Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosia_87_zawi

WHITETIME Wasze szczere opinie czy naprawde dziala

Polecane posty

Gość gość
3 lutego 2014 r. zapłaciłam za produkt, którego do dzisiaj tj.7 marca 2014 r., czyli po miesiącu i 4 dniach nie otrzymałam. zastanówcie się przed zakupem. Liczne reklamacje nic nie dają i nie wywołują żadnego odzewu u sprzedającego. Mam zamiar zwrócić się do federacji konsumentów o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
także czekam od 3 tyg. na zakupiony produkt. już zaczynam się stresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trintyy
ja kupiłam ten produkt jakieś 3 tygodnie temu i używałam go na noc. Faktycznie mam wrazenie,że ta pasta wycieka z tych nakładek i nie daje to żadnego efektu.dodam,że używałam tylko na dolna szczękę bo na górnej mam licówki i efekt jest marny-nie widzę super efektu :( Poza tym przesyłka dotarła do mnie po 3 dniach-więc tu bez zastrzeżeń! Nie wierzcie w cuda moi mili-jedyne co mogę polecić żeby ładnie i bez szkody dla zębów wygladać -warto pójść do dobrego dentysty i zafundować sobie czyszczenie zębów preparatem SYLC -super efekt i komfort!Dodam,ze nie jestem "podstawionym doradcą"-pracuję w sklepie a zęby lubię mieć zadbane :) koszt czyszczenia sylc u mnie wyniósł 200 zł-trochę taniej niż zazwyczaj ale to ze względu na licówki jak już wczesniej wspomniałam.... wolę raz na kwartał iść do dentysty niż uzywać" boskich" preparatów... Acha-po kilku nocach stosowania bolały mnie dziąsła-więc zrezygnowałam w diabły z tego preparatu!!! nie wierzcie w natychmiastowe efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słabe to jest . . . dziękuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli jeśli ślina zbiera sie pod nakladkami to są one źle uformowane ? Ja zaczelam od dzisiaj i wytrzymalam 15 minut po czym musialam wyciagnac, wypluc ślinę i dalam żel jeszcze raz i 15 minut wytrzymalam. Zrobilam tak jak jest napisane na ulotce z tymi wkładkami ale nie uformowało to sie tak jak u nich na obrazku. Ślina wyplukuje cały ten żel w parę minut wiec nie wiem czy to ma sens.. Odcisne sobie ta jeden zapasowa na górne zęby i zobacze czy cos sie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam was, ja też czekam od 26 lutego na produkt. Na moje maile odnośnie zapytania co się dzieje z przesyłką nikt nie raczy odpowiedzieć. Jeżeli do piątku 16.03.2014 nie otrzymam produktu, lub zwrotu pieniędzy zawiadamiam organy o podejrzeniu popełnienia przestępstwa z art. 286kk. Kto będzie się chciał dołączyć proszę pisać. Im więcej pokrzywdzonych jest i zrobimy pozew zbiorowy tym szybciej odpowiednie instytucje zadziałają w tej sprawie...POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OSZUSTWO!!! Oficjalny dystrybutor oferujący ten produkt na stronie www.whitetime.pl to oszust. W dniu 14.02.2014 r. zamówiłam produkt i dokonałam wpłaty. Do dnia dzisiejszego nie otrzymałam ani preparatu, ani zwrotu pieniędzy. Brak kontaktu ze sprzedawcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o podanie danych sprzedawcy z otrzymanego przez Was paragonu, nazwę firmy i jej adres, celem dochodzenia roszczeń. Na stronie whitetime widnieje tylko informacja, że sprzedawcą jest Whitetime Professional Distribution LLC, zarejestrowana w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej, Lewes, Delaware 19958, 16192 Coastal Highway. A kto wystawia paragony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jak napisałem 3 posty wyżej, w tym samym czasie napisałem im maila, że jeżeli do piątku 16.03.2014 nie otrzymam produktu, lub zwrotu pieniędzy zawiadamiam organy o podejrzeniu popełnienia przestępstwa z art. 286kk i o dziwo dzisiaj dostałem produkt kurierem "siódemką" - poskutkowało. Nadawcą przesyłki był: "WHITETIME PROFESSIONAL DISTRIBUTION LLC", Ul. Matuszewska 14, 03-876 WARSZAWA, tel. 606310403 - dane z listu przewozowego. Może komuś się przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
C.D. postu wyżej. Paragonu nie otrzymałem, ale napisałem kolejnego maila, że jeśli nie doślą w ciągu 5 dni roboczych zawiadamiam Urząd Skarbowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danka155
Witam. zamowilam ten zel 9 marca w niedziele wieczorem... jest czwartek i jeszcze nie dostalam produktu. z tego co tu piszecie to zaczynam sie martwic ze nie dostane go wcale :( co robic :( 90 zl to nie malo pieniedzy zeby poszlo w niepamiec, przynamniej dla mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosuje whitetime od kilku dni i rzeczywiście jest różnica, ale niestety mam poparzone dziąsła i usta czy ktoś spotkał się z takim problemem? nie wiem czy to tylko chwilowe czy mam jakieś uczulenie... z góry dziękuję za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już nawet A dbuster się z was naiwniaków śmieje : www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&amp ;v=IncwcDlYS2s Zresztą to jest generalnie jedno wielkie oszustwo: www.natemat.pl/69995,uwazaj-na-domowe-wybielanie-zebow-idziemy-tropem-preparatu-whitetime-piotra-kaszubskiego Tak samo jak Lipoxine: www.natemat.pl/92613,lipoxine-demaskujemy-wielka-scieme-na-odchudzanie-sanepid-rozpoczyna-sledztwo Jedno i drugie to ten sam naciągacz i ta sama nie istniejąca w Polsce firma!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to kolejni naciągacze,nie ma z nimi żadnego kontaktu,pieniądze otrzymali i nie dostałam przesyłki,nie odpowiadają na maile.Zgłaszam sprawę na policji!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro nie istniejaca firma, to skad jedni dostaja a drudzy nie ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze firma istnieje tylko cichociemna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo może ktoś tam coś tam (wartego 10 zł) dostaje żeby robić pozory, a większość nie, albo nikt nie dostaje, a o dostawaniu piszą podstawione osoby (co najbardziej prawdopodobne w kontekście całej "firmy")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stosuję od dwóch tygodni i nic ani troche mi nie wybieliło jedynie co to mam odciski na dziąsłach od nakładek i bolące zeby od ciepła i zimna nie polecam szkoda kasy i zębów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja zamówiłam dwa tyg temu i ani widu ani słychu, kasę wzięli na telefony właściciel nie odpowiada, na maila również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakas dziewczyna odpisala na maila ze już tam nie pracuje i podala dwa telefony, oczywiście obydwa wylaczone, KASE WYSLALAM, PRZESYLKI NIE MA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakas dziewczyna odpisala na maila ze już tam nie pracuje i podala dwa telefony, oczywiście obydwa wylaczone, kase wyslalam, przesylki nie ma, podobno wlasciciel bedzie mial sprawe dotyczaca produktu poniewaz ludzie reklamujacy sa podstawieni a nikt nie ma pewnosci co do bezpieczenstwa uzywania tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamówiłam produkt 3 tygodnie temu i do tej pory nie dostałam paczki ściema jakiej mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszuści i naciągacze, tacy sami (i ci sami!) co Lipoxine czy Hialuro Ultra!!!! Tutaj czytajcie: www.natemat.pl/69995,uwazaj-na-domowe-wybielanie-zebow-idziemy-tropem-preparatu-whitetime-piotra-kaszubskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trintyy
2 dni temu znowu posmarowałam po 2 tygodniowej przerwie zęby tym preparatem i stanowczo stwierdzam ,że to pic na wodę!!! jedno co czuję to dyskomfort-mam wrażenie,że bolą i pieką mnie całe dziąsła-beznadzieja :( przestrzegam-to nie wybiela zębów-tylko wypala dziasła-BEZNADZIEJA-szkoda kasy moi mili-lepiejchodzić do dentysty-cudów nie ma :/ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak wszedłem
Ja używam już 4 dni i widzę już efekty bielszych zębów, ale czuję, że mam wrażliwsze zęby przez to. Nie wiem ja tam nie miałem zbytnio problemów z uformowaniem nakładek i dobrze mi się trzymają na zębach i spokojnie wytrzymuję 1,5h w tym. Po prostu we wrzątku zamoczyłem na kilka sekund później na zęby i dociskanie językiem palcami i powtórzyłem ze dwa razy tą czynność i jest w porządku. Także efekty widzę już po 4 dniach zobaczymy co przyniosą kolejne dni, a miesiąc? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktos mimo uzywania zelu, palil papierosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam Whitetime od 3 dni, efektu wybielania nie widać, za to mam poparzone dziąsła (żel z nakładki wypływa i zatrzymuje się na dziąsłach) chyba sobie odpuszczę to wybielanie bo nie zniosę dłużej palenia dziąseł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam ten sam problem, jednak jesli chodzi o wybielanie faktycznie dziala, ale dziasla mi poprostu płoooona, sa poparzone co wiecej wydaje mi sie ze osuwaja mi sie szyjki ^^ a raczej nie chce zeby mi wszystkie zeby wypadly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, zamówiłam produkt i dziś przyszedł, tylko ze zamówiłam za pobraniem - wiec czytając wasze opinie, doszło pewnie dlatego :/. Parę dni temu dzwonili do mnie z Whitetime czy nie chciałabym płynu do płukania, który wzmocni działanie, niestety skusiłam się. W paczce nie było płynu, ale oczywiście zapłaciłam kurierowi całość :(, co prawda koszt "płynu" to 20 zł. Miało nie być kosztów przesyłki, wiec pewnie koszty za przesyłkę ściągają z naiwniaków takich jak ja za płyny do płukania://. Jeszcze jedna interesująca sprawa....czat z Panią, jeśli zadaje sie grzecznie pytania o działanie produktu itp. odpowiada, ale na jakieś problematyczne pytanie - milczy. Mam nadzieję ze chociaż ten żel podziała... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Soda lepsza i tansza i nigdzie nie potrzeba jej zamawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×