Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Ech dziewczyny ale mnie nosi dzisiaj nie moge sobie miejsca znalezc masakra jakas :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimo, że niewiele się udzielam dołączam do grupy na fb - jestem uzależniona od czytania forum dlatego proszę Panią Administrator o akceptację :) hihi zabrzmiało jak podanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nie weim czy przenosimy sie calkowicie czy tylko bedziemy tam fotki upubliczniac badz pisac o na prawde prywatnych rzeczach zdecydowac sie musimy bo dostaniemy rozdwojenia jazni jak wolicie?? Mysle ze ciezko bedzie sie przezucic ale to dobra alternatywa do zdjec itp.. dlatego warto sie zapisać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiktorowianka ja tak samo sobie zaglądam a tu nic :) i tearz takie oczekiwanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też uważam że większość już przyzwyczaiła się do tego forum więc pewnie wyjdzie tak że tu będziemy sobie dalej gawędzić a tam wklejać fotki itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam schize i obczajam... porazka obsesja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woooow Dziewczyny :) Już nas jest 12 na FB :) Nie nadążam Was dołączać hehe :) Kuchnia już wyszorowana :) Choć jeszcze piecyk został, ale wiecie co...ja dzięki Wam czuję się dziecko i cieszę się na każdą chęć dołączenia do naszej grupy :) Póki co wszystkie wnioski rozpatrzono pozytywnie :P To się chyba nazywa uzależnienie :P heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny macie też problemy z paznokciami? Ja od 2 tygodni łamią się skórki zadzierają i jakieś beznadziejnie! :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki. Ja po nocy spedzonej na patologi rano wzieli mnie na badania stwierdzili 2.5cm rozwarcia i kazali sie szykowac do porodu wiec poszlam spakowałam sie i myk na 1 pietro tam odrazu kroplowka z oksytocyna bolalo jak biadli a ktg prawie nic nie pokazywalo. A juz sie cieszylam ze dzis urodze a tu zonk. Teraz sala przed porodowa. Zapewne do kutra a nie wiem co dalej :-( mam skurcze ale delikatne na ktg nic nie wykazuje więc bez sensu żebym ubo leżała i tylko miejsce zajmowała. Ją tu chyba kota dostanę. Dobrze ze jest chociaż internet w telefonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Dzisiaj slyszalam historie ze kobieta urodzila po 1,5tyg od pierwszego wywoływania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
A jesli chodzi o grupe na fcb to jesli chodzi o mnie to chyba lepiej tu pisac a tam fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, jestem ponownie..koleżanka do mnie zadzwoniła i się żaliła na chłopaka więc godzina rozmowy zeszła.. No z tym fb to fajnie by było jakbyśmy były wszystkie..a tak to myślę, że póki co fajnie bo właśnie można fotki dodać i takie tam. Pewnie i tak każda z nas będzie zaglądać na forum;-) Kurczę AnulkaHanulka szkoda że Cię trzymają ale pewnie boją się wypuścić bo możesz zacząć rodzić..ale jakoś się nie przejmują tym, że dla Ciebie to dodatkowy stres, który przecież źle działa na akcję porodową właśnie ją zwalniając. Także życzę Ci żebyś urodziła niebawem..w ten sposób szybciej będziesz w domku;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedronkaM ja mam problem ze skórkami..już nie mogę patrzeć i się do kosmetyczki umówiłam na przyszły tydzień..mam nadzieję, że zdążę przed porodem, hehe;-) W ogóle też miałam powera dziś rano ale jak skończyłam to spotkanie, to poszłam na małe zakupy..tak mnie zaczęło boleć podbrzusze, że myślałam, że urodzę..słabo mi się zrobiło i tak bolało jak nie wiem..no już myślałam, że rodzę. Usiadłam sobie na chwilkę i przeszło na szczęście. Tak sobie pomyślałam, że nie jestem gotowa jeszcze..Jak powiedziałam to swojemu m to on do mnie, że nie powinnam się wybierać już nigdzie..no tak..najlepiej jakbym wkoło bloku tylko chodziła. Zaśmiałam się, że najwyżej urodzę w sklepie, hehe;-)..oczywiście nie chciałabym.. Ale tak szczerze to nie czuję żebym miała na dniach rodzić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pospacerowalam dzis tak 1,5 h i tera umieram masakra bolą mnie plecy i Pachwiny ;(( stara babcia i wlasnie leze i odpoczywam wogole to tak mi sie spać zachcialo ale ja kawy 2 dni nie Pilam bo musze kupić hehe , kurde ja musze sie wybrać na wykrywanie brwi bo mam takie krzaki ze hej ale nie wiem gdzie jest jakas kosmetyczka w okolicy ;-) dzis mi koleżanka opowiadała o swoim porodzie mowila ze ból tragedia ale i tak uważa ze to był najpiękniejszy dzien jej życia tyle emocji i te hormony co robią z nami jak sie ujrzy malenstwo jest nie do opisania ;-) rozczulila mnie ta opowieścią ;-) cholewka ja musze jeszcze dziecko spakować do innej torby chodzi mi chociaż o pampersy i chusteczki a ciuszki na wyjście mąż dowiezie w zależności od pogody , anulka Hanulka a to co juz ci nie dają kolejnej oksytocyny? Tak nagle sie wstrzymali ? Myślałam ze to jest tak ze podają cały czas do momentu wywołania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny, piszcie tu dalej proszę ja pomimo, że się nie udzielam to forum podczytuję jak mam czas Pozdrawiam, Podczytywaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaba90:) Nie mogę dolaczyc do tej grupy bo internet mam w telefonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mama Laury
Spokojnie dziewczyny, my na fejsie zrobilysmy tylko tzw. 'obczajke' :D nic nie piszemy, wiec pewnie fejs tylko do pokazywania zdjec bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dolacze jak tylko maz zejdze bo gra na laptopie :-) Mnie teraz boli caly dol jakby sie ta glowka wkrecala jejku zeby to bylo juz :-) Anulka biedna ale to bez sensu ze wstrzymali powinni jak juz zaczeli do porodu doprowadzic trzymaj sie tam corka juz nadchodzi przynajmniej stara sie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dolacze jak tylko maz zejdze bo gra na laptopie :-) Mnie teraz boli caly dol jakby sie ta glowka wkrecala jejku zeby to bylo juz :-) Anulka biedna ale to bez sensu ze wstrzymali powinni jak juz zaczeli do porodu doprowadzic trzymaj sie tam corka juz nadchodzi przynajmniej stara sie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz MP88 w końcu się wybrałaś na ten spacerek, ale że od razu taki długi..no podziwiam! A w ogóle alicja844 bardzo fajnie opisałaś tą akcję porodową u Ciebie, też bym tak chciała wszytko na spokojnie..czekamy oczywiście jeszcze na więcej informacji.. A wracając do tematu usg..i tej mojej akcji z żołądkiem małego..i innymi sytuacjami, które dla nas wszystkich na szczęście skończyły się dobrze..Tak doszłam do wniosku,że to tylko sprzęt i człowiek się tylko niepotrzebnie stresuje. Poza tym co aparat to co innego pokazuje..wczoraj byłam badana na innym i wymiary i waga małego dość znacznie się różniły więc nie ma co tak do końca wierzyć, zresztą położna mi ostatnio mówiła, że miała pacjentkę, której lekarz powiedział, że widzi u dzidzi tylko jedną nerkę..urodziło się z dwoma na szczęście ale co się ta biedna mama musiała napłakać pewnie i namartwić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkk
Już cześć dziewczyn na początku tego forum postanowiły założyć wspólny profil na fajnie pt byle do wiosny. Ja tez tam byłam ale dla mnie pisanie tam byłommało przejrzyste każda zaczynała o swoim problemie , pod tym inne komentowany i robił się bałagan i zaczęło mnie to irytować i wpisałam się z grupy. Moja starsza siostra tez kiedyś pisała na takim temacie na kawę ale w końcu stworzyły sobie całkiem odrębne forum gdzie piszą sobie po dziś dzień i Mogą tam wstawiać zdjęcia. Ja jak coś byłabym za takim właśnie forum ale na fajnie tez możemy się "poznac"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem za tym żeby tu pisać a tam fotki jakieś wrzucać bo się zrobi faktycznie rozdwojenie jaźni;) świderek Ty uważaj na takie spacerki, nie wiem jaki masz termin ale jak Cię kłuje to już nisko bobo:) mp88 ja tam brwi sobie zrobiłam sama wczoraj:)henna bo mam jasną oprawę oczu i skubanko tak więc jestem ready na poród:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Ja chyba jakiegoś doła łapię. Chcę chodzić gdzieś coś robić a boli mnie wszystko w nocy ciężko mi się podnosić a wstaje ok 5 razy na siusiu :( :( Płakać mi się chcę bo jestem bez silna. I takie już myśli czy na pewno sprawdzę się w roli mamusi. Chciała bym dać dziecku wszystko co najlepsze. W sobotę mnie czeka wreszcie przeprowadzka. Siostra bd biegać z pudłami. -------------------- Ja w weekend robię hennę brwi i rzęsy bo strasznie blado wyglądam i też bd się lepiej w szpitialu czuła. -------------------- Te podkłady z bella to trochę lipa bo nie mają folii od dołu to i tak będą przeciekać tak się przyjrzałam teraz i kupiłam podpaski maxi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkk
Mnie też tak kluje i szczekatam w cipci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też myślę, że fb jest fajne na fotki..bo pewnie jak już urodzimy to każda by się chciała pochwalić maluszkiem;-)a forum już mnie tak uzależniło, że pewnie nie zrezygnuję, hehe;-) wiktorowianka no pewnie masz rację z tymi spacerkami, chociaż ja to dalej niż 20min od domu się nie wybieram sama. Tylko, że ja mam jakieś takie dziwne odczucie, że mam jeszcze czas, że to jeszcze nie teraz..jakoś to do mnie nie dociera że poród blisko..a tu się pewnie okaże, że nagle mnie złapię i koniec! A termin mam za 13dni.. kasia06 nie łap dołka, to że boli to już nic nie poradzisz..zrobisz sobie wszystko najwyżej później..nie ma się co spieszyć, przede wszystkim uważaj na siebie i maleństwo, a to że masz takie myśli czy sobie poradzisz to ja Ci powiem, że ja też tak mam. Tylko u mnie to jest tak, że raz sobie myślę, że dam radę, a raz, że w ogóle sobie nie poradzę..takie wahania nastrojów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×