Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosia_87_zawi

WHITETIME Wasze szczere opinie czy naprawde dziala

Polecane posty

Gość gość
Dajcie sobie spokój z wszystkimi produktami od Kaszubskiego, teraz się wziął za środki na potencję xD Wpiszcie w google "Kaszubskiego produkt na powiększanie penisa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również zamówiłam ten produkt, ale niestety nie jest mi dane go przetestować, bo już tydzień czasu na niego czekam. Dostałam maila w poniedziałek, że przesyłkę wysłano, dziś jest piątek i nadal nic do mnie nie dotarło ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Chciałam dołączyć do grona osób oczekujących na przesyłkę od whitetime.Zamówienie złożyłam pod koniec marca, przysłali maila że wysłane, dziś jest 17.04 i przesyłki jak nie było tak nie ma. Próbuję kontaktować się mailowo, ale nikt nie odpowiada. Na szczęście zamówiłam za pobraniem, bo w innym wypadku pewnie straciłabym całą kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE DZIAŁA SPRAWDZIAŁAM LIPA!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używałam przez dwa tygodnie nie PIJĄC kawy, herbaty ani coli i niczego barwiącego nie widać efektów wyrzucone pieniądze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trintyy
Cześć wyrzuciłam to badziewie do śmieci- i nigdy więcej tego nie użyję :) moje dziąsła na szczęście też doszły do siebie po tym badziewnym żelu i powiedziałam sobie -no more !!! Moi drodzy-szkoda zdrowia na takie bzdety-pieniędzy też :/ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety produkt nie dziala, mam tylko poparzone dziasla i wyrzucone pieniadze, takze NIE POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego nie uzywacie taniej sody z woda utleniona,tylko szukacie cudów za wielkie pieniadze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo probowalam soda i ten sposob tez nie dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamówiłam whitetime 7 kwietnia... Dzisiaj jest 28 kwietnia i nadal czekam. Zamówiłam produkt i nic, żadnego potwierdzenia zakupu, żadnych informacji. Dopiero jak napisalam grzecznego maila z prośbą o jakikolwiek kontakt - dostałam odpowiedz z zawartym potwierdzeniem zakupu, ale minął tydzień i nic, żadnego kuriera, żadnego numeru telefonu. Napisalam kolejnego maila (równie uprzejmego) i doczekałam się odpowiezi. Dzisiaj zadzwonił do mnie kurier. Koniecznie po 3 tygodniach może się doczekam paczki... Jednak czytając te wszystkie komentarze na temat podrażnienia dziąsel, osunięcia się szyjek zębów i podrażnienia żołądka, wypadania plomb, zgagi i całego mnóstwa problemów, zaczynam się wahać i chyba po odebraniu paczki odłożę ją głęboko do szafki, albo zastosuję dopiero po konsultacji z moją dentystką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jednak widze roznice, moje zeby sa jasniejsze. Uzywam whitetime 7 dzien. Jestem zadowolona, a szczerze to z poczatku watpilam w ten produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skusiłam się na ten produkt dzięki reklamie "białe zęby w 7 dni". Wybielanie tą metodą jest bardzo uciążliwe więc pomyślałam ,że może 7 dni wytrzymam. Owszem wytrzymałam ale niestety w 7 dni nie zadziałało. Szkoda - nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo proszę o pomoc. Zapłaciłam za produkt z góry, jednak wysłali mi za pobraniem i jeden z domowników odebrał paczkę nie wiedząc że zapłaciłam, zapłacił jeszcze raz. Teraz nie mogę odzyskać moich pieniędzy. Nie odpisują na maile a telefon jest zawsze wyłączony. Może macie jakiś numer na jaki się dodzwoniliście? Z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janucho60
Okazuje się, że to kolejna ekipa oszustów!!! Też zamówiłem "produkt", który zawiódł moje oczekiwania. Kiedy chcieli bym go kupił byli mili i nie było żadnych problemów. Oczywiście były gwarancje zwrotu pieniędzy. Mój konsultant - p. Barska zapewniała o solidności firmy. Kiedy w ramach reklamacji przesłałem produkt na adres podany na ulotce, nie został nawet...odebrany! Na moje e-maile nikt nie odpowiada. Kiedy logowałem się na stronie z innego kompa było znowu miło. Kiedy się przedstawiłem p. Barska cofała się po angielsku. Przestrzegam naiwnych. Nie warto inwestować w oszukańczą firmę. Pozdrawiam wszystkich oszukanych i nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysłałem kasę 15.05.14 i cisza. Brak towaru... brak kontaktu... brak zwrotu pieniędzy. W jaki sposób się Państwo kontaktowali z tą firmą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały69
ja zakupiłem ale przeczytałem wszystkie opinie i się waham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały69
jednak sprobuje i przekonam się na własnej skorze będę pisal na bierzaco dzień po dniu czy sa efekty i czy wystepuje nadwrazliwosc. Moje żeby sa żolte pale fajki pije kawe cole jem i pije wszystko co najgorsze dla zebow oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest roznica bieli na moich zebach, whitetime dziala, ale potrzebna jest jednak cierpliwosc. Ja stosuje whitetime juz prawie misesiac i widze efekty, natomiast dopiero po dluzszym czasie jego stosowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wpłaciłem 15 kwietnia i już ponad miesiąc nie dostałem towaru lub zwrotu wpłaty. Na FB istnieje strona klientów którzy nie otrzymali towaru jest ich 112 osób....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość napisał : Nadawcą przesyłki był: "WHITETIME PROFESSIONAL DISTRIBUTION LLC", Ul. Matuszewska 14, 03-876 WARSZAWA, tel. 606310403 - dane z listu przewozowego. też czekam na przesyłkę już tydzień i mam wrażenie, że wylądowałam w grupie oszukanych. Postanowiłam więc zadzwonić na w/w numer. Ku mojemu zdziwieniu telefon odebrała pani, która powiedziała, że nie ma żadnej firmy i jest brokerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia121212
dziala i to dosyc szybko ja mialam zółtawe zeby i dosyc ladnie wybielilo , moze nie jest to hoollywoodzki efekt na jaki wiekszosc liczymy ale jest widoczna roznica. polecam efekt jest widiczny nawet po 4 dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia121212
najlepiej zamawiac za pobraniem, ja czekałam troche ponad tydzien ale wtedy nie ma stresu o pieniadze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały69
powiem krotko miałem pisać codziennie ale niestety nie miałem netu moje żeby sa zolte ale jaśniejsze czyli się wybielają stosuje już kolo 2 tyg ale do tego pije kawe i pale fajki ale i tak wybiela sprobuje rzucic faje od Niedzieli i zobaczymy czy efekt będzie silniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam od tygodnia,efekt super,maly problem z uformowaniem nakladek ale moczyłam po 3 razy w gorącej wodzie i się uformowały,delikatny ból zębow występuje od czasu do czasu,trzymam raz dziennie po godzinie.POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odpiszcie maila ze nie dostaliscie towaru,pare dni i juz mialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.natemat.pl/96651,piotr-kaszubski-z-whitetime-zada-od-natemat-pol-miliona-zlotych-odszkodowania-a-dziennikarza-wyborczej-nazywa-gnida "Kilka miesięcy wcześniej ujawniliśmy też, że preparat oficjalnie przez niego produkowany, czyli WhiteTime, może być niebezpieczny dla zdrowia. Kaszubski skorzystał wtedy też nielegalnie z wizerunku stomatologa dr Jakuba Dziewita. Oczywiście Kaszubski zapewniał, że wszystko jest w porządku. Okazało się jednak, że zdjęcia dr. Dziewita i jego nazwisko zostały przez Kaszubskiego wykorzystane bez zgody i wiedzy lekarza. Jak się później okazało, WhiteTime Kaszubskiego zajął się zarówno sanepid, jak i inspekcja handlowa. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BAndzia
Kupiłam whitetime i jestem baaardzo zadowolona. Stosuje to już 5 dzień. I widzę znaczna poprawę !! Znajomi mówią ze moje żeby są jak perełki ! Przede mną jeszcze minimum tydzień zeby bedą śnieżnobiałe !! Polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minius
Witam. Kupielm akurat whitetime , ale na ich str czytałem, ze podobno jak ktos ma pr*****ce to nie używać. Ja mam kilka zebow do poprawki bo zrobilymi sie "styczne pr*****ce" bo nie uzywam nici dentystucznych no i sie porobiko.. wiec moje pytanie brzmi czy ktos uzywal tego preparatu majac jakas pr*****ce nazebna? W czym ona moze zagrozic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamówiłem whitetime 29 czerwca i dostałem dzisiaj kurierem - z cyferka w nazwie. Jestem po trzeciej aplikacji i boli mnie jezyk... Slinienie się przy tym to szczegolna masakra. Jak będziecie formowac nakładki na zeby to wrzucić do wrzątku - wsadzić na kilka sekund - zmniejsza się, ale można je rozciagac i wtedy macie pewność, ze ladnie się zrobia - tak jak z tej ulotki w srodku. Troche się wystraszyłem waszych opinii, mam nadzieje, ze mi to pomoze, w końcu to stówa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę Was o radę, gdyż wybielam już 7 dzień a efekt niezadowalający. Po paskach blend-a- med widziałam lepsze efekty. Nie wiem czy coś robię źle, gdyż moja nakładka nie jset jakoś idealnie dopasowana, a jak nakładam żel ( staram się nie oszczędzać) to po krótkim czasie mam wrażenie że miesza się on ze śliną i nie wiem czy to nie osłabia działania. Ogólnie zalecam się do ulotki, nakładam rano i wieczór po minimum 30 minut. Jak sądzicie czy to normalne że po tygodniu szału nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×