Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

I mamy niedzielę...Nie lubię niedzieli no ale co począć? Robię właśnie carbonarrę ;-) Iście niedzielny obiad.. he he Mam nadzieję, że nie zrobi Wam się na myśl o tym daniu niedobrze... niulekx do gina teraz idę dopiero 28 sierpnia czyli za 2, 5 tygodnia..... Pisałyście o kawie...Ja kawę uwielbiam i zawsze zaczynam od niej dzień i nie zamierzam jej porzucić nawet teraz! no chyba że jej zapach zrobi się odrażający.. Powiem Wam też że jest poprawa co do apetytu, tzn . mam jakby większa ochotę coś zjeść ale....Jak zjem tyle co zwykle zjadałam np. na śniadanie 3 kanapki to od razu było mi tak mega nie dobrze jakbym ich zjadała 30 ...Ale chyba myślę sobie, że to wcale nie jest źle...Przynajmniej nie grozi mi obrzeranie się ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi okres spóźnia się dwa tygodnie. Jutro zrobię test. Mam nadzieję ze będzie dzidzia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walabia
To jak Ty wytrzymałaś te 2 tygodnie bez zrobienia testu?!? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe czekałam na wypłatę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekGosc
czesc dziewczyny:) ale dawno nie pisalam;/ dzis pojawil sie u mnei jakiś brązowy śluz:( do lekarza ide jutro. Nads ranem bolal mnie lewy jajnik czyli ten co ostatnio jak owu bylaaaa i implantacja zarodka ] teraz co chwila zmieniam wkladki i sprawdzam ] tak mnie to wystraszylo ze dostalam palpitacji serca! trzymalo mnie pare godzin ale juz ok z sercem, w dodatku wczoraj bardzo bolala mnie glowa dzis dopiero kupilam sobie w aptece paracetamol bo chyba tylko to mozna brac w razie "w" wczoraj jak zjadlam obiad ok 16 to juz nic nie jadlam, poza pistacjami wieczorem, czzylam jakby mi cos siedzialo na zoladku i bylo mi strasznie niedobrze dzis tez obiad mi nie wchodzil, tak maalo co zjadlam az ostatniego kesa musialam wypluc bo mnie mdlilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walabia
MotylekGosc, ja przez taki brązowawy śluz (kolor kawa z mlekiem) biorę luteinę i moja ciąża została nazwana zagrożoną. Dobrze, że jutro masz wizytę, koniecznie powiedz lekarzowi co i jak. Ja już leżę ok tygodnia i śluz kilka dni temu zniknął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa tygodnie spóźnia mi się okres mogę zrobić już test? A jeśli tak to najlepiej z rana czy już teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekGosc
fiona_88 nie martw się! ja nawet jeszcze narzeczoną nie ejstem! ale się o to nie obawiam:) czule ze neibawem to sie zmieni;) jak sie dowiedzielismy o ciazy to moj M od razu cos o "cywilce" wspomnial ale ja wole koscielny od razu:) [ co do przytulanek , to my prawie codziennie, moze to tez stad jakies plamienia? z szyjki macicy? ale teraz moj m leci na 2 tyg to bedzie przerwa:) [ Walabia ciesze sie ze do nas dolaczylas:) przyklro mi z powodu poronienia pierwszej:( ja teraz sie bardzo boje o swoja, nei chcialabym lezec w ciazy:( chcialabym jak najdluzej pracowac a;e jesli bedzie trzebA To bede lezala [ no wlasnie co do zaparc, to nigdy prawie nei mam z tym problemu a teraz od dwoch dni sie nei zalatwialam! Piesi nadal bola, moze nei sa juz az takie twarde ale odczuwalne. Nie wiecie jak dlugo one beda bolec? aa kawe wlasnie sobie pije:) smakuje mi nadal:) ale najlepiej z mlekiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekGosc
Walabia:) uspokoilas mnie neico, bo ja czytam o tym i czytam, i same poronienia[tfu tfu] ale ja wierze ze mam silny organizm i cos takiego nei moze mnie spotkac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekGosc
dziewczyny jaka macie temperature? bo ja 36,8:((:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walabia
MotylekGosc, nie czytaj w necie o tych poronieniach! ja postanowiłam tego nie robić, bo też tak jak Ty chciałam o tych plamieniach się czegoś dowiedzieć a tylko się nastresowałam niepotrzebnie. WIesz, tak sobie pomyślałam, że tak dużo jest opisanych historii poronień, bo zdrowej kobiecie w ciąży nie przyjdzie do głowy pisać jak to wspaniale jej ciąża przebiega. Tylko te po jakiś przejściach dziewczyny opisują swoje historie, często makabryczne. Nie ma się co faszerować nimi. Jutro powiedz lekarzowi, on najlepiej Ci doradzi. Ja nie wyobrażam sobie tak leżeć w nieskończoność:) Mam nadzieję, że to tylko taki przejściowy stan. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekGosc
Walabia dziekuje za odp:) ide pozmywac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walabia
Ja nie mierzę temperatury. A powinnam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekGosc
teraz mam juz 36,6:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walabia
dlaczego się tym martwisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekGosc
Walabia bo lepiej jak jest podwyzszona np 37,2 czytam o tym wlasnie przyczyna moze byc spadek progresteronu , anemia i inne takie dobrze ze jutro ta wizyta jest dziewczyny myslicie ze moge jutro jechac do pracy rowerem? 5km?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walabia
wiesz co, ja wychodzę z założenia, że skoro lekarz nie kazał mi mierzyć temperatury, to ja nie będę sobie stresów dokładać:) Nie ma reguły... A jazda na rowerze... hm... skoro przy moim plamieniu lekarz zabronił mi chodzić nawet na kilka godzin do pracy siedzącej, to wysiłek fizyczny może nie jest najlepszym pomysłem....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekGosc
WAlabia masz racje na razie nie mam plamienia poloze sie troche chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walabia
Mój lekarz twierdzi, że nie ma nic lepszego w ciąży niż odpoczynek. Ja w to zaczynam powoli wierzyć:) Daj znać co lekarz powie jutro. To może być pouczające dla nas wszystkich. O której masz wizytę? Ja jutro idę na pierwsze USG wieczorem... na pewno zdam relację!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekGosc
Walabia na 17;30 mam bede chyba pozno w domu ale napisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walabia
Trzymaj się dzielnie! Ja wrócę pewnie ok.20:00 z badania, od razu napiszę! I odpoczywaj duuuuużo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekGosc
Walabia ja wlasnei ostatnio nic nie odpoczywalam:( po pracy jechalam do meiszkania i sprzatalam:( i mam pewnei za swoje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
motylekGosc a gdzie mierzysz ta temperarture,pod pacha czy w pochwie? bo jesli w pochwie to faktycznie jest niska,ja w ciazy miala zawsze ponad 37,no ale moze mialas wyjsciowa nizsza niz ja wiec bez obaw:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walabia
Pewnie dlatego tak marnie się czujesz! Porozmawiaj o tym z lekarzem, powiedz mu, jak wygląda Twój dzień. Jak ja tłumaczyłam lekarzowi, że muszę pracować, że nie mogę zostawić teraz pracy (bo zgodziłam się zastępować koleżankę po porodzie), to on na to: ciąża to czas, kiedy musi nauczyć się Pani asertywności. I wybrać co jest priorytetem. Dało mi to dużo do myślenia. To stawianie pomyślności dziecka na pierwszym miejscu zaczyna się teraz, ale potem już trwa przez całe życie po porodzie....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekGosc
Gosc ja zmierzylam sobie termometrem elektronicznym i w dodatki zblizeniowym:D dostawilam do czola:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekGosc
Walabia no wlasnie, ja mam taka prace ze teraz zacznie sie bardzo goracy okres............ i ciezko byloby znalezc kogos na zastepstwo bo trzeba duzo ogarnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walabia
nie ma ludzi niezastąpionych w pracy. Masz umowę o pracę? Jeśli tak, to spokojnie masz prawo do zwolnienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny pozwólcie że do was dołączę według moich obliczeń to koniec 6 tygodnia więc termin porodu to chyba będzie 06.04.2014. We wtorek idę do lekarza i wszystkiego się dowiem. Z objawów to mam mdłości, pobolewa mnie podbrzusze, wrażliwość na zapachy,senność i piersi są takie nabrzmiałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekGosc
Walabia teraz mam miec na nieokreslony czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×