Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Gość Mama_Leti
Daj mało płynu, a później czystą wodą jeszcze przetrzyj. Albo wodą z jakimś mydłem w płynie (nie pieni się tak), ja jeszcze wiele rzeczy czyszczę wodą z szamponem (czasem kupuje jakiś dziwny szampon i okazuje się, że nie myje włosów). W beznadziejnych szamponach piorę również swetry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agu83
MP88 - ja to mam co drugi taki dzien ostatnio jak nie co pierwszy:) a balagan to mnie ciagle denerwuje tak ze mam ochote gryzc tez wole sprzatac jak jestem sama - i sie nasprzatam a teraz to sie oczywiscie urobie jak kon po westernie i za chwile znowu balagan ...grrr i w ogole wkurza mnie to ze nie mam sil tak wyszorowac chalupy jak kiedys... woda z plynem powiadacie do wozka hm moze jutro to sprawdze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
a ja sie zastanawiam czy gąbką czy nie lepiej taką szczoteczką do paznokci wiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
faktycznie malutki, a tak teraz mysle ze moze na usg jest przeklamana waga i moje dzieciatko jest wieksze, i niedlugo będzie ten dzien hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Dziewczyny czy was też tak dziecko smyra po tej szyjce macicy czuje czasem jakby raczke do niej wkladalo i chcialo przebic hihi albo tak główką naciska, a dziś mam skorcze jakies znowu tzn. te przepowiadajace bo niebolesne ale jak tam tak naciska to sie zastanawiać zaczynam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiia06
Miśka22 nie tylko ty jesteś taka młoda:) i jak czytam to widzę że masz takie podejście jak i ja bo mnie też od początku do dzieci i życia rodzinnego ciągnęło:) U mnie to przez to że w domu zawsze miałam tak rodzinnie i mam kochaną mamę więc pewnie mi się tak zakodowało w głowie , ta rodzinność :) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Hehe pamietam jak konczylam technikum i wszyscy marzyli gdzie pojda na studia, a ja owszem myslalam o tym, ale wazniejsza byla rodzina, dom, gotowanie obiadkow, takie wicie gniazdka hihi :) Wszyscy na mnie jak na kosmite patrzyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiia06
Jej rzeczywiście malutki ten twój brzuszek. Kiedyś leciał taki program o matkach które dowiadywały się że są w ciąży przy porodzie... bo dziecko było ułożone w miednicy a okres miały normalnie albo były grubsze... jakoś się nadziwić nie mogłam jak to możliwe. Podobny program do ,, moja szokująca historia'' Z tym goleniem to ja mam podobnie... zawsze się depilowałam a teraz to na wyczucie hehe. Niedługo to męża chyba poproszę hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_Leti
Miśka, oczywiście, że USG się myli, mi przed porodem powiedzieli, że dziecko nie będzie duże, ze 3 300, najwyżej 3 500, a urodziła się córka gigant 4 000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
nie no mam nadzieje ze 4 kilogramowego bobasa nie będzie :D Bo nie wiem jakbym go miała urodzić hihi chociaz maz jak sie urodzil mial podobno 4500 a ja mialam 2700 malutka bylam hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiia06
Miśka dokładnie jak u mnie!! Ja jeszcze jak do technikum chodziłam to z M zamieszkaliśmy razem. Zresztą ja już od początku wiedziałam że to TEN jedyny i nic a nic się między nami nie psuje :) Wiecie co... ja to mam w piersiach normalnie mleko! I po kąpieli to się tak ze mnie leje że zawsze mam plamy na koszulce a jak zaschną to jak mleko w proszku. Mam nadzieje że będę miała pokarm po porodzie bo chcę karmić piersią minimum do 6msc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Mam pytanie słyszałyście może o żelu położniczym Natalis? Dziś usłyszałam o nim od znajomej, mówiła ze żelem smarowała ją położna już na łóżku porodowym, i podobno nie bolało ją krocze. Żel ma tylko 15 ml, starcza na dwa smarowania. Ceny są różne na dbam o zdrowe kosztuje 280 zł, najtańsza oferta na necie to 94 zł. Myślicie, że warto zainwestować? Podobno żel zmniejsza ból i zwiększa "poślizg", ale sama słyszę o nim pierwszy raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Juzka ty to masz ogromny sliczny taki równiutki ;D haha fajnie wyglada jak jest tak wyzej, a mi od poczatku tak nisko wisi hehe a ile przytylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Kasia no my bylismy zareczeni i urzadzalismy sie przez ostatni rok szkoly piekne czasy :) A ja nie mam mleka jeszcze na szczescie. A nie wiem co o tym zelu myslec, ale wydaje mi sie ze specyfik ktory kosztuje a nie dziala ;P mogę sie mylic oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiia06
Juzka no twój to taki spory bebolek hehe :) Ja teraz mam podobny ale jeszcze nie taki :) Słyszałam o żelu i też właśnie się nad nim zastanawiałam i ogólnie to uważam że powinien być taki w szpitalu dla każdej jeżeli rzeczywiście pomaga. Niestety ja nie znam nikogo kto by go wypróbował :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juzka1
Miśka słonce teraz to on jest jeszcze wiekszy bo to juz 1,5 miesiaca temu było :))) teraz troszke opadł wiadomo :) A przytyłam az albo tylko 16 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiia06
Napisałam post ale się coś nie dodał chyba. Ja słyszałam o żelu ale nie znam nikogo kto by go wypróbował. Może działać ale nie na wszystkie a kosztuje sporo... Powinien być dostępny w szpitalu dla każdej rodzącej na nfz... ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiia06
A jednak się dodał z opóźnieniem ;d hehe. Dobra kobietki ja to idę w kimkę bo już mi się oczy kleją i plecki bolą a rano dziś wstałam :) Na allegro jest SUDOCREM za 25 zł za 400gram.. wielki ale taniej jak w aptece ze mniejszy ;d Dobrej nocki życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
juzka a w ktorym ty jestes tyg? ja przytylam do 35 14kg ;( a zawsze bylam lekko przy kosci delikatnie mówiąc ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juzka1
37 :) jak długo nie bede pisać znaczy sie ze rodzę ;D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde ogladam na TLC program"Urodzeni do adopcji", az serce sciska jak te matki oddaja takie maluszki, nie wiem ale ja bym w zyciu nie oddala swojego dziecka. Nie powinnam ogladac takich programow bo odrazu lzy leca;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juzka masz taki wysadzony pępek jak ja a juz myslałam ze sama mam taki guzik ;) Mi to sie odznaczał pod bluzka juz chyba od czwartego miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz od dawna ograniczam do minimum takie programy i porodówke na TLC bo tylko sie zrycze zawsze a pozniej zasnac nie moge bo sobie wkrecam i przezywam jak pokazuja jakies chore czy krzywdzone dzieci, za wrazliwa jestem a dzieci to juz wogole na mnie działaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki :) 2w1 :) Ale się rozpisałyście :) Musiałam wszystko doczytać żeby być na bieżąco :) Ja od poniedziałku popadłam w wir prania i prasowania :) Wczoraj byłam na zakupach "drobiazgów" dla Malutkiej (ręczniczki, kocyki, cążki itp.), a dziś obkupiłam siebie w aptece :) Kupiłam sobie też laktator, długo nad tym myślałam, ale po dyskusjach z koleżankami więcej było plusów za wcześniejszym zakupem :) Co do tego żelu Natalis to też słyszałam na szkole rodzenia od położnej, że niby powoduje poślizg i akcja porodowa powinna być szybsza, ale ciężko ocenić o ile skraca ten poród bo nie ma porównania. Od wczoraj czasem zdarzają mi się mdłości (czego nie doświadczyłam w pierwszych dwóch trymestrach), nie wiem może Malutka czasem uciska na żołądek... :) Pozdrawiam Was wieczorową porą :) Kolorowych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkk
hej:) wczoraj bylam na usg 32tc i 5 d maly wazy 2050g mierzy 36cm, czyli nie za długi nóżki ma dość krótkie bo na 30 c a główke ma na 33 tc powiedzial lekarz ze jest ok ale ja oczywiscie zaczynam troche schizowac zamowilismy tez mebeylki z tym wiekszym łóżeczkiem, które później można przerzobic na tapczanik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juzka1
Motylku napewno jest ok, jeszcze ma czas podrosnąć :))) A ja ogolnie wam zazdroszcze że wiecie ile wasze malenstwa ważą i mierzą ;( Dziwnego mam tego lekarza, mam prawo wiedziec takie rzeczy :( chyba zaczynam widziec roznice chodzenia na NFZ a prywatnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×