Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niekochana_taki_los

jestem seksoholiczką

Polecane posty

A ma miec, raczej ciekawość. Możemy pogadac na mailu po 22g. Jestem ciebie ciekaw i obawiam sie ze mi bateria padnie a jestem w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkim zainteresowanym urozmaiceniem zycia erotycznego zapraszam na www.intymnosc.pl/aff/7733

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm może odreagować, może pogadać, ciekawość czy są też takie kobiety, jak sobie z tym radzą... Jak jestem w związku to seks uprawiam tak często jak druga strona ma ochotę, bo nikogo nie zmuszę do częstszego. O tym jaki mnie zaspokaja już pisałam. A Ty jaki seks lubisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jaki lubie uprawiałem go tak mało że nie mam gustu by wiedzieć co mi najbardziej odpowiada. Zależy ci na potrzebach partnera? próbowałaś seksu w większym gronie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie mieć kobietę z takim nałogiem, bo można ją r****ć zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie próbowałam w większym gronie, to nie moja bajka. Oczywiście potrzeby faceta są bardzo ważne, nie idę z byle kim do łóżka, wiec oczywiste, że zależy mi satysfakcji mężczyzny. Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak się jest młodym to ma się tą kondycję, więc można bardzo często i długo uprawiać seks :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pirat zgadza się, ale jak to wszystko jest to nic tylko korzystać z seksu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość i tu byś się zdziwił, pod względem kondycji starsi zdecydowanie młodych deklasują :) Mogą dużo dłużej i więcej, bardziej panują nad swoim ciałem, a co ważniejsze wiedzą jak pieścić kobietę, że ta odpływa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×