Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Gość zorrrooo1111
ROZPAKOWANE MAMUSIE: 1. Józka1- 4.03.2014- Maja, 4140g, 57cm, pn 2. Na kwiecień- 6.03.2014- Maciuś- 3. Helenka- 6.03.2014 - Cezary 4. Fiona_88 7.03.2014 - Wiktoria, 3200 g, 54 cm, cc 5. Kasia 18.03.2014-Madzia 6. Alicja84-24.03.2014-Marcel 7. Domella - 24.03.2014 - Alexander, 2670 g, 48 cm, cc 8. zorrrooo1111 - 25.03.2014 - Halinka, 3870 g, 58 cm, pn, om 02.04.2014 9. AnulkaHanulka- 28.03.14- Hania 53cm 2840g 10. Nala- 28.03.2014-Ala 11 Aldonka - 29.03 12.myszula12- 31.03.2014- Mateusz -- Oczekujące-Dwupaki: -- miska22 - 22.03.2014 - dziewczynka - poród naturalny Wiktorowianka-01.04.14-chłopiec-poród naturalny Mysia8484 - 03.04.2014 - chłopiec - poród naturalny IwonkaJ- 03.04.2014-chłopczyk-poród naturalny Nataliaaaaaa 03.04.2014 chłopiec - poród naturalny kasia06-06.04.2014-dziewczynka- poród naturalny MP88 - 07.04.2014- dziewczynka- poród naturalny Mamaolcia-07.04.2014-dziewczynka- cesarskie cięcie Anus23 - 08,04,14 - chłopiec - poród naturalny Swiderek84 - 08.04.14 - chłopiec - poród naturalny Karolina i Karolek - 08.04.14 - chłopiec - poród naturalny przyszla mama Laury- 12.04.2014- dziewczynka-poród naturalny motylekkkkk- 13.04.2014-chłopiec - poród naturalny pierworodka - 13.04.2014 - dziewczynka - poród naturalny Mama_Leti - 14.04.14 - dziewczynka - poród naturalny Madziaaa1988- 14.04.14- chłopczyk- poród naturalny Madziana_83- 15.04.14-dziewczynka - poród naturalny Ania z Oliwką - 16.04.14- dziewczynka - poród naturalny finezyjka83 - 17.04.2014 - dziewczynka - poród naturalny agu1983 - 20.04.14 - dziewczynka - poród naturalny MJ288 - 21.04.2014 - chłopiec - poród naturalny zaba90- 23.04.2014-chłopiec - JoannaN28 - 27.04.2014 - chłopiec - poród naturalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorrrooo1111
Mamusie rozpakowane napiszcie koło Waszych danych termin porodu z ostatniej miesiączki. Będziemy mieli jakieś spojrzenie w jakim terminie urodziłyśmy względem wyznaczonej daty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękujemy Zorro za bezcenne rady każda z nich sie przyda;-)) oglądałam dzis ten serial porody ale jakoś nie nastroil mnie pozytywnie , ale ze to poprawiałam sobie humorek kupnem nowej torebki ;-) Finezyjka dobrze ze nie upadłas na brzuszek to chyba jakis instynkt ze tak go chronilas ;-) agu moja mała podobno tez ma być Włochata ale zobaczymy jak to bedzie , zaglądam co chwile z myślą o dobrych wiadomościach od misi wierze ze jz cos ruszyło 3 macie sie kochane miłej nocki do poranka ;-)wlasnie zaliczylam spacer po schodach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany znowu jakis detektyw inwektyw na forum sie wcina!! gosciu jest tyle pieknych i konstruktywnych zajec jakie mozna czynic za posrednictwem internetu a ty nicki na forach porównujesz??...moze pograj w kulki albo innego sapera moze rozwiniesz sie intelektualnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi dobrze agu!!! hihi Bardzo prosimy o nie wtrącanie się na to forum grono jest wąskie ale przemiłe a takich osób jak Ty "GOŚCIU" nie potrzebujemy jak i Twoich "dobrych rad"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie finezyjka - gratuluje refleksu i dobrze ze sie nic powaznego nie wydarzyło!! miska biedna mam nadzieje ze sie juz nie mecz ide odprawic codzienny rytuał prysznic i nacieranie:) milej nocy i do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też czekam na wieści od Miski.. nawet mój m się zainteresował i wypytywał czy pisała i w ogóle co i jak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, szkoda dziewczyny, ale jak nie pisze to pewnie sie nia zajeli i juz jest po:) moze rano cos napisze:) badzmy dobrej mysli. Tez ostatnio zaliczylam upadek, chcialam ukucnac na ogrodzie, tak mnie przewazylo ze zlapanie sie na wisienke nie pomoglo i obalilam sie na lewy bok na reke, a najciekawsze to to ze moj to widzial i zamiast podbiec i mnie podniesc, to stal i sie patrzyl, pyta sie mnie co ja robie!?:) Najgorsze to to ze mam osiedle naprzeciwko domu, wiec ludzie mieli ubaw z przewrotki:) Niestety przez ta ciaze to niezdarne jestesmy:) Chyba kupie sobie ta melise, bo jak piszecie ze spicie po niej, to moze i ja pospie. trzymajcie sie dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bird25
Gościu jak ci sie nudzi to idź na dwór pobiegac, albo coś... a najlepiej to sie sobą zajmij! :) Mp88 tez wlaczylam sobie te "porody" tyle ze na Opla obejrzałam dwa pierwsze odcinki. Bardzo dziwny jest fragment z kobieta, która w planie porodu zaznaczyła, ze nie chce żeby kladli jej dziecko od razu na brzuch (szczerze mówiąc, nie rozumiem jej, ale to każdego indywidualny wybór) a położna zaraz po przyjęciu dziecka na świat i tak położyła dzidzie na brzuchu matki.... strasznie nieswojo mi było patrzeć, jak ta kobieta nie chciała nawet przytulić ani dotknąć swojego dziecka, tylko prosiła, żeby je zabrali i wymyli.... Za to opieka szpitalna zawsze jest tam wzorowa i pomocna ze aż miło patrzeć, ale to raczej zasługa obecności kamery:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bird25
Ipla nie Opla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jestem troche zalamana bo Ala na lampach nie moge jej przutulic ani nakarmic :-( chcemy isc do domu juz bardzo :-( ja mialam cztery koszule lacznie z porodem o dziwo nie zniszczyla sie nic na porodzie starczyloby mi gdyby nie ten dluzszy pobyt to maz musial mi dowiezc. ja nie mam tych oslonek bo Ala pieknie ssie i pokarmu mam mase sciagam laktatorem co okolo 3 godziny juz dwa pojemniczki poszly do zamrozenia ech ;-) trzymajcie kciuki zebysmy poszly juz ja trzymam kciuki za Was i uwazajcie na siebie ta koncowka jest meczaca niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny nie urodziłam wczoraj tak więc oficjalnie jestem po terminie:/ masakra ja już chce urodzić mam dość co chwilę sikam i wszystko boli! Biedronko melisę piję na uspokojenie bo mam nerwy ostatnio jak mi wydzwaniają z pytaniami. Wczoraj już powiedziałam mamie że wyłączam tel bo mam dość. Też się martwię o Miśkę. i myślę że już powinna się odezwać jakoś niedługo. Idę dziś do lekarza może się czegoś dowiem a może go namówię na masaż szyjki to ponoć wywołuje poród. Jeszcze parę dni i będę jak tygrys,który zasłużył na swoje paski:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko masaż szyjki ponoć potwornie boli ;/ lepiej czekać aż samemu wszystko nadejdzie , jeszcze mogą byc dwa tygodnie z brzuszkiem w sumie prawidłowo;) Miśka mam nadzieje ze już po i oxy zadziałało w sumie ostatni wpis ze mieli jej podac wiec mozemy myslec ze jest po :) U mnie noce raczej kiepskie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkii
Ja tez cały czas zaglądam z myślą o misce. Pewnie po tylu dniach jest wyczerpana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć wiem że irytują Was różnego rodzaju goście, ale ja pisze do Helenki która pytała o pierwszą cesarkę. Ja miałam najpierw cesarkę a teraz czekam na poród naturalny' termin na 22.04 i boję się, ale spróbuję. Jakbyś miała jakieś pytania to pytaj. pzdr Asik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Hej nie mam jeszcze sil,was nadrobic ale napisze bo,widze ze czekacie. Cewnik foleya nic,nie,dal, ranonwczoraj dostalam oxy. Przedwczoraj zalozyli mi cewnik o 1 dostalam skurczy co 5 minut ale akcja nie postepowala wczoraj rano dostalam oxy m byl ze mna trwalo to,do 14 mialam skurcze co 3min okropne skakalam na pilce ale nic... Po 24 godzinach boli, bez jedzenia zlitowali,sie nademna bo,zaczelam plakac z bezsilnosci ze dopiero 2cm i zrobili mi cesarke.. Urodzilam wczoraj o 14:10 dziewczynke oliwie 53cm 3210g i 10 pkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Rodzice sprawili mi prezent i wykupili sale rodzinna, wiec m jest ze mna caly czas, mala cala noc plakala, a ja nie bardzo mam pokarm i sutki plaskie nie chce jesc... Ale dokarmilismy ja mlekiem i spala z m bo sama caly czas plakala a ja w koncu sie wyspalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miśka cieszę się bardzo, że jesteś już po i z dzidzią wszystko w porządku:) odpoczywaj ciesz sie małą:) teraz ja jestem pierwsza pod kreską do rodzenia aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MJ288
miska!! Super wiadomość! Bardzo się cieszę razem z Tobą! Trzymam kciuki byś szybko doszła do siebie!! Dużo zdrówka dla Ciebie i dla małej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkii
Miska ufffff jak się ciesze ze juz masz to za sobą. Gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka - nooo gratulacje :) :) :) !!! Lubię takie wieści z samego rana. Wracaj szybciutko do sił, a Malutka niech zdrowo Wam rośnie :) Dobrze, że już jesteś po wszystkim, myślę, że wszystkim dziewczynom spadnie kamień z serca, że w końcu się Tobą zajęli. Ale super, że masz sale rodzinną :) Ja już też dzisiaj z samiuteńkiego rana na nogach, po małym śniadanku, na 12:00 idę do kosmetyczki, pogoda zapowiada się cudowna...dlatego korzystajmy :D Ciekawa jestem jak dalej rozwinie się sytuacja...która następna ;) ?? Wiktorowianka - trzymam kciuki żebyś to była Ty :) Odezwę się później, miłego przedpołudnia dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna która piersią karmić nie potrafi. Wiesz co to siara? Pozbawiasz tej bomby immunologicznej swojego dziecka podajac mu mm. Pokarm pojawi sie w 3 dobie, tylko musisz przystawiać do piersi a nie isc na latwizne i podać mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
No super :) swoja lazienka, czajnik i wogole... Ale czuje sie okropnie jak wstaje to mdleje nie wiem cxy to,po cesarce czy bo nie jadlam od pon od 1... Nie wirm co bym zrobila,bez m. A malutka przeslodka choc cala noc plakala i m nie spal,hihi to dalej chodzi i sie nia zachwyca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane;)) Wspaniala wiadomosc z rana od miski juz w nocy zagladalam czy cos napisala, fajna dziewczyneczka gratulacje kochana wkoncu sie udalo a teraz tul mala i zapomnij o wszystkim:)) cieszymy sie razem z Tobą:) fajnie ze masz meza obok siebie.Rodzice sie spisali, fajnie ze jest taka mozliwosc Ja dzis srednio spalam goraco mi strasznie bylo a teraz jakos glowa mnie boli a mam w planie wysprzatac lazienke zobaczymy co z tego wyjdzie:) pogoda poki co sredniawka wydaje mi sie ze slonka raczej nie bedzie... Kurde dziewczyy ja juz 20 kg utylam...moja waga ciagle w gore leci smutno mi troche a jak wasze stany? Wiktorowianko kochana dobrze zrobilas wylaczajac tel, po co maja Cie stresować jeszcze przeciez jak urodzisz to dasz znać wrrr!! niesttey ja tez slyszalam ze masaz szyjki boli wiec moze przemysl jeszcze...spokojnie masz jeszcze czas choc ja pewnie tez juz bym kombinowala, wiesz kochana ciagle mysle o tym szpitalu jak to bedzie...a Ty? co planujesz jesli m nie bedzie mogl byc z Toba probujesz innego szpitala czy idziesz sama? Nala ja 3 mam kciuki zebys dzis wyszła kochana w domu to zawsze inaczej:)) Milego dnia bede czesto dzis zagladac:) Swiderkowa jak tam po dniu pieknosci?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki :) Miska gratulacje!!! Biedna sie wymeczylas, ale teraz juz mozesz cieszyc sie malutka:) Asik ja tez czekam teraz na porod naturalny, tez sie boje. Mam termin na 13.04 ale ide do szpitala w poniedzialek juz, bo moj lekarz stwierdzil ze lepiej zebym juz byla pod obserwacja. Chcialabym naturalnie urodzic ale cos czuje ze bedzie cesarka. "Gosciu od mleka" sprawa karmienia jest sprawa indywidualna, to nie jest kwestia umiejetnosci. Ciesz sie jak nie miales problemow z karmieniem. Sama pewnie karmiona bylas na niebieskim mleku w proszku :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka gratulacje! my jeszcze w szpitalu niestety. Mala nie chciala przybierać na wadze. Ale też nie chciała za wiele jeść na początku, ale teraz wydaje mi się że jest lepiej. Mam nadzieję, że dzisiaj nas wypiszą. Czekam na wizytę z niecierpliwością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogole sie nie przywitalam :) dzien dobry:) u mnie poki co sloneczko ale chyba przymrozilo w nocy bo samochody oszronione... MP - na wczoraj przytylam 25 kg:( a mam mlodsza ciaze ...nie wiem czy Cie to pocieszy ale przynajmniej wiesz ze nie jest tak zle i moze byc gorzej...mam jedne spodnie juz tyko ciazowe w ktore wchodze i jest mi w nich wygodnie ....sa jeszcze legginsy no ale jedyne buty w które wchodza moje ogromne stopy do legginsów nie pasuja ...mam nadzieje ze spodnie wytrzymaj i sie nie rozpadna na tylku;) jest mi z tym mega zle ale co mam zrobic nie zmienie tego tez mam ambitny plan sprzatania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×