Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Gość motylekkkkk
ooooo zjadlabym fasolki po bretonsku! dawno nie jadlam;/ wyjkapalam sie i patrze na kogel mogel takie filmy to mi sie nie znudza nigdy:D rozstępów chyba na razie nie mam;) brzuch tez jakos specjalnie nei swedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkk
a nie pracuje od 2 stycznia ale mi sie nie nudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na szczescie tez ich narazie niemam ale brzusio swedzi ,smaruje dwa razy dziennie oliwka migdalowa i wtedy jak reka odjal:-)to jest moja pierwsza ciaza i przytylo mi sie juz naprawde spooro ,mam nadziej ze nie ja jedyna z was tak pocisnelam z jedzonkiem ;-) ewi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkk
super jakis smierdzacy popsuty ser zolty kupilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juzka1
Narobiłyscie smaka ta fasolką nie ma co ;)) Evi roztepy mi sie pojawily dopiero co tak z 4 pregi na samym dole i troche w pachwinach, na poczatku przezywalam strasznie, i tez oliwka sie smaruje ;) A kochane jak u was z cisnieniem, ja wczoraj mialam taki dziwny dzien, pojechalismy po wanienke i takie pierołki drobne, a ja ciągle czułam sie jak flaki, bolala mnie glowa co jest bardzo dziwne, bo od 3 miesiaca ciazy migreny znikneły!! :D mierze cisnienie a tu 88/50 zawsze mialam 110/60 ... ponoc lepiej miec niskie,ale taka chodze śpiącaaaaa aaaa :) a u was jak z tym jest? Miłej soboty dziewczynki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w tej ciąży rozstepy sie jeszcze nie pojawily ale po pierwszej trochę mam co do brzucha to czasami swedzi ale to przez rosnacy brzuch .ja ciśnienie mam dobre 120/70 ale jak za dużo chodzę to mi się slabo robi i pachwiny bolą .Miłej soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba90
Ten post wyżej to ja napisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane/ Czy też macie czasem wrażenie ze wasze maleństwa się mniej ruszają, moja zazwyczaj wieczorami skacze i wariuje a wczoraj jakoś cicho była i może 2 razy ją poczułam nie lubie tak bo zawsze wtedy się martwię. Podobnio teraz juz coraz mniej bedziemy je czuć bo też mają mniej miejsca co fikołków:) Jeśli chodzi o rozstępy to ja też jeszcze nie mam poki co mam tylko takie czrwone popękane naczyńka krwionośne po bokach, staram się smarować ale niestety nie jestem systematyczna a szkoda buuu bo mam na to czas! Motylku ja też oglądałam wczoraj Kogel Mogel hehe bardzo lubie, oglądałam też rodzinke.pl moj ulubiony serial, i też kiedyś chciałabym mieć taka szaloną rodzinkę może nie 3 dzieci ale 2 na pewno:) Równo za tydzień idę na badanie usg-tak bardzo nie mogę się doczekać:) Jeśli chodzi o wielkość brzucha to mój też nie jest jakiś ogromny, ale widze że rośnie. Acha i miałam Wam pisać o chusteczkach Dada, kupiłam ostatnio w biedronce chusteczki nawilżające Dada ale chciałąm najpierw sprawdzić na sobie i używam je do demakijażu i są na prawdę super, chodzi mi głównie o ich wilgotność, bo nie wysychają po otwarciu jak to większość tych chusteczek, wydaję mi się że będę je używam dla mojego brzdąca wam też polecam bo na prawdę fajne. Życze milego dnia:) motylkowi i boku męża:) jakie macie dziewczyny plany na dzisiaj:)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wzielo mnie na takie typowe polskie gotowanie,te polskie smaki z dziecinstwa:-) w poniedzialek serwuje pierogi z kapusta i miesem:-) ja tez mam niskie cisnienie i lekarz mowi ze to dobrze ze niskie jest,niepowiem chodze senna mimo ze sypiam calkiem dlugo ale brzus juz przeszkadza w wygodnym ulozeniu sie:-) dzis sobota pocisnelam od rana z porzadkami i jestem wolna,tak dzidzia juz mniej sie rusza,moze nietyle mniej ale nie sa to juz te kopniaki ale takie jakby dziwne i krotkotrwale rozciaganie brzucha jakby sie wyciagala po obudzeniu sie,wieczorkami tez juz nie jest taka szalona jak wczesniej i tez mnie to martwi,,,dziewczyny ile juz przytylyscie? U mnie to wyglada nieciekawie za duzo heh pozdrawiam wam ewi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliareda
Ja za to mam straszne rozstepy.. najpierw jeden a potem hohoh cala ckroa popekala na dole brzucha, piersiach:(.. tyle ze lekarka zabronila mi smarowac bo masowanie brzucha i piersi powoduje skurcze macicy a w moim przypadku to niebezpieczne... ale chyba dziewczeta wole miec juz te straszne rozstepy i miec zdrowa coreczke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc u mnie narazie 1 rozstep po prawej stronie brzucha, a najlepsze jest to ze rosnie mi tylko brzuch, talia troche sie powiekszyla. Przytylam, no juz prawie 10kg;) ale nie widac tego bardzo. Najgorzej ze twarz troche "nalana" sie zrobila:( Fasolke po bretonsku mialam wczoraj;) ugotowalam caly duzy gar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie, zaczelam 32 tydzien...w moim przypadku jeszcze 6 tygodni i bedzie coreczka ze mna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliareda
No to was zaskocze:D ale ja juz 20kg przytylam.. a do konca 2,5 msc... ale zawsze mialam sklonnosci do tycia i jeszcze to lezenie w lozku ... wcale nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nataliareda, ja 10 i waze 80 dych hahahaha:) kiedys wazylam 58, mialam troche problemy hormonalne, mowili, ze moge nie zajsc w ciaze. A rok po pobycie w szpitalu i badaniach zaszlam:) ale musze powiedziec ze wtedy z 80kg wlasnie zeszlam na 67. Ale wtedy wazac 80kg wygladalam strasznie...a teraz wszystko skumulowalo sie na brzuszku i jest wielki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliareda
no ja 90 kg:( warzylam 67 przed ciaza.. tez 1,5 roku staralismy sie o dzidzie.. i juz powoli odpuszczalam i tu niespodzianka dwie kreski hehe... ale to wszytsko przez przegrode w macicy i pochwie... zarodek mogl miec problemy z zagniezdzeniem w obrym miejscu... ale wazne ze sie udalo... ja koncze 30 tydzien i chcialabym jeszcze te 7 wytrzymac.. aby malej pluca sie wyksztalcily do konca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie ja tez wczoran tej fasolki po bretonsku jak glupia nagotowalam a nas dwojka jest i chyba podwojne porcje dzis bedziemy jesc:-) nie zdziwilas mnie wcale 20kg plus,ja przytylam 15kg juz i tu jeszcze prawie 3 miesiace przedemna:-) na poczatku wazylam 55 ,a juz 70tka strzelila na wadze,ale sie wcale tym nie przejmuje Dziewczyny jak urodzimy nasze pociechy zejdziemy z wagi...ewi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juzka1
Jak juz kiedys pisałam, wszystkie jestesmy piekne niezaleznie od wagi ! ja przed wazyłm 68 a teraz 82 :)))))) tez mowia ze specjalnie nie widać, jedynie brzusio jest spory no i moze bioderka sie rozepchały :) no i buzaik tez okragły takiiii ale dokladnie tak najwazniejsze zeby nasze skarby były zdrowe co tam my :) Wazne dziewczyny ze udało wam sie zajść w ciąże po tych roznych problemach ;/ to najwazniejsze, teraz bedzie wszystko dobrze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliareda
tez tak sobie mowie... potem karmienie.. wkoncu jakis ****** nie siedzenie na d***e i nic nie robienie... i damy rade;d nasze pociechy pomoga nam schudnac hehe;] a ta fasolka tez narobilyscie ochoty... tyle ze ja musze mame prosic zeby zrobila:( tez nie chce jej zawracac gitary ze swoimi zachciankami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MJ28
Cześć, co do upławów, to przeczytałam dziś ciekawy artykuł, że od 26 miesiąca więzadła na tyle się rozciągają, że do upławów dochodzi niestety lekki nietrzymanie moczu, stąd taka ilość. Od lutego biorę się porządnie za wyprawkę. na razie niestety tylko trochę ciuszków kupiłam :-) Planuje zakupić po jednej paczce pieluszek i chusteczek z różnych rodzajów podobno warto, gdyby się okazało, że dzidziuś jest uczulony :-) Wcozraj na USG waga około 1000g obwód brzucha 101 cm :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agu83
cześć dziewczynki, kurde ja bym miała po tej fasoli takie wzdecie ze cały dzien w izolatce chyba bym musiala oczekiwac na jej strawienie;) tak wlasnie mi sie zrobilo w tej ciazy jakas fasolka niewinna albo kapusta i o....;( co do wagi ja nie musialam lezec a juz mam 15 na plus - 27 tydzien koncze jutro, staram sie kurcze obiecuje sobie ze slodycze nie i nie jesc za pozno ale to silniejsze ode mnie, a teraz jeszcze mi zakazli sie zad uzo ruszac....eh wlasnie glupia jestem bo posprzatalam dzis lazienke i jeszcze polazalam na spacer godzinny a teraz troche brzusio cmi ...eh nie przyzwyczaje sie...a no i dopadla mnie rowniez ona wstretna zgaga nigdy nie mialam a teraz wiem ze to przeklenstwo kupilam rennie nie pomaga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze macie ze mozecie jesc fasole, ja ani kapusty, salatek z majonezem , smietana ,odpadaja;/. W swieta sie tak najadlam kapusty ze myslalam ze umre w nocy;/. A co do rozstepow to ja jako takich na brzuchu nie mam, ale odkad pamietam to mialam na wewnetrznej stronie ud, i tak jak by sie uwydatnily;/, no ale trudno sie mowi :) Pozdrawiam Milego Weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiderkowa1984
oj dziewczyny ja tam bym się nie przejmowała wagą. Moja kosmetyczka przytyła w ciąży ponad 30kg a dziś ma 3 letniego synka i jest szczupłą dziewczyną. Wszystko się da zrobić, na pewno trochę wyciągnie z nas dzidzia. Ja dziś zrobiłam sałatkę jarzynową, oj taką ochotę miałam jak nie wiem. A tak to sobota mija mi nawet troche leniwie, ale czasem dobrze jest poleniuchować...szczególnie razem z mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiderkowa1984
JoannaN28 to masz tak jak ja, tez mam po wewnętrznej stronie ud, ale na brzuchu nie mam. Moja mama nie miała przy żadnej ciąży (a miała 3) więc mam nadzieję, że to dziedziczne...siostry moje też nie miały, ale oczywiście profilaktycznie smaruję się olejkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane, Ja juz przytylam chyba 13 kg jestem w 29 tyg ciazy ale tez sie nie przejmuje pewnie jak pojawi sie dziecko to schudniemy:) zreszta bede cwiczyc z chodakowska taki mam plan:) Ja dziś zrobiłam pierogi ruskie heheh:) a na sałatke tez miałam ochote w zeszłym tyg i też sobie dogodziłam:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliaaaaaaa
Hej dziewczyny, ja tak z innej beczki. Byłam dzisiaj na zakupach i tak sobie weszłam do Smyka żeby zobaczyć czy coś może dla maluszków jest w promocjach. Z ciuszkami to tak raczej średnio (ja patrzyłam na ubranka dla chłopca) - jeśli w dobrej cenie to nieładne, a jeśli ładne to z nowej kolekcji i bez przeceny. Znalazłam też komplet pajacyków Disney'a (3 sztuki w opakowaniu) w cenie 79zł, a DOKŁADNIE taki sam komplet kupiłam w zeszłym miesiącu w Tesco za 39zł. Trafiłam na jedną fajną rzecz. Butelka Avent z limitowanej, brytyjskiej edycji i dwa smoczki też Avent w cenie 29,99,-. Butelka jest od 1. misiąca, a smoczki 6-18m. Uważam, że cena jest super jak na Aventy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane jestem zbulwersowana tą sytuacją z bliźniaczkami o której tak głośno w TV skandal, przerażające ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliaaaaaaa
Mój mąż pierwszy o tym usłyszał rano i od razu przybiegł do mnie żeby powiedzieć, że mam o tym nie czytać, a jak będą mówili w TV to mam szybko przełączyć. Mówił, że to coś strasznego i lepiej żebym nie słuchała, bo tylko zacznę sie tenerwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie mama mowila o tych blizniakach ale nie chce czytac. sluchajcie podjechalam dzis do szpitala bo dostalam boli takich jak na miesiaczke. zrobili ktg wszystko ok, szyjka tez ale troche miekka. dzidzia juz glowka w dol;-) ciezze sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie sie pojawily rozstepy na tylku i udach, brzuch na razie czysty, mam 29 tydz. i 97cm w brzuchu. Dziewczyny czy u Was pojawiaja sie juz skurcze macicy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiderkowa1984
no ja też słyszałam o tych bliźniakach, no naprawde przerażające! Ale też wolę nie czytać. Jeśli chodzi o skurcze macicy to ja chyba jeszcze nie miałam..przynajmniej nic takiego nie czułam..a położna mówiła że już czasami mogą się pojawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×