Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Gość swiderkowa1984
Hej dziewczyny! Witam po dłuższej przerwie, ale też byłam na świętach i Sylwestrze u mamy i jakoś tak czasu nie miałam. Od dwóch tygodni mam kaszel, strasznie męczący..na dodatek z zieloną wydzieliną...wybrałam się więc w piatek do lekarza internisty i przepisała mi antybiotyk...który podobno można stosować u kobiet w ciąży (zresztą na ulotce nie było jakiś specjalnych przeciwwskazań) ale wolę stosowac niż by mi miało się coś rozwijać. Zresztą po moim wyjeździe mama zadzwoniła, że ma zapalenie płuc..trochę chorowała w święta a tu proszę.Bałam się że mnie też wzięło. Teraz kaszel już trochę mniejszy ale i tak małym nieźle trzęsie... Poza tym dziś zrobiłam pierwsze pranie ciuszków, ja kupiłam dzidzusia, chyba ok, ubranka miękkie. Mąż jak wieszał pranie to się nie mógł nadziwić że takie małe te ciuszki...;-) Mały już fajnie kopie, coraz mocniej ale jeszcze nic mnie nie boli. Pozdrawiam wszystkie mamusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe wszystkie robily pierwsze pranie dzisiaj ;) ja tez ;) tez mam dzidziusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka276
Cześć dziewczyny, dzięki za informacje dot. wózków. Ja przyznam szczerze, że jestem strasznie przesądna i dla maleństwa jeszcze nic nie mam (termin na 27.04). W tym tygodniu idę na zajęcia do szkoły rodzenia i dopiero od lutego zamierzam kompletować wyprawkę. W marcu kupię wózek:) Joanna też zastanawiam się nad Marywilską ewentualnie zakupem w internecie. Zdecydowałaś już w którym szpitalu będziesz rodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja prać ciuszki będę dopiero w marcu żeby świeże były i pachnące :). Byłam teraz w przychodni i dostałam antybiotyk na zapalenie migdałków :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pralam juz dzisiaj ale wiadomo nie wszystko. Ja bede miec termin na poczatek marca jednak, wiec musze troszkw szybciej...przesadna nie jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy jesteście nienormalne,jak można prac JUŻ ubranka w styczniu,mając termin na kwiecień?! znam dziewczynę co mając termin na październik prała już w czerwcu :o debilizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
czesc dziewczyny w srode koncze 28tydz ale cos zaczynam sie martwic bo od niedzieli mala niewiele sie rusza ,zazwyczaj jest bardzo aktywna a teraz dupa .Mysle juz o tele do szpitala ale nadal czekam ,nie chce panikowac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie gościu nie odzywaj się, bo te Twoje rady są nic nie warte !!! Ja właśnie dzisiaj zamierzam 2gą turę ciuszków posortować i do pralki wrzucić, za nim się wypierze i poprasuje to troszkę czasu minie. Ato prasowanie jak ja tego nie lubię choćby nie wiem co to miało być :( Jutro na 19.00 ruszam na moją 1wszą gimnastykę ciekawe jak będzie. W sobotę buszowałam po TKN MAXX i znalazłam w końcu dla siebie odpowiednie spodnie dresowe żeby się w nich dobrze choć trochę czuć heheh ... U nas dziś normalny dzień pracy M już pracuje, a ja próbuję sobie wynaleźć jakieś zajęcie, ale na razie rozkoszuję się pyszną kawką mmmm .... Miłego Dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj zdjelam 1 ture, ale dzisiaj wiecej nie piore, jakas zmeczona jestem :( no i to prasowanie...wczoraj mialam troche nerwow bo mala jakos mniej sie ruszala, moze dlatego, ze ja sie malo wczoraj ruszalam. Jak to jest z waszymi maluchami? raz sie ruszaja mniej, raz wiecej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!:) ja tez sie sawno nie odzywalam w sylwestra poszlam spac o 3ciej, mielismy sporo gosci, jeszcze o 23 wybralisy sie do centrum miasta poogladac pokaz sztucznych ogni, a to byl kawalek ale jakos przezylam, chociaz potem uznalam ze lgupia jestem by tak sie nadwyrezac powtórzyłam glukoze NIE WIEM CZEMU TAK NA NIA NARZEKACIE, MI SMAKOWALA ZNOWU :D teraz przed glukoza mialam 59 po godzinie 131 a po 2 h 89 czyli warto bylo powtorzyc wyniki chociaz ten cukier z rana mam dosc niski jak na razie przytylam 8,5 kg zaczynam 2 7 t . jutro zadzwonie do dr Dudarewicza by umówić się na usg ok 32 tc od 2giego stycznia mam zwolnienie lekarskie,jutro zawoze je do pracy zrobie jeszcze sprawozdanie i bede mogla spac spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj rusza sie caly czas tak samo bardzo mocno to odczuwam czasami tak sie wypycha jakby chcial przejsc przez skore:) pepek troche juz odstaje kreska jest, rozstepow odpukac na razie nie ma obwod brzucha 94 cm zapinacie sie nadal pasami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiderkowa1984
hejka Mój dzidziuś też raz rusza sie więcej a raz mniej. Ostatnio bardzo dużo, ale rozumiem że czasami musi sobie odpocząć..;-) Ja dziś robiłam drugą turę prania, mam tego tyle że wolę sobie część juz poprać bo potem nie widzi mi sie stać przy desce do prasowania z takim wielkim brzucholem...juz teraz jest mi ciężko prasować stertę ubrań... Motylek mi też glukoza smakowała;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na razie nie mam co pracie i tez uwazam ze to za wczesnie ja wczoraj dopiero poczynilam pierwsze zakupy pieluszki tetrowe, flanelowe i rozek wszystko w promocji z leclerca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula jescze nie wybralam szpitala, ale na 90% bedzie to Inflancka bo stamtąd mam lekarza, bralam pod uwage Miedzyleski bo mam bardzo blisko, ale nie wiem wacham sie....Duzo jest opini o inflanckiej ze tam jest tloczno i w ogole, rozmawialam ze swoim ginem, to mowii ze wybor nalezy do mnie...:) Moja siostra tam rodzila jeszcze przed remontem i byla zadowolona. No zobacze , a ty gdzie bedziesz rodzila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agu83
hej, jesli chodzi o harce dzidzi to jak sie ruszam to jest spokojna jak tylko usiądę lub położe sie juz skacze kopie i sie rozpycha "najfajniej" jest w nocy jak kopie w pecherz :( coż dba o kondycje mamusi;) moj m tez pracuje wiec skorzystalam i posprzatalam cale mieszkanko - coraz ciezej mi to idzie szczegolnie jak sie musze schylic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff to dobrze ze u was tez tak bryka u mnie od kilku dni to bryka non stop, czasem sie zastanawiam kiedy spi:), 2 dni temu o 3 w nocy musialam zjesc kanapke bo tak brykal ze spac mi nie dal, zjadlam i cisza:) widocznie glodny byl... milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie mala nie kopie tak bardzo bardzo...az zaczelo mnie to martwic bo jeszcze 2 tyg temu nawet falowania nie bylo, choc ruchy czulam. Ginka mowi, ze wszystko w porzadku, na kazdej wizycie mam usg. Ponoc chlopcy bardziej sie ruszaja, dziewczynki mniej. Moja chyba jest leniuszkiem po tatusiu hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylku- to może i ja powtórzę glukozę bo warto jeśli ma wyjść dobry wynik niż katować się 3mies i martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, ale napisalam, ze "chcialam", a pozniej uznalam, ze to nie potrzebne, skoro lekarka tak powiedziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LILA111
CZe :) Ja powiem tak zapinam pasy i bede je zapinac bo chyba nie dam rady jezdzic bez nich :) Jakis czas temu tez tak miałam ze mały bardzo mało sie ruszał wiec zjadałam cos słodkiego a jak nie pomagało to moj maz rozmawiał z brzuszkiem i jakos zaraz troszke sie pokrecił. Pranie juz zrobione było 6 pralek ale to płowa :) wiec jeszce troszke :) hihih Glukoza jak dla mnie tez nie była zła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez wlasnie mala zaczela sie krecic;) a pasy tez dalej zapinam. czy moglybyscie zerknac w wolnym czasie na ten wozek? ciekawa jestem waszych opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juzka1
Hej dziewczyny :) pierwszy raz tu jestem ale bede częściej ;) nie znalazłam forum o marcówkach wiec wlepiłam sie do was :) termin mam 5.03 ale powiem wam że narazie mam tylko łóżeczko :)) i obwod brzucha wiekszy niz wasz hehe bo 110 cm :) Bedzie prawdopodobnie dziewczyna. Fajnie poczytać co piszecie Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiderkowa1984
fiona88 oglądałam wózek. Jak za tą cenę naprawdę bardzo fajny, dwie fajne funkcje: mozliwość jazdy tyłem lub przodem i to że można zamontować fotelik do stelaża (szczególnie przydatne na zakupach) plus jeszcze parę innych funkcji. Myślę, że możesz brać ten zakup pod uwagę. Jeszcze mamy trochę czasu ale już warto pomyśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiderkowa1984
ja mierzyłam brzucho i mam 99cm, a jaki masz termin fiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki swiderkowa za opinie:) ja mam termin na 22.03, ale bede miala 2 tygodnie wczesniej wywolywany porod lub cesarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×