Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

tylko piers. kiedys moj musial jej podac mm bo mnie nie bylo, a nie odciagnelam. Tez mi twardnieja, czasem musze troche laktatorem odciagnac, zeby przestalo bolec, jak mala akurat jesc nie chce. Tez mi sie tak leje i czasem mnie to wkurza. Szczegolnie jak ja karmie, a z drugiej leci. Wtedy zawsze mam pieluche;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie, to samo :) tez odciagam bo jak takie twarde to nie ma jak zlapac mysza moja, matki polki pełną parą ;))) takze laktatory polecamy z Fionka przyszłe mamy naprawde :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no laktator dobry zeby sobie poprostu ulzyc jak malenstwa akurat nie jedza. Moja malutka juz zaczyna sie usmiechac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czkawka1989
cześć dziewczyny, byłam dziś na wizycie u gin. i zrobiła mi masaż szyjki (termin 12.04). Teraz po prawie 4 godz od wizyty zaczełam lekko krwawic. nie moge się dodzwonić do gin. i nie wiem co robić:/ co poradzicie, moze któras miała podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliaaaaaaaaa
Dziewczyny a jakiej marki macie te laktatory i napiszcie czy te wlasnie polecqcie czy jakbyscie mialy znowu kupowac to byscie unne wybraly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czkawka jedz na szpital, ja tez krwawiłam i porod był w ciagu 5h, zadne krwawienie nie jest wskazane !! i podejrzewam ze juz zostaniesz w szpitalu. Trzymaj sie dzielnie i powodzenia!! ____________ Natalia ja mam ręczny Amedy polecam w 100 % kupilam na allegro cos okolo 60/70 zł, kobieta na szkole rodzenia mi poleciła i rzeczywiscie fajnie ściąga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czkawka z tego co wiem, mozna lekko krwawic po tym masazu, tymbardziej ze nie jest on zbyt przyjemny ponoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DorotaHelena
Witajcie, ja dzis wiecej aktywna ;-) ale przelecialam troche wpisy, i taka ulga jak kolejny maluszek zdrowy zawita i ta niepewnosc oczekujacych,tak sie to przeplata:-) Ale mialam nadzieje,ze natkne sie na cos o bolach po szyciu..i akurat pisalyscie, super! Ja nie pamietam po pierwszym porodzie jak to bylo??bylam nacieta i to wtedy idzie tak w bok i wiem ze w szpitalu to bolalo i dawali mi przeciwbolowe, ale jak zobaczylam ze jem 3xibuprofen a karmie to ograniczylam bo bez przesady bol nie byl rozdzierajacy ale jakos kojarze ze kilka dni i juz...a teraz peklam lekkko podobnoale to wiadomo do o***tu sie peka..i w szpitalu nie bolalo tylko lek byl zeby nie peklo,a teraz po tygodniu boli i mam wrazenie ze sie wszytko rozlazi...ale czytam,ze nie ja jedna tak mam, wiec nie ma co na sprawdzenie leciec tylko 6 tyg.jakie mi dala lekarka, odczekam,jak bedzie zle to i pozneij mi poszyje jeszcze raz.... A co do krwawienia, to ja pamietam,ze juz nie krwawilam, 6tyg.minelo,ale wpadlam na pomysl, ze dziecko z gondolka wniose na 2pietro i pozalowalam... Ale jak Wy o laktacji piszecie!!! ja drugi raz to samo! jaki nawal? jakie ciekniecie? moje dziecko wisi po 2 godziny z przerwami i o godzine moze w nocy to jak kangur przyssany a ja zasypiam, az niebezpieczne to jest, i tak samo bylo 4 lata temu!odpoczywam pije duzo jak na mnie, czuje jak mi naplywa, prady przechodza ale to jest nic, wiec juz z gory wiedzialam, ze musze mleko miec w pudelku i dokarmiac, bo z corka przez tydzien tylko na cycku to i ona i ja w "nerwice" popadlysmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale juz fajne Wasze dzieciaczki pozazdroscić rosną jak na drożdżach mamusie dbają, kurcze czyli jednak laktator niezbędny jest a ja nie kupowałam takze musze sie chyba jednak zaopatrzyć a jakie macie laktatory? reczne czy automatyczne i czy jakies zwykle czy firmowe? strasznie mi rece dretwieja... Mysia w sumie to fajna wiadomosc moze sie cos ruszy w szpitalu i szybciej bedziesz miala dzidzie;)) 3maj sie powodzonka 3mamy kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli czerwona żywa krew to pojechałabym na izbę sprawdzić...ale nie martw się bo może coś się ruszyło po prostu...ja tak miałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kochane;-) ..no dzięki dziewczyny (mamy) za porady! Iwonka wszystkiego najlepszego Ci życzę..dużo uśmiechu na co dzień, radości z życia i oczywiście zdrówka dla Ciebie i maleństwa i szczęśliwego rozwiązania niebawem! Mysia8484 to trzymamy kciuki i również życzę szczęśliwego i szybkiego porodu! Wiktorowianka no to się coś ruszyło, wiem, że może być różnie ale oby było szybko! Dziewczyny no to miałyście dziś sny..mnie to jak się coś śni to zazwyczaj coś strasznego..przynajmniej takie tylko pamiętam. Ja w ogóle już po spacerku jestem, zakupach i obiad mam trochę podszykowany. Mam takie wrażenie, że ludzie jak mnie widzą to już tak z litością na mnie patrzą, bo ja już naprawdę ledwo chodzę..a sąsiadka mnie dziś dobiła bo stwierdziła, że brzuch mam wysoko i pewnie jeszcze ze 2 tygodnie pochodzę..eh. Czasami to serio już bym chciała urodzić, ale niekiedy to jak tak pomyślę, to chyba jeszcze nie..kupiłam dziś składniki na grilla i w weekend zamierzamy gdzieś pojechać nad rzeczkę lub jeziorko więc mogłoby się zacząć po weekendzie w sumie, hehe czkawka niestety nie umiem Ci doradzić, ale pewnie też bym pojechała na ip jeśli mocno krwawisz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, ze dzieciaczki Wam rosną zdrowo i ze udaje sie Wam karmić piersią bez problemów większych:) mam nadzieje ze każdej z nas tez tak to wyjdzie:) Iwona, ode mnie tez najlepsze życzenia! Oczywiście przede wszystkim szczęśliwego rozwiązania:) Wiktoriwianka, super jak czop odszedł to już widać metę:) Mp88 z tym zalatwianiem sie podczas porodu jest różnie. Niektóre kobiety dostają biegunki przed sama akcja, organizm sam sie oczyszcza. I to rozwiazanie jest w sumie najwygodniejsze jeśli mozna w ogóle tak powiedzieć:) ja przy bólach partych, czyli kiedy nie da sie już powstrzymać organizmu przed parciem czułam ze muszę do łazienki bo zalatwie sie na łóżko! I fajnie gdybym mogła tam pójść, nie byłoby problemu, bo rozwarcia pełnego jeszcze nie było, ale niestety byłam podpieta pod ktg i nie pozwolili mi wyjść.... Niezbyt komfortowa sytuacja. Przynieśli mi nocnik, czy jak to sie tam nazywa i musiałam to zrobic na łóżku... Hm... Generalnie niefajnie ale pielęgniarki pewnie nie takie rzeczy widziały, a lepiej ze wczesniej niż podczas wychodzenia dziecka gdzie jest tłum ludzi!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie byly dwie doby problemy z karmieniem, ale ciagle przystawialam i na 3 dobre jak wychodzilam ze szpitala to piersi twarde jak kamien. I bylam dumna z siebie. A tak sie martwilam. Ale powiem wam ze po tym karmi, jak wypije czasem na wieczor, to w nocy istny nawal...a laktator mam z Avent reczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Bird mi sie wlasnie przypomniała sytulacja z mojego porodu, otoz w domu rzeczywiscie jak zaczął odchodzic czop co chwilke biegałam na do toalety wiadomo po co :))) a ojadłam sie wtedy zapiekanek bo robilismy z m :))) ale w szpitalu i tak robili mi lewatywe( studentki biedne) tyle tylko ze to co wlali sie wylało bo sama sie w domu oczyscilam takze prawda jest ze tak czasem jest :))) A w trakcie porodu przy partych zostawili mnie sama z mezem akurat bo był straszny młyn a ja zaczelam strasnzie wrzeszczec ze chce to lazienki bo nie wytrzymam, na meza sie darłam, ktg zaczełam sama rozwiązywac, masakra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorrrooo1111
Cześć Dziewczyny! Iwonka wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Pytała któraś o lewatywę - ja i z pierwszą ciążą i z drugą po jakimś czasie trwania skurczy dostałam rozwolnienie - więc sama się oczyściłam. A jak miałam już 7 cm rozwarcia czzułam, że chcę na toaletę to położna powiedziała, że mogę iść siusiu a kupki to już nie. Ale okazało się, że to już były skurcze parte. Nala - jak boli Cię ta kość tak mocno to siadaj może na koło pływackie. Ja kupiłam specjalną taką poduszkę (najtańszą) dmuchaną i czasem się przydaje. Dziewczyny co już karmicie długo - po jakim czasie przestały Was boleć brodawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka wszystkiego co najlepsze !!!! Mnie zrobili lewatywe nie bolalo a czulam sie komfortowo jak parlam bo jednak moze cos poleciec... Mysia powodzenia!!!! Wiktorowianka to jak czop to mi piec dni i poszlo wiec moze byc w kazdej chwili trzymam za Was kciuki abyscie juz byly po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zorro dzisiaj mija tyydzien i juz lepiej z brodawkami juz malo co bola :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze to już miesiąc jak pierwszy bobas forumowy przyszedł na świat.. nieźle:) w ogóle ile postów od początku forum:) co do laktatora ja kupiłam medele mini electric bo mi doradzili żeby nie kupować ręcznego bo się zmachać idzie. dziewczyny którym odszedł czop czy Wam jeszcze jakieś objawy towarzyszyły np. bóle podbrzusza albo coś w ten deseń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zorro dzisiaj mija tydzien i juz lepiej z brodawkami juz malo co bola :-) zobaczymy co dalej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mnie bolalo jak na okres i pachwiny i tradycyjnie kosc ogonowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DorotaHelena
Dziewczyny ale czy rzeczywiscie przy partych,jak czujemy,ze kupa idzie to kupa zawsze idzie ?czy to takie uczucie? ja sie do dzis zastanawiam jak to bylo??wstyd bylo sie pytac:przepraszam czy ja wam wlasnie przed oczami zrobilam kupe? Ale ta druga faza porodu to jest nie do opisania...ja nie wiem czy to bol??? ale organizm robi cos poza umyslem..taka fizjologia nie do opanowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorrrooo1111
Nala - ale pocieszenie... U mnie mija tydzień i 3 dni i jeszcze bolą jak cholera (choć mniej niż na początku) :) :) :) Ja nie pamiętam jak się czułam jak odchodził mi czop. Dopiero póżniej przemyślałam, że to było to. :) Bo ja czekałam na jakiś wielki korek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorrrooo1111
DorotaHelena - jak położne tego nam nie powiedziały, a my same nie czułyśmy - to ciężko powiedzieć czy nam się wymsknęło ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czkawka1989 ja miałam wczoraj ten masaż szyjki i do dzisiaj bardzo delikatnie krwawię lekarz od razu mnie uprzedził że będzie delikatne krwawienie więc nie masz czego się obawiać,ogólnie większość pisze że ten masaż taki nie przyjemny ja ogólnie nie odczułam tego jakoś źle, dziękuje wszystkim kobitkom za cieplutkie życzonka,jesteście kochane! a mój synuś nadal nie chce zrobić mamie prezenciku :( byłam na zakupach,upiekłam ciacho,zrobiłam deserki z galaretki,owoce i bita śmietana, druga pralka prania się pierze,obiadek gotowy na 17-nastą przychodzą goście ale od razu ich uprzedziłam że dzisiaj nic za bardzo nie szykowałam ze względu że mam nadzieję że za chwilę urodzę chociaż nic się w ogóle nie zapowiada na to i powiedziałam wszystkim że jak urodzę i dojdę do siebie to wtedy zrobię imprezkę podwójnych urodzin moich i synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ręczny laktator z Tommee Tippe i jak dla mnie super ;) też jestem ciekawa jak to na partych było ale położne nic mi nie mówiły może nie chciały bardziej stresować :) jak miałam masaż szyjki to też krwawiłam po nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkii
Iwona to pracowite urodzinki masz:) podziwiam. Dziewczyny a jak wasze dzieciaczki się rusza? Bo mój dziś coś mało intensywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi jak odszedl czop nie było nic ;))) nic nie bolało ;)) Zorrro mnie brodawki przestaly bolec dopiero co ;D takze cos 3 tyg jojczałam ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×