Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosia_87_zawi

WHITETIME Wasze szczere opinie czy naprawde dziala

Polecane posty

Gość gość
gdzie te s*******ny mają siedzibę? 8 dni minęło a przesyłki nie ma. na wykopie kupę informacji że gość wali w c***a ! nie kupujcie tego g***a bo to złodzieje...hajs w błoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gustawa32
Czytałam wiele opinie na temat WT ale szczerze wybrałam inny produkt TW, po analizie komentarzy i sprawdzeniu kilu stron np http://rankingwybielanie.pl doszłam do wniosku ze wybiorę coś innego bo tutaj widzę wiele niezadowolonych osób z WT. Dam znać jak wypadnie ten inny produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://natemat.pl/69995,uwazaj-na-domowe-wybielanie-zebow-idziemy-tropem-preparatu-whitetime-piotra-kaszubskiego#comments-69995

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biała Perła stosowana u mnie przez 7 dni dała świetny efekt, zakładając, że moje zęby przed wybielaniem nie były zasyfione jak zęby osób, którym faktycznie przydałoby się wybielanie. Whitetime to taki syf, że bolały mnie nie tylko dziąsła, ale spuchnął język i z pewnością nie kupię tego za rok dla odnowienia efektu. ZDECYDOWANE NIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamówiłem produkt 10 sierpnia, dzisiaj mamy 26 i nic nie przyszło. Wszyscy mają mnie w d*** w tej firmie. Infolinia mega droga - ludzie niekompetentni, i mi wpychają bajeczki, że kurier uszkodził paczkę. Czy mieliscie takie sytuacje z whitetime?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mielismy gorsze sytuacje z ta firma. W Anglii dzialaja w ten sposob, ze oferuja produkt jako probka trzeba tylko funta zaplacic za przesylke, za ktora placisz karta online jak to zwykle w takich zamowieniach. Od tej chwili zaczyna sie droga przez meke i systematyczne okradanie konta pod milionem roznych pretekstow, mi wyczyscili konto na 320funtow jak do tej pory, do tego przyslali oszukany produkt zamiast 4 dawek zelu w pudelku byly 3 i jeszcze polamane. Sam produkt masakra jakas, dentystyczne s****wo, zwykly odpad, ale czego oczekiwac od kogos kto wykorzystujac wyludzone pod pretekstem przesylki "probek" dane uzywa jego konta jak wlasnego. Jedyna droga jest calkowita likwidacja konta, ale pozostaje jeszcze kwestia negocjacji z bankiem o przynajmniej czesciowe odzyskanie kasy, ale i na to nie ma gwarancji. Teraz juz wiadomo skad facet ma takie miliony, wyczyscil juz tak niejedno konto, spojrzcie na ten link http://maszprawo.org.pl/2013/10/piotr-kaszubski-vs-zbiorowe-interesy-konsumentow/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam jeszcze, ze najweselsza czesc przeprawy zaczyna sie w chwili dzwonienia na infolinie, ktora oczywiscie kosztami pociaga zdrowo za kieszen. Po 15min muzyczki oddzywa sie po angielsku frajer udajacy Anglika z bardzo silnym, bezblednie polskim acentem, zdecydowanie wypierajacy sie, ze po polsku nic "nie mowic i nie rozumic", czego bez watpienia wyuczono go na ekstremalnym treningu White-asertywnosci. Pytamy o poszczegolne punkty tego niby "kontraktu", ktory to w przyplywie zapewne pomrocznosci jasnej zawarlismy z firma jak nagle okazalo sie w zakresie "programu wybielania zebow", do ktorego "przystapilismy", a na ktory de facto zadnej zgody nie wyrazalismy. Wynajety przez firme Kaszubskiego frajer nie tylko nie potrafi udzielic odpowiedzi na zadawane pytania odnoszace do "umowy" ale zwyczajnie odklada sluchawke w polowie rozmowy, dodam spokojnej i bez nerwow (ktore i tak bylyby w pelni uzasadnione w takim przypadku). Przykre jest to, ze znow mowi sie zle o Polakach bo angielskie fora oszukanych i okradzionych ludzi az hucza z oburzenia (prosze spojrzcie na zalaczony ponizej link), i przykre jest to, ze taki koles legalnie kreci waly i gra na nosie systemowi kosztem zwyklych ludzi. http://www.reviewcentre.com/Dentists/Whitetime-Dental-Expert-review_2857703

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyznam,że rzeczywiście preparat wycieka z nakładek, dlatego przywykłam do niepołykania śliny przez te 30-40min. Kilka razy natomiast zauważyłam,że jakieś 20min po zastosowaniu preparatu bolą mnie środkowe zęby. Nie dziąsła, lecz zęby. Całe jakby były przeszywane prądem, strasznie nieprzyjemne uczucie, dlatego stosuję preparat rzadko z nadzieją,że kiedyś to ustanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdomi
ten srodek jest bardzo niebezpieczny zawiera nadtlenek karbamidu którego stosowanie może doprowadzić do wymarcia i utraty zeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy produkty zakupione i zapłacone przelewem w ogóle dochodzą. Zakupiłam towar 28.02.15 r. Otrzymałam maila z potwierdzeniem wpłaty, a przesyłki i odpowiedzi na maile do tej pory nie ma... Proszę napiszcie, czy pomimo długiego oczekiwania przesyłka jednak dochodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UWAGA Niech każda osoba która czuje się oszukana lub pokrzywdzona przez Piotra Kaszubskiego, który odpowiada za sprzedaż produktu WHITETIME i jego firmy takie jak Estinity Wiesława Kaszubska, Biocare, MPM Entertainment LLC, Whitetime Proffesional Distribution LLC ( WPD LLC ), Hamilton Group Limited ( HG Limited ), Beauty Invest i szereg innych niech skontaktuje się z Prokuraturą Rejonową Warszawa Mokotów, która prowadzi wielowątkową sprawę przeciwko Piotrkowi Kaszubskiemu. Zgłaszajcie się bezpośrednio do prokuratora prowadzącego Pani Agaty Kucharskiej, tel 222171222 e-mail: prokuratura.mokotow@w arszawa.po.gov.pl Niech zgłaszają się zarówno pracownicy jak i oszukani klienci, wspólnicy, inwestorzy. Pracownicy dodatkowo niech zgłaszają te firmę do US i ZUS oraz do Inspekcji pracy. Oszukani klienci niech wysyłają dodatkowo zawiadomienia do Sanepidu i UOKiK Produkty sprzedawane przez Piotra Kaszubskiego to: Liposuction, whitetime, vitalash, VITA SLIM, beverly smile, thermasin, liverine detox, hialuro-ultra, błonnik beta, varico vain, LIPOCARE, ProKardin, Hair ultra i szereg innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Whitetime sciema jakich malo. Jest program "uwaga" na tvn. Odcinek poswiecony produktowi whitetime i p.Piotrze. Jest perfidna gnidom i oszustem i manipulatorem!!!! Polecam. Cala prawda i tylko prawda. Zasraniec!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie działa
nie działa badziwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokrzywdzeni, którzy wysłali zawiadomienie do Prokuratury Rejonowej Warszawa Mokotów - wysyłajcie zawiadomienia wraz z pełnymi danymi adresowymi i kontaktowymi. Obecnie liczba pokrzywdzonych jest tak duża, zwłaszcza w związku z VITA SLIM, że Prokuratura Rejonowa Warszawa Mokotów postanowiła złożyć wniosek o przejęcie spraw do dalszego prowadzenia przez Prokuraturę Okręgową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) hahaha :P ciekawe kafeteria się bawiłą w reklamowanie tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, używałam tego w zime, efekt super, zęby białe jak snieg, nic mnie przy tym nie bolało, zero podrażnień, ale może to dlatego, ze mam wszystkie zeby zdrowe.poleca bardzo, ale sama osobiscie teraz wszedzie tego szukam, nie wiem, chyba wycofali co mnie ubolewa strasznie bo mi akurat to bardzo pomagało. białe prerłki itp to g****a, mam jakas nowa perłe 5 dni i jest o kant d**y roizbić, dramat, jak ktos ma zbedny white tme lub ma namiar gdzie to moge zakupic to prosze o znaka, na allegro nie ma :( pozdrawiam i jak cos prosze o wiadomosc na maila lena.s26@wp.pl ... zalezy mi bo to na prawde działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do prokuratury się zgłoś, pan odpowiedzialny za toto czeka obecnie na proces za narażanie zdrowia konsumentów, wprowadzanie do obrotu nieprzebadanych i niezgodnych z prawem produktów i sporo innych zarzutów. Za szajs "whitetime" ścigają go nawet w UK, tam jest masa ludzi, którym kompletnie zniszczył zęby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralgolk
ciekawe ile piotr.k płaci za masowe pisanie pozytywnych komentarzy dotyczących produktu na forach i blogach? i czy wie, ilu ludziom na amen zniszczył zęby? nie dość. że brzydki jak kupa to jeszcze bez sumienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama_kama
Moja kumpela dała się nabrać i kupiła ten whitetime. Ja wybieliłam swoje zęby bezpiecznie w domu stosując metodę Martuni. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej na temat tej metody to poczytajcie w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi na szczęście odradzono whitetime.Zawsze wybielałem sprawdzonym żelem dr martin schwarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środek do wybielania zębów - http://vk.cc/1YM91P ja to uzywałam no i mam teraz bielsze zęby. Moze nie takie jak po profesjonalnym wybielaniu ale dla mnie efekty sa wystarczające za tą cene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dacie link do zakupu? Str produc. Nie wyswietla sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×