Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

ja tez sie przy pierwszym bałam jak to bedzie z wypróznieniem ,tym bardziej ze mam w ciazy zaparcia i lekko nie jest, ale tak jak pisza ze organizm sam sie oczyszcza bo sie przygotowuje to u mnie tez tak było ze na kilka godz przed tym jak zaczełam rodzic to rozwolnienie miałam i nie z nerwów bo na pozniejszy poród nic nie wskazywało. Mam nadzieje ze teraz tez tak bedzie i wam tego zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze lepiej Fionka ze cie przebadaja kompleksowo to przynajmniej jak wrócisz do domu to bedziesz spokojna ze jest ok, a tak bys sie moze stresowała niepotrzebnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamaolcia ja też z Wrocławia i też na 1kwietnia termin. Czy to pewne co napisałaś, że lekarz prowadzący taką datę powiedział zamknięcia szpitala na czas remontu?Bo chyba masz Brochów na myśli.Może się uda i tydzień wcześniej będzie poród to byśmy się zmieściły na styk i donoszona by była ciąża. Co do lewatywy to lepiej się przemęczyć co ponoć i tak nie boli a nie sobie siary narobić na sali. juzka1 współczuję doświadczenia z lekarzem. Ja mam wrażenie że jak nie zapłacisz to Cię traktuje olewająco. Jak poszłam na 4d za kasę bo w luxmedzie nie ma dobrego to lekarz komentował opowiadał no i był szalenie miły. A tak mój nie jest zły ale trochę rzeczy zapomniał mi powiedzieć. Jak np wczesne testy prenatalne. a tak pozatym co można na zgagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiktorowianka ja biore Rennie bo ostatnimi czasy mam codziennie wieczorem tragedia. Kochana a do kogo chodzisz w luxmedzie do jakiego lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje doswiadczenia z lekarzami sa takie.W pierwszej ciazy chodziłam na nfz do przemiłej lekarki do której chodziłam juz od lat i nawet kiedy zaszłam w ciaze to umowiłam sie do niej prywatnie bo zalezało mi na czasie ale ona sama juz na nastepna wizyte wpisała mnie na nfz bo jak to sie wyraziła''po co masz dziewczyno pieniadze tracic'' i cała ciaze super mi prowadziła jedynym mankamentem był sprzet jaki posiedała usg było juz stare i o jakichs wyrazniejszych zdjeciach mozna było pomazyc a i ona nie wiem co tam widziała. Dlatego w tej ciazy postawiłam na jakosc i chodze prywatnie,płace110zł w tym mam zawsze badanie zwykłe usg dopoch. i teraz jeszcze przez brzuch.Pan doktor jest bardzo fajny na luzie ale kompetentny wszystko mowi odpowiada na pytania usg ma bdb zawsze długo i szczególowo oglada dzidziusia takze nie zal mi ani złotówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzę do zalewskiego.fajny tylko tak jak mówię roztrzepany strasznie. Muszę zakupić to renie bo w nocy myślałam że spłonę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak na zgage rennie mozna próbowałam tez gaviscon bo mi w aptece polecili ale w saszetkach do picia bo w tabletkach nie jest tak skuteczny a jak zgaga taka lekka to wystarczy mleka sie napic ale u mnie to juz czasem nawet tabletka nie pomaga. MP88 moze nasze maluchy za ta zgage beda miały piekne włoski po urodzeniu he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliaaaaaaa
Mnie zgaga łapie tylko co jakiś czas i pomaga szklanka ciepłego mleka, albo kilka migdalów. Te migdały mam przy łóżku więc jak tylko coś się zaczyna to od razu w nocy jem i przechodzi momentalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba90
Ja nie.mam spakowanej torby co do lewatywy to u mnie w szpitalu nie robią za to glodzą przed porodem :) ja nie pamietam zebym się wyproznila w trakcie bo.skurcze parte to bardzo podobne sa do tego ale wiadomo zdarza sie a lekarzy pewnie nic nie zdziwi Witam nowe mamusie :) Szczęśliwa mamo ja mam termin na 24-28Kwietnia wiec podobnie i będzie syn imienia nie mam za pierwszym razem wiedzialam ze Krzyś tzn miala byc Julia ale jednak chłopiec się urodził a teraz mam z tym problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
dziewczyny ogladam ciuszki na wakacje i mam ochote cos wypasionego kupić, modnego takiego ale jak tu w rozmiar utrafić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba90
Miska powiedzilabym ze rozmiar od 3-6msc ale wiadomo rozmiar rozmiarowi nie równy więc lepiej sie wstrzymac moj syn to body lub rampersy nosil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiia06
Ja też mam zgagę i w nocy i czasami w dzień i przyglądałam się na zdjęcie 3d czy tam są już włoski małej na główce hehe ;d W nocy to czasami się budziłam od tej zgagi :( Bo jak by taka kula ognia szła ku przełykowi... Dziś walentynki a mąż daleko :( Wysłałam mu zdjęcie mms z serduszkiem na brzuszku :) To się bardzo ucieszył. Mógłby już wrócić bo tęsknimy:( Mam nadzieje że będziecie miały udane walentynki! :) czego wszystkim życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkk
hej ale się wczoraj rozpisalyscie bardzo:) ja bylam na tej szkole rodzenia, pokazywala jak brac dziecko, jak przebierac mowila ciagle o ubieraniu w kaftanik i ona lalke w kaftanik owijala a ja mam 2 tylko ale powiedziala ze body sa wygodniejsze co do odparzen i kupowania cos na odparzenia to mowila zeby nie kupowac nic bo takie dziecko co chwila jest przewijane i nie ma jak sie odparzyc pupa Fajnie wygladaja te wozki Tako, moze wlasnie na taki sie zdecyduje:) drogie dosc ale to w koncu dla dziecka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula z Martynka w drodze
hej kochane dwupaczki. witam walentynkowo :) my sniadankujemy buleczka. płatki powiem wam ze ostatnoi coraz wiecej jem ale waga jakos nie chce podskakiwac do góry :) pogoda kiepska a musze wyjsc zaniesc spodnie od garnituru meza do pralni bo na ten bal musi miec czyste. moj lekarz to taki słuzbista ani to przyjemne ani wylewne jakies. usg u niego nie działa dlatego wysyła mnie na usg tylko 3 razy w ciagu całej ciazy ale ta lekarka za to tak przemiła wszystko pokazuje wyjsnia mowi co i jak ale do niej sie dostac na nfz tez nie lada wyzwanie przyjmuje 3 razy w tyg na nfz i dwa razy prywatnie przyjmje od 8 do 13 i tylko 10 osób i wez tu stój grubo przed 7 juz pod przychodnia zeby własnie ciebie zarejerstrowała. a ten mój na nfz to wszystko zbada ale kazda pacjentke traktuje tak samo poprostu iezarna a przeciez tak naprawde kazda z nas to inny przypadek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkk
X-lander'a tez chyba sa ok wozki ale ciezszy jest od tego Tako

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiia06
http://www.mulan.pl/wozek-2w1-aveo-color-full-firmy-riko.html My mamy takiej barwy wózek identyczny dla dziewczynki ale z myślą o tym że 2 może być chłopczyk :) Tylko innej firmy LUNGO - troszkę droższy bo 1400 ale my kupiliśmy używany z licytacji allegro. Na allegro nie raz sprzedają wózki które prawie wcale nie były używane. U nas gondola była nowa zafoliowana a spacerówka mało używana :) Lekki stelaż nawet i bardzo fajnie się prezentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juzka1
Witam wam <3 w ten piękny deszczowy dzień ;D Fionka odezwij sie jak tylko bedziesz mogła :) 22 marca to jeszcze miesiac lepiej niech malenstwo sobie siedzi jeszcze grzecznie, ale tak jak dziewczyny mówią lepiej niech Cie przebadają bedziesz spokojniejsza. Zycze wam mamuśki przyjemnego dnia, a tym które nie mają męzów, chłopów, narzeczonych :D podpowiadam kupić coś mega pysznego, mega słodkiego i smacznegoooo ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmartag
My się długo zastanawialiśmy nad wózkiem i na początku podobał nam się Jedo fyn, ale jak zobaczyłam Tako Sportime i zobaczyłam o ile wygodniej się go prowadzi, to się w nim zakochałam, no i tera na stronie tako zobaczyłam tego Extreme i chyba najbardziej mi się podoba, choć niestety kosztuje ponad 2000 zł :/ Ale widzieliśmy go na żywo ostatnio i składa się rewelacyjnie (malutkie rozmiary) i co dla mnie bardzo istotne ma duży kosz na zakupy do 5 kg :) My w tym roku nie świętujemy walentynek, ja idę wieczorem na szkołę rodzenia, a mój m na ślub i kolację weselna swojego kolegi z pracy-nie chciałam, żeby mnie ominęły zajęcia w szkole i niestety dzisiejszy wieczór spędzimy oddzielnie... Jeśli chodzi o kosmetyki, czy chusteczki nawilżające, to ja powtórzę, że kieruję się składem na opakowaniu i korzystam z analiz z bloga srokao http://www.srokao.pl/2011/10/analiza-kosmetyki-dzieciece-kremy_15.html mam nadzieję, że chociaż odrobinę mniej chemii dostarczę maluszkowi. A i ona bardzo zachwala kosmetyki babydream z rossmana, mają podobno niezłe składy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmartag
Nasz synek będzie miał na imię Ignacy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny wszystkiego dobrego w ten walentynkowy dzien. My to mamy w brzuchach nasze małe walentyneczki ktore sie do nas tulą cały czas. Wciagnełam na sniadanko nalesniki z jabłkiem i tak mi sie miło i śpiąco zrobiło ze szybko musze kawe pic bo zasne przy stole he he ale to tez chyba przez ta pogode ponurą ,pewnie cisnienie niskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agu83
czesc dziewczynki, u mnie tez deszczowo:( bylam wczoraj u rodzicow i sie nasmialam z mojego chrzesniaka 8 letniego - tak fajnie sie interesowal tym co ja mam w brzuchu - a czy ona mysli, czy ona mowi i jak ma glowe w dol to sie nie zrzyga??:) hehe ale moj ulubiony tekst - jak sie zle czujesz to jedz do szpitala dzis niech ci ja wyjma co sie bedziesz meczyc:) :) dostalam dwie siaty od siorki kupila mi jakies ciuszki - body pajace, mydelka bambino i oliwke i krem tez tej firmy - mowi wlasnie ze wg niej to jest najlepsza firma i nie ma co swrowac z drozszymi kosmetykami - nakupowala tez gadzetow do pielegnacji - nozyczki obcinak itd..pampersy i chuski mokre o tez bambino:) troche sie szarpnle ale w koncu chrzestna bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć podwójne serducha:) U mnie dziś pogoda do kitu, ale muszę się przejść do sklepu żeby coś na walentynki ekstra w formie deseru uszykować no i obczaje pieluchy o których pisałyście. Wczoraj kupiłam pierwszą paczkę pampers newborn. Zamierzam kupić jeszcze z 2 paczki różnych producentów i ocenić które lepsze. może się skuszę na happy i dadę jeszcze.Polecam dziewczynom które mają Selgrosa u siebie w mieście tam zajrzeć. Pampersy z mojego porównania cenowego są tam najtańsze.Dałam za paczkę 20 zł z groszami.Taniej nie widziałam. Pieluchy tetrowe najtańsze i bardzo ładne kolorowe kupiłam ostatnio w pepco za 3,99. Chciałam żeby miał parę kolorowych jak gdzieś będziemy wychodzić przeciw ulewaniu albo jako podkład na przewijak lub do wózka. To tak jakby ktoś szukał i nie chciał przepłacać:) Miałam dziś dziwny sen widziałam jak otwarta rączka bobasa odkształca się przez brzuch tak że mogę ja chwycić:D strasznie rzeczywisty sen aczkolwiek przecież dzidziuś rodzi się ze ściśniętymi rączkami więc to niemożliwe:) ktoś się pytał o imiona dla chłopców.My wybraliśmy Wiktor stąd mój login:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olguss
Hej Mamuśki! Ale jesteście aktywne! Nie nadążam z odpisywaniem i czytaniem :) Pytałyście kto jeszcze z Wrocławia - ja! A raczej my, razem z małą Hanią :) Ja mam w planie rodzić na Kamieńskiego, mam najbliżej. Aczkolwiek zobaczymy od sytuacji, nie mam ustalonego lekarza ani położnej więc u mnie wchodzą w grę jeszcze Kliniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olguss a masz jakieś opinie o klinikach?czy ktoś z Twojego otoczenia tam rodził?U mnie tylko Brochów i Kamińskiego. Nie mam wogóle opini o Chałubińskiego i Klinikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkk
a ja ciagle em w szlafroku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem z Wrocławia :), a będę rodzic na borowskiej tam w każdą środę o 13.30 są dni otwarte i można przyjść pozwiedzać porodowke ( robi bardzo pozytywne wrażenie ) zbiórka na 3 piętrze przed windą A i w brzuszku mam Martynke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juzka1
Ale was wrocławianek :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w chlodny walentynkowy dzien tez sporo was czytam ale z napisaniem jakos gorzej mam nadzieje ze moge sie dolaczyc. Temin mam na 9 kwietnia wiec z moich obliczen 32 tydzien Mam takie pytanie a wlasciwie kilka moj lekarz tez nie nalezy do najlepszych i ostatnia wizyta nie wie czy 10 min trwala nic mi nie powiedzial troche dziwnie sie poczulam jak koleja pacjenta do odchaczenia al moje pytanie czy wasi lekarze badaja was na izycie na fotelu tym ginekologicznym ? I o tygodnia mam takie jak by to nazwac skurcze gdy tylko wstane brzuch rob mi sie twardy i oststnio mocniej pobolewa i strasznie ciagnie i boli mnie u wejscia do pochwy i nie wiem czy isc z tym do lekarza czy to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juzka1
Chanel witaj ;) mój lekarz przez całą ciążę na tzw "kozie" badał mnie zaledwie 3 razy i to pod sam koniec zaczął ... A te skurcze to pewnie przepowiadające, u wejscia do pochwy tez mam starszne bóle juz dłuzszy czas mówiłam o tym lekarzowi to mówił ze macica sie przygotowuje ... ze nic sie złego nie dzieje i ze tak ma być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkk
Chanel mnie na kazdej wizycie tak bada i uwazam ze tak powinno byc, ze to wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×