Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Iga 6 kg to wg Ciebie duzo? hehe;))) to maleńko strasznie maleńko przytylaś...pozazdroscić a nie mowil Ci lekarz ze za mało?? Ktoras pisala o tej promocji w superpharm na pampersy, rzeczywiscie taniocha kurde ale ja nie mam tej karty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga31lat
Oj mówiła, mówiła. Ale kurcze jadłam normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MJ288
Iga31lat, nie obraź się ale z tego co piszesz, to jesteś z rodziny lekarskiej a trochę dziwny komentarz, prawidłowy przyrost masy w ciąży to około 20% pierwotnej wagi. Przytyłaś tylko 6 kg i lekarz prowadzący nie zwrócił uwagi, że nie dojadasz? 6kg to nawet nie jest dzidziuś, wody i piersi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MJ288
MP88, wyrób sobie w sklepie :-) za 10 minut masz idziesz na zakupy w promo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miskq22
Jestem spokojna ale zaczyna mnie bolec brzuch podczas nich jak,nq okres, a prysznic odpada bo maz postanowil dzis go naprawicc,i,polozyc silikon nowy. Dziewczyny ale bym chcialq zeby to,bylo,to hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miska 3 mam kciuki za ciebie:d moze to to:)))) fajnie by bylo:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga31lat
Mp ja wiem, że mało przytyłam. Ale jadłam normalnie. Ćwiczyłam codziennie ćwiczenia dla kobiet w ciąży. Mi bardzo ciężko przytyć. Jej dietetyczne potrawy, nie jem słodkiego, pije tylko wodę. Jadłam co 3 godziny małe porcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MJ288
miska, leze ze śmiechu! w koncu może się zaczęło a tam silikon pod prysznicem!! :) :) :) ale masz przygody! Fiona i Jozka cos sie nie odzywają, ciekawe jak sobie radzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga31lat
Sorki moja wypowiedź była do Mj Mam 176 cm wzrostu, brzuch widać było mi dopiero w 6 msc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miskq22
Jestem spokojna ale zaczyna mnie bolec brzuch podczas nich jak,nq okres, a prysznic odpada bo maz postanowil dzis go naprawicc,i,polozyc silikon nowy. Dziewczyny ale bym chcialq zeby to,bylo,to hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jesli ktoras uzywa fluid loreal true match to tez jest straszna na niego promocja w superpharm 26 zl nigdy nue widzialam takiej ceny za niego choc uzywam go od kilku lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
Wróciłam od lekarza, wszystko ok, pozamykane, ktg bez skurczy, za tydzien kolejna wizyta. MP ja używałam True Match, jest bardzo dobry ,duży wybór kolorów, cena super, jak jutro po pampersy promocyjne pojadę go kupie sobie. Ja w brzuszku 99cm,wagowo 11 kg na plusie. Pytałam dzis lekarza czy nie za mało przytyłam, powiedział, że ksiaźkowo, bo akturat tyle ważą płyny, krew i dziecko. Iga to aż dziwne, że tak duźy synuś Ci się urodził przy tak maleńkim przyroście wagi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokladie bardzo malo te 6 kg, a sluchaj Iga bo mowilas ze lecialas samolotem do Wawy do szpitala, a mozna latac samolotem w tak zaawansowanej ciazy?? bo z tego co wiem to nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MJ288 a ile dałaś za ten biustonosz w HM?bo na allegro z przesyłką jakiś normalny na fiszbinie do karmienia za 26 z przesyłką. rozmiarowo niby ok obwód pomierzyłam ale wolałabym zmierzyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga31lat
Mp nie za bardzo można. Ale to tylko 40 min lotu. A tu chodzi o dłuższe podróże. Moja ginekolog nie miała żadnych przeciwwskazań. Dziewczyny ja normalnie jadłam naprawdę. Tylko nie bijcie ! Miska pisz jak tam postępy ! To już to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dla przypomnienia;)) musialam zajrzeć bo zapomnialam czyja kolej po miśce;) Alicja jestes nastepna :) Już na świecie: Józka1- 4.03.2014- dziewczynka Maja usmiech.gif Na kwiecień- 6.03.2014- Maciuś- Helenka- 6.03.2014 - Cezary Oczekujące: miska22 - 22.03.2014 - dziewczynka - poród naturalny alicja844-25.03.14- chłopiec- poród naturalny Wiktorowianka-01.04.14-chłopiec-poród naturalny zorrrooo1111 - 02.04.2014 - dziewczynka - poród naturalny IwonkaJ- 03.04.2014-chłopczyk-poród naturalny Domella - 03.04.2014 - chłopiec - c.cięcie (25.03.) Nataliaaaaaa 03.04.2014 chłopiec - poród naturalny kasia06-06.04.2014-dziewczynka- poród naturalny AnulkaHanulka- 06.04.14- dziewczynka- poród naturalny MP88 - 07.04.2014- dziewczynka- poród naturalny Mamaolcia-07.04.2014-dziewczynka- cesarskie cięcie Anus23 - 08,04,14 - chłopiec - poród naturalny Swiderek84 - 08.04.14 - chłopiec - poród naturalny Karolina i Karolek - 08.04.14 - chłopiec - poród naturalny Madziana_83- 09.04.14-dziewczynka - poród naturalny aldonka88 - 09.04.2014 - dziewczynka - poród naturalny Mama_Leti - 14.04.14 - dziewczynka - poród naturalny Ania z Oliwką - 16.04.14- dziewczynka - poród naturalny finezyjka83 - 17.04.2014 - dziewczynka - poród naturalny agu1983 - 20.04.14 - dziewczynka - poród naturalny MJ288 - 21.04.2014 - chłopiec - poród naturalny zaba90- 23.04.2014-chłopiec - motylekkkkk- 04.04.2014-chłopiec - poród naturalny myszula12- 01.04.2014- chłopiec- poród naturalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MJ ja tez mam taki stanik z H& M ze stacji mama :-) nawet dwa,jeden bialy.i jeden taki kawa z mlekiem hehe i oneaja lekka koronke czy fiszbinke ale tylko na dole..sa suuuper wygodne jakbym stanika na sobie niemiala ,nic nieuwiera...tyle ze ja tu w de kupilam to jeden 15e.a Pl ile kosztuje?? Iga no wlasnie ja tez z tego co wiem to niemozna samolotem w zaawansowanej ciazg i nie chodzi tu o czas lotu tylko o wysokosc..cisnienie itp..wiem bo chcialam do Pl leciec przed porodem a leci sie glupia godzinke:-( to jak to jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorrrooo1111
hej Dziewczyny! Ja po wizycie. Rozwarcie 2 cm i reszta też dobrze. Na ktg wyszły skurcze, ale jak to lekarz powiedział pojedyncze. Co do czopu to powiedział, że nie jest żadnym wyznacznikiem. Mała jest "standardowej" wagi. Nie powiedział ile bo on "sprawdza tylko czy ma niedowagę lub dużą wagę". Następna wizyta za tydzień. Wagi mam na plus 14 kg. a obwód w pasie mam 113 cm. Dziś spojrzałam w kartę poprzedniej ciąży i wtedy do porodu miałam 95 cm. Ale dziś rozpisane jesteście. :) :) :) Musiałam Was czytać na dwa razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Co 10 minut od dwoch i pol godziny ale tylko,co ktorys boli... I czuje jakby mi cos cieklo podczas nich ale to tak bardziej saczy sie sama nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorrrooo1111
Iga dopisz się do mamusiek co już urodziły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierworodka896
Ta wyzej to ja,zapomnialam sje podpisac:-) dziewczyny wpisze mnie ktoras? 13 kwietnia? Bo ja z tel.pisze i no nieda rady:-) jesli moge wgl z Wami uczestniczyc tu he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierworodka896
Miska kurcze moze zadzwon ale pojedz i niech Cie zbadaja...jak ja bym tak miala.to bym pewnie panikowala hehe:-) ze strachu co mnie czeka i uznalabym to za poczatek porodu a wy dziewczyny jak uwazacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Kurde powiem wam ze czekam bo to,moze fqlszywy alqrm,jak czas sie skroci to,napewno,pojade zaraz dla mqluszka spqkuje no i przyznam,sie ze rozwazam,godzinna kapiel w wannie u mamy hahaha wtefy to,juz napewno sie zacznie ale jestem,podekscytowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierworodka896
Miska 3mam kciuki:-) ale fajnie masz ,jesli to porod sie zaczyna no ...informuj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga31lat
Od 28 tygodnia ciąży każda kobieta musi mieć zaświadczenie lekarskie, że ciąża przebiega prawidłowo. Od 36 miesiąca nie powinno sie latać ale są wyjątki. Ja miałam na zaświadczeniu, że jestem w 35 tygodniu ciąży i nie było problemu wpuścili mnie. Miska trzymaj się. Koniecznie napisz jak będziesz po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorrrooo1111
Pierworodka wpisuje tylko napisz jeszcze jaka płeć i czy przywiduje lekarz cc. Już na świecie: Józka1- 4.03.2014- dziewczynka Maja usmiech.gif Na kwiecień- 6.03.2014- Maciuś- Helenka- 6.03.2014 - Cezary Oczekujące: miska22 - 22.03.2014 - dziewczynka - poród naturalny alicja844-25.03.14- chłopiec- poród naturalny Wiktorowianka-01.04.14-chłopiec-poród naturalny zorrrooo1111 - 02.04.2014 - dziewczynka - poród naturalny IwonkaJ- 03.04.2014-chłopczyk-poród naturalny Domella - 03.04.2014 - chłopiec - c.cięcie (25.03.) Nataliaaaaaa 03.04.2014 chłopiec - poród naturalny kasia06-06.04.2014-dziewczynka- poród naturalny AnulkaHanulka- 06.04.14- dziewczynka- poród naturalny MP88 - 07.04.2014- dziewczynka- poród naturalny Mamaolcia-07.04.2014-dziewczynka- cesarskie cięcie Anus23 - 08,04,14 - chłopiec - poród naturalny Swiderek84 - 08.04.14 - chłopiec - poród naturalny Karolina i Karolek - 08.04.14 - chłopiec - poród naturalny Madziana_83- 09.04.14-dziewczynka - poród naturalny aldonka88 - 09.04.2014 - dziewczynka - poród naturalny Mama_Leti - 14.04.14 - dziewczynka - poród naturalny Ania z Oliwką - 16.04.14- dziewczynka - poród naturalny finezyjka83 - 17.04.2014 - dziewczynka - poród naturalny agu1983 - 20.04.14 - dziewczynka - poród naturalny MJ288 - 21.04.2014 - chłopiec - poród naturalny zaba90- 23.04.2014-chłopiec - motylekkkkk- 04.04.2014-chłopiec - poród naturalny myszula12- 01.04.2014- chłopiec- poród naturalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem nastepna i dlatego tak schizuje a jak miska urodzi to juz wogóle bedzie mnie nosic. Miałam na ten tydzien tyle planow jeszcze a przez ta chorobe siedze uziemiona, bo chce jak najszybciej wyzdrowiec zeby nie zaczac rodzic taka zasmarkana. Ja tam rozumiem Ige bo sama od zawsze starałam sie przytyc jem duzo i nic poza ciązami to od chyba 13 lat waze tyle samo.Nawet tarczyca na która choruje od roku nic nie zmieniła a mam niedoczynnosc wiec teoretycznie powinnam tyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierworodka896
Iga moze to zalezy od miejsca skad chcesz leciec,no fajnie ze Ci sie udalo leciec:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×