Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

ja od poczatku ciazy lykam Eutyrox i jakos nie tyje , widocznie kazdy inaczej:). Zdrowka zycze dziewczyny bo to teraz najwazniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agu- skoro masz już krążek możesz odetchnac z ulga ale długie spacery czy męczące prace lepiej unikać. Powtórzyłam dziś glukozę i wyszło 103 a tydzień temu 146.Kamień spadł mi z serca.Po wypiciu byłam w sklepie z dzieckiem ale dużo nie chodziliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MJ28
Hej, u mnie +11 kgs, brzuch "gładki", ale uda i pośladki to jakiś koszmar... Smaruje, ale niewiele to daje :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MJ28.... mam podobnie do ciebie tez na udach i posladkach pojawily mi sie pregi ale wole tam niz na brzuchu.... a ktory Ty masz tc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MJ28
Mysia8484 - to jest 25 tydzień. A przypomnij który u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaLW
Zapraszam serdecznie do licytacji http ://allegro.pl/ubranka-dla-dziewczynki-hm-rozm-56-62-i3859742445.html Należy skopiować link i zlikwidować spacje po http POLECAM WARTO NAPRAWDE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) ja mam termin na 12 kwietnia będę mieć dziewczynkę Mała już kopie jak szalona zwłaszcza nad ranem i wieczorem :) Bardzo się boję porodu ale nie chcę za bardzo prosić o cc bo po naturalnym się szybciej dochodzi do siebie.. Szkołę rodzenia mam już za sobą bo moja koleżanka ją prowadzi i wzięła mnie dużo wcześniej do szkoły i powiem Wam , że naprawdę warto dużo rzeczy się dowiedziałam zwłaszcza o porodzie co się dokładnie dzieje w której fazie itd... Pozdrawiam Was serdecznie mam nadzieję, że mogę do Was dołączyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Hej Nela, myślę że na pewno możesz dołączyć;-) i że dziewczyny nie mają nic przeciwko, nie martw się nie jesteś sama każda z nas ma lęk przed porodem wkońcu dla większości z nas będzie to pierwszy raz ;-) Kochane ja już sobie wstałam bo mąż poszedł dziś do pracy buuu, właśnie popijam delikatną kawę i mam nadzieję że dzień mi jakoś zleci bo normalnie zanudzić się idzie:( a wy jakie plany macie na dzis, może coś odgapie:) motylku jak tam Twoj humor dzisiaj poprawił Ci się choc troszkę? murzynek pomógł pewnie:) Mam pytanko może już kiedyś był poruszany ten wątek, ale która z was zamierza rodzić z mężem a która sama? Mój mąż na poczatku miał watpliwości ale po szkole rodzenia zmienił zdanie i stwierdził że chce być więc rodzimy we dwójkę:) ciesze się bo nie wyobrażam sobie być tam sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj Maz pracuje za granica wiec sila rzeczy nie bedzie ze mna na sali porodowej, z tego tez wlasnie powodu nie chodze do szkoly rodzenia glupio bym sie czula bedac tam sama i widzac ciekawskie spojrzenia par w kolo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juzka1
hej mamuśki :) A ja dziś miałam wizytę księdza ... :D pozyczył dobrego rozwiązania i poszedl :))) Ostatnio na szkole rodzenia poszłam do położnej po zajeciach z zapytaniem co myśli o zakupie monitorka oddechu, powiedziałam że dostałam jakiejś fobii, że strasznie mnie przeraził artykuł który przeczytałam o SIDS i że coś mi sie w głowie uroiło, mój mąż kazął mi isc po stwierdził ze ktos obcy musi mnie opieprzyć :D no i Pani położna ogolnie odradziła zakup owego monitora bo ze niby zakłuca on tylko instynkt matki, i że bede myslała ze dziecko caly czas jest pod mechanizmem i nie bede zwracała uwagi na to co sie z nim dzieje ... hmm uspokoila mnie że troche swoją przemową wiadomo, że nie mogę sie dręczyć, żeby nie czytac takich rzeczy bo jak raz wejdzie do głowy to juz nie wyjdzie... ale decyzji o zakupie jeszcze nie podjełam. Kazda z nas ma pewnie jakieś lęki ja dostałam najwiekszy chyba z własnie z tym, ale z dnia na dzien odrzucam moją fobię i złe myśli. A przy porodzie będę z moim, nawet nie musiałam go specjalnie zmuszać, chyba sam chciał albo udawał że chce :P Ja równiez nie wyobrazam sobie być wtedy sama ... Miłego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia- mój mąż też pracuje za granicą ale 3, max 2tyg przed porodem ma zjechać na pół roku bo mamy 1,5rocznego syna plus noworodek więc sama bym sobie nie poradziła. Przy porodzie nie będzie bo u nas nie pozwalają ale w szpitalu i w domu musi być ze mną. Juzka- musimy się nastawiać pozytywnie na poród i po porodzie bo na każdym kroku czyhają niebezpieczeństwa. Nie wykluczone że jakbym miała dużo kasy to bym kupiła ten monitor oddechu ale nie mam i wolę nawet nie myśleć o tej śmierci łóżeczkowej. Któraś pytała o wagę więc dziś się ważyłam mam +4,5kg a dziś kończę 26tc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juzka1
Neli to ty laseczka jesteś :)))) Masz świętą rację ale ja juz tak mam że przezywam starsznie wszystko, tez wolałabym nie myslec i nie myslalam to czasu tego durnego artykułu ale jest coraz lepiej, damy sobie radę, a nasze smerfy będą silne i zdrowe :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neli8.... to niewiele przytylas az pozazdrosic :-P ja mam sklonnosci genetyczne do tycia a i tak sie dziwia w kolo ze skoro moje siostry w ciazy przytyly po 30 kg a ja na razie ok. 10 kg to jest dobrze.... Co do Meza moj tez na porod ma wsiasc w samolot i przyleciec na szczescie ma tak wyrozumialego szefa ze nie bedzie z tym problemu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkk
moj tez za granica pracuje ale on wyjezdza na 122 dni i potem jest 9dni mam nadzieje ze tak wypadnie ze bedzie w kraju a jak nie to przyleci natychmiat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juzka- wcale nie laseczka :p mam nadwagę więc starczy mi już kilogramów i może przez to w tej ciąży już tak waga nie leci do góry bo w tamtej miałam już +9 w tym czasie a ogólnie +21kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Neli8 - 20 kwietnia urodził się Hitler!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neli8 mi tez sie wydaje ze to malo ale to akurat dobrze im mniej tym lepiej pozniej mniej do zrzucania najwazniejsze zeby sie tylko dzidzia dobrze rozwijala. Kochane ale mnie wzielo na sprzatanie, z nudow wypucowalam cale mieszkanko:) ugotowalam tez zupke ogorkowa na szybkiego:) czekam na meza az wroci z pracy i moze cos wymysli i porobimy cos:) bo umieram dzis z nudy w domu. Wogole jest jakos pochmurno ze az zapalilam juz swiatło;) milego weekendu;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu-chwalisz sie swoją wiedzą na temat hitlera? :p sory ale to nie jest forum historyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agu83
neli - olej goscia nie warto sie znizac;) ja tez dzis po wizycie księdza - nie było tak źle- cały czas chcialo mi sie smiac;) eh...no i oczywiscie czemu bez slubu jestesmy i kiedy on bedzie i ze moze z chrzcinami bo jak teraz zaczniemy to sie zdazymy przygotowac do sakramentu, potem o imie ksiądz zapytal dla dzidzi - mowie ze Milena to sie lekko obruszyl ze zadnej swietej takiej nie zna i ze chyba musimy to jeszcze przedyskutowac ...troche sie wkurzylam ale trzymalam jezyk za zebami:) na klotnie bedzie jeszcze czas ;) pozdrawiam Was cieplutko eh...jutro tez bede sama w domu bo mezczyzna pracuje i co tu robic jak sie nie mozna narobic eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a znasz piosenkę Nosowskiej "Milena to dziw/ka"? Odsyłam na YT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam przekonanie że chcę być sama na porodówce że ma męża nie być bo nie może na mnie patrzeć ale po szkole rodzenia zmieniłam zdanie i nie wyobrażam sobie żeby go przy mnie nie było w tej chwili :) Wiecie co może i jestem durna ale poprałam dzisiaj ubranka dla Małej w Bobasie wyzywają mnie że za wcześnie ale na spokojnie już sobie to zrobiłam :) ja kończe 26 tc i mam nie całe 4 kg na plusie :) pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do dziewczyn ktore zakupily juz wozek albo orientuja sie w temacie lepsze sa kola pompowane czy piankowe ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nala to malo przytylas, ja tez koncze 26 tydz i mam 9.5 kg na plusie, ale wszyscy sie dziwia gdzie je mieszcze bo dobrze wygladam:) Co do imienia to moim znajomi dali corce Iga i ksiadz ochrzcil ja jako Jadwiga bo nie ma swietej Igi, paranoja co?! Wiec uwazajacie zeby ksiadz wam takiego numeru nie wywinal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mało ale na szczęscie Mała rośnie prawidłowo także lekarz mi powiedział że jest w porządku wszystko bo trochę się martwiłam tymi kilogramami a apetyt mam dosyć spory :) Moi znajomi chcą nazwać córkę Iga ciekawe jak ich ksiądz podejdzie do tego :) Ja na szczęście mam u siebie w parafii księdza do rany przyłóż więc myślę że u mnie z imieniem nie będzie problemu :) jak tam Wam niedziela mija? u mnie za oknem przypomina to taki listopad szaro buro i w ogóle do niczego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaWL
Jeszcze raz zapraszam serdecznie do licytacji http ://allegro.pl/ubranka-dla-dziewczynki-hm-rozm-56-62-i3859742445.html Należy skopiować link i zlikwidować spację po słowie http Polecam gorąco Ostatnie godziny licytacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juzka1
Hej dziewczyny :) to mnie zszokowałyście z tymi imionami i problemami przy chrzcinach ... Masakra, ja tez zastanawiam się nad Milenką, Mają, Amelką i chyba tez nie swiete :P :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj synus nie dosc ze nie swiete to jeszcze nie polskie pierwsze imie bedzie mial ale jak mi Ksiadz nie bedzie chcial ochrzcic to zmienie Kosciol na chrzciny bo z imienia nie mam zamiaru rezygnowac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×