Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Gość walabia
Miluśśśś, pamiętaj, że te stresy nie służą dziecku! Nie przejmuj się sprawami, na które nie masz wpływu, chyba, że możesz coś zrobić...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama nie wiem, może muszę dać mu czas żeby doszedł do siebie :( zachowuje się jak gnojek 15letni, a jest już przed 30.... ale wiem że nie mogę się denerwować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walabia - dziękuję za dopisanie do listy :) Dziś mamy niedzielę ost. dzień weekendu i jutro do pracy. Ja w tym tyg. tylko dwa dni pndz. i wt. a później wolne w końcu. U nas dziś dzień pochmurny 19 stp.i pada deszcz, może później będzie słoneczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMuminka27
Ogolnie jak sobie pomysle, ze jutro kusze isc do pracy i siedziec 8 godzin to mi niedobrze. Czuje sie ciagle zmeczona i najlepiej cale dnie bym lezala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walabia
MamaMuminka, lekarz nie proponował Ci zwolnienia na jakiś czas? Bo mi od razu...ale nie wzięłam, bo i tak mam teraz wolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny. Nasz tabelka już taaaakkaa długa! Ja nadal u mamy ale juz dziś wracam na chatę bo podobnie jak niektóre z Was jutro muszę iść do pracy. U mnie z mdłościami jakby trochę lepiej. Myślę tylko o wtorkowej wizycie!!! Dziewczyny a co do poronień to może dajmy sobie spokój z tym tematem bo jak zaczełam czytać niektóre wypowiedzi to mi się śniadanie cofnęło....Wiadoma sprawa, że mimo tego że bardzo chcemy i żeby bardzo o tym marzymy to nie mamy czasem wpływu na rekacje naszego organizmu! Ale jak będziemy ciagle o tym gadać to sens tego wątku zniknie. Ciszmy się naszym stanem, piszmy o naszej wadze, apetycie, planie na najbliższe miesiące. Podoradzajmy sobie w kwestii wózków, zabiegów kosmetycznych żebyśmy były piękne całe 9 ms. , pogadajmy o ciuchach ciążowych o imionach dla dzieci i naszych oczekiwaniach a nie tylko o zabiegach, skrobankach, tabletkach , wątrobkach itp... Przykład Majka0123456 pokazuje, że wszystko jest możliwe ale przecież nie musi dotyczyć każdej z nas. Więcej optymizmu!!!!!!!! Nikt nie powiedział że będzie lekko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_ma
papssi85-->>masz racje, nie myślmy o złych rzeczach a dobrych miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Aleksa
czesc wszystkim wlasnie dwa dni temu w swoje urodziny dowiedzialam sie ze jestem ciazy przezylam szok bo moj maluszek ma 5 mcy :Pale ciesze sie:)jutro ide do lekarza i bede wiedziala co i jak bo z moich obliczen wychodzi 6 tyg ciekawe czy usg mi zrobi:) wszystkim gratuluje:)i zycze spokojnej ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona_filipinka
Witam Was serdecznie w niedzielne południe... wczoraj kupiłam sobie syrop Prenalen i dziś już jest dobrze, zegnam się z tym choróbskiem, ale niestety moja córeczka zaraziła się ode mnie:( co prawda do dopiero sam początek, ale zastanawiałyście się nad wyborem imienia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMuminka27
Jak bylam u lekarza to zmeczenie nie bylo jeszcze tak dokuczliwe jak teraz, ale w tym tygodniu jak sama mi nie zaproponuje, to ja ja poprosze o zwolnienie. Papssi85 popieram Twój apel- cieszmy sie tym wyjatkowym czasem,, pomimo, ze nie zawsze jest kolorowo i pieknie :) Dziewczyny nie wiem jak Wy ale ja od niedawna mam w nocy duzo roznych dziwnych snow. Nieraz sa tak fajne, ze az zal sie budzic, ale dzis w nocy np. uciekalam przed bandytami :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMuminka27
Mama Aleksa witamy serdecznie w naszym gronie i gratulujemy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pepssi 85 -popieram jak najbardziej ja jedno poronienie mam za sobą i nie chcę się nakręcać że i tym razem się nie uda.Chcę się skupić na tym, że wszystko ma być dobrze. W tym tyg umówię się na 1 wizytę i zobaczymy ale trzeba być dobrej myśli:) A macie już wybrane jakieś imiona??:) Bo ja już mam od dawna :) Dla dziewczynki Róża albo Ania(tak jak moja mama) a dla chłopczyka Ignacy albo Leon:) co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilik88 - to Ty również nie byłaś jeszcze u lekarza? Ja będę jutro dzwonić żeby się umówić. Ja powiem szczerze, że mi nie w głowie teraz myślenie o imieniu dopóki tatuś się nie ogarnie i nie otrząśnie z tego szoku. Ale już parę lat temu wiedziałam, że jeśli będzie dziewczynka to ALICJA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jak radzicie sobie z ułożeniem się do snu? Ja się całą noc kręcę z jednego boku na drugi... Staram się dobierać również odpowiedni jadłospis - dużo jogurtów, owoców, warzyw, ryby. W pracy jeszcze nie wiedzą, i tak się zastanawiam czy czekać do końca trzeciego miesiąca czy powiedzieć wcześniej? Pracę mam biurową ale zdarza się, że muszę jechać w delegację i coś załatwiać, a to dodatkowy stres. Co do imion: dla chłopca Wojtek, a dla dziewczynki Natalia :) To już jest od dawna ustalone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miluśśś no właśnie nie byłam bo mi dopiero się zaczął 5 tydz niedawno i pewnie nic i tak się nie zobaczy, ale przez to że pierwszą ciążę poroniłam to wolę iść wcześniej. Zobaczysz twój facet musi się oswoić z myślą że będzie tatusiem, i zanim się obejrzysz będzie śmigał z wózkiem:) A długo jesteście razem?Alicja bardzo ładne imię ale u mnie już zaklepane przez siostrę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olenka123_86 wiesz jak napisałaś o tym spaniu to doszłam do wniosku, że ostatnio to ja też się więrcę i tak niespokojnie śpię. A co do pracy to też się zastanawiam kiedy powiedzieć, pracuję w szkole a wiadomo tam jest tyle wirusów i o chorobę nie trudno a i wyjazdy są bo gmina wozi niepełnosprawne dzieci do ośrodków i ich bagaże trzeba nosić więc chyba nie będę czekać do 12 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy się oswoi, na początku się cieszył, a szopka jaką wczoraj odstawił to szok po prostu:/ A my się trochę schodziliśmy i rozchodziliśmy, było sporo niesnasek między nami, ale ogólnie to zaczęliśmy się spotykać już ponad 4 lata temu.. Wiecie co to u mnie jeszcze wcześniej jest bo wyliczyłam sobie że 3 tydz. Ale jutro zadzwonię do lekarza, zanim się znajdzie jakiś termin to pewnie minie jeszcze kolejny tydzień. Wiecie co :) schudłam jakiś czas temu 17 kg a teraz spowrotem mi wróci hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miluśśśś daj mu trochę czasu. będzie dobrze :* ale od ostatniej @ liczyłaś czy od zapłodnienia? bo ja od ostatniej @ którą miałam 18.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilik---> z imion, które podałaś mi się podobają imiona Róża i Leon Miluśśśś---> mi też podoba się imię Alicja ale ma sąsiadkę o tym imieniu i nie jest miłym dzieckiem, więc mi nie odpowiada. Ja tez jeszcze nie byłam u lekarza, we wtorek się wybieram mój mąż też z 30-tką na karku a ostatnio zachowuje się gorzej niż 13-latek. Moze mężczyźni w tym wieku przechodzą jakiś kryzys ;) olenka---> ja sobie nie radze z układaniem do snu... Późno kładę się spać, ale i tak potem tłukę się jakieś 2 h po łóżku.Ostatnio najwygodniej mi się śpi w poprzek łóżka :) Mój mąż uciekł ode mnie i śpi z nasza córcią Od pierwszej ciąży mamy wybrane imię dla chłopca - Filip. a jak będzie dziewczynka to może Aniela... Jak Wam podobają się te imiona? Jak byłam na forum w pierwszej ciąży miałyśmy założoną pocztę, na którą wysyłałyśmy głównie zdjeę cia np.naszych brzuszków, takie których lepiej nie zamieszczać na publicznym forum. Co Wy na taki pomysł? Jak coś to mogę założyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakręcona_filipinka --- Anielka bardzo ładne Filip też:) a z tą pocztą to fajny pomysł tylko kiedy my te brzuszki będziemy miały... ja to najchętniej od razy bym chciała być okrąglutka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja liczyłam od zapłodnienia. Mam nadzieję dziewczyny że będziemy dla siebie wsparciem, bo to moja pierwsza ciąża i widzę, że wy wszystkie już tak dobrze poinformowane o wszystkim :) Dam mu czas, oczywiście, nie mam innego wyjścia..Ale to co wczoraj powiedział, to po prostu nigdy mu tego nie zapomnę. Siedzę teraz sama w domu i się tylko zastanawiam jak to się ułoży. Ale zrobilam sobie pyszny obiadek i jadę na cmentarz później. zakrecona_filipinka - Filip zawsze mi się podobało, ale u mnie teraz jest wysyp tych Filipów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas kwestia z imieniem jest troszkę skomplikowana ponieważ musi być to raczej imię międzynarodowe pasujące i w Pl i w De. żeby np. inne dzieci w przedszkolu, czy szkole się nie śmiały. Mi osobiście dla dziewczynki podobają się 3 imiona: Alexandra, Lilianna i Hanna a dla chłopca to na razie nie mamy jeszcze nic, żadnego pomysłu. U nas w rodzinie jak na razie rodzili się do tej pory sami chłopcy nie ma jeszcze żadnej dziewczynki i wnusi :) W Niemczech właśnie leje deszcz i gotujemy obiadek :) bo co tu robić w taką pogodę ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, a mnie całymi dniami męczą mdłości i zgaga, od rana do wieczora i w nocy też ;-/ Już mam dość, nic nie pomaga ;-( Najchętniej to bym się położyła i spała, a tu dzieckiem trzeba się zająć, domem, praca się piętrzy, a jeszcze dziś wizyta u teściów, ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekGosc
czesc laski:0 w końcu mam troche spokoju w domu z 9 os jest 4 ale to chwilowo;) Milus co na obiad masz?? wspolczuje zachowania partnera.............. nei wiem czy jest sens dawac mu szanse jesli zachowuje sie jak dziecko nieodpowiedzialny, musisz sie zastanowic czy on cie kocha, czy ty go kochasz, czy to tylko przyzwyczajenie, lek przed samotnoscia, czy taki toksyczny zwiazek? ] co do imion to moj M bedzie wybieral imie dla chlopca, juz w sumie ma - KACPER Ja bede wybierac dla dziewczynki, podoba mi sie helena-Helenka, Liliana też mi sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilik po przemyśleniu sprawy stwierdziłam, że może zaczniemy od zdjęć z teraz, gdy jesteśmy jeszcze 'płaskie'. Na ich podstawie będzie ładniej widać ile której brzuszek urósł. Co Wy na to? Jak jesteście za to napiszcie do mnie na adres zakrecona_filipinka@tlen.pl to podam namiary na wspólną pocztę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekGosc
u mnei dzis upalnie jest;)))00 ktos pisal zeby zrobic date urodzin zamiast ostatniej @> ja w sumie jestem za

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekGosc
Moj M w pazdzierniku konczy 30:D a ja nie napije sie nawet za jego zdrowie;) co do zdjec i brzuszkow to jak ja swojemu sie przyjrze to mi juz jakos dziwnie zaczyna odstawac:/ wczoraj w sklepie przymierzalam taka dopasowana sukienke i w koncu jej nie wzielam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pseudonim-------------wiek--------urodziny----t. p.-------------------miejscowość MamusiaMuminka27--27 lat-------- ---------02.04.2014(???)--- gosia8905---------------24 lata-------- --------3 lub 7.04.2014--- Domella------------------30 lat--------- --------03.04.2014-----------Niemcy walabia-------------------29 lat -------- ---------04.04.2014--- Agusia5_----------------31 lat---------- --------04.04.2014-----------Gdańsk Anielicaaaaaaa--------26 lat--------- ---------04.04.2014----------Podbeskidzie Omi135------------------29 lat---------- ---------04.04.2014--- Olenka123_86---------27 lat---------- --------05.04.2014--- ania_ma-----------------28 lat--------- ---------06.04.2014----------Łódź Kikula84-----------------29 lat---------- ---------06.04.2014(?)--- papssi85 ----------------28 lat --------- --------07.04.2014-----------Łódź anna_11-----------------26 lat---------- --------07.04.2014-----------Anglia Ana Lena ---------------30 lat---------- --------10.04.2014------------Warszawa zakrecona_filipinka---22 lata-------28.03---------16.04.2014(?)--Mazowsze twoja_s--------------------29 lat--------- --------18.04.2014--- motylekGość------------29 lat-------- ---------14.04.2014--- Miluśśśś - ---------------23 lata------- ---------22.04.2014--- lilik88----------------------25 lat-------- ----------24.04.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciężarówka3
Hej chcialabym do was dołączyć OM 7/07/2013 jestem w UK wiec juz dziewczyny pisaly jak to u nas wyglada z ta służbą zdrowia teraz w piątek będzie moje pierwsze spotkanie z położna mam juz dwie córki Julie 5lat i olivie 3 lata obydwie urodzilam w uk teraz marzy nam sie syn. Nie planowaliśmy teraz dziecka tylko dopiero za 3 lata ale wyszlo inaczej z czego sie cieszymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×