Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Gość Mama_Leti
No Miśka, ale emocje. Leć do mamy się odświeżyć, pakuj kosmetyki i czekaj na rozwój sytuacji. Nie wiem jakie są metody przyspieszania porodu. Mnie posadzili na piiłce i kazali się bujać i powiększyło mi się szybko rozwarcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska tak własnie miałam ci napisac zebys do mamy skoczyła na kąpiel jak u ciebie silikon schnie he he :) jesli cos ci zaczeło cieknać to chyba nie ma żartów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierworodka896
Ohhh zapomnialam sorki:-) coreczka i silami natury:-) dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alicja zrob sobie inhalacje chociażby z rumianku, bardzo pomaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miśka masz 160cm w obwodzie brzucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Wzrostu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamaolcia to mamy podobny przyrost ciała bo ja 100 brzuch i 10 waga moj gin mówi ze idealnie ale ja to w brzuchu nie mam nawet centymetra wolnego ciała, tak mam skóre naciagnietą, a synek jest zawsze gdzies wypchniety bo głębiej nie ma gdzie sie schowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MP88 chyba spróbuje inhalacji Mamaolcia a ile twoja córcia wazy bo mój tydzien temu wazył 2800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_Leti
Iga, a mam takie pytanie do Ciebie, przybrałaś na wadze niewiele, a urodziłaś wielkoluda, miałaś duży brzuch? Mierzyłaś może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Ale się rozpisałyście...eh..tez musiałam czytać na 2 dwa razy! A tu przy końcówce dowiaduję się, że miska może już niedługo urodzić..oh, co za emocje;-) Ja dziś przeleżałam prawie cały dzień (nie licząc krótkiego spaceru z psem i małych zakupów)..po 12 urządziłam sobie drzemkę i spałam prawie do 15.30..ciekawe czy usnę w nocy...? Zawsze jak przyjeżdżam od rodziców to jakoś nadmiernie przemęczona jestem..a wracałam prosto z urodzin chrześnicy gdzie wiadomo..hałas, śmiechy i zabawy...siostrzenica z siostrzeńcem tańczyli i śpiewali (robili pokaz dla gości) i mały też mi sie wiercił prawie w takt muzyki..chciał się dołączyć do kuzynostwa chyba, hihi;-) Wczoraj jak się ze wszystkimi żegnałam to rodzina uświadomiła mi, że następnym razem to już przyjedziemy w 3;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny te pampersy za 35zł w superpharm maxipack są od jutra żebyście na darmo nie jechały:) świderek ja też ostatnio tak się zastanawiałam że następny raz będziemy u rodziców we trójkę już a że mamy odległość do obojga 200km to myślę że jak mały będzie miał 2-3 miesiące to się wybierzemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wikotorowianka no ja mam ok 100km ale pewnie wybiorę się wcześniej..tak po miesiącu może?..a mam pytanie..to chyba Ty miałaś robić ten dżemik z jabłek, tak?bo już sie pogubiłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedronka ja śpię po prostu tak jak mi wygodnie..czyli raz na prawym, raz na lewym bo wiadomo, na brzuchu nie a na plecach to mi się źle oddycha jak leżę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam okolo 100 km i mysle ze tez wybierzemy sie gdzies po mc:)) przynajamniej tak mi sie wydaje;-)) i tez beziemy tam nastepnym razem juz we trojke:))) i ostatnio jak sie zegnalam to mi tez tak dziwnie bylo ze az chcialam uronić łezke;)swiderku to jak na Ciebie to malo dzis spacerowałaś:)) ale sie objadlam, maz przywiozl mi rurke z bita smietana i do tego pojadlam orzechow w karmelu i jestem taka pełna ze hejjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no MP88 mało spacerowałam bo takiego lenia jak dziś to daaawno nie miałam...;-)a ja teraz czekam aż mi się truskawki trochę rozmrożą to mi m zaraz koktajl zrobi..no się wszystkie na te koktajle ostatnio pokusiłyśmy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogóle pisałyście wcześniej o tych skurczach przepowiadających..ja dziś jak usypiałam po południu to miałam chyba przez pół h..ciągle mi się brzuchol napinał..a coraz częściej też mi twardnieje..w czwartek idę do lekarza to się dowiem na jakim etapie jestem..chociaż mi się wydaje, że urodzę coś koło połowy kwietnia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świderku miałam robić ale lenistwo wygrało i nie poszłam do sklepu.znalazłam w lodówce pierogi z sb i sobie odgrzałam:)może jutro zrobię:)mąż zjadł obiad w pracy biedrona ja się staram na lewym ale sie nie da caly czas:/ zmieniam prawy, lewy. na plecach i na brzuchu odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Dziewczyny brzuch zacztna bolec mocniej!!! No ja zwariuje jak,to nie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorrrooo1111
Już na świecie: Józka1- 4.03.2014- dziewczynka Maja usmiech.gif Na kwiecień- 6.03.2014- Maciuś- Helenka- 6.03.2014 - Cezary Oczekujące: miska22 - 22.03.2014 - dziewczynka - poród naturalny alicja844-25.03.14- chłopiec- poród naturalny Wiktorowianka-01.04.14-chłopiec-poród naturalny zorrrooo1111 - 02.04.2014 - dziewczynka - poród naturalny IwonkaJ- 03.04.2014-chłopczyk-poród naturalny Domella - 03.04.2014 - chłopiec - c.cięcie (25.03.) Nataliaaaaaa 03.04.2014 chłopiec - poród naturalny kasia06-06.04.2014-dziewczynka- poród naturalny AnulkaHanulka- 06.04.14- dziewczynka- poród naturalny MP88 - 07.04.2014- dziewczynka- poród naturalny Mamaolcia-07.04.2014-dziewczynka- cesarskie cięcie Anus23 - 08,04,14 - chłopiec - poród naturalny Swiderek84 - 08.04.14 - chłopiec - poród naturalny Karolina i Karolek - 08.04.14 - chłopiec - poród naturalny Madziana_83- 09.04.14-dziewczynka - poród naturalny aldonka88 - 09.04.2014 - dziewczynka - poród naturalny pierworodka - 13.04.2014 - dziewczynka - poród naturalny Mama_Leti - 14.04.14 - dziewczynka - poród naturalny Ania z Oliwką - 16.04.14- dziewczynka - poród naturalny finezyjka83 - 17.04.2014 - dziewczynka - poród naturalny agu1983 - 20.04.14 - dziewczynka - poród naturalny MJ288 - 21.04.2014 - chłopiec - poród naturalny zaba90- 23.04.2014-chłopiec - motylekkkkk- 04.04.2014-chłopiec - poród naturalny myszula12- 01.04.2014- chłopiec- poród naturalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MJ288
Wiktorowianka, to na allegro się bardziej opłaca, płaciłam 59 PLN. :( miska, ale emocje, czekamy. Staram się spać na lewym, ale nie daje rady całą noc. Podobno najlepiej na lewym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Kurcze zaczynaja sie co 5-8 minut chyba lece pod prysznic ale boje sie ze jak,to nie to to i tak mnie na oddziale zostawia.. Ale to juz 5 godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no miska czekamy, fajnie by było jakbyś już jutro tuliła córusię;-) a ja rozmawiałam z położną o tym spaniu na lewym boku to mówiła, że kiedyś to się na ten temat nic nie słyszało..teraz to rusz coś nowego, powiedziała żeby spać tak jak jest nam wygodnie;-) wiktorowianka ja pytałam o ten dżem bo jak bedziesz miała chwilkę to mogłabyś napisać jak robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorrrooo1111
Miska dawaj! Może nadeszła Twoja chwila! Ja śpię raz tak, raz tak. A raz na prost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miska trzymam kciuki :) lec wez prysznic i jedz do szpitala zbadaja bedziesz spojkojniejsza a rusz juz jutro bedziesz tuliła córunie :) szybkiego i łatwego rozwiazania zyczymy :) ale sie rozpisałyscie ja akurat rozkładałam łozeczko połozyłam tam wyprany rozek i ochraniacz misia polozyłam i czekamy :) choc jeszcze mam czas :) a jak pieknie pachnie w pokoju ehhh. ja na wyjscie ubiore czapeczke. body z krótkim, na to pajacyk na pajacyka kombinezonik skarpetuszki pod spodem i tyle mysle ze starczy.ja mam 156cm wiec jestem najnizsza z nas tu wszystkich maz ma 178cm wiec dzidzia nie ma sie po kim duza urodzic :) siedze i wacham te rzeczy wyprane cudowny zapach wypłukane z płynie do płukania sensitive wczesniej wyprane w loveli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkkk
wrocilam bylam u kuzynki m , ma mateuszka piltorarocznego a potem u rodzicow m z tym prezentem:) Miska czyzbys sie w koncu doczekala?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to miska trzymamy kciuki, ciekawa jestem rozwoju sytuacji ale się już położę chyba bo mały jak zwykle się wierci. To miłego wieczorku dziewczyny i jak coś miska to szczęśliwego rozwiązania!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaba90:) Miska powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×