Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Motylku, ja na obiad miałam pierś z kurczaka w ziołach i młode ziemniaczki. Co do jego zachowania - tak, można to nazwać toksycznym związkiem. Wiem, że po swojemu mnie kocha,ale to co pokazał wczoraj swoim zachowaniem to przechodzi ludzkie pojęcie. Najwyżej będę samotną mamą. I teraz staję przed dylematem - pracuję na codzień i zaocznie skończyłam licencjat. Myślę czy iść na magisterkę od października, było w planach że tak. Ale zastanawiam się czy dam radę finansowo, takie studia też sporo kosztują no i wszystkie zajęte weekendy. A póki jeszcze będę chodzić do pracy to w weekend przynajmniej przydałoby się odpocząć. Ale upalna ta niedziela !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoja_s
Pseudonim------wiek--------urodziny----t.p.--------miejscowość MamusiaMuminka27--27 lat-------- ---------02.04.2014(???)--- gosia8905---------------24 lata-------- --------3 lub 7.04.2014--- Domella------------------30 lat-----------03.04.2014-----------Niemcy walabia-------------------29 lat -------------04.04.2014--- Agusia5_----------------31 lat-----------04.04.2014-----------Gdańsk Anielicaaaaaaa--------26 lat-----04.04.2014----------Podbeskidzie Omi135------------------29 lat---------- ---------04.04.2014--- Olenka123_86---------27 lat---------- --------05.04.2014--- ania_ma-----------------28 lat------------06.04.2014----------Łódź Kikula84-----------------29 lat---------- ---------06.04.2014(?)--- papssi85 ----------------28 lat ------------07.04.2014-----------Łódź anna_11-----------------26 lat------------07.04.2014-----------Anglia Ana Lena ---------------30 lat------10.04.2014------------Warszawa zakrecona_filipinka---22 lata--28.03---16.04.2014(?)--Mazowsze twoja_s-----------------29 lat-----14.10-----18.04.2014---Katowice motylekGość------------29 lat-------- ---------14.04.2014--- Miluśśśś - ---------------23 lata------- ---------22.04.2014--- lilik88----------------------25 lat-------- ----------24.04.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asmama
Dzien dobry ;-)wszystkie znaki na niebie wskazuje,ze i ja bede kwietniowka.pierwsza beta 6.08 524 wczoraj 10.000 jutro ide do lekarza,jak pojawi sie zarodek to sie dopisze do Waszej tabelki. To moja 4 ciaza,ale jak wszystko skonczy sie dobrze,to 3 porod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia8905
Cześć Kobietki !!! Ale nas przybyło ;) Miluś ja ostatnio też słabo się dogaduje ze swoim mężem... może to hormony... dowiedziałam się też przykrej rzeczy i nie wiem czy mu wybaczę... Nie chciałabym być młodą rozwódką z dzieckiem, tymbardziej, że go kocham i on twierdzi, że mnie też. Ja się nie zastanawiałam nad imionami... panicznie boję się poronienia. Kurcze w środę byłam tak wściekła na mojego M, że z nerwów krzyż i brzuch mnie bolał. Ale przeszło po kilku godzinach. A jak u Was? Kiedy zamierzacie powiedzieć w pracy o ciąży? Mi jeszcze nawet nei założył karty ciąży, chociaż serduszko słyszeliśmy, bo podobno po 1 trumestrze to robi. A w czwartek znów trzeba wziąć wolne na badania i własnie nie wiem już co wymyślać szefowi ;/ Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoja_s
My myślimy o imionach Anastazja albo Jakub albo Kacper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w pracy jeszcze nic nie mowie, na wszystko przyjdzie czas. My mamy imie wybrane, Gabrysia albo Filip w domu juz mamy Natalie I Izabele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia8905---------------24 lata-------- --------3 lub 7.04.2014--- Domella------------------30 lat-----------03.04.2014-----------Niemcy walabia-------------------29 lat -------------04.04.2014--- Agusia5_----------------31 lat-----------04.04.2014-----------Gdańsk Anielicaaaaaaa--------26 lat-----04.04.2014----------Podbeskidzie Omi135------------------29 lat---------- ---------04.04.2014--- Olenka123_86---------27 lat---------- --------05.04.2014--- ania_ma-----------------28 lat------------06.04.2014----------Łódź Kikula84-----------------29 lat---------- ---------06.04.2014(?)--- papssi85 ----------------28 lat ------------07.04.2014-----------Łódź anna_11-----------------26 lat------------07.04.2014-----------Anglia Ana Lena ---------------30 lat------10.04.2014------------Warszawa zakrecona_filipinka---22 lata--28.03---16.04.2014(?)--Mazowsze twoja_s-----------------29 lat-----14.10-----18.04.2014---Katowice motylekGość------------29 lat-------- ---------14.04.2014--- Miluśśśś - ---------------23 lata------- ---------22.04.2014--- lilik88-------------------25 lat----28.04------24.04.2014?---Biała Podl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy wy też macie wzdęcia? jeju tak mnie jakoś żołądek dziwnie boli :/ i mam taki twardy brzuch:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w pracy zamierzam powiedzieć jak wrócimy z urlopu tj. w połowie września. Choć tu w Niemczech jest tak, że jak tylko otrzyma się Muterrpass to jest się zobowiązanym od razu powiedzieć szefostwu ze względów bezpieczeństwa, ale ja na razie wolę się wstrzymać zresztą i tak jeszcze tylko 2 dni w tym m-cu i wolne. Co do wzdęć ja też je mam jak tylko coś zjem i mój brzuch jest od razu taki twardy i wzdyma mnie do przodu :( a to dopiero początek, co będzie później ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie nie wiem ale chyba nie:/ na obiad ziemniaczki z sosem a później nektarynkę i maliny i teraz 2 kanapki z szynką i pomidorem . może po tych malinach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabell83
Czesc dziewczyny :-) Czytam wlasnie o waszych wzdeciach hehe. Mam dzis to samo. Dzis mnie tak bolal brzuch w okolicy pepka i rzoladek, ze myslalam czy nie jechac na pogotowie :-( Robilo mi sie slabo i oblewaly mnie zimne poty. Zazylam 2 nospy i paracetamol i narazie przeszlo. Ale wystraszylam sie nie na zartu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabell83
Teraz mnie pobolewa brzuch troche na dole. Na szczescie ide jutro do szpitala do znajomej lekarki na kontrolne usg. Sprawdzi czy dziecko uroslo od ostatniego razu i czy serduszko nadal bije. Troche sie boje po ostatnim poronieniu, ale jestem dobrej mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny można łykać w tak wczesnej ciązy paracetamol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabell83
Mnie lekarka powiedziala, ze jak mnie boli np.glowa to tylko to moge lykac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allora
Dopiszcie mnie do listy, bo raz się dopisałam, ale widzę, że nigdzie mnie nie ma. Allora 31 lat, ost. mies. 15.07, termin porodu 22.04.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia, u mnie to zdecydowanie nie hormony a jego brak ogarnięcia, ale dziś mnie przeprosił za wszystko co powiedział wczoraj i prosi żebym chociaż trochę go zrozumiała bo gadał tak pod wpływem wielkich emocji. I chyba już do niego dotarło że pora wydorośleć i że będzie maleństwo. Bardzo mi przykro, że Ty się dowiedziałaś czegoś przykrego.... :* Mnie to jeszcze czeka jego przeprowadzka do mnie do mieszkania.. A co do pracy ja mam na tyle komfortową sytuację, że pracuję u ojczyma. tylko trochę się boję reakcji jego wspólnika. Ale jakoś to będzie. Jutro idę do luxmedu zrobię jeszcze beta hcg z krwi i zadzwonię żeby umówić się gdzieś do lekarza. Buziaczki i śpijcie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekGosc
Milus dobry obiadek mialas ale mam nadzieje ze jakies warzywka tez byly?:) Gosiu a co Twoj M takiego przeskrobal? moj zanim sie jeszcze o ciazy dowiedzielismy , tez mi podpadl, cos znalazlam w jego laptopie.......... Dzis sie relaksowalam, czytalam ksiazke i ogladalam filmy:) Moj m wraca dopiero 23;) Twoja s Kacper u mnei tez ma byc:) Anastazja bardzo ladne;) ale ja sie ostatnio zakochalam w Lilianie :) Ja w pracy tez na razie nie mowilam, ale czule ze dziewczyny chyba cos sie domyslaja;) a i niedlugo bede musiala porobic badania a w budynku w ktorym pracuje jest osrodek zdrowia, bede musiala zrobic glukoze, to sie chyba wtedy wypija ja?> to wtedy pewnie sie wyda wszystko:/ Lilik ja tez mam jakis dziwny brzuch, nei wiem czy to wzdecia czy nie ale mam neizle gazy za przeproszeniem:P moze to po fasolce szparagowej? moze po kwasnych jablkach?;o Ogolnie mam nawyk wciagania brzucha.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekGosc
ja mam strasznie zmienne nastroje, nie wiem jak moj ze mna wytrzyma:/ powiedzialam mu zeby sobie poczytal o zmiennych nastrojach kobiet w ciazy mysle ze jakos damy rade:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekGosc
Milus to git:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to fajnie z tym paracetamolem. Ja jak byłam w ciąży i mnie tak strasznie bolała to tylko domowymi "leczyłam". Marzyłam o tabletce paracetamolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekGosc
Milus a Twoj facet ule ma dokladnie lat? On rozumiem ze pracuje tez?:)ze nei wprowadzi sie do ciebie na krzywy ryj?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekGosc
ja sie zasiedzialam a jutro przed 7ma pobudka branoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_ma
witajcie mamusie ja wczoraj też zauważyłam trochę inny brzuszek u siebie.... a tak w ogole to przeczytajcie sobie książeczke " śmieszny brzuszek" naprawde warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×