Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosia_87_zawi

WHITETIME Wasze szczere opinie czy naprawde dziala

Polecane posty

Gość gość
A dzie tam niszczy szkliwo,jakos mi nie niszczy :)polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Barany, soda nie niszczy szkliwa jeśli jest rozpuszczona w wodzie czy pascie. Zreszta pasty do wybielania zebow maja sode w skladzie. Pewnie, ze jakbyscie sproszkowana tarli zeby, to by rysowalo szkliwo, ale rozpuszczona nie powinna zrobic krzywdy. A Whitetime polecaja podkupione osoby, ktore dostaly kase za reklamowanie tego dziadostwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pejton
Jestem zachwycona White Time. Widac efekty i nic zlego sie nie dzieje. Za to gabinety dentystyczne sa za pewne niezadowolone bo wola zdzierac z klientow po 900 zl. Ja wydalam wczesniej takie pieniadze u dentysty a z efektu bylam niezadowolona w dodatku mialam nadwrazliwosc po tym preparacie a czy byla jakakolwiek kontrola dentysty nad tym? Nie. Wzial kase i na tym koniec kontroli. Wbrew krazacym opiniom takiego problemu nie mam przy white time jak nadwrazliwosc. Moim zdaniem zle opinie to tylko przestraszeni wlasciciele gabinetow dentystycznych. Pojawil sie tanszy i konkurencyjny preparat wiec trzeba go wytepic. Ja nigdy juz nie dam zarobic dentyscie na wybielaniu zebow. Ja uzywam i uzywac bede.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alojzy22
Śmieszne, już pare osob mówiło, że osoby podkupione piszą pozytywne komentarze, jak choćby tutaj - na pierwszej stronie... kopiuj wklej itd... Osobiscie uzywalem whitetime, mialem lekka nadwrazliwosc ale ustala. Za co efekt wybielania zerowy... niestety moze mam już taka kosc zebów? Powiedzcie, czy to od tego? Bralem tak jak w insktrukcji i nic, zero wybielenia. Jestem rozczarowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostałam whitetime w poniedzaiłek i na pczątku nie wiedziałam co z tymi nakłądkami zrobić, że trzeba je uformować jeszcze ciepłe na zebach (dopiero dziś odkryłam) wiec trzymalam je tak luzno sciskajac szczekę, która potem 2 dni bolała. Trzymałam je po 20 minut 2 razy na dzien, teraz gdy uformowałąm je bede trzymac dłużej. :) Uwaga tylko aby nie sciskac dziaseł i podniebienia,bo żel okropnie piecze! A jeżeli chodzi o ślinienie to nic sie chyba nie potradzi, ja sie juz przyzwyczailam... Jeżeli miałąbym oceniac to 7/10 z samego wykonania,bo nakładki trzeba formować po wyjeciu z wody od razu, a wtedy są gorace i bola zeby :( Zobaczymy po tygodniu stosowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga na Whitetime! Na rynku pojawił się ostatnio nowy środek do wybielania zębów o nazwie "Whitetime" promowany i produkowany przez kontrowersyjną postać jaką jest Piotr Kaszubski. (...) Produkt Piotra Kaszubskiego "Whitetime" również bazuje na nadtlenku karbamidu jednakże na opakowaniu (niezgodnie z polskim prawem) NIE ZOSTAŁO PODANE STĘŻENIE tej substancji. Z tego właśnie powodu stanowczo przestrzegam przed zakupem tego środa skoro producent nie podał tak ważnej informacji. Jeżeli stężenie nadtlenku jest w tym środku bardzo duże (co jest bardzo prawdopodobne bo osoby, które mówiły, że używały tego twierdzą, że efekt wybielenia osiągnęły bardzo szybko) to ryzyko zniszczenia szkliwa (zwłaszcza u osób niepełnoletnich) jest bardzo wysokie. Zobacz więcej na: http://www.wykop.pl/ramka/1634772/uwaga-na-whitetime/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktos uzywa tej pasty ? warto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Efekty super, polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepszy efekt to soda z woda utleniona tanio i superskutecznie,polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie miałam okazji się o tym przekonać, gdyż nie otrzymałam ani produktu ani zwrotu pieniędzy z tej żałosnej firmy. Więc radzę od nich nie zamawiać! Oszuści!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika b
Witam. Użyłam go tylko raz przez pół godziny, preparat wyciekał mi z tych nakładek na zęby pod wpływem śliny i go niestety łykałam, bo wszystkiego nie zdołałam wypluwać. Podczas tej półgodzinnej męki zrywało mnie na wymioty, przez to że to połykałam. Od 2 tygodni borykam się z bardzo mocnymi bólami żoładka, rano piję siemie lniane, potem łykam bioprazol popijajac go cherbata miętową a dopiero potem jem tylko gotowane przez siebie posiłki, nie moge jeść gotowych dań kupionych, bo po chwili bardzo mnie boli brzuch i musze stosowas jeszcze jakies mleczko kupione w aptece. Musiałam tez zrezygnować z kawy i lekarstw, proszków przeciwbólowych, witamin, które od czasu do czasu łykałam. Boję się o mój żoładek, że go zatrułam tym świństwem. Muszę iść do lekarza... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wreszcie jakieś "prawdziwe" wypowiedzi. Po czterech dniach stosowania po kilka godzin, zęby mam jakby nawet żółtsze, zbiera mi sie ciągle na odruch wymiotny, bo pomimo moich starn o ścisłe wyprofilowanie wkładek, to i tak po kilku minutach cały żel zjadałam bezpośrednio lub ze śliną. Po co zalecają tak długie stosowanie, skoro po 15 minutach juz tam nic nie ma. A właśnie wreszcie ktoś powiedział o tym podobno nietoksycznym żalu- patrz ulotka. Żołądek zawsze miałam bardzo zdrowy, a raptem zaczęło się pieczenie gardła i zgaga. Może więcej osób miało takie objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie , skąd u Was taka naiwność? Ludzie robią na Waszej głupocie majątki.Jak nie powiększacie sobie fujar lub cycków to wybielacie zęby....A 10 tysięcy frajerów to prawie bańka dla naciągacza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli ktoś myśli, to wystarczy przeczytać dwa pierwsze posty. Ta sama osoba w pierwszym pyta o opinie, a w drugim wychwala produkt pod niebosa. Zauwazcie teraz daty i godziny: wybieliło jej super w 5 minut :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwaga oszuści nie wysylają paczek!! nie odpisują na maile, czekam od 6 lutego i paczki nie ma. nie odbierają telefonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na stronie doczytałam się, że gwarantują zwrot przy braku zadowolenia tylko, że żądnych szczegółów, numeru telefonu. Nawet gdyby się to próbowało zwrócić pod adres na opakowaniu to zapewne będzie odmowa odbioru, a jeżeli nawet przyjmą to nie oddadzą kasy skoro nie przysyłaja juz opłaconych przesyłek. Ja miałam to wątpliwe szczęście dostać przesyłkę błyskawicznie, bo była za pobraniem. Opłaconymi z góry przesyłkami sposorują wybryki właściciela- młodego gówniarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam, OSZUŚCI. Ani przesyłki, ani zwrotu kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z dwóch pierwszych postów wynika że działa w 5 minut! no przeciez produkt jest genialny......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie działa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cala1233489
wysłałam im pieniądze...po 22 dniach nic ! Brak towaru, Brak kontaktu - zobaczcie nawet na tej ślicznej stronie nie można wejść w "kontakt" To chyba śmierdzi wyłudzeniem...trzeba tak to nazwać po imieniu! Co robić?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kolezanka uzywala paskow do wybielania zebow. Powiedziala, ze jesli ktos nie ma plomb to ok, a ona miala 5 plomb, 2 jej sciemnialy a reszta poprostu wyleciala. Nikt nie wpomina co się dzieje z plombami po takim wybielaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam pisać pod mail kontakt@whitetime.pl ja wprawdzie czekam na lipoxine, ale tylko kontakt z maila powyżej otrzymałam i jak juz wysłałam oswiadczenie o odstapieniu od umowy to sie okazało,że sprzedają whitetime a nie lipoxine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Działać, działa natomiast u mnie wystąpiła silna nadwrażliwość, żeby mnie bolały dobre 5 dni po pierwszej dawce. Nie dla każdego, polecam skonsultować się ze stomatologiem przed użyciem. Większość klientów nie ma nawet 20 lat także ciężko wyłapać rzetelne opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cyt.: "bejbi8596 jak modelki mowia że wybiela to wybiela! :d" Świetne - nie pomyślałaś, że jakbyś dostała 200 000 zł za dwa zdania to też byś je wypowiedziała??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgośka72
Kupiłam, mając nadzieję że będzie to dobry produkt. Jeśli chcesz wiedzieć jaki to ma smak (bo nie sposób nie czuć podczas stosowania).... SYF. Raz zastosowałam i więcej się nie odwarze. Produkt Whitetime chciałam odesłać i nigdzie nie ma adresu a na maile nie odpowiadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgośka72
Przepraszam napisałam odważę przez rz. Klapa na całego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co napisze to nie reklama:) stwierdzam ze systematyczne mycie zebów pastą sensodyne whitening powoduje wybielenie zębów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beacisko29
i systematycznie zdziera szkliwo ;) Ja myłam sensodyne blend a med i po każdej miałam wrażliwe zębolki. A efekt marny. Teraz wybieliłam paskami ;) Jakiej firmy nie powiem bo powiecie ze reklama ;) Ale efekt zachwycający i szkliwo bez zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×