:)) ech uroczy;* ja dzis nie mam co na niego narzekać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ta data porodu z miesiaczki to zalezy od cyklu jaki byl dlugi i dlatego macie róznice - ja z miesiaczki (15/07/2013) mam termin 20/04/2014 - z usg w 13 tyg 16/04/2014, z usg polowkowego - 05/04/2014 wiec sie trzymam tej miesiaczki bo co usg to inny termin - a moja dzidzia to po prostu duza jest i szybko rosnie:) tak Was czytam i kazda na szkole rodzenia chodzi?? kurcze ja nie chodze z przyczyn zdrowotych tej poloznej musze zadzwonic ... moj m tez sprzata jak d...pa...dla niego odkurzone zanczy posprzatane - kurze wyciera w calym domu jedna szmatka za to pronto zuzywa w ilosciach hurtowych i potem sie dziwi ze mus ie maże ...pranie ostatnio rozwieszal to jakby rzucal nim z konca pokoju efekt bylby podobny - wkurza mnie to ale i tak sie ciesze ze cos robi bo w domu to mamusia za niego wszystko robila to jak sie mial nauczyc w sumie sprzatania - a ostatnio mi powiedzial ze zle zamiatam hahahaha bo on wojsku czesto zamiatal i ja robie to zle no myslalam ze umre ze smiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×