Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Gość motylekkkkii
No i se popłakałam trochę. M przytulił i juz lepiej. Mi to chyba o to poszło ze tyl tu rodzi przed terminem a jakbym ja tak zzaczęła a jeszcze nie mam gotowego łóżeczka ani wózka i torby leżą niedziele i stad ten mój kryzys. Dlatego teraz oglądam tv i prasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkii
Coś mi się wydaje ze w końcu zajęli się Misia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki bardzo dziękuję za wstawiennictwo:) skończmy już temat bo niepotrzebnie się w ogóle zaczął:) muszę pomarudzić..wczoraj się załamałam pojawiły mi się nad pępkiem 3 takie mini rozstępy:/jakieś dziwne białe małe ale są :/ smaruje namiętnie może nic więcej się nie wydarzy.masakra skóry już nie starcza.jutro termin ale coś mi się zdaje że jak długo przenoszę to będę jak zebra:/ AnulkaHanula gratuluję powrotu trzymam kciuki żeby z serduszkiem wszystko było ok:] co do wagi to mój M przytył również jakieś 7-8kg:)apetyt go nie opuszcza:)obiecujemy sobie że razem schudniemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny przyjdzie i na nas pora rozpakowania :) a teraz jeszcze powinnyśmy się cieszyć ciszą.. dziś sąsiadka taka zmarnowana pytam się co się stało? A rodziła w październiku.. mówi, że mała jej dała dziś tak popalić, że ma dość i czeka za m, żeby gdzieś się zaszyć w ciszy!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny, chciałam Wam się pochwalić zdjęciem naszego "małego Krasnalka" : http://www.klinikum-niederberg.de/535.html?&tx_schpbabygallerie_pi1=231&cHash=07283906e06deade3b0a64f43efb1f9e Nie nadążam niestety Was czytać, jest tak ładnie, że staramy się wychodzić na dwór chociaż na godzinkę już w szpitalu nam mówili, że mamy iść nie siedzieć w domu. Dziś mój Krasnalek ma tydzień - jest na prawdę spokojniutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja, sorki rzadko czytam was ostatnio;) na nic nie mam czasu. Ciagle tylko cycus;) mala wazy juz 4kg;) od wyjscia ze szpitala przybrala 1kg! w piatek beda 4 tygodnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej dziewczynkiiii :) Nowym mamusiom serdecznie gartuluje i duzo zdrowka a oczekującym duzooo cierpliwosci ;***** _____ Powiem wam ze ja smoczka tez małej daje, a mialam nie dawać, ale szybko mi przeszło ;P hehe. i racja ze jak zacznie ssac kciuka to masakra istna, gdyz moj bratanek tak wlasnie robi a ma juz 2 lata... ciagle tylko lata z kciukiem w buzi ;/ ciezko odzwyczaic :/ _____ Miśka trzymaj sie dziewczyno, dzielna badz choc rzeczywiscie teraz to chyba się nią zajeli w koncu :) Teraz z dnia na dzien coraz wiecej nas bedzie przybywać swiezo upieczonych mam:) ______ moja Maja dzis w nocy skonczy miesiać, bozee jak to zleciało :)))) Niespokojny dzien dzis mialysmy, nie chciala spac w dzien, zstanawiam sie czy cos nie zjadłam ;D i jej nie posluzyło ;/ Jutro mamy kontrole w szpitalu w zwiazku z tym pasozytem ktory sie nas przyczepił ;/// ehhh... A wczoraj pierwszy specer mimo katarku ktory nadal Maje meczy wyszłysmy na godzinke :) taka piękna pogodaaa ;)) ____ I sie jeszcze wam pochwale a co ;))) waga dzisiejsza 71 kg ... waga przy porodzie 85 kg, a waga przed ciaza 68 :) wiec jest juz bardzo dobrze, nawet nie sadzilam ze tak szybko pozbede sie tych kg, ogolnie przygotowywalam sie na to ze zostane przy tych 80 ... hehe ;) Sciskamyyyyy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierworodka896
Jozka to pieknie zes schudla i to kurcze w miesiac :-) gratulacje :-) Mam nadzieje ze My tez tak schudniemy szybciutko,noo bynajmniej ja mam taka nadzieje Bo sie przytylo oj przytylo podczas tej ciazy,jeszcze 2 tyg a moze krocej :-) oby niedluzej hehe :-) zdrowka dla Was jeszcze raz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MJ288
Domella, niestety nie działa ten link. Józka, super schudłaś!! Naprawdę robi wrażenie! Fiona, napisz coś więcej, mała super, a jak TY się miewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierworodka ja tez jestem w ciezkim szoku jak wczoraj wcisnelam dupsko w stare ukochane dzinsy nienoszone 9 miesiecy :D ale nie odchudzam sie bron boze, mysle ze to przez karmienie piersia ponoc działa cuda ;))) i woda mineralna niegazowana ktorej nigdy dotad nie pilam bo nie nawidze ... a teraz nic innego mi nie pozostalo ... ja juz sama nie wiem co mozna a co nie ;) ale jem prawie wszystko wiadomo zadnych kapust, fasoli, smazonego tez nie jem ... dzis np zjadlam salatke zielona pomidroka i rzodkiewke i sie troche boje zeby małej nie wysypało, ale mam nadzieje ze nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiktorowianka no też Ci się jakieś rozstępki pod koniec zrobiły, oby te mini zostały mini. Domella ja nie umiem tego linka otworzyć.. Fionka i Józka to Wasze maluchy już spore..oj ale macie fajnie..też bym chciała już pospacerować z małym..Józka na a Tobie ta waga w mig spadła, ja też mam nadzieję, że z nami będzie podobnie! Ja wróciłam z zakupów i się na trochę położyłam..kupiłam sobie jeszcze jedną koszulę do karmienia bo miałam tylko jedną a Wy tu prawie wszystkie po parę sztuk..m sobie kupił korki i mówi, że zamierza grać z kolegami w piłkę..no zobaczymy co z tego wyjdzie, ale mógłby się czasem trochę poruszać..oby dotrzymał słowa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszyla12
witam dzisiaj na swiat o godz 17 przyszedl na swiat Mateuszek wazy 4480 g i ma 59 cm bylo cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierworodka896
MJ288 mi tez ten link nie dziala,ale juz odkrylam jak poodejrzec krasnalka Domelli..Tam jak klikniesz na ten link to laduje sie niemiecka strona kliniki prawda? I tam po lewej stronie sa rozne hasla do nacisniecia i tam jak przesuniesz kursorem na dol jest slowo "NEUGEBORENE" i tam jak klikniesz to wyskocza zdjecia bobaskow.z datami urodzenia i znow lecisz kursorem na dol na date bodajze 24 marca? I jest Alexander Karol W....... ma taka slodka czapeczke:-) jak.krasnalek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierworodka896
Miejmy nadzieje ze schudne te moje 20kg nadwyzki :-) tez w szybkim czasie i bez diety jak Ty Jozka:-) Myszula gratulacje!! Jaki duzy dzidziulek:-) duzo zdrowka dla Was:-) Dziewczyny zaczynacie mnie martwic...ja spakowalam tylko jedna koszule...Czemu bierzecie po dwie i wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszula gratulcje ale duzy chłopaczek :) no jutro juz 1 kwiecien wiec czas na reszte hehe a tylko 3 z nas bodajze miały termin na marzec a zycie potoczyło sie zupełnie inaczej :):) kazda sie rozpakuje powoli, cierpliwosci :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, szkoda spróbuje inny Wam podać: http://www.klinikum-niederberg.de/231.html?&no_cache=1 5 zdjęcie od góry - Alexander - mam nadz. że teraz się wyświetli Józka fajnie, że schudłaś ja też pije tę wodę nie gazowaną a też jej nie nienawidziłam wcześniej i pije jeszcze specjalną herbatkę dla matek karmiących tu mam duży ich wybór i smakują też nie za ciekawie. Mi po cesarce samej zeszło 3,5 kg, ogólnie przytyłam 8,5 a przez ten weekend 2 kg. zgubiłam miałam problemy z wypróżnieniem, ale jak poszło to od razu lżej że tak powiem. Zostalo mi jeszcze 3,5 położna kazała mi się kłaść jak najwięcej na brzuchu, ale boli jak cholera M musi mi pomagać wstawać, bo nie idzie samej. Mleko z piersi odciągam, bo mamy jeszcze problemy ze ssaniem :( ale mam nadzieję, że uda nam się. Następne badanie u lekarza mamy 29.04 więc mamy spokój, bo wszystko zrobili nam w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj myszula gratulacje!rzeczywiście spory chłopaszek!zdrówka życzę dla Was! Pierworódka dzięki za instrukcję ws zdjęcia synusia Domelli..no znalazłam..rzeczywiście taki krasnalek mały, ale ładniutki! no ja też miałam wziąć jedną koszulę ale potem stwierdziłam, że jakbym gdzieś ubrudziła albo coś to lepiej mieć dwie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaba90:) Myszula super gratuluję :) Domella ale slodziak z twojego maluszka przesliczny jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MJ288
Porządek Dziewczyny pomóżcie uporządkować 1. Józka1- 4.03.2014- dziewczynka Maja 2. Na kwiecień- 6.03.2014- Maciuś- 3. Helenka- 6.03.2014 - Cezary 4. Fiona_88 7.03.2014 - Wiktoria 5. Kasia 18.03.2014-Madzia 6. Alicja84-24.03.2014-Marcel 7. Domella - 24.03.2014 - Alexander 8. AnulkaHanulka- 28.03.14- Hanulka 9. Nala- 28.03.2014-Ala 10.myszula12- 31.03.2014- chłopiec- 11.zorrrooo1111 - 31.03.2014 - dziewczynka - 12. Aldonka88 - 09.04.2014 - Agatka/chyba usmiech.gif -- Oczekujące-Dwupaki: -- miska22 - 22.03.2014 - dziewczynka - poród naturalny Wiktorowianka-01.04.14-chłopiec-poród naturalny Mysia8484 - 02.04.2014 - chlopiec - cesarskie ciecie IwonkaJ- 03.04.2014-chłopczyk-poród naturalny Nataliaaaaaa 03.04.2014 chłopiec - poród naturalny kasia06-06.04.2014-dziewczynka- poród naturalny MP88 - 07.04.2014- dziewczynka- poród naturalny Mamaolcia-07.04.2014-dziewczynka- cesarskie cięcie Anus23 - 08,04,14 - chłopiec - poród naturalny Swiderek84 - 08.04.14 - chłopiec - poród naturalny Karolina i Karolek - 08.04.14 - chłopiec - poród naturalny przyszla mama Laury- 12.04.2014- dziewczynka-poród naturalny motylekkkkk- 13.04.2014-chłopiec - poród naturalny pierworodka - 13.04.2014 - dziewczynka - poród naturalny Mama_Leti - 14.04.14 - dziewczynka - poród naturalny Madziaaa1988- 14.04.14- chłopczyk- poród naturalny Madziana_83- 15.04.14-dziewczynka - poród naturalny Ania z Oliwką - 16.04.14- dziewczynka - poród naturalny finezyjka83 - 17.04.2014 - dziewczynka - poród naturalny agu1983 - 20.04.14 - dziewczynka - poród naturalny MJ288 - 21.04.2014 - chłopiec - poród naturalny zaba90- 23.04.2014-chłopiec - JoannaN28 - 27.04.2014 - chłopiec - poród naturalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MJ288
Myszula, gratulacje!! Rzeczywiście duży maluszek. W planach miałaś poród naturalny, napiszesz nam coś więcej? Dlaczego w końcu cc? Dużo zdrówka dla Waszej dwójki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aldonka urodziła 29.03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MJ288
1. Józka1- 4.03.2014- dziewczynka Maja 2. Na kwiecień- 6.03.2014- Maciuś- 3. Helenka- 6.03.2014 - Cezary 4. Fiona_88 7.03.2014 - Wiktoria 5. Kasia 18.03.2014-Madzia 6. Alicja84-24.03.2014-Marcel 7. Domella - 24.03.2014 - Alexander 8. AnulkaHanulka- 28.03.14- Hanulka 9. Nala- 28.03.2014-Ala 10 Aldonka - 29.03 11.myszula12- 31.03.2014- Mateusz 12.zorrrooo1111 - 31.03.2014 - dziewczynka -- Oczekujące-Dwupaki: -- miska22 - 22.03.2014 - dziewczynka - poród naturalny Wiktorowianka-01.04.14-chłopiec-poród naturalny Mysia8484 - 02.04.2014 - chlopiec - cesarskie ciecie IwonkaJ- 03.04.2014-chłopczyk-poród naturalny Nataliaaaaaa 03.04.2014 chłopiec - poród naturalny kasia06-06.04.2014-dziewczynka- poród naturalny MP88 - 07.04.2014- dziewczynka- poród naturalny Mamaolcia-07.04.2014-dziewczynka- cesarskie cięcie Anus23 - 08,04,14 - chłopiec - poród naturalny Swiderek84 - 08.04.14 - chłopiec - poród naturalny Karolina i Karolek - 08.04.14 - chłopiec - poród naturalny przyszla mama Laury- 12.04.2014- dziewczynka-poród naturalny motylekkkkk- 13.04.2014-chłopiec - poród naturalny pierworodka - 13.04.2014 - dziewczynka - poród naturalny Mama_Leti - 14.04.14 - dziewczynka - poród naturalny Madziaaa1988- 14.04.14- chłopczyk- poród naturalny Madziana_83- 15.04.14-dziewczynka - poród naturalny Ania z Oliwką - 16.04.14- dziewczynka - poród naturalny finezyjka83 - 17.04.2014 - dziewczynka - poród naturalny agu1983 - 20.04.14 - dziewczynka - poród naturalny MJ288 - 21.04.2014 - chłopiec - poród naturalny zaba90- 23.04.2014-chłopiec - JoannaN28 - 27.04.2014 - chłopiec - poród naturalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla nowych mamusiek, ponad 4kg to duzy, i dlugi bo prawie 60cm:) super, czekamy na zdjecie:) Aleksander Karol tez super chlopak, wszystkie maluszki sa przesłodkie:) tez juz bym chciala, tym bardziej ze mi sie juz sni po nocach hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki jestesmy jeszcze w szpitalu bo zlapala zoltaczke i jest na solarium ;-) pieknie ssie az jestem zdziwiona pokarmu nam duzo dzisiaj laktatorem sciagalam Ala spi tak co dwoe godziny wstaje na jedzenie i spi dalej w nocy grzeczna byls tylko jak kupe zrobila plakala:-) sam porod masakra nie chce tego wspominac owinela mi sie wokol ramion pepowina szelki miala i nie moglam jej wyprzec prawie na cesarce sie skonczylo na szczescie urodzilam normalnie szwy nie bola siedze fajnie kosc ogonowa daje we znaki mi sie i zebra bo mi ja wypychali na sile a i oksytocyna mnie bolalo po niej ale maz masowal plecy i bylo lepiej dlugo rodzilam bo roxwarcie nie chcialo mi sie ruszyc dopiero po zastrzyki poszlo to znowu sie owinela i mialam krotkie ale czeste skurcze. trzymam za Was kciuki abyscie juz byly z malenstwami jak mi ja przyniesli to nie moglam uwierzyc ze ja.mialam w sobie tyle czasu i z dnia na dzien jest piekniejsza a i.meza wyprosilam na koniec nie chcialam aby na to patrzyl o malo nie zemdlal za drzwiamy od mojego krzyku na pol szpitala ;-) a i mialam szczescie bo moj.lekarz byl na dyzurze i rodzil ze mna ;-) czytam was tu troche ale jak wrocimy do domu to bardziej to ogarne :-) gratuluje nowym mamom!:-) i trzymam kciuki za te nie wypakowane :-) bedzie dobrze!:-) a ten gosc co pisal to na pewno nie bylam ja;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierworodka896
Nie ma za co swiderku:-) Ktoras mama pisala ,ze dostala malutkie rozstepy kolo pepka? Praktycznie tuz przez meta...Droga przyszla mamo! Glowa do gory,u mnie nic zero ani jednego,smarowanko co dzien ,dumna ze wytrwala moja skora...A tu co?? Od tygodnia skora mnie po boczkach tak swedziala i swedziala to.sie smarowalam myslac ze.sucha skora,ze moze taklm niedokladnie smarowalam sie atu.co odkrylam...na prawym boczku jeden rozstep tez dziwnrgo koloru,a na lewym chyba 3:-( niedosc.ze mam juz.tam stare.rozstepy z okresu.dojrzewania:-( jak pech.to pech :-( Domella noewiem czy.gratulowalam Ci juz :-) w kazdym razie gratuluje.z calego serduszka :-) i zdrowka Wam zycze... Dziewczyny no tak.,racja ale jedna koszule dostaje.sie w szpitalu.tak?? i jedna np.ze soba.to niestarczy?? No a pozniej to niezaklada sie juz na nast.dzien ciuchow? Np legginsy.i.szeroki t- shirt? Pytam bo niewiem,moze rzeczywiscie powinnam.jeszcze jedna " w pogotowiu" miec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliaaaaaaa
Nala, to dobrze, że tylko bolą ciebie żebra. Wypychanie dziecka jest całkowicie zakazane i nie ma żadnych przesłanek medycznych żeby to robić. Bardzo częste przy wypychaniu są u matki połamane żebra, uszkodzone narządy wewnętrzne (może też dojść do uszkodzenia narządów wewnętrznych przez połamane żebra) i też bardzo często uszkadza się nóżki dziecka. Zarówno moja lekarka jak i położna mówiły, że jeśli tylko ktokolwiek próbowałby to zrobić to mąż ma robić burde i od razu do ordynatora, bo to nie jest pomoc w porodzie tylko BARBARZYŃSTWO!!!. Dziewczyny, zwróćcie na to uwagę facetom i dobrze Nala, że u Ciebie skończyło się tylko na obiciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej coz za wiesci:)) no ja nie moge ale sie worek rozwiazal i lecimy jak szalone:) moj maz sie smieje ze ja bede pewnie ostatnia hehe:)) no zobaczymy:D dzis pospacerowalam troche potulilam sie ale herbaty nadal nie kupilam bo w sklepie takiej nie ma ma musze sie jutro do apteki wybrać:) ciekawe jak tam miska, tez mi sie wydaje ze jest w trakcie oby jej lekko poszło:)) Myszula gratulki:) rzeczywiscie spory chlopak, opisz szczegoly jak sie zregenerujesz:) Domella ale fajny krasnoludek:D Nala dzieki za rady juz wlasnie sam przeczytal o tym wypychaniu:) wiec chyba bedzie wiedzial:) Pewnie jutro jak sie obudze beda kolejne mamusie;)) ochhh coraz bardziej ekscytujaca ta nasza "opowiesc":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×