Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Gość Kasiucha2013
Super, że już masz połówkowe:) zazdroszczę:) do którego tygodnia je się robi? 22? dobrze kojarze? MI prawdopodobnie wyjdzie połówkowe w Mikołajki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiucha2013
Ja swoje mam 5.11. także jeden dzień mniej czekania:) a i tak dla mnie to jak wieczność:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak połówkowe sie robi do 22 tyg. U mnie to będzie 19 tyg i 3 dni. Czyli odliczamy razem do usg :) Nie wiem jak Tobie, ale mi czas bardzo szybko leci - pewnie przez to, że siedzę w domu i przeważnie leżę, także ani się obejrzymy a będzie 5.11. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiucha2013
A mi właśnie jakoś wolno:( jak na złość ... ale zawsze tak jest jak się na coś czeka, chociaż ten tydzień niby minął szybko, mam nadzieję, że kolejne też:) teraz tak sobie liczę i chyba jednak kolejną wizytę będę miała wcześniej bo w mikołajki będzie mi chyba już leciał 22tydzień więc może chociaż raz nie będę musiała czekać ponad 4 tygodnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam nocną porą. Widziałam Waszą tabelkę i sporo dziewczyn jest z Łodzi. Mam pytanko, co słyszałyście o porodach w Matce Polce? Czy to na serio taka fabryczka jak mówią?Jaka tam jest opieka podczas porodu, po nim i jak opiekują się dzieciaczkami? W moim mieście jest szpital z fajnymi salami dla mamuś z partnerem i dzidzią, ale brak kompetentnych lekarzy. W MP podobno odwrotnie. Czemu nie może być tak dobrze, że wszystko jest w jednym miejscu... Jola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny... tak jak któraś pisała nie mam siły i ciągle mi się spać chce, a tu energiczny 2,5latek, trzeba ugotować, posprzątać...:( Czytam Was regularnie, ale z telefonu, bo nawet nie chce mi się komputera włączać i tu pojawia się problem... niedawno zmieniłam telefon i ze starego bez problemu mogłam udzielać sie na kafe a nowy(niby lepszy)a postów na kafe dodawać nie chce, próbowałam i jako gość i jako ja... co do smarowania się przeciw rozstępom to w pierwszej ciąży nie smarowałam się i w tej też nie zamierzam. mój brzuch chyba nie ma skłonnośći do rozstępów:) w przeciwieństwie do piersi które nie pamiętam odkąd są przeorane(mam dość duży biust) Jola moja szwagierka rodziła w MP i jak kiedyś prosiłam żeby oceniła CAŁY swój pobyt to po dłuższym zastanowieniu stwierdziła, że rozsądek każe jej ocenić neutralnie choć serce jest innego zdania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!! chyba ze 3 tyg nie zaglądałam tutaj. ale naprodukowałyście :) nie wiem kiedy nadrobię zaległości:) u mnie 14 tydz już leci brzuch maleńki:/ tyć też nie bardzo może z 0,5 kg.ale usg w 12 tyg pokazało że wszystko ok robaczek miał wtedy 6 cm :) i fikał koziołki jak szalony:) jakby któraś mogła napisać o co chodzi z facebookiem? i jakbyście podały tego maila wspólnego co któraś zakładała :) bo tyle tych stron, że nie znajdę chyba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekGość
Mama muminka byle do wiosny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczynki czy to wasza pierwsza ciaza? Bo ja jestem w drugiej i mam calkiem inne objawy niz przy pierwszej,nawt brzuszek mam wiekszy czy to normalne czy jem za duzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hankhan
Jeju... Nie wiem kiedy ja znajdę chociaż chwilkę dla siebie:( na nic nie mam czasu... Dzisiaj muszę się wziąć za mega porządki w domu czego baaardzo nie lubię:( a weszłam tylko na chwilę zapytać Was jaki macie poziom hemoglobiny? Wrócę później jak trochę ogarnę domek;) Póki co życzę Wam miłej soboty:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mami14
Witam, mam takie pytanie,czy objawy towarzyszace w pierwszych tc utrzymiuja sie przez caly pierwszy trymester czy trwaja tylko pierwsze tygodnie od zaplodnienia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki: Motylku super że u Was jest wszystko w porządku ;-) Znalazłaś Nas już na FB?? ujawnij się bo jestem Ciekawa Twojej osoby ;-) Ania_ma-,mama Muminka- ja co do szpitali łódzkich państwowych mam niestety kiepskie zdanie i sama jestem w kropce. Jeśli chodzi o Madurowicza to uważam, że oddział noworodkowy jest fatalny. Porodówka jak najbardziej na tak ale potem jest już gorzej....A co do MP to jest po prostu za daleko i nie chcę jeździć w ten i z powrotem..Z Małym od 32 tyg. jeździłam 2 razy dziennie na ktg przez prawie 2-3 tygodnie...Niestety pewnych rzeczy nie przewidzisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mami14 moga trwac ,moga ustapic jak i nasilic sie,kazda kobieta reaguje inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ale tu cisza panuje! Kocham moje dziecko:) i to, jak mnie łaskocze od środka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiucha2013
walabia nie wzbudzaj w nas zazdrości :) cisza jak makiem zasiał, dziewczyny uciekły na fb no szkoda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiucha2013
mnie tylko jakoś brzuszek czasami pobolewa po bokach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Życzę Wszystkim Mamom spokojnych ciąż, szybkich porodów i zdrowych bobasów:) Sama byłam kwietniówką 2013. Teraz cudna Córa ma już pół roku. Ruchy poczułam pod koniec listopada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jeśli chodzi o ból brzucha, to doskonale wiem o co chodzi. Wczoraj w nocy nie mogłam przez to spać i dzisiaj nie zapowiada się lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiucha, nie chciałam wzbudzać zazdrości! Pamiętaj, że te dziewczyny z początku tabeli mają miesiąc do przodu w porównaniu z tymi z końca... Ja jutro zaczynam 18 tydzień. Na połówkowe USG wybieram się 14.11, to będzie 21 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiucha2013
walabia wiem, wiem:) nie krzycz:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To też macie te paskudne bóle po bokach rozrastającej się maciczki, jakby jajniki? Ja w pierwszej ciąży jak byłam w szpitalu to wzywali chirurga czy nie wyrostek. Okropieństwo!! Teraz mam to samo. Mimo kiepskich opini o matce polce, jak Bozia pozwoli to będe tam rodzić. Mam ponad 60 km i to mnie martwi. U mnie w mieście nie ma dr który opiekował by się pacjętką przy porodzie. Miałam tak dobrze przy pierwszym porodzie, że lekarz wogóle ode mnie nie odszedł, oksytocyna, znieczulenie jakieś dożylne, konieczne łyżeczkowanie, podany odrazu antybiotyk żeby nic się nie wdało , nawet lekarz masował mi plecy przy porodzie żeby nie bolało. Wszystko jak w filmie :) a zaznaczam, że poród nie był prywatnie opłacony!!!! Lekarz z powołania, który widząc mnie płaczącą 4 dni po porodzie najnormalniej w świecie przytula i mowi że wszystko będzie dobrze!!! Jeszcze na dowdzenia mi powiedział, że mam szwy rozpuszczalne, ale te przy kroczu tak łatwo nie zejdą i zaprasza mnie na zdjęcie na oddział. Niestety lekarz jeden na milion jest na emeryturze, a wiele razy na wizycie mówił "nie czekaj z 2 dzieckiem bo odchodzę" :) ale los chciał inaczej i teraz w 18 tyg jestem juz u 3 dr i chba żaden mi nie będzie pasował, bo żaden nie jest w stanie dorównać tamtemu!!! jola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka,u mnie hemoglobina 9.8. W tym tygodniu znów robię badania i zobaczymy czy jest pogorszenie czy poprawa. Walabia, bardzo się cieszę, że czujesz już ruchy :) :) Ja jeszcze takich których byłabym pewna na 100% nie czuję. W pierwszej ciąży zaczęłam jakoś w 18 tygodniu właśnie. Teraz jestem pod koniec 15go. Jola, fajnie,że miałaś takiego lekarza. Nie wiem czy są jeszcze podobni. Ja w każdym razie nie słyszałam. Gościu, każda ciąża jest inna i to normalne, że teraz czujesz się czy wyglądasz trochę inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola, też mi się wydaje, że Twój lekarz to dinozaur, którego teraz się nie spotka. Szkoda, bo po takich doświadczeniach, każdy może okazać się gorszy:( Jutro odbieram wyniki krwi, to napiszę jak u mnie z hemoglobiną. Mam też wizytę u mojego lekarza, ale wątpię, by robił USG. Muszę czekać na połówkowe do 14.11. Życzę Wam spokojnej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekGość
hej czy Wy tez rano jak wydmuchujecie nos to macie wydzieline z krwia? bo ja mam tak codziennie moze to neiszczelnosc naczynek? co do bolu brzucha to ja teraz co wieczor mam strasznie napiety brzuch, nie wiem czy to z przejedzenia? czy rosnie? na wadze znowu pokazuje 50kg a juz bylo 51 mam taki pelny brzuch jakbym sie sie przejadla, wypila duzo wody, chociaz wody pije sporo z 1,5l dziennie a potem co chwila siku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylku u mnie też rano pojawia się krew w wydzielinie z nosa. Ale w sumie nie przejmuję się tym, bo to podobno normalne. Co do brzucha to mnie już nie boli, ale za to rano jak się budzę to boli mnie kręosłup w odcinku lędźwiowo-krzyżowym. Pewnie śpię w dziwnych pozycjach i później mam tego konsekwencje. Chyba najwyższa pora kupić poduszkę dla kobiet w ciąży. Poza tym właśnie zaczęłam ostatni listek Febibionu 2 i dzisiaj będę podejmować próbę kupna kilku opakować przez ceneo.pl. Powiem wam później jak przebiegła transakcja i czy się to opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×