Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Gość lzuza
mogę dołączyć ? dziś zrobiłam test i mam II grube krechy : ostania @ 22.07.2013 a termin niby 28.04.13 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, jutro sie wybieram na odpoczynek do babci na wies, ale tylko 2 dni;) ale zawsze cos. Bol brzucha ustal, ale zauwazylam ze chyba pojawil mi sie lekki brzuszek. Jestem w 8 tygodniu i ten brzuszek jest twardy, a nie "jedzeniowy". Czy mozliwe ze tak szybko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, caly czas mialam takie zoltawe uplawy, ginekolog powiedziala, ze wszystko ok, a teraz nagle zauwazylam zwiekszona ich ilosc. Przestraszylam sie, nie maja brazowego koloru, ani nie jest to krew, ale wiecej tej zolci. Za kilka dni zbliza mi sie termin "okresu"...martwie sie, a w poniedzialek mam wizyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabell83
Hej przyszle mamusie. Dawno tu nie zagladalam a tu tyyyyle sie dzieje. Ja mam termin na 28 marca, ale jakos wole z marciwkami pogadac, bo na kwietniowkach widzialam, ze juz o przedszkolach i szkolach dla dzieci pisza:-\ Na moj gust troche wczesnie. Fiona ja tez jestem w 8 tygodniu, dzis rowniusko wypada 8 tyg.na kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirabell bylam na wizycie 2 sierpnia i ginekolog jeszcze nie podala terminu, pewnie zrobi to w poniedzialek, ale z moich wyliczen wynika ze na kwiecien jestem. Kurcze dziewczyny macie taka zoltawa wydzieline?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej fiona. ja jestem w 22 tygodniu. od poczatku co jakis czas mialam taka wydzieline i to moze byc od grzybicy itd. jak bralam nystatyne to mijalo. nawet swedzen nie mialam tylko to zolte a raz nawet pomorancz. lekarz mowil zeby tym sie nie przejmowac. nie martw sie:) do tej pory to mam a dzidzia rosnie:) sciskam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje gosciu;) zmartwilam sie bo tak nagle wiecej tej wydzieliny...no ale w poniedzialek wizyta, mam nadzieje juz moze zobaczyc bijace serduszko, bo 2 sierpnia byl pecherzyk i mala kropeczka w srodku...wiec juz chyba bedzie cos wiecej widac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabell83
Ja bylam tydzien temu na pierwszym usg i wszystko ok. serduszko juz bije :-) W poniedzialek ide na kolejne sprawdzic czy fasolka rosnie. Boje sie bardzo bo jestem po zasniadzie i mam o wszystko leki. Fiona ja tez ostatnio mam obfite uplawy i bialego koloru. Robilam ostatnio czystosc i nic strasznego nie wyszlo. A co do objawow to strasznie ale to strasznie mnie mdli. Rano wymiotuje a potem caly dzien mnie mdli i szarpie. Przeszkadzaja mi zapachy doslownie wszystkie. A jak juz otworze lodowke to padam normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lzuza
cześć fiona nie wiem czy mnie pamiętasz pisałyśmy razem z marcówkami :)ale mnie to szczęście dopiero dziś spotkało .... mam sporo obaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Jesten po wizycie u drugiego ginekologa niestety potwierdził ciążę obumarlą.. Muszę położyć się do szpitala na obserwacje. Może nie jest nam dane mieć drugie dziecko. Trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lzuza kojarze:) ja tez mialam obawy i dopiero 2 tygodnie temu doszlo do mnie ze faktycznie jestem w ciazy:) ciaza okazala sie mlodsza, bo cykle mam nieregularne, wiec u mnie bedzie wszystko na podstawie usg. Jak bylam to byl 6 tydzien - pecherzyk i cialko zolte. Myslalam, ze cos wiecej bedzie...no ale ginka powiedziala, ze wszystko ok to jej wierze. Mysle, ze w poniedzialek juz zobaczę zarodek? w koncu to 8 tydzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka012345 to bardzo smutne, że się nie udało...Ale może nie było Wam dane akurat teraz powiększyć rodzinę...Trzymam kciuki za Was. Ola na pewno będzie miała rodzeństwo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allora
Maja, bardzo mi przykro.....niestety taki los, łzy radości a potem łzy smutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam tylko na chwilę, żeby donieść, że moje dziecię ma 3,7 mm i bije serduszko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Maja, a jednak... przykro mi, ale nie załamuj się, widocznie zarodek miał wady, wiem jak to brzmi, ale w takim razie lepiej tak niż jakbyś miała urodzić nieuleczalnie chore dziecko.... Następnym razem na pewno się wszystko pięknie uda, jak tylko będziecie gotowi, starajcie się ponownie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona_filipinka
Hej:) mąż zapomniał mi wczoraj kupić testu, więc będę testować chyba jutro... u mnie objawy nadal są a @ nadal nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulekx
Hej ja tylko na chwilkę pożniej napiszę coś więcej. Majka strasznie mi przykro ale może Ana Lena ma rację?na pewno jest wam dane mieć drugą dzidzie i Oleńka będzie miała rodzeństwo trzymaj się mocno i nie poddawaj się bo wiem że nikt nie jest w stanie Cię zrozumieć ale wszystkie jesteśmy z Tobą;-) Ana Lena gratulację a który to tydzień? Ja mam wizytę na 17 trzymajcie kciuki żeby wszystko było dobrze i jak najwięcej mogłabym zobaczyć i może usłyszeć serduszko;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walabia
Majka, baaardzo przykro. Jak tylko będziesz mogła, to napisz coś więcej, tzn. co wyszło po obserwacji w szpitalu. Czeka Cię pewnie niezbyt miły zabieg... mam go za sobą, więc wiem co to znaczy. Trzymaj się dzielnie! Jest wiele kobiet, które takie historie mają za sobą a potem wiele zdrowych ciąż, więc nie ma reguły. Na pewne sprawy po prostu nie mamy wpływu, a najważniejsze jest to, że jesteś rozsądną i dbającą o siebie mamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny gratulacje wszystkim:) ja chyba też mogę do was dołączyć. Nie byłam jeszcze u gina ostatnią @ miałam 18.07 a w środę zrobiłam już test wyszły 2 kreski ale jedna blada dziś zrobiłam następny i też wyszły 2 tylko znowu jedna blada. Pojechałam zrobić betę i wyszedł wynik 267,2. czy to jest dużo czy mało? Nie wiem czy już się umówić do lekarza bo pewnie i tak jest za wcześnie żeby coś zobaczyć, ale w kwietniu poroniłam i strasznie się boję powtórki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju bardzo mi przykro wiem o przeżywasz, ale musisz uwierzyć, że będzie dobrze:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierwsza bete mialam 85 i testy negatywne poszlam odrazu do lekarza,dostalam luteine,bo poronilam w polowie maja.Wszystko bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia5 wiesz to ja chyba też się jednak umówię na wizytę lepiej chuchać na zimne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg TM to 6t3d, ale owulację miałam trochę później. Z usg wynika niby 6t0d, choć w internecie piszą, że zarodek w 7 tygodniu powinien być większy. No ale skoro lekarz mówi, że jest ok (choć oszczędny w słowach był), to chyba ważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_ma
papsii--trafiłaś i to równo;) Maju-- przykro mi, ale głowa do góry, wszystko będzie dobrze, Ola i tak będzie miała rodzeństwo, ale jeszcze nie teraz, trzymaj się kochana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekGosc
Maja szkoda;( u mnei chyba ok, czuje sie normalnie mam tylkko uplawy biale-przezroczyste, moze to ta luteina tak wyplywa czesto sikam w nocy wstaje jak np dzis po 3ciej rano potem zasnac dlugo nei moge a jak trzeba wstac to jest problem bo sie nie chce teraz w sumie juz taka zmeczona jestem ze bymn pogla sie polozyc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allora
Znacie jakieś kalkulatory ciązy z animacją, jak wygląda dziecko np. w 4 tyg.? Ja polecam http://dziecko.haczewski.pl/, niestety animacji nie ma :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekGosc
ja jestem ze stycznia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×