Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Gość MamaMuminka27
Post powyżej pisałam ja, tylko pierwsze zdanie skierowałam do lali29 i nie wiem dlaczego napisałam w pseudonimie. Sorki lala29;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lzuza
mamoMuminka a w którym dniu cyklu miałaś pierwsze usg? zastanawiam się czy u mnie będzie już coś widać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala29
a więc myślę, że co tydzień bez wyraźnych wskazań to za często..a jeśli było ok, to może nie trzeba ( mądrzejsza będę dopiero wieczorem - zamęczę dziś lekarza pytaniami) lzuza - ostatnią miesiączkę miałam 19.07 - 2 testy , 4 krechy...:) z tego wyliczyłam ze 26.04 to mój termin ( 19.07- 3miesiące plus 7 dni) Ty rozumiem 21.07?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lzuza
ja miałam ostatnią @ 22.07.13 a grube krechy wyszły 26 dc i 27 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMuminka27
Pierwsze usg miałam w 53 dniu cyklu - wyszła ciąża 7tygodni i 1 dzień czyli de facto 3 dni różnicy w stosunku do ostatniej miesiączki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMuminka27
lzuza widziałam wtedy małą fasolke z czarnym znikającym i pojawiającym się punkcikiem- to było serduszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania_ma czy Ty jutro masz wizytę z usg czy tylko wizytę?Myślisz, że będziemy już widziały nasze potworki, ja dziś a Ty jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lzuza
czyli jak pójdę w sobotę (34dc) to raczej jeszcze nie będzie nic widać? czy lekarz jest w stanie już potwierdzić ciąże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do blizniaczych ciaz, czy jak jest duzy pęcherzyk to moga byc w nim dwa zarodki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papssi85 -->>ja mam jutro na 17 mam nadzieję, że już zobaczę i nie mogę się doczekać dawaj znać jak Ci dziś pójdzie(jakby coś to pisz ma mojego maila- mam w opisie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papssi85 -->a co jezeli będziesz miała własnie bliźniaki??? jaki był duzy twoj pęcherzyk ostatnio??? u mnie to pierwsze baby, dlatego nawet byłoby super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lzuza ja byłam w 41 dc i był pęcherzyk 10 mm także chyba tylko tyle uda się zobaczyć tym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekGość
mój pęcherzyk miał 19 mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekGość
u mnei w 36 dc byl taki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie wiem ania_ma ale chyba byłabym przerażona w pierwszej chwili...Jest już Adasiątko i teraz jeszcze dwójka...Nie no tego to bym chyba nie ogarnęła,,,Wiem ile kosztuje odchowanie jednego a co dopiero 3ki...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekGość
ale wasze były takie regularnie okrągłe? bo mój był taki podłużny tzn owalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lzuza
ale potwierdzić jest w stanie tak ? zastanawia mnie tylko jakim cudem w 26 dc wyszły tak wyraźne kreski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekGość
cóż pozostaje mi czekać do m2giego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekGość
Izuza a jakiej dlugosci masz cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lzuza
27-31 dc ostatni był 29 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekGość
Izuza aha, ja mam 28 i w dzien @ mialam tez wyrazne krechy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yvonnka
Czesc dziewczynki, jestem przyszla kwietniowka 2014, jestem w 8 tygodniu liczac od dnia ostatniej miesiaczki, termin mam na 3.04.2014 :) A 7.06.2014 mam swoj slub ha nie wiem jak to pogodze ale jakos nie chce przekladac czegos co zaplanowalam wiele wiele wczesniej, mam nadzieje ze w 2 miesiace jakos dojde do formy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny różnie to była z tym wczesnym usg w grudniu gin nie mogła dojrzeć w ogóle pęcherzyka i zobaczyła go dopiero 46 dc, a 47 dc znalazłam się już w szpitalu z krwawieniem teraz poszłam do gin w 39 dc, ze względu na to poronienie i powiedziała mi że za wcześnie i napewno nic nie będzie widać, jednak o dziwo zobaczyła 10 mm pęcherzyk i założyła mi kartę ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMuminka27
lzuza nie wiem czy coś będzie widać, ale serduszka jeszcze pewnie nie będzie. Ja byłam u mojej pani doktor na pierwszej wizycie w 47 dc i ona mi mówiła, że usg najwcześniej w następnym tygodniu, mimo, że miała możliwość zrobić je tego samego bądź następnego dnia. najwyraźniej nie chciała za wcześnie tam "grzebać" :P I w sumie racja, bo to niczego by nie zmieniło. Gdyby nie zeszłotygodniowe plamienie, to czekałabym na pierwsze usg do tego czwartku. yvonnka gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×