Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Gość zorrrooo1111
A ja myślalam, że tylko u mnie tak kiepsko. Mała marudna... Ale choć dziś ładnie zasnęła. Motylek a Wy kiedy macie ślub i chrzciny? Jak przygotowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina0210
To chyba teraz u wszystkich ten 5 tygodniowy skok rozwojowy. Dziewczyny, jak powinno się wprowadzać pierwsze posiłki. Na przykład co dziennie coś jednego? Czyli dziś marchewka, jutro zupka, pojutrze jabłuszko? Jak to wygląda? Już niedługo będę próbowała i nie wiem, jak się za to zabrać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorrrooo1111
Ja właśnie się zbieram do treningu, ale mi się nie chce. Paulina musisz znaleźć w internecie jaakiś schemat. Ale na pewno nie codziennie tylko cały tydzień chyba 1 produkt. Ale ja jeszcze nie wprowadzałam. Musi się wypowiedzieć któraś mama co ma to już za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agu1983
Hej, u nas kolejny dzien wieczornego ryku byl...tym.razem zasnela dosc szybko bo tylko raz ja wyciavnelam z lozeczka poprzytulalam i odlozylam spowrotem oczywiscie zaczela marudzic ale nie wyjelam jej od razu a jak juz mialam zamiar to nagle zasnela eh jakby ktos ja wylaczyl..hm...czytalam o tej metodzie 3 5 7 na usypianie maluszkow moze sprobuje tylko nie wiem czy mam na tyle silna psychike bo ja juz nie wiem co wieczor cyrk jest i tak wiec moze ta metoda pomoze...co sadzicie o niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkahaneczka
Agu ja próbowałam wprowadzić ta metode ,bo ten mamy problem z usypianiem ale mala tak plakala ze aż sie zanosila i nie dalam rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorrrooo1111
Cześć Dziewczyny! Ale tu cisza! My już w komplecie. Przywieźliśmy starszą córkę z kolonii. Jest zadowolona. Płakała mi do telefonu tylko wczoraj (zgubiła portfelik i 30 zł) i już chyba z emocji, że zaraz raca do domu. Połaziliśmy po molo. Dobrze, że mieliśmy moskitierę bo był wysyp takich robaków co gryzły. Nie dało się wytrzymać. A tydzień temu jak odwiedzaliśmy Alę to był wysyp takich czarnych małych robaczków, co jak spadną na ciało to strasznie swędzi. Ala mówi, że mieli je wszędzie - nawet w pokojach. My dzisiaj mieliśmy przygodę z kupką :) Wracaliśmy już do domu. I tak 70 km przed Halinka zrobiła kupę i zaraz zasnęła. Nie muszę dodawać chyba, że zkaziła cały samochód. Ja siedziałam z nią z tyłu i aż mi się w głowie kręciło. :) I tak jechaliśmy. Ona w najlepsze spała a my ją wyzywaliśmy od troli i gnomów. :) Ledwo weszliśmy do domu to zaczęła ryczeć i nie dało się jej przebrać tylko musiałam ją karmić. Masakra. Mieliśmy ubaw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkki
Dziewczyny w co ubieralyscie/ubieranie chłopców na chrzest? My chrzciny 16 sierpnia i mama m kupiła mu frak i Ne dość ze jest duży jak na roczne dziecko to w jego skład wchodzi koszula kamizelka i ten frak. ... i jeszcze mu body na ramiączkach kupiła. A teraz mam dylemat co robić a na allegro znalazłam strój prosty koszulka spodenki czapeczka i mucha Boje się ze będzie upał i Ne daj boże będzie plakal i będzie długo w kosciele bo to też nasz ślub bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylku ja ubieralam koszule, kamizelke, krawat i spodnie.my mamy juz jednego zabka i drugi sie juz przebija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlody podroz cala przespal, dzisiaj powrot i zobaczymy jak to bedzie, bo przez te zabki czesto chce byc przy cycu. Mamy karmiace tylko piersia dostalyscie juz okres? Ja za cwiczenia zabieram sie od sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123ewel123
Mam pytanie. Moja małą ostatnio mniej je. Dzisiejsza noc wyglądała tak, że zjadła o 20, potem o 3, a potem o 6 zaczęła kwękać ale wzięłam ja do siebie do łóżka bez karmienia i spałyśmy do 8. Nie za rzadko ją karmię? W ciągu dnia je co 3-4 godziny, ale zdarza się jej nie jeść 5 godz, bo np zaśnie i nie chcę jej budzić. Dodam, że karmię wyłącznie cycem. Jutro mamy szczepienie i Hania będzie ważona. Staram się karmić na żądanie, ale przyznam Wam że sama nie wiem kiedy ona żąda :( Co do okresu to ja nie wiem czy dostałam, jakieś 3 tyg temu miałam krwawienie trwające 2 dni, potem był spokój i znów coś mi kapie. Nie jest to intensywne krwawienie, ale niepokoi mnie że to już 2 w przeciągu miesiąca. Pisałyście na FB o ubrankach do chrztu, ja swoje sprzedałam za 60 zł, czyli za połowę ceny. Nie wisi niepotrzebnie w szafie a zawsze parę złotych na nowy ciuch dla Małej :) (swoją drogą sprzedałam sukienkę przez nasze forum i osoba która kopiła może się pochwalić jak wypadł maluszek w tej kreacji :) Co do ćwiczeń, u mnie zamiary większe niż zaangażowanie :( mamy w parku pod blokiem siłownię plenerową i obiecują sobie codziennie, że podczas spaceru poćwiczę, ale zawsze jak tam podchodzę dzieci krzyczą tak głośno że budzą mi Hanie (przynajmniej mam wymówkę :) co do ćwiczeń w domu, nie potrafię... zawsze jest coś innego do zrobienia. Dziś w planach mam prasowanie bo już nie mam body do ubrania :P i umycie okien, bo wyglądają jakby nie były myte rok. I ostatnia sprawa, mamy dziś z M 2 rocznicę ślubu i szukam inspiracji na szybką i dobrą kolację, macie jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiderek84
Hej dziewczyny! U nas weekend minal nawet znosnie..choc w sobote maly byl dosc marudny ale wczoraj bylo juz lepiej. Odwiedzila mnie kolezanka z mezem i dzieckiem to sobie troche pogadalismy. Kupilismy tez drzwi w koncu..bo po remoncie jeszcze pokoj Milanka sie nie doczekal..ale m zamontuje z kuzynem w weekend dopiero. Niedlugo powinny tez przyjsc meble do niego do pokoju..juz sie nie moge doczekac. Agu co do tej metody usypiania..mysle ze powinnas sprobowac..jak nie dasz rady to najwyzej wiesz ze probowalas..mam jednak nadzieje ze niebawem Milenka bedzie ladnie usypiac. Asmana ja okresu jeszcze nie dostalam..a juz 3,5ms od porodu.. Motylek ja na chrzciny kupilam body-koszule biala i mialam tez spodenki takie niebieskie w kratke ktore bardzo ladnie sie pprezentowaly z ta koszula..i mial tylko to..no plus biale buciki ktore ma po kuzynie..ten stroj mial tylko do kosciola bo w domu go od razu przebralam bo byl upal.. ..yhm maly sie budzi.. To milego dnia kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkii
powiedziałam to dziś i pewnie będę musiał ala teraz przed chanel. Ba mój m potem do mnie ze na ta godzinę moglibyśmy tak go ubrac:/ Ale ja nie zamierzam kosztem dziecka kogoś uszczesliwiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkii
W piątek mam mieć "wieczór panieński" A jutro jedziemy do łodzi na wizytę z małym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja8444
Hej dziewczyny! duzo tematów poruszacie a ja chce sie pochwalic ze Marcelek ma pierwszy ząbek, dzien po czwartym miesiącu. Jest to dla mnie szokiem bo córka miała pierwszy ząbek po 9 mies. Mały był nam dwa dni strasznie niespokojny niby brzuszek go bolał ale juz dziwne to jego marudzenie było bo normalnie jest bardzo grzeczny i cos mnie tkneło zeby zajrzeć do buźki, była wtedy u mnie bratowa i razem patrzyłysmy ale widac za bardzo nie było i ona mówi nie no co ty ale mi to nie dawało spokoju i popukałam mu łyzeczką a tam stuk puk :) A z waszych maluchów to tylko Józki i asmamy maja ząbki czy jeszcze któreś ? Paulina co do jedzonka to na początek na pewno lepiej nie mieszac zbyt wielu produktów bo w alergii to nie wiadomo co wyeliminowac i czytałam ze powinno sie zaczynac od zupek, warzywek a nie od deserków bo dziecko przyzwyczai sie do słodkiego smaku i moze nie chciec innego MP 88 ja tez juz kombinowałam czy nie dac małemu butli na noc zeby lepiej spał ale jeszcze sie nie odwazyłam bo on jeszcze nigdy nie pił innego mleka niz moje, boje sie ze go bedzie bolal brzuch i podejrzewam ze budzi sie bardziej z pragnienia przez upały niz z głodu Na chrzest Marcel miał ubrany garniturek tyle ze bez marynary bo tez upał był, spodnie koszula kamizelka i mucha a na allegro są super rampersy na chrzest i jest wersja na lato krótki rekaw i spodenki A okresu jeszcze nie mam ale juz pewnie niedługo sie pojawi przewaznie jest tak ze wraca z momentem kiedy zaczynamy wprowadzac cokolwiek poza własnym mlekiem tak miałam przy córce okres pojawił sie po 2 tyg od kiedy zaczałam dawac pierwsze jedzonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkki
Alicja widziałam tak e ubranka na krótko ale znowu się bardzo je ze moz być poniżej 20 stopni. .. może kupie ze spodnie jednak tak mnie dziewczyny boli głowa przez to myślenie o tym wszystkim ze masakra... a jutro mamy u rodziców m zostawić na chwile Kacpra ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja8444
A i jeszcze my tez mamy kupe problemów z kupą, niby nie robi jakos twardo ale za to raz na tydzień i im bliżej tego dnia tym pierdy sa bardziej smierdzące pod koniec to juz tak ze ho ho i w ten dzien co robi to jest marudny stęka dwa razy dałam mu czopek jak sie tak męczył ale nie chce go przyzwyczajac zeby sam sobie dawał rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja8444
motylek ja własnie tylko dlatego kupiłam garniturek bo sie bałam ze bedzie chłodno a chrzciłam krótko po tej brzydkiej pogodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale cisza nastala. Nasz zabek przebil sie dzien po 3 miesiacu i za kilka dni bedzie drugi. Jutro mamy rehabilitacje na ta asymetrie, ale ja uwazam, ze nie jest konieczna-zobaczymy. Wasze dzieciaczki tez maja potowki?moj ma jakas wysypke, ale tylko na brzuszkubi troche na pleckach i nie wiem co to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorrrooo1111
Asmana moja też ma taką wysypkę. Ale cisza! Ja mam dziś jakiś podły nastrój więc też się nie rozpiszę. Może innym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
garniturek, dobra wiocha nie macie lepszych pomysłów? tylko fraki i garniturki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spadaj tchórzu.podpisz się najpierw a potem urządzaj sobie kpiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie piszę z wami, a tylko czytam, czasem dla mnie to wiocha i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie czytaj, nawet czasem i nie pisz tym bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sopelek 25
ale dzis tu cisza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany, dziewczyny gdzie poznikalyscie?Fb Was tak wciagnal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorrrooo1111
Cześć Dziewczyny! Czy nasze forum jeszcze istnieje? Spokój tu taki... Mała dziś nam dała w kość. Płakała w dzień i wieczorem też. Strasznie pręży mi się przy cycu. Wygina się, tak aż do prosta (tak jak kłoda). i płacze. Zaczęłam się zastanawiać czy moje dziecko nie byłoby szczęśliwsze jakby dostała mm. Ze może byłaby uśmiechniętym non stop dzieciaczkiem a nie teraz takim płaczliwym. Któregoś dnia zrobię eksperyment i dam jej tylko mm i zobaczę co to będzie. U mnie jakiś kryzys nastał. Kilka ostatnich wydarzeń tak mnie wyczerpało psychicznie, że nie mam siły na nic. A jeszcze ten płacz niuni. I ten upał. Mógłby się skończyć bo już mam dość i moja córka też. Dziewczyny odzywajcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agu1983
No wlasnie forum umiera :( a tu zawsze bylo tak milo na fb tez ok ale jakos mam sentyment do kafe i juz odruchowo jak spraqdzam cos.w internecie najpierw na ta str wchodze...w koncu juz kilka dobrych miesiecy piszemy:) U nas przygotowania do chrzcin, beda w niedziele. Impreze.robimy w restauracji bedzie 13 osob, juz mamy wszystko zaklepane jescze tylko dogadac z ksiedzem co i jak w sensie o ktorej mamy se zjawic z chrzestymi itd...ale mam stresa bo zamowilam stroj na allegro i jeszcze nie dotarl koles wyslal mi nr przesylki i jest nadana w pon i dalej z nia nic...eh kurcze zaplacone a tu moze sie.okazac ze.w.sobote na g**** bedziemy stroju szukac:( Zorro bardzo Ci wspolczuje problemow ... Jesli chodzi o mm ja Milenke dokarmiam a nawet juz powoli dokarmiam ja bardziej cyckiem i mm pije wiecej i nie zaluje tego bo to jej prezenie sie przy cyckach i.wieczny placz jak sie okazalo z glodu wykanxzal mnie i ja a teraz jest znosnie Oczywiscie problem z zasypianiem trwa...bylo kilka magicznych mocy gdy spala po prawie 10 godzin ciurkiem bez jedzenia no ale idylla.sie.skonczyla juz.od.dwoch dnie sie budzi znowu jak kiedys i zasypia z rykiem:( troche.stosuje ta metode 3 5 7 ale.serce.mnie boli strasznie i koniec koncow i tak tule.do snu cycem - miekka faja jestem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A te upaly to.jakis dramat i.masakra stojac sie mecze i Milenka sie meczy i marudna tez na te upaly:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×