Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Jestem na borowskiej , przyjeli mnie bez problemu bo mialam wysokie ciśnie 155 na 108 teraz mam ktg i chyba będę miała kroplowke z oxy, to był drugi porod tej kobiety i karetka ja przywiozła, kurczę ja leżę na bloku porodowym i te krzyki rodzących mało fajne, i jeść mi się chcę bo od 13 nic nie jadłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska tęskniłysmy tu za Tobą, dobrze ze juz jestes w domku i wszystko z Wami ok. Tej rodzince nieogarniętej to przygadaj jakos delikatnie ze zmęczona jestes i wogóle moze cos do nich dotrze. Super ze m spisuje sie jako tatuś, to duzo znaczy jak w takim trudnym czasie ma sie mocne wsparcie. Podkłady nosiłam 4 dni, później przeszłam na zwykłe podpaski takie grubsze jak naturella a teraz juz normalne cienkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
Fionka śliczna córcia! Poszalałaś z tymi brzuszkami, lepiej poczekaj, bo mogą Ci te szwy puścić. Któraś pytała o skarpetki przy porodzie - przy cc nie można, co więcej nawet paznokcie musza być zryte, ale przy sn można bo marzną stopy. Madziana powodzenia na tej Borowskiej:) Wiktorowianka co z Tobą, widzimy sie jutro? Dzięki Dziewczyny za wsparcie. Ja położyłam synka u teściów, zasnął tak kochany, popłakałam się normalnie, bo taki malutki niedawno był, a teraz kolejńy maluszki będzie. Zaraz idę się ogarniać, golić itp, spakowane jestem, ale ńie wiem czy zasnę z nerwów... Odezwę sie dopiero jak wrócę, trzymajcie sie ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie sami powinni wiedzieć, żeby nie odwiedzać od razu po porodzie przecież trzeba się wyspać oswoić z nową sytuacją a jak wiadomo po szpitalu co by tam nie było zawsze jest się takim wykończonym!! :| Mojego brata żona mówi, że dopiero nas odwiedzi miesiąc po, żebyśmy się oswoili i doszli do siebie po wydarzeniach! Normalne ludzkie podejście! A inni najlepiej przy porodzie jeszcze!!:| ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie Misia, że tak sobie radzisz!! :) a gości powiedz, że no innym razem za tydzień bądź dwa bo nie masz siły i musisz dojść do siebie tak naprawdę! I niech się nie obrażają! Bo to takie normalne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamolcia powodzenia!! :) bądź dzielna pamiętaj, że tylko my kobiety takie dzielne jesteśmy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do mnie dziś koleżanka napisała czy urodziłam.. ale w sprawie takiej, że szef jej obiecał, że jak pójdę na roczny macierzyński to dostanie umowę o pracę.. miło, że takie zainteresowanie własnym interesem a nie czy koleżanka już ma swoją pociechę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powodzenia wszystkim dziewczynom, ktore wkrotce beda rozpakowane:) ja ide na zasluzony odpoczynek;):* dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jestem w domu i jakos tak dziwnie....juz mala mnie nie kopiee....no ale ją chociaż mogę non stop widzieć, a nie tylko czekać na usg, Bardzo wam dziękuję za gratulacje:) niedługo wszystkie bedziemy sobie nawzajem gratulowac:) ciekawe jak tam dziewczyny z poczatku topiku- co uciekly na face??? mala dostała cyca, a teraz pobudka za 3 godziny- bo tak miala w szpitalu, zobaczymy czy w ogole zasne:) Mój M ma urlop i powiedział że mam spać a on bedzie czuwal i mnie w razie czego budził buziaczki dla was kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorrrooo1111
Cześć Dziewczyny! No to szykuje się nam kilka porodów. Super. Dziewczyny trzymcie się i czekamy na wieści. Powodzonka. Józka - nie smaruję piersi niczym. W szpitalu smarowałam bepanthenem, ale nie wiele, a raczej nic mi nie pomagał. Świderek - u mnie w mieście nie ma poradni laktacyjnej, a bardzo żałuje. Do najbliższej mam 60 km. Halinka jest za mała, żeby wybrać się w taką podróż. Mi brodawki jeszcze krwawiły dwa dni temu (czyli 12 doba). Ale problemem jest też "wymoczenie" ich w buzi małej. :) Fiona - śliczna Mała. Miska - najbardziej zaskoczona jestem Twoją mamą. Ja też zawsze z moją darłam koty bo kiedyś mnie brzydko potraktowała i miałam jej to za złe. Ale już od jakiś 2 lat stwierdziłam, że szkoda moich nerwów i ja się uspokoiłam. I choć dalej czuję się skrzywdzona to wolę tą sytuację teraz bo wiem, że mogę na nią liczyć (jak jest w Polsce). A i ona dla mnie jest bardziej życzliwa. Ja nie wietrzyłam krocza. Bo nie miałam kiedy. Podpaski zmieniam co 2 godziny. Boję się żeby nie było żadnej infekcji. I kupuję najzwyklejsze takie za 3,50 zł. I ostatnio się zastanawiałam, że idzie mi prawie paczka dziennie co daje wydatek w miesiącu prawie 100 zł. Dajecie wiarę ile to nas kosztuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju naprawdę? Bardzo dużo idzie.. chyba mi moje zapasy nie wystarczą ;P teraz Nasze wydatki się zmienią bo więcej będzie dla dziecka a nie dla samej siebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny! ..ja tez w szpitalu leze,bylam u gina o 19.30 i mialam wysokie cisnienie to mi dal skierowanie..ale jak mnie przyjmowali to juz mialam dobre..no ale i tak mnie zostawili..zrobili mi ktg..skurczy nie ma a wieksze badania bede miala jutro..eh. Mamaolcia powodzenia jutro! A tymczasem milej nocki,ide juz spac po wieczorze pelnym wrazen!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje ciśnienie utrzymywalo się w szpitala i lekarze bali się ze łożysko może się odkleić , więc zdecydowaliśmy się na cc i tym sposobem Martynka od 22.37 jest znami 3030 i 50 cm 38 t 6 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_Leti
Gratulacje Madziana! No teraz może te dzieciaczki zaczną wychodzić... Ja też nie śpię od 4, bo mam jakieś skurcze, ale wstawać się ogarnąć też mi się nie chcę... Wszystkich bym obudziła i chaos by się zrobił... A tak to sobie leżę spokojnie, cisza, tylko ptaki za oknem już śpiewają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkii
Ja tez spać nie mogę. A tu nieźle się dzieje, może znowu się ruszyć Madziana gratulacje! :) Świderek może będziesz następna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkii
No i na was dziewczyny tez liczę. Mamo leti a co ile masz skurcze? Mnie też trochę pobolewac ale to nie skurcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_Leti
Ciężko powiedzieć co ile te skurcze, bo jedne są mocniejsze, a drugie słabsze... Ale teraz było 7 min... No jaja! Śmiać mi się chce, bo mówiłam się rano z przyjaciółką na kawę. A w pierwszej ciąży jak się z nią umówiliśmy na kawę, to nie pojechałam bo urodziłam...:) w każdym razie idę zmyć lakier s paznokci i pod prysznic. Zobaczymy czy pod prysznicem coś przejdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkii
Mama leti to już dość częste , chyba historia lubi się powtarzac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mama Laury
Gratulacje dla Madziany. Ja tez jakos spac nie moge od 5... Wieerzycie w w numerologie? Gdyby dzis ktoras urodzila to dziecię byłoby z urodzenia jedynką. (sumuje sie cyfry z daty ur)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_Leti
Ja mam skurcze rzadziej, ale za to mocniejsze. Zjadłam, wzięłam prysznic i chodzę po domu i dopasowuje rzeczy... Zobaczymy czy coś z tego będzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez krocza nie wietrzylam bo jak? Bylam w szpitalu 8dni i ciezko by bylo bez gaci wstawac jak krew tryskala, ja tych duzych podpach zuzylam tylko 6 bo bylo mi w nich tak goraco ze az sie pocilam do tego nie wygodnie w nich. 25 dni po porodzie dostalam @, skonczyla sie i juz ze mnie nie leci Ktos pytal co kazali robic w zwiazku z przekarmianiem to glodzic i dopajac woda, oczywiscie nie glodze, a wody nie daje bo maly krztusi sie z butli. Daje mu taki proszek na zbicie tej zolci i zawsze jest to samo. Za pierwszym razem przez okolo minute oddechu nie mogl zlapac, myslalam ze zejde na zawal, az mi sie slabo ze strachu zrobilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja helenka tam wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DZIEWCZYNKI! wstałam a tutaj takie wiadomości:) Madziana gratuluje ale super szybciej sie doczekałaś niż sie spodziewałaś dzidziusia:)) najlepiej taki spontan hehe dużo zdrówka dla Ciebie i maleństwa:):* swiderku dziś Twoj termin i Ty juz w szpitalu przygotowana, a jakie mialaś ciśnienie> daj nam znać po badaniu co i jak? a wczoraj co Twoj lekarz Ci powiedział? pozdrowionka dla Ciebie moze coś już sie dziś wydarzy:) jestem podekscytowana Mama Leti Ty moze tez juz dziś urodzisz:))) dzieje sie Helenko to rezczywiście stresujaca sytuacja z tym oddechem...a wogole jak moga kazac glodzic dziecko przeciez podobno trzeba karmic na zadanie...wiec jak?;/ U mnie nic sie nie dzieje zero skurczy nadal w nocy spalam super czulam nawet jakbym wogole nie byla w ciazy...nie wiem jak to sie skonczy mamaolcia dziś juz bedzie tulić, wiktorowianko daj znać co z Toba czy Cie przyjeli i gdzie, i czy coś już dzis beda działać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UPDATE: ROZPAKOWANE MAMUSIE: -- 1. Józka1- 4.03.2014- Maja, 4140g, 57cm, pn, om 3.03.14 2. Na kwiecień- 6.03.2014- Maciuś- 3. Helenka- 6.03.2014 - Cezary 4. Fiona_88 7.03.2014 - Wiktoria, 3200 g, 54 cm, cc 5. Kasia 18.03.2014-Madzia 6. Alicja84-24.03.2014-Marcel 7. Domella - 24.03.2014 - Alexander, 2670 g, 48 cm, cc 8. zorrrooo1111 - 25.03.2014 - Halinka, 3870 g, 58 cm, pn, om 02.04.2014 9. AnulkaHanulka- 28.03.14- Hania 53cm 2840g 10. Nala- 28.03.2014-Ala 52 cm 3350 g 11. Anus23 - 28.04.14 - Szymuś, 3300 g, 56 cm 12 Aldonka 88- 29.03.2014- Agatka, 3100 g, 56 cm, pn 13. myszula12- 31.03.2014- Mateusz 14. Karolina i Karolek 31.03.2014 - Karolek 15. Miska22 - 01.04.2014 - Oliwia 16 Madziana_83- 07.04.14-Martynka -- Oczekujące-Dwupaki: -- Wiktorowianka-01.04.14-chłopiec-poród naturalny Mysia8484 - 03.04.2014 - chłopiec - poród naturalny IwonkaJ- 03.04.2014-chłopczyk-poród naturalny Nataliaaaaaa 03.04.2014 chłopiec - poród naturalny kasia06-06.04.2014-dziewczynka- poród naturalny MP88 - 07.04.2014- dziewczynka- poród naturalny Mamaolcia-07.04.2014-dziewczynka- cesarskie cięcie Swiderek84 - 08.04.14 - chłopiec - poród naturalny przyszla mama Laury- 12.04.2014- dziewczynka-poród naturalny motylekkkkk- 13.04.2014-chłopiec - poród naturalny pierworodka - 13.04.2014 - dziewczynka - poród naturalny Mama_Leti - 14.04.14 - dziewczynka - poród naturalny Madziaaa1988- 14.04.14- chłopczyk- poród naturalny Ania z Oliwką - 16.04.14- dziewczynka - poród naturalny finezyjka83 - 17.04.2014 - dziewczynka - poród naturalny agu1983 - 20.04.14 - dziewczynka - poród naturalny MJ288 - 21.04.2014 - chłopiec - poród naturalny zaba90- 23.04.2014-chłopiec - JoannaN28 - 27.04.2014 - chłopiec - poród naturalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkii
Mama leti to trzeba czekać . Może napić się melisy i połóż. Mnie tam coś zaboli ale to tak nieregularnie. Moja koleżanka jedna w ogóle skurczy nie miała i dlatego robili jej cesarke. wczoraj dzwoniłado mmnie kuzynka mojego n zapytać czy juz się coś wyjaśniło i zapytałam ja o jej poród to powiedziała ze ona w dzień terminu do północy oglądała film i po filmie poszła siusiu i wody jej odeszły a żaden czop sluzowy jej nie odszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×