Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

agu pisalas o sexie...przedwczoraj mialam okropna ochote (ostatnio barrrdzo rzadko sie kochamy) i myslalam, ze mnie rozniesie. Moj sie o cos tam wkurzyl i odwrocil sie plecami, poszedl spac. Wpadlam w szal. Ale doslownie. Zaczelam sie drzec jakby cos mnie opetalo. Potem plakalam. Wczoraj juz bylo lepiej, ale dalej chcica. W koncu wieczorem stalo sie...i od razu mi lepiej ;D Ale nie ukrywam, ze brzuszek troszke utrudnia wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam tylko zyczyc powodzenia: w zeszłym roku turlałam sie jak wy teraz z terminem na 8 kwietnia :) agu tez jestem z pomorza i zasniezyło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MP88 nie martw sie ja tez nic nie mam jeszcze:) troche czasu jeszcze jest. A co do maluszkow to moj maly jest polozony glowa w gol juz dawno, i czesto kopie wlasnie na dole tylko nie wiem czym, moze głowa?! :P a co do czkawki to tez jestem ciekawa jak to czuc, mi sie wydawalo ze maly mial wczoraj bo brzuch sie tak ruszam z odstepami jak sie miewa czkawke, wiec moze to to:) pozdrawiam milego snieznego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkk
Anula ja tam mam ogromna ochote na seks! przynajmniej teraz jak mojego m nie ma prawie dwa tyg juz;/ a jak jest to sama czesto nawet inicjuje :P chociaz on tez ma troche obawy ze cos dziecku mozna zaszkodzic ale bez bym nie wytrzymala! no chyba ze by lekarz zabronil no nie obrazam sie o te posladki: P ale ta polozna tak powiedziala neijasno dla mnei, rzucila haslo i tyle powiedziala tez ze u nas w szpitalu nie ma tego znieczulenia ledzwiowego ale podobno to znieczulenie to nic dobrego bo kobieta nie ma czucia i dziecko musza wyciagac , czasami kleszcze na glowke dziecka zakladaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliareda
Witam. widze ze bardzo dobrze sie znacie juz.. ale ja dopiero teraz jakos pomyslalam aby dolaczyc do forum i podzielic sie moja historia. A wiec jestem akutalnie w 30 tyg.. termin mam na 1kwietnia:D hehe... Tyle ze od poczatku jakies problemy... Zaczynajac od tego ze mam macice z przegroda oraz pochwe z przegroda.. porod tylko i wylacznie przez cc... w 5 tygdniu zaczely sie plamienia... lekarz twierdzil ze to nic takiego zdarza sie.. dostalam duphaston... ale plamienia nadal byly... wkoncu postanowilam zmienic lekarza.. i to na moje i mojej coreczki na lepsze... w 13 tygodniu okazalo sie ze szyjka sie skraca... i co teraz.. nakaz lezenia... jakos dotrwalam do 20 tygodnia i zalozylismy pessar... a ze mam przegrode w pochwie to bol niesamowity.. ale udalo sie.. jak to lekarka powiedziala "cuda jednak zdarzaja sie nie tylko w biblii".. ale nakaz lezenia pozostaje... a wiec leze tak sobie juz od polowy wrzesnia i szczerze mowiac zaczynam juz powoli swirowac... wstaje rano i tylko zastanawiam sie czy cos mnie boli.. czy mala kopie.. czy krew nie leci... czy brzuch sie nie stawia.. a teraz jeszcze doszlo wyzsze cisnienie wiec od dzisiaj zaczynam brac leki... Modle sie tylko do Boga aby udalo sie wytrwac jeszcze te dwa miesiace... zeby ta moja kruszynka byla zdrowa... mowia ze od 37tyg jest juz dziecko traktowane jako w terminie.. mam nadzieje ze sie uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej jestem tu nowa tak trafilam szukajac czegos podobnego:) Ja mam Termin na poczatej kwietnia i bedziemy mieli chlopczyka najprwdopodobnie Pawelka lub Wiktorka:) Mieszkam obecnie w UK a pochodze z Katowic i jezeli ktoras z was jest z tych okolic to polecam wam klinike na lupinowej podobno bardzo dobra:) A prowadzicie tu tabelke ciazowa?,chetnie bym sie do niej podpiela:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczynki :moj maly maluch tez jest juz odwrocony glowka w dol :) i czulam to jak sie przewraca bo odrazu poczulam ze kopniaki sa bardzo wysoko a takie smyranie raczkami jest na dole :) was tak czytam i czytam o tym znieczuleniu i powiem ze nie jest potrzebne znieczulenie przy porodzie naturalnym 4 lata temu jak rodzilam Martynke to bolalo jak cholera ale da sie wytrzymac bez znieczulenia naprawde wierzcie ci mi a mialam dlugi porod :) wiec nie ma sie zym stesowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi Nataliareda rodzimy tak samo 1 kwietnia:)będzie dobrze trzeba się pozytywnie nastawiać. Mp88 nie, nie byłam bo jak napisałaś że się okaże w przyszłym tygodniu kiedy remont to stwierdziłam że na darmo jeździć nie będę.Mój mąż autem do pracy jeździ to się muszę autobusem tam tłuc z przesiadką. Mi też nieraz brzuch rytmicznie podskakuje teraz już wiem że to czkawka:D Gościu tabelka jest na wcześniejszych stronach, w sumie ciekawe czy już wszystkie dzidziusie mają wybrane imionka. Mój syn będzie Wiktor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazlam tabelke;) i wlasnie skonczylam prasowac ubranka 56-62. Co prawde nie wszystkie, ale wiekszosc;) fiona_88 ----------- 25 ------ 22.03.2014---- córcia Wiktoria MP88-------------25--------07.04.2014?---córcia LILA11-------------27-------01.04.2014--syn TYMON JERZY Madziana_83------ 30 ------ 15.04.2014----- córcia swiderkowa1984---29-------15.04.2014---syn agu83---------------30--------16.04.2014-----córcia Asmana-------------33--------16.04.2014?---syn Magdalenka27a---28--------17.04.2014--- syn & syn MJ28-------------------28--------21.04.2014---syn żabcia2911---------24-----------21.04.2014-córcia Maja JoannaN28----------28--------27.04.2014---syn olguss----------------25--------12.04.2014------córka Wiktorowianka------28-------01.04.2014------syn Anula-----------------26-------06.04.2014-----córka Domella--------------30-------03.04.2014-----syn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juzka1
Hej wszystkim ;)))) Ja tez dizewczyny mam starszny problem z tymi upławami, to tak denerwujeeee ;/// ale co zrobić, czkawke poczujecie na pewno takie pulsowanie dosyc szybkie :))) A co seksu ohohoho to ja na poczatku tez bylam nie wyżyta strasznie, maz nie bardzo chcial a ja tez płakałam krzyczalam masakra ;D a teraz juz troszke rzadziej aczkolwiek nadal, wiadomo brzuch przeszkadza, ale o to tez trzeba dbać chyba :) Wszystkim zycze duzo zdrowka :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiderkowa1984
Hejka dziewczyny, ale się tematów rozkręciło. Co do upławów to ja miałam od początku ciąży ale teraz od jakiś 2 tygodni nie mam praktycznie w ogóle, więc może też Wam w końcu przejdą. Co do obrócenia maluszka, to mój się nie obrócił..ale lekarz nawet nie wspominał, że to już czas czy coś takiego. Do porodu jeszcze przecież trochę zostało, niech sobie fika koziołki. Ja podobnie jak Wiktoriowianka czuję go z dwóch stron brzucha, tak jakby się czasem prostował, no i niektóre kopniaczki są już naprawdę mocne, czasem jak uderzy to aż zaboli pod żebrami. Rosnie mi silny chłopak. Co do seksu to czasami rzeczywiście nie mam ochoty ale czasem to naprawdę mi się chce. Mój m nie ma jakiś specjalnych obaw, ja zresztą też..no chyba, że mnie coś boli..no to wtedy wiadomo że nic. Kurczę u mnie jeszcze nie ma śniegu..a tak sobie pomyślę że jak Milanek będzie już duży to będziemy razem zjeżdżać na sankach, zaraz kolo mnie jest górka a ja już chyba z 20 lat nie zjeżdzałam na sankach. Z takich atrakcji to się najbardziej jednak mąż cieszy. On to takie dziecko jeszcze, jak jesteśmy w sklepach z zabawkami to sie zachowuje jak 5 latek. Już mi mówi jak to będzie się bawił z synkiem, żołnierzykami, kolejką itp. To fakt wszystkie dzieci do niego lgną więc wiem, że będę w domu miała tak naprawdę 2 dzieci;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juzka1
Hej wszystkim ;)))) Ja tez dizewczyny mam starszny problem z tymi upławami, to tak denerwujeeee ;/// ale co zrobić, czkawke poczujecie na pewno takie pulsowanie dosyc szybkie :))) A co seksu ohohoho to ja na poczatku tez bylam nie wyżyta strasznie, maz nie bardzo chcial a ja tez płakałam krzyczalam masakra ;D a teraz juz troszke rzadziej aczkolwiek nadal, wiadomo brzuch przeszkadza, ale o to tez trzeba dbać chyba :) Wszystkim zycze duzo zdrowka :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba podjade w lutym tam:) moze cos do tego czasu bedzie wiadomo:) jeśli chodzi o znieczulenie to sama piszesz ze boli więc po co się męczyć aż tak jak można ból uśmierzyć skoro są takie możliwości, zwłaszcza w dzisiejszej dobie gdy znieczulenie zostało już dopracowane i wcale nie wydłuża porodu, tak było kiedyś bo źle dawkowali tak mówiła pani w szkole rodzenia:) co dziś gotujecie kochane ja nie mam pomysłu żadnego. Ja wczoraj wymyśliłam 2 imię dla mojej córeczki nazwiemy ją Izabell(na pierwsze), Julia(na drugie)-po mojej siostrze Juli którą bardzo bardzo mocno kocham :))) i uważam za super osobę:) A Izabelli akurat żadnej nie znam ale strasznie nam się to imię podoba:) Ciekawe jakie zodiakalne barany są:)? też nie znam żadnego tzn znam mojego teścia i jest na prawdę super osobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiderkowa1984
a ja mam dziś żurek od wczoraj więc dziś miała dzień bez gotowania i dobrze bo nie lubię gotować.. MP88 bardzo ładne imiona! A jeśli chodzi o barany to ja znam wiele...i cieszę się że Milanek będzie spod tego znaku. Te barany które znam są towarzyskie, odważne, pomocne i pewne siebie..ogólnie bardzo fajne i lubiane osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliareda
co do uplawow.. w ciazy normalne jest miec ich wiecej.. wszytsko jest ok jesli nie zmienily koloru i nie maja brzydkiego zapachu... mozna tez zwrocic uwage czy nie ma w nim bialych grudek bo moze to swiadczyc o infekcji... ja tez od poczatku ciazy nie zostaje sie z wkladkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej u nas termin.wyznaczony na 14 kwietnia 2014,poki co trzymam soe dobrze,tylko problemy z czestym chodzeniem do toalety:-) pozdrawiam..ps.a jak u was? Ewi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkk
no faktycznie cicho sie zrobilo ja dzis caly dzien sie w sumie byczylam popralam posciel i reczniki, teraz musze nowa posciel oblec , troche to teraz trudne skonczylam czytac ksiazke i tak mi dzien zlecial moj m bedzie dopiero ok 2giej pewnie , wiec sie wtedy obudze i moze bedzie malo co nieco bo powiem wam ze wyposzczona jestem zjadlabym cos na kolacje, chociaz jeszcze bardzo glodna nie jestem ale nie wiem wlasnie na co mam ochote;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkk
czesc ewi:) mi z om przypada termin taki jak tobie:) ale z usg niby wczesniejszy wynika ja w sumie tez sie dobrze czuje ale ten brzuch caly czas mi sie praktycznie napina, i az boli po bokach przy przekrecaniu sie no ale nie chce narzekac tylko ze np chcialabym pomyc szafki w kuchni ale z takim brzuchem to moze byc trudne no to co macie na kolacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze nikogo nie ma;) ide do sklepu po wode i chyba sledzie w smietanie potem wezme prysznic, pomaluje paznokcie;) itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba90
Witam ja termin mam na 23-27.04 będzie chłopiec . troszkę sie obawiam bo to moje drugie dziecko ale myślę ze jakoś sobie dam radę z wyprawki to mam ciuszki lozeczko wózek spiworki do spania rozki a na resztę jest jeszcze trochę czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba90
Witam ja termin mam na 23-27.04 będzie chłopiec . troszkę sie obawiam bo to moje drugie dziecko ale myślę ze jakoś sobie dam radę z wyprawki to mam ciuszki lozeczko wózek spiworki do spania rozki a na resztę jest jeszcze trochę czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaba no to na pewno juz wiesz jak to wszystko wyglada u mnie gorzej;) no nic , wrocilam wlasnie z zabki ide sie kapac:) moze o 22giej jakis film bedzie w tv bo teraz i tak nic nie ma;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj motylekkk u mnie ponoc malenka jest o 6 dni mlodsza niz na ten moment powinna ale to ponoc zaden powod do obaw i powiedzieli ze dzidziaa jeszcze czas dogonic...mnie tez po bokach boli tak jakos upodobala sobie wiercenie po lewo i prawo,choc na samym dole przy pecherzu tez lubi lezec i dawac do wiwatu:-) ja w sumie nie mam duuzego brzuszka jest okragly juz ale taka pileczka bardziej,i kazdy sie dziwi ze to juz 7 miesiac...dzis zaszalalam i ugotowalam fasole po bretonsku juz dwa talerze obalobe hih,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak wyglada u was sprawa z rozstępami?! I swędzącym brzuszkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanko do was ,pracujecie jeszcze? Bo ja niestety od 2 dni juz nie...i dom na blysk wysprzatalam ,nawet ta fasole po bretonsku dzis ugotowalam,szukam sobie poprostu zajecia...jakies pomysly? Motylekk i wszystkie inne kobietki z brzucholkami ,jak wyglada u was sprawa z rozstepamk? Pozdrawiam ewi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×