Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Gość motylekkkkkkk
Miska to przydalyby sie rady perfecyjnej pani domu:D moze wartro neiktórych rzeczy sie po prostu pozbyc?? wy tak bardzo dokladnie prasujecie te ubraneczka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy wy też tak się pocicie??;/ Miska ale dostałas powera:) moze mnie tez wezmie ale zrobilam sie taka powolna i dzis mnie akurat bola plecy bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba90
Motylek ja ubranka prasowalam z dwoch stron. ale wiadomo nawet w szafie mogą się pogniesc MP mi najbardziej sie stopy pocą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkk
zostaaly mi sie jeszcze pieluszki z tej partii dobra jade zaprowadzic tn samochod, trzymajcie w kciuki, bo sie przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dwupaczki:) wróciłam z krótkiego wyjazdu i próbuję się ogarnąć.włączyłam dziś drugie pranie i powiem Wam że w sumie wyjdą mi 3 prania więc mam chyba mało ciuchów w porównaniu z Wami jak czytałam po ile prań robicie.Ja piorę raz i tylko w proszku Lovella. MP88 ja się nie pocę ale mam czasem uderzenia gorąca jak stara baba:D a powiedz mi anestezjolog jest tam cały czas?czy przyjmuje na rozmowę tylko w jakich godzinach. I ile to trwało o co pytał? Idę chyba w śr zobaczyć Borowską. Motylku z teściową trzeba krótko bo Ci na głowę wejdzie. Mnie moja chce zagłaskać na śmierć a czasem powie jakiś chamski żarcik:p Spędziłam z nią 5 dni, 5 długich dni podczas których próbowała mnie ubierać w swoje ciuchy(Widocznie ma coś do mojego stylu:p) DZIEWCZYNY ILE MACIE W ZAPASIE PIELUSZEK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkk
no nie bylo zle, faktycznie auto sie popsulo, spotkalysmy tescia powiedzial ze to tylko przewod od sprzegla, wiec nie ma tragedii i na jutro ma by c zrobiony. ale ejstem zakrecona, zamiast podswiecic ziemniaki, to podlaczylam wode w czainiku i zajelam sie prasowaniem pieluszek ale te moje tetrowe pieluszki przezroczyste...... mam ich na razie 10 sa biale, kupie jeszcze kolorowe a pampersow nie mam zadnych ja mam za malo spiochow na 56 a duzo bardzo dlugich body nie mam jeszcze "cieplejszej" czapeczki za to mam ze t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkk
za szybko mi sie wyslalo za to mam ze trzy cienkie skarpeteczki mam tylko cieplejsze takie frote w srodku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MJ28
Cześć Dziewczyny! :-) rzadko piszę ale czytam Was regularnie :-) Bardzo krzepiące te opisy porodów. Fajnie tez słyszeć, że nie tylko ja czuję się jak wieloryb ( 32tydzien + 15 kg) Fryzjer rzeczywiście poprawił humor :) Czy też tyle czasu zajmuje Wam wyjście z domu? Wszystkie ciuchy takie przymałe, zanim znajdę coś w co się mieszcze to już nie mam siły wychodzić hehe. Wiktorowianka ubiegłaś mnie z tym praniem. Jakiś czas temu dyskutowałyśmy, że z każdego rodzaju i rozmiaru po 7 sztuk warto mieć. Jak ja tak segreguje to raptem wyjdą 3 pralki - 2 x jasne ciuszki + 1 x ciemne. Zaniepokojona jestem, że jednak mam zbyt malo. Do którego rozmiaru pierzecie? Ja tak do 68-74 chyba, bo te na starsze dziecko to zakurzą się chyba w "międzyczasie" Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkk
MJ no to pisz czesciej:) ja przewaznie ubieram sie w te same zestawy ubraniowe a to sprzed ciazy i w co sie nie mieszcze {czyli wszystkie spodnie i koszule itd} schowalam w reklamowki i wrzucilam na sama gore w szafie ja mam na razie glownie ubranka na dwa rozmiary czyli do 6m-ca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba90
Wiktorowianka co do pieluszek to ja mam 56szt pampersów tetrowych 10nowych i kilka sztuk po synku pewnie z 20szt będzie ale mniej by starczylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Jezu dziewczyny jak mnie brzuch boli masakra nie wiem czy to jelita czy rodzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba90
Co do prania to ja piorę te mniejsze rzeczy przecież bez sensu zebym teraz prala ciuszki na 3latka a takie tez mam po synku. jak i tak w workach na strychu tp będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba90
Miska spokojnie poloz się odpocznij mam nadzieję ze przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
a ja, że rodzę hihi to już połowa 37 tygodnia, myślicie że za szybko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Dodam, że wbrew dzisiejszemy powerowi nie zmęczyłam się, usiadłam żeby obejrzeć film i zrobiło mi się strasznie niedobrze, pomyslalam ze z glodu, zjedlismy z mężem obiad i teraz mam skurcze i podczas mnie tak boli brzuch jak na okres ale tak mocno dosyć, byłam już dziś na kibelku więc to chyba nie to... Dalej mi niedobrze i czuje się taka jakbym zaraz zasłabnąć miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny z tym seksem po porodzie to u mnie było tak, ze po 6 tyg. sie za to zabralismy czyli po połogu.Chyba najgorszy jest ten lęk czy wszystko sie zagoiło i czy nie bedzie bolec, przynajmniej ja sie tego bałam bardzo bo jednak po takim czasie nieuzytku i szyciu to wszystko sie troche pociasniło. A co do doznań to chyba nie ma róznicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MJ28
miska a czop i wody dalej na miejscu? zaba90, no właśnie z tym praniem to jakby oczywiste, że nie pierzemy tych dużych. To skąd u Was tyle prania i prasowania? :-) motylek będę pisać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Mj28 czop na miejscu a wody właśnie pilnuję czy nie sączą się bo mam takie dziwne wrażenie, w kazdym razie nie chlusnęły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkk
Miska wez nospe i magnez i polez zobaczysz czy przejdzie ale mialam obiad schabowy za bardzo mi sie przypiekl, ze panierke musialam zdejmowac ziemniaki oddcedzone sie przypalily bo nie zgasilam palnika a to wszystko przez tel bo gadalam z ta druga "synowa" tej swojej tesciowej i sie zapomnialam podobno na takiego noworodka to zuzywa sie duza pake pampersow na tydzien wyprasowalam tetrowe , zostaly mi sie flanelowe ale musze zrobic przerwe bo brzuszek daje sie we znaki wzielam nospe forte i magnez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Chyba mi się uspokoiło, a już myślałam, że to już :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba90
MJ wiesz mi sie wydaje ze u nas tyle prasowania bo zaczynamy i np plecy zaczynają bolec to odkladamy na nastepny raz przynajmniej ja tak mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MJ28
Dzięki dziewczyny! Uspokoiłam się, że te moje 3 pralki to nie jakoś mało ubranek :-) chociaż czytałam, że niektóre z Was mają taki przerób, że planują dokupić suszarkę do pranka :-) W razie czego podskoczy sie do F&F i dokupi 5-pak. Słuchajcie mam rożek, śpiworek do łóżeczka taki na ramionkach zapinany i kocyk do wózka. Czy macie również kołderki? Zamówiłam też ochraniacz na łóżeczko, doczekałam się kuriera, okazało się, że trzeba prać ręcznie, masakra z taką gąbką, nie daje się odsączyć :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula z Martynka w drodze
dziewczyny teraz wszystkie bedziemy sie wsuchiwac w nasz organizm doszukiwa sie objawów nadchodzacego porodu :) ja znów dzis co chwila do kibelka latam sie wypróniac ni to biegunka ni to zaparcia ale cały czas cos.. a wiem ze w ten sposób tez organizm sie oczyszcza przed porodem :) skurcze mam delikatne ale mysle ze to przepowiadajace. jedno co pamietam przy pierwszym to ze od rana jak miałam skurcze to mała slabo sie ruszała tyko takie smyranie i to rzadko nie czułam zadnych bolesnych kopniaków a to niby tez zwiastuje ze juz blisko bo dzidzia jest coraz nizej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba90
Mj ja nie mam kolderki mam rozki i spiworki i kocyki zresztą z rozka mozna zrobić kolderke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MJ28
Ah, jeszcze pisałyście o szlafrokach. Mój też zajmuje pół torby, taki wielki ciepły. Chyba go nie zabieram, wszędzie piszą, że na tych oddziałach grzeją do 25'C by dzidziusie nie marzły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja szlafroka nie biore, w poprzedniej ciazy wziełam bo jak szpital to sie przyjeło ze szlafrok musi byc ,tez zajoł mi pół torby a ani razu go nie założyłam a na oddziale był ukrop mimo ze srodek zimy.Teraz moze jedynie wezme sobie jakąś cienką zapinaną bluze tak na wrazie czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Dziewczyny, jak to jest z tym ciśnieniem, mierzyłam przed chwilą i mam 136/74 zawsze miałam ok 90 lub 100 na 60 ok. Ile ono nie może przekroczyć. Sama już nie wiem czy coś jest nie tak,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Kurcze wam powiem, że czułam, że coś się święci... Chyba nawet psychicznie czuje się gotowa, a teraz jak zmierzyłam to ciśnienie to się boję, że cesarkę będę miała. Moja siostra miała z powodu zatrucia ciążowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkk
ja zamowilam kolderke, razem z maeracem i poscielami jak nie bede jej na poczatku uzywac to na potem bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to juz od tyg mam takie poczucie nudy i zawieszenia ,tez mnie nosi bym chciała cos robic, ale z przygotowan juz wszystko zrobiłam poprałam, torby spakowane wszystko kupione i czekam a jestem w 36 tyg. Zaplanowałam sobie mnustwo zadań na po 38 tyg. zeby ogarnac dom na cacy przed porodem a dwa tyg przed terminem to nawet jak sie przemęcze to juz nic groźnego.No i tak mi sie teraz juz dłuży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×