Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

miska jak nie mam mam tam dwa z boku, przypatrz sie...moze mam malo, ale swedzi mnie - bedzie wiecej...a do johnssona i ja napisze :) a jutro zrobie zdjecie lozeczka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
alicja no właśnie, na allegro widziałam jedynki pamersa za 20zł 43 szt, a w lidlu prawie 40 zł! to dwa razy tyle. Zaba no mam nadzieje, bo szczerze, ostatnio nawet jak lezalam i mi bok sie odkryl to jakos tak zakrylal się jak mnie maz dotykał, wstydziłam się :( Fiona widzisz ty sie martwisz bo sie nie obrucila a ja bo od poczatku jest nisko i juz od 20 tygodnia kazdy do mnie mowi ze chyba niedlugo rodze :( i juz od tamtej pory lezy glowka w dol szyjka skrocona, i tylko ciagle sie martwie zeby donosic jak najdluzej :) ale juz teraz to troszkę odsapnęłam bo już 35 tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Hihi Fiona chcialabym miec takie niewidoczne jak Ty!:) jak przygotujemy z mezem lozeczko i kącik dla dzidzi to napewno się pochwale :) Czekam na to łóżeczko bo tam chce coś w szufladzie pochować więc i z praniem ręczników/kocyków/pieluszek czekam :) tylko ciuszki gotowe, a i to nie do konca bo ciagle cos dokupuje jak widze cos slicznego. A najgorsze bo nowe mam jedynie rozowe, a jak sie okaze ze to chlopaczek, tyle sie dzisiaj o pomylkach nasluchalam w szkole rodzenia heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Nie wiem czy pamiętacie ale pisałam o wyjezdzie męża w marcu byłam załamana i pocieszałyscie mnie... No więc spełniają się najgorsze obawy :( Jedzie 20-23 marca no już gorzej być nie mogło - dzisiaj się dowiedziałam. Ale jadą na dwie tury i będzie jutro kombinował, żeby zamienić go z kimś i wcisnąć na wyjazd w sierpniu... Ale nie wiadomo czy da rade bo rozkazy już poszły, ale jestem pełna nadziei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny, Przeprowadzam badanie na temat nadciśnienia występującego w ciąży. Jeżeli macie wolne około 10 minut zapraszam do wypełnienia ankiety ( w badaniu mogą wziąć udział wszystkie panie ciężarne oraz w okresie połogu niekoniecznie z nadciśnieniem) link do ankiety http://www.ankietka.pl/ankieta/135611/nadcisnienie-tetnicze-a-ciaza.html Z góry dziękuję Pozdrawiam serdecznie Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiona mały ten twój brzuszek a Miska dobrze ze jak juz wyszły te rozstepy to na dole, bo wyżej nie widac zebys miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
alicja no mam tylko na dole bo bokach, a dzis zauwazylam malenkie z przodu pod brzuchem. Ale chyba wiem dlaczego tak, smaruje sie od polowy 3-mca ciazy kremami na rozstepy ale caly czas smarowalam tylko brzuch - do glowy mi nie przyszlo ze tutaj po bokach wyjda! I tutaj zaczeam dopiero smarowac jak je zauwazylam, ale juz bylo za pozno robily się coraz większe choc smarowalam 4 razy dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
Miska- tak jak pisza dziewczyny teraz sa czerwone ale za jakis czas beda coraz bladsze ja tez takie miała ryłam strasznie i jeszcze miałam na udach pupie i pod kolanami !!!!! co miesiac na kremy wydawałam ponad 100 zl i nic nie pomoglo :( ale z tyg na tydzien było coraz lepiej :) teraz nie smaruje zadnym kremem tylko oliwka ale nie wiem czy nie bede miała bo juz boczki swedza !!!! jjejeejjeej Fiona- naprawde masz mały brzuszek !!!!!:) fajnie tobie :) jest ci napewno lzej niz dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba sie tez pilnowac po porodzie ze smarowaniem, bo moga jeszcze wyjsc jak skóra sie obkurcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
alicja operator radiostacji - nie jestem pewna czy o to ci chodzi, ale nie znam się zupelnie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
po porodzie bede smarować jak szalona, i gubic kg - taka mama nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie moja mama tez miala maly, bo ja tak samo bylam nieobrocona...jak lezala w szpitalu to jej sie kazda pytala co ona tam robi, bo nie bylo widac ze do porodu jest. Bylam na usg w 32 tyg i mala miala 1628g, lekarz powiedzial, ze idealnie. A brzuszek taki maly...jak ona sie tam miesci? sama nie wiem. Oby bylo oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, ja Wam powiem że jeśli chodzi o smarowanie to ja od początku smaruję olejkiem parafinowym(do kupienia w aptece 2-3zł) za 100ml, nie miewam wogole swędzenia skóry, koleżanki zainwestowały więcej bo mają olejki arganowe ale i to i to jest sprawdzone i dobre. Znajoma pracująca w aptece mowi że te drogie balsamy mustella maja prawie taki sam skład co balsamy z rossmana za 10zł, wiec cena naprawde nie zawsze mówi o jakości produktu. Wiec smaruje na przemian parafina i balsamem z rossmana i narazie nie mam rozstepow(33tc). A co myślicie o pampersach z biedronki?? Czy moze na początek lepsze pampersa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
co do pampersow to ja do roku czasu kupowalam pampers a jak sie dowiedzialam ze biedronkowe sa tez dobre wyprobowalam i zmienilam na te wlasnie a teraz bede kupowac na zmiane jak bedzie gdzies promocja to kupie pampersa a jak nie to biedronkowe i wlasnie zalezy jeszcze od dziecka :-) czy nie uczuli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba90
Jeżeli chodzi o pampersy DADA z biedronki to uzywalam dla synka i dobre były ale później kupowalam z rossmama Babydream i tez super i w wiekszych kartonach mozna kupic oczywiście te wieksze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiona to masz taki brzusio jak ja:) ile przytylas? Pewnie pytalam, ale ciezko ogarnac tyle wpisow, ja mam 11 kg na plusie, 30 tyg. Tez sie czasem zastanawiam gdzie te maluszki sie mieszcza, ale widocznie jakos daja rade hihi. Co do pieluch to uwazam ze warto kilka firm przetestowac, bo tak jak piszecie malucha moze uczulac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi juz leci 35 tydzien i faktycznie bardziej "wypchana" u gory jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiia06
Ale fajne macie te brzuszki :) Wiecie co mi dziś 2 osoby powiedziały że się brzuch obniżył i w lustrze rzeczywiście jakoś tak niżej się wydaje... Ale 33tc to nie za wcześnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie juz mama dzisiaj powiedziala, ze twarz mi sie zmienila i wyglada juz jak do porodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiia06
Miśka zdradź co trzeba zrobić żeby próbki dostać hihi ;d Zalogować się czy coś uzupełnić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi przybyło 10kg od początku ciąży,tyle że początkowo ważyłam dużo bo 67kg :-( , mam silne postanowienie żeby dojść do odpowiedniej wagi po porodzie,ale chyba bedzie można dopiero po ok 3mies.zacząć ćwiczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila111
dziewczyny 10-11 kg to cale nic ja mam juz 16 na plusie a przez 1 miesiac przytylam 4.5 kg !!! sama bylam w szoku nie powiem ze nie jem bo jem ale nie wpieprzam napewno juz mi chyba woda sie zatrzymuje w organizmie bo po buzi widze !! szybciej urodzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_Leti
Miska, nie płacz nad rozstępami, trochę czasu upłynie i zbledną. W pierwszej ciąży rozstępy zrobiły mi się podczas porodu dopiero. Tak to miałam dwa... A po porodzie idę na USG, podnoszę koszulę a tam cały brzuch w paski, płakałam strasznie, myślałam, że już nigdy nie będę atrakcyjna... A wcześniej miałam śliczny brzuch z kolczykiem w pępku, wokół tej dziurki też mi się rozstępy zrobiły... Ale smarowałam dalej, brzuszek się zmniejszył, mięśnie sobie wyćwiczyłam i rozstępy były na takim płaskim brzuchu niezauważalne. Głowa do góry! Co do powrotu do formy, to chyba trzeba słuchać lekarza i swojej intuicji... Ja 2,5 miesiąca po porodzie wybrałam się na fitness i spadłam ze stepu, taka byłam zmęczona, a później były pajacyki i przy każdym poskoku posikiwałam kropelke... Załamałam się, że tak już zostanie, ale po prostu miałam osłabione mięśnie dna macicy czy coś... 4-5 miesięcy po porodzie zaczęła się wiosna, dłuższe spacery, zaczęłam biegać i wszystko wróciło do normy... Ale my dziewczyny raczej do wakacji do formy nie wrócimy... Ale może do sylwestra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Hej patrze na stronie johnsona i nie mają juz probek kosmetyków, ale zdradze wam tajemnice, że znalazłam to tutaj http://zafree.com.pl/index.php/oddam-za-darmo/126-darmowe-kosmetyki-johnson-s-baby-zafree weszłam stamtad na strone johnsons i tylko adres podałam :) hihi chyba miałam szczęście choc raz :) Z tą parafiną w aptece chyba też kupię przy najbliższej wizycie, położna mówiła, że teraz maluszkom nie stosuje się balsamów/oliwek tylko właśnie kilka kropel parafiny do kąpieli i są super nawilżone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety ale oliwka do ciała zatyka pory i skóra nie oddycha, natomiast jeśli się ją dobrze stosuje czyli aplikuje na mokrą skórę to zatrzymują wodę w skórze, poprawiając poziom jej nawilżenia więc jak widzicie są dobre aspekty stosowania oliwki i złe. Ja też uważam że super alternatywą dla oliwki jest parafina którą zawieraja w ok 75% oilatumy,oillany,emoliumy-skóra jest elastyczna i przyjemna w dotyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiia06
Hej mamusie :) Właśnie dostałam telefon że urodziła nasza kuzynka godzinkę temu. Skurcze miała od wczoraj. Mąż był przy porodzie i dzwonił zrozpaczony że ją szyją heh :) Chyba nie wiedział o co chodziło lekarzom i pokręcił wymiary małej z wrażenia. Chyba coraz bardziej mam te skurcze przepowiadające bo czuje takie rozpychanie w brzuc****ak w okresie miałam i na policzkach takie drętwienie... Ale jak 3tyg. temu nie miałam skróconej szyjki a łożysko było 1 stopnia to chyba nie przyspieszy mi się tak szybko poród mam nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula z Martynka w drodze
hej wam :) ja sie szykuje do lekarza a wizyte o 10.30 mam byc :) fiona malutki masz ten brzuszek i sliczny a myslałam ze tylko ja mam maly i juz w jakies doły wpadałam z tego powodu :( a rozstepami sie nie przejmujcie jak sie pojawiły tak szybko znikna mnie w pierwszej ciazy pojawiły sie w 8 miesiacu i naprawde pare szybko znikły wczoraj wieczorem miałam atak jedzenia buleczka ciasteczka, 3 mandarynki pozniej mnie smaka na lody wzieła :):) i wciagałam az mi sie uszy trzesły a mała wtedy w nocy mi koncert dała tak broiła ze spac nie mogłam :):) ale czasem mnie wezmie tak wieczorkiem ale tylko jak mam z kim jesc jak maz jest na nocce to buleczka i na tym koniec zadnego podjadania nie lubie sma jesc nie wiem dlaczego :(:( pozniej napisze jeszcze lece sie ogarnac :) buziaki :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×