Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Gość Nala
Sopelku to przepraszam zle doczytalam... Biedna Hania w taki gorac jeszcze ma dodatkowe meczenie sie U nas byla kupka ale dziwna bo ciemna i troche zbita kurcze boje sie zaparcia czy ktoras miala zaparcie co jej dac w razie czego? Uradzilam moja mama zeby jabluszka ugotowac ma juz 15 tydzien Ala jak dobrze licze wiec jej dalam troszke plula i krzywila sie strasznie zobaczymy czy cos pomoze bo z ta kupa cyrki sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiderek84
hej dziewczyny! wczoraj miałam jeszcze odpisać, ale już nie miałam kiedy..m wrócił później z pracy..i przejął małego dopiero o 20..a ja wczoraj pobudkę już o 5rano miałam.. MP ja małego w samochodzie z tyłu wożę, bo też chyba nie mam wyłączanej poduszki z przodu..ale on na szczęście w czasie jazdy jest w miarę spokojny. Ciuszki też zakładam najczęściej te same..po prostu w niektórych wygląda świetnie więc innych nie zakładam.. Jeśli chodzi o spanie w nocy to Milan też różnie..miał okres że budził się ok 5rano i tylko raz...a teraz znowu mam 2 pobudki..na szczęście po karmieniu szybko zasypia. Moja waga też jakoś stoi w miejscu..najgorszy jest ten brzuch..nie mogę na niego patrzeć..wrrr! a MP jak tam nóżki małej?jak sobie poradziłaś..bo ja w sumie też bym nie wiedziała czym smarować.. Malutkahaneczka ja ze swoim też jeżdżę po galeriach i marketach (oczywiście tylko jak trzeba)..i mój akurat bardzo lubi zakupy bo zawsze mi wtedy śpi..a na spacerach na świeżym powietrzu jakoś nie może..eh.. A z tym karmieniem to może faktycznie za często ją karmisz..?ja swojego karmię co ok 2,5-3h choć zdarza się, że nawet 4h nie je w ciągu dnia bo dłużej drzemie.. Nala ja Ci z kupką nie doradzę bo mój to akurat robi ok 5 na dzień..dwa razy mu się tylko zdarzyło, że zrobił 2 w ciągu dnia..ale to był wyjątek..nie oszczędzamy jak widać na pampersach.. Motylek a jak tam Twój okres?dalej taki obfity?..no ja jeszcze nie miałam..ale zostały mi podkłady to jak będę miała taki jak Ty to juz będę przygotowana...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..a i zapomniałam napisać, że Milan już zabawki chwyta..tzn raz chwycił na razie;-)jak go przewijałam to chwycił maskotkę z karuzeli (bo mam przewijak na łóżeczku) i nie chciał puścić i by karuzelę zepsuł bo akurat była włączona..a już się czaił na ta maskotkę wcześniej bo co rusz tylko w nią uderzał..;-) Nala a Ty kiedy masz te chrzciny?ja teraz w niedzielę..kurczę w domu robię i jutro mnie czeka gotowanie..jakies kotleciki już zrobię, udka przyprawię, sałatkę muszę zrobić no i sprzątanie jeszcze.. Na szczęście mama i teściowa jeszcze coś przygotują i przywiozą bo tak to bym nie dała rady..oj ciężki dzien mnie czeka jutro..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutkahaneczka myślę że powinnaś spróbować ją przeciągnać ale to nie jest łatwe bo pierwsze dni to był placz i krzyki u nas,może by też się nauczyła dzięki temu dłużej wytrzymywać i wiecej bys też mogła pospać w nocy.Obserwuj jaki ma brzuszek,jak dość duży to nie dawaj jeść,poczekaj ile się da. NALA u nas też były problemy z kupką.daje codziennie probiootyk biogaje,dopajam wodą, herbatką a jak już zdarzy się spory problem to pół czopka glicerynowego.Ja zauważyłam że u nas bardzo istotną rolę odgrywa dopajanie,szczególnie herbatka rumiankowa albo liptonek słabiutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nala
no ja dopajam wodą albo koperkową herbatką i pierwszy raz jej wyszła taka zbita , zobaczę co będzie po jabłuszku czy się unormuje jak nie to czeka mnie przy następnym braku kupy czopek... Świderku za tydzień mam te chrzciny ale już o nich myślę przez to wszystko. no ja w domu nie zrobię bo mamy za mały pokój i nie zmieścimy się a poza tym mnie za bardzo nie ma kto pomóc no moja mama by mi pomogła ale teściowa to wątpie... trzymam kciuki za Ciebie i dzidziusia by w kościele przeszło bez płaczu bo ja się tym stresuje bardzo :P a na ile masz osób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nala spróbuj dawać jej tego liptonka,koleżanki małej już w szpitalu dawali bo była 2 tyg z mała po porodzie więc napewno można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki żeby maleństwa były grzeczne w dniu chrztu,ja to już zapomniałam jak to było bo mój to nawet niemiał miesiąca w dniu chrztu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam wam jeszcze powiedzieć że wczoraj dostałam okres a nie karmie od 6 tygodni.już się bałam że nie dostane.Mam taki jak zwykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nala ja też się stresujeże mi się rozpłacze w kościele, tym bardziej, że on na spacerach urządza cyrki..a chrzciny robię dla 13osób plus 3dzieci (2x7lat i 4lata)..eh..chciałabym już mieć to za sobą;-) ..w ogóle dziewczyny dzięki za słowa otuchy wczoraj..tak się zestresowałam ta babką.ona mi jeszcze powiedziała coś takiego.."bez czapki ten dziciaczek a taki wiatr..co z pani za matka, rozchoruje sie.."nic jej nie odpowiedziałam a teraz wiem, że mogłam..Milan zdrowy jak ryba;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agu1983
czesc dziewczyny:) jestesmy po szczepieniu - poki co ok milenka spi sobie troche marudkuje w miedzyczasie ale jest do zniesienia nawet sie usmiechala i gadala ze mna jak jadla cyca:) zobaczymy co dalej.... lekarka w koncu zaczela powaznie traktowac nasze problemy! dala skierowanie na rehabilitacje w zwiazku z ta asymetria ale powiedzila ze to jak cwiczymy w domu to najwiecej daje jednak do proadni warto pojsc...a i powiedziala ze duzo dzieci tak ma w ogole mowie ze Milenka glowki nie chce dziwgnac jak lezy na brzuszku i w tym momencie chyc i głowka do góry normalnie jakbym se wymyslala lekarka sie smiala ale mowi zeby z nia jak najwiecej to lezenie cwiczyc i masowac kark zeby rozluznic miesnie Nala - gotowane jabluszko to chyba bardziej zapiera niz rozluznia: (...mnie polozna mowila ze na zaparcie warto podac soczek jablkowy lyzeczke taki dla dzieci gerbera np. u nas to nie tyle zaparcie co po prostu niechec do robienia kupy - bo jak juz robi to kupka jest ze tak powiem bez zastrzezen hm...wczoraj czopa dalam i poszlo po same pachy (do tej pory na czopa nie reagowala wiec jest postep) zaluje ze nie poszlysmy na spacer po szczepieniu ale myslalam ze bedzie cyrk eh...a teraz spi ahaa...Milenka wazy 6475 g od 28 maja przybylo jej ok 1100 g - lekarka mowi ze ok dziecko nie jest otluszczone jest po prostu duza i taka jej uroda i mam dawac smialo mleko mm jak sie domaga bo widocznie potrzebuje...pisalam wczesniej ze nie ufam za bardzo tej babce jednak dzis wydala mi sie bardziej kompetentna i jakos bardziej rzeczowo ze mna rozmawiala ...nie wiem moze na kursie jakims byla hehe:) malutkahaneczka - jakby tak podzielic ile Milena przybrala to wychodzi ok 230 g w 8 dni wiec wasze 200 to w cale nie jet tak malo:) sie rozpisalam...mam nadzieje ze z sensem chociaz:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym moim karmieniem wyrazilam sie nie zbyt jasno bo wyszlo ze na prawde czesto ja karmie :P noce ladnie przesypia od 21do 5 i pozniej 7-8 w ciągu dnia okolo 5h snu ale jak nie spi to daje jej cyca wiec zdarza sie ze jw co 1,5h bo myślę ze glodna jest juz moze . sprawdzę to sopelku bo pewnie masz racje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byla kupa! Najpierw taka twarda zielona a pozniej juz zrobila normala jak zawszd :-) nie wiem czy od jablka czy sama :-) sprobuje z tym liptonkiem a o tym gerberku tez myslalam ale wydawalo mi sie ze gotowane papkowe jablko jest na kupke nie wiem zobaczymy co dalej bedzie :-) Swiderku tez chce miec to za soba trzymam kciuki napisz potem jak bylo ;-) Agu no to moze rzeczywiscie jakis szybki kurs przeszla hehe ciekawe co ci w poradni powiedza A ja wam sie pochwale ze polozylam Ale na macie na brzuszku patrze a tu bach ona na plecach majgnela mi sie potem probowala jeszcze ale juz nie umiala ale zaczyna nam sie nastepny etap oko w tylku bo co raz ruchliwsza bedzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamuśki :) ja dzisiaj byłam w końcu u dentysty, bo jakoś trzy tygodnie temu z ósemki wypadło mi lekarstwo, dzisiaj babeczka mi je dokleiła ;) powiedziała, że zaplombuje mi go jak skończę karmić. Innych ubytków brak...ufff...a tak się martwiłam, że coś będzie do roboty :) Miło jest się tak rozczarować :) Dzięki w ogóle za słowa otuchy dla mnie :) Śladu po "upadku" tel. już nie ma :) Świderku i Nala - trzymam kciuki za Wasze chrzciny :) Wiem co przeżywacie, ale zobaczycie, że wszystko się dobrze ułoży. Ja też się przejmowałam, że mała będzie płakusiała, a tu takie zaskoczenie, spała całą mszę św. My mieliśmy chrzciny na 37 osób ;) ( to moja najbliższa rodzina) :) Wszystko Wam się uda, zobaczycie! U mnie Nala w ogóle alkoholu nie było - bo tak z m postanowiliśmy :) Bird25 - te hasełka typu "płacze bo na pewno jest głodna" też mnie rozbrajają ;) heh Co do ubranek, to faktycznie zauważyłam, że też mam swoje ulubione ;) i i mimo tego, że w komodzie jest ich więcej piorę te same na okrągło ;) Józka- super te zębusie Twojej Majusi :) malutkahaneczka - nam na szkole rodzenia mówili, że dziecko powinno przybierać od 125-250g tygodniowo, więc te Wasze 200 w ciągu 8 dni wg mnie jest OK :) Agu1983 - dobrze, że lekarka tak do tego podeszła :) może faktycznie przeszła jakiś szybki kurs heh :) Milenka to już duża dziewczynka :) A na kiedy macie tą rehabilitację??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkii
Mój dziś znowu przed czwarta się obudził i fo s z ostrej nie spał. Potem Ja tylk O d o ósmej. Ogólnie Nic Prawie W Dzień NIE Spał. Dobrze ze juz go mata interesuje i karuzela to nawet udało mu się nogi ogoluc:D i ugotować fasolkę . Jak byliśmy w parku drugi raz to sporo mam z wózkami był i każda praktycznie musiała dziecko swoje uspakaja a mój wyjątkowo grzeczny . Nawet zażądała się z jednąmama cco go jej ,ra w ie czteromiesieczna córka nie chce być w ogóle we wózku. Wyobraźcie sobie ze jej córka urodziła z ie z wagą ponad 6 kg! . I teraz tez spora poza z niej. dziś wraca w końcu mój m. Musze z entuzjazmem c pościel a tak tego nie lubi e. mn i e tez rozważają te komentarze wszystkich. I że jak płacze to na pewno głodne. Ale m n m tez zaraz pyta ke d y o jadl albo idy o powinien jeść. Wtedy ja musze przekrzyczec płacz dziecka a m się obraża bo uważa że ja na niego krzyczę zamiast normalnie powiedzieć ale inaczej się nie są bo by n i e uslyszal:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkii
Świderek a okres mam już jakby mniejszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agu1983
No wlasnie musze sie umowic do tej poradni, w przychodni dali mi namiary na jakies ale dzis nie zadzwonilam wiec zrobie to w poniedzialek podobno terminy sa jakies odlegle wiadomo nfz :( no juz prywatnie nie pojde po za tym mam ta kolezanke rehabilitantke dziecieca wiec moze ona cos przyspieszy:) Kurcze cos mi zasnac mala nie chce pewnie po tym szczepieniu eh..a moze brzuszek...masakra czasem mam dosc zastanawiania sie a moze to a moze tamto a moze sramto:( dalam profilaktycznie paracetamol i saba niech se popierdzi:) Moja nietesciowa tez zachowuje sie czasem jakby mnie uczyla mojego wlqsnego dziecka 'musisz do niej mowic widzisz jak slucha? Musisz mowic' albo standardowe 'raczki pcha do buzi to glodna przeciez jest' eh...normalnie jakbym byla jakas niedorozwinieta czasem daje takie rady oczywiste alewidze ze u Was podobnie wiec spoko trzeba zacisnac zeby i przetrwac wizyte:) jakto mowi moj m olej ja ona jest stara i nie mysli co mowi:) Zasnela ale kurcze kwili przez sen..chyba nieciekawa noc mi sie zapowiada wiec lepiej pojde spac zaraz :) dobranoc mamuski przespanych nocy zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkki
Dasz rade agu:) Ja na mojego tyranka jestem zła jak o czwartej nad ranem on nie chce spać ale jak zacznie się usm i echac i gadać se to od razu złość przechodzi . Ja chyba pójdę wziąć prysznic. I potem spać. M będzie ok pierwszej dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bird25
Uwaga, chorób dziecięcych ciąg dalszy. Synkowi tak pogorszył sie słuch, ze stwierdziliśmy ze to nie jest normalne i przyspieszylismy wizytę u laryngologa. I co sie okazało? Zapalenie ucha na dokładkę. I antybiotyk oczywiście. Całe szczęście, ze przechodzi to bezboleśnie! W związku z tym nie będziemy czekać do lutego na operacje tylko wytkna mu w sierpniu. Mam nadzieje ze wtedy te problemy sie skończą:) Dziewczyny trzymam kciuki za udane chrzciny, na pewno wszystko będzie ok:) Swiderku, ta baba to po prostu jakiś babsztyl beznadziejny!!! Chodzą takie i rzucają mądrości życiowe sprzed 50 lat! A co do przekluwania uszu to powiem szczerze ze w ogóle o tym jeszcze nie myślałam. U mnie w rodzinie nie było takiego zwyczaju i w sumie szkoda by mi było kluc moje malenstwo bez potrzeby. Ja sobie przekulam jak byłam nastolatka, ale tylko jedno, bo na drugim mam naczyniaka:/ A jeśli chodzi o zakupy w galeriach to ja z tego zrezygnowalam niestety, mała za każdym razem dawała koncert nie do pgarniecia. W związku z tym jedna z najwiekszych przyjemności (wydawanie pieniędzy) na jakiś czas jest poza moim zasięgiem. Z reszta tak jak wiele innych:) ale cóż, takie urokimaciezynstwa. Przespanej nocy kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MP88
hej słonka:) Ja wczoraj padłam o 21 razem z moim dzieckiem masakra nie wiem co mi sie stało ale byłam tak wykonczona ze hej. Agu wspołczuje problemów z dziećmi ale wierze ze operacja pomoze synkowi i problemy znikną i jakoś sie wszystko ustabilizuje. Motylko zycze upojnych chwil z m nacieszcie sie sobą niech dzidzia wam pozwoli:) Swiderku 3mam kciuki za Milanka żeby był grzeczniutki na mszy św:)) Apropo chrzcin to u nas tez nie było alkoholu też tak postanowiliśmy z m. Wczoraj wybralismy sie z m i malą na zakupy chciałam jej kupic jakąś bluze bo w smyku nby przeceny ale byla taka beznadzieja ze wrócilismy z niczym. W pon wybieram się z małą pierwszy raz do pracy mam nadzieje ze bedzie grzeczna. Moj m dzis poszedl dopracy a po poludniu ma do nas wpasc znajomy, wiec musze troche mieszkanko ogarnać i jakis obiadek ugotować. Moje malenstwo jeszcze sobie spi od 5.30 a ja popijam kawe i moze pojde zaraz cos ogarnac ale poki co mam chwile dla siebie:)) Madziana czy dostalas juz kolejny okres? Finezyjko ciesze sie ze małej zszedł już siniaczek. Mojej malej oparzenie tez juz zbladlo finalnie posmarlowalam Alntanem bo mialam w domu i jak ręką odjął, ale mam nauczke żeby ja zawsze smarować jak wychodze a jesli nie posmaruje to musze bardzo pilnować żeby słonko nie świecilo bo jednak taka skórka niemowlęca jest strasznie wrażliwa, ma odbite nawet skarpetki:) hehe Szukalam tez miejscowki nad morzem ale ciezko cos znalesc, najbardziej mnie wkurza to podnoszenie cen w sezonie bo od wrzesnia jzu wsyztskie ceny sa dwa razy nizsze wrrr i ta niepewnosc czy bedzie pogoda... Mamaolcia a na jakiej zasadzie dziala te wczasy o ktorych pisalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MP88
Acha a jeśli chodzi o przekuwanie uszu to ja bym chciała jak tylko bedzie mozna bo mała dostała 2 pary pięknych kolczyków na chrzciny ;-) któraś sie orientuje w którym cm mkną przekuwac uszka maluszkom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kumpela poszła z mała do kosmetyczki gdzieś ok 4 miesiąca i kosmetyczka odmówiła przebicia.Poszła znowu po kilku miesiącach,niepamiętam dokładnie ale miała napewno ponad pół roku i przebiła,byłam z nią .Mała tak płakała strasznie ,pół dnia jej nie mogła uspokoić tak cierpiała.Widząc to niezdecydowałabym się przebijać uszków takiemu maleństwu choc strasznie mi się to podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ja też nie chcę przebijać jej jeszcze uszek bo dojdzie nam kolejna rzecz a niech nie daj Boże zaczną ropieć albo coś... Mp ja idę z Małą do pracy ale we wrześniu będzie miała prawie pół roku będzie już fajna może nie będzie marudzić wtedy :) trzymam kciuki aby była grzeczna :) Bird to nie ciekawie się porobiło ale dobrze że udało się ustalić co to i mu zrobią z tym uszkiem i mam nadzieję będzie dobrze wszystko Motylku naciesz sie swoim m ;) My wstałyśmy nie dawno wczoraj Mała miała problem z zaśnięciem i zasnęła dopiero przed 23... ale spała do 6 rano zjadła i wstałyśmy godzinę temu i teraz mówi sobie coś po swojemu do poduszki na łóżku :) Miłego dnia kochane ja dzisiaj gotuję zupę brokułową :) a za oknem na placu dworcowym mam dzisiaj dni swojego miasta także impreza nie wychodząc z domu ;) ciekawe jak Mała zniesie hałas jak z nią wyjdziemy po południu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Józka1
hej :)))) Co do przekuwania uszu ja tez nie mysle o tym, moze kiedyś ale w dalekiej przyszlosci, osobiscie nie podobają mi sie takie malusie uszka z kolczykami, one sa piękne bez :) ale tez znajome przebijaja bo ze lepiej jak taka mała bo nie boli :) kwestia upodobań :)))) Motylku owocnego powitania z mezem :))) Bird kurcze czyli dalej cos ;/ ehh , niech juz was opusci ta seria nieszczęść bo nie ciekawie naprawde :/ mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze, Świderkuuu powodzenia jutro ;))) napewno Milanek bedzie grzeczny, dzieci juz tak chyba mają na chrztach, zadnej z nas poki co nie płakało chyba prawda? :) NAla tobie bede zyczyc w przyszlym tyg, bo jeszcze czas ;))) A ja wczoraj pol dnia w ogordzie, i w nocy Maja zaczela miec jakis dziwny katar, tyle ze nie jestem w stanie nic odessac, a charczy tak jakby miala zawalony nos ale nic nie leci ;/ kurcze teraz sie martwie ze ja przeziebiłam wieczorem, oby nie :/ jutro przylatuje moj brat, bratowa i bratanek tak sie cieszeeeee, spedzaja wakacje 2tyg u mojej mamci :) takze my tez pewnie wiekszosc czasu bedziemy w moim rodzinnym domu. Tez zrobimy sobie wakacje a co :) lece, bo pobudka ;D Milego weekenduuuu kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba 1990
A ja się nabawilam zastoju. pokarmu kurcze nie wiem czemu przecież karmie regularnie no może ostatnio moj syn mniej w nocy je i od rana się mecze jak sobie pomysle ze mam malego do tej piersi przystawic tp az mi sie odechciewa bo boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorrrooo1111
Cześć Dziewczyny! A ja jeszcze siedzę bo pomalowałam paznokcie u nóg i mi schną. Nie chce mi się obciąć paznokci u rąk. :) Nienawidzę tego. Dziś tak jakoś zleciał dzień, że jak mała się obudziła po drzemce o 18.00 to zdałam sobie sprawe, że od rana nie była przebierana. Ale na szczęście nie był przepełniony. Wyobrażacie to sobie - nie przebrać cały dzień dziecka. Trzymcie się Dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123ewel123
Dzien dobry mamusie :-) moja Hanula cos ostatnio marudzi w nocy, wierci sie, kreci, pojekuje dzis zasnela dopiero ok 22:15 i caly czas sie krecila. zastanawiam.sie nad pewna rzecza, Mala jak sie w nocy rozbudzila po 1 dostala smoczek, myslalam ze jeszcze na chwile przymkne oko a ona z tym smokiem usnela na jeszcze 1,5-2 godz. nie wiem czy dobrze zrobilam, mam wyrzuty sumienia ze dziecko spalo glodne :-( powinnam karmic w nocy jak tylko sie obudzi czy oszukiwac troche smoczkiem? Z tego co czytam Wasze maluchy spia praktycxnie cale noce, moja budzi sie 2 razy ok 1-2 i potem 4-5, niby nie duzo ale i rak maezt mi sie przespane kilka godzin wiecej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę ewel ze nasze dzieci znowu tak samo funkcjonują nloja tez wczoraj po 22 usnela taka,marudna :P wiesz co moja budzi sie tez dwa razy ostatnio kolo 4 i 6.30 ,wydaje mi się ze skoro usnela ze smoczkiem to moze,nie do końca,chodzilo o głód a jeśli przybiera dobrze na wadze to nie masz,co sie martwic i mozesz sobie pozwalać raz na jakis czas na,takie oszustwo tym bardziej ze córa to juz nie noworodek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorrrooo1111
Cześć Dziewczyny! Ewel tak jak Malutkahaneczka uważam, że nie masz się czym martwić. Jakby była głodna to by nie zasnęła. U nas upał. Pojechalibyśmy nad jezioro ale zapowiadają u nas burze. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Józka1
hej ale gorącooooo ;) szukamy cienia caly dzien ;) Ewel dokladnie tak jak dziewczyny mowia jak by chciala jesc nie zasnela by ;) wiem po swojej, bardzo czesto w nocy ssie piesc nie chcac wcale jesc, wtedy tez daje jej smoczka, zasypia i po chwili sama go wypluwa :) tez karmimy sie przewaznie dwa razy, roznie czasem o 0.00 ale przewaznie o 2 a pozniej 5-6 to w sumie juz ranek ;))) dzis spanko w nowym miejscu w nowym lozeczku, ciekawe jak bedzie, moj m mowi ze nie odczuje bo jeszcze nic z tego nie wie, no ciekawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
Hej Dziewczynki! My już po urodzinach-30 lat minęło ehh:) Impreza na 18 osób i wszystko przygotowałem sama! Jestem z siebie dumna i z Emilki tez bo siedziała na lezacKu na blacie kuchennym i patrzyła zainteresowana jak gotuje:)) Bird bardzo aCi współczuje, ale operacja jest najlepszym rozwiązaniem.aja sama 2 lata temu wycinałam migdalki, bo od dziecka chorowalam na anginy i w szpitalu było mnóstwo maluchów z takimi problemami jak twój Alanek. Moja niunia wcale nie chce spać, może 1,5h w ciagu dnia wrrr. Co do kolczyków to mi sie nie podobają takie maluszki z kolczykami.od razu kojarzą mi się te małe Cyganki ze złotymi kolkami od maleńkości:(Teraz sa piękne opaski i mozna cudnie ubrać niunie. Powiem Wam, że to jest niebezpieczne, dla takiego malucha. Bo dziecko głownie leży i ten kolczyk mozna zahaczyć. Ja może jak bedzie szła do przeszkola to jej przezkłuję, ale jeszcze pomyśle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×